Co mogę w sobie zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-18, 13:38   #1
natalcia162
Przyczajenie

Dziewczyny, jestem tu nowa, chciałabym zapytać co według was mogłabym w sobie zmienić, żeby lepiej wyglądać.
Kilka zdań o mnie:
Wiem, że jestem pulchna. Schudłam już kilkanaście kg, w przyszłości chciałabym pozbyć się jeszcze kilku kilogramów. Nie chciałabym radykalnie skracać włosów. Ostatnio stają się ciemniejsze, prawdopodobnie pod wpływem olejku rycynowego. Na codzien sie nie maluje, nie mam czasu i umiejętności na skomplikowany makijaż. Nosze głównie spodnie (choć chciałabym więcej spódnic/sukienek). Staram się kupować dużo niebieskich rzeczy bo podobno mi ładnie w tym kolorze. Często zakładam jakaś bluzkę i na to sweterek żeby ukryć mankamenty figury (chyba jestem jabłkiem). Słabo chodzę w szpilkach ( a może i radze sobie ale piekielnie mnie bolą łydki). Staram się ubierać kobieco, a nie sportowo. Generalnie nie uważam się za jakąś piękność. Co byście poradziły? Dwa ostanie zdjęcia są najbardziej aktualne.
Z góry dziękuje za rady i konstruktywną krytykę

No i jeszcze mam cerę naczyńkową.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz2obcięty.jpg (17,5 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT7677.jpg (98,4 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e2da91e87c.jpg (78,2 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0963.jpg (24,6 KB, 362 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0964.jpg (29,3 KB, 433 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-18 o 15:43 Powód: post pod postem
natalcia162 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:58   #2
oOGloRiAaOo
Zadomowienie

Dot.: Co mogę w sobie zmienić?

Masz bardzo ładną, naturalną twarz i śliczne włosy
ode mnie jedno ale : wiem, ze teraz nastała taka moda, żeby przedziałek robić sobie kilka centymetrów nad uchem, ale niestety nie każdemu to pasuje. Przesuń go trochę i pomyśl nad grzywką
PS. ile masz lat?

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 15:17   #3
DiankaL
Raczkowanie

Jednak troszeczkę należałoby podciąć włosy , pokombinuj też z układaniem ich , susz głową w dół.
DiankaL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 15:33   #4
natalcia162
Przyczajenie

oOGloRiAaOo - mam 20 lat Z Przedziałkiem możesz mieć rację, ale też całkiem na środku nie pasuje, bo próbowałam. Włosy z jeden strony są bardziej płaskie i dziwnie to wygląda.

DiankaL - wiem, właśnie zbieram się na wycieczkę do fryzjera... W ogóle nie używam suszarki, ale pewnie masz na myśli dodanie im objętości?
Stary 2012-04-18, 17:22   #5
Unex
bez kija nie podchodz

Kochana, mogłabyś podkreślić swoją urodę delikatnym i NIESKOMPLIKOWANYM MAKIJAŻEM. Mi to zajmuje 5-7 min co dzień rano, więc nie mów, że nie masz na to czasu. Na początek naucz się tuszować dobrze rzęsy, kup dobry tusz, bo z eyelinerem jest więcej zabawy. Poproś jakąś dobra koleżankę/przyjaciółkę/siostrę no nie wiem szwagierkę, kogokolwiek, pomogłaby ci wybrać jakiś lekki podkład, i nauczyła cię wszystkiego.
Myślę, że w przedziałku na bok Ci lepiej.
Nie wiem,masz gęste włosy ? Może jakieś cięcie ( niekoniecznie mocne) nadałyby Twoim włosom lekkości.

Plus, masz śliczną twarz

Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14

Unex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 17:51   #6
Talantea
Zakorzenienie

Ja bym radzila o wiele skrocic wlosy, lub zaczac je ukladac by unosily sie lekko u nasady byś nie wygladała tak przyklapło.
Pare propozycji.

Talantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 18:16   #7
natalcia162
Przyczajenie

Unex - myślisz że henna samych rzęs była by dobrym rozwiązaniem? Miałam robioną raz, na brwiach mi sie nie spodobało, uważam że nie pasowało a rzęsy były fajne.

Talantea - a wiesz że dążyłam do tego, by były takie "zdyscyplinowane"? Chciałam mieć długie i proste. Trochę na pewno je skrócę, tak do 10cm.
Stary 2012-04-18, 18:46   #8
Talantea
Zakorzenienie

Jednak Twoja twarz wymaga jakiegos ozywenia. Makijaz by sie przydał i ładna cera jeśli już chcesz pozostac przy takich włosach.
Serio, bez zadbanej twarzy z takimi włosami wyglada się na zaniednaną osobę, która nie ścinała włosów i nie robi fryzur z lenistwa.
Proponuje tez zmiane stylu, cos niecos jak street style , cos na luzie, wiecej kolorów. Dobranie tez ubrań do rodzaju sylwetki.

(chyba mam jakis zły humor, nie zwracaj uwagi na moje docinki)

Talantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:43   #9
natalcia162
Przyczajenie

Te zdjęcia nie odzwierciedlają mojego stylu, no ale skąd mogłaś wiedzieć. Nie wiedziałam wtedy, że będę fotografowana. Ja się nie gniewam, właśnie chciałam obiektywnej opinii
Stary 2012-04-18, 22:20   #10
phero_nike
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Natalciu162, zgadzam się z dziewczynami. Masz bardzo ładną buzię, ale trzeba by troszkę o siebie zadbać Przedziałek na boku wydaje się ok, ale faktycznie przydałoby się skrócić włosy tak za ramiona? (wiem, wiem ja też uparcie zapuszczam, tak sobie ubzdurałam, że muszę mieś długie włosy Odżyją, nabiorą lekkości. No i pokombinować z objętością!

Co do makijażu. Naprawdę niewiele potrzeba. Jeżeli nie ma Ci kto doradzić w tych sprawach to sama zacznij testować kosmetyki. Kup w miarę niedrogi tusz, zapewne najlepiej z uniwersalną cienką szczoteczką, która dobrze rozczesuje rzęsy górne jak i dolne i ćwicz malowanie! Co do podkładu. Tu może być nieco trudniej, bo to również zależy od Twojej cery. Na pewno jasny kolor. Ja jestem fanką leciutkich fluidów, które tylko wyrównują koloryt skóry, ewentualnie delikatnie rozświetlają. Popróbuj! Ach, jeszcze odnośnie henny. To dobry pomysł, ale ja jestem jakoś uprzedzona do robienia tego w młodym wieku, ale może to tylko moje spaczenie ^^" Warto też wyregulować brwi i leciutko podkreślić.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-18 o 22:44 Powód: edytowane przez Moderatora-prosze zalozyc swoj osobny watek.Regulamin.
phero_nike jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 09:37   #11
natalcia162
Przyczajenie

phero_nike - już utwierdziłam się w przekonaniu że muszę je skrócić. Są już po prostu za długie. Sądzisz że lepiej cieniować(coś jak na drugim zdjęciu) czy "na prosto"?. Co do henny, jak podkreśliłam chciałabym ją zrobić tylko na rzęsach. Henna na brwiach zdecydowanie mi nie pasuje. Trochę próbuję z kosmetykami. Kiedy mam jakieś wyjscie nakładam często puder w kremie do cery naczyniowej. Problem w tym, że jesli np. jadę na studia jest godzina 4.00 rano. Nie ma co marzyć o naturalnym świetle.
Stary 2012-04-19, 11:06   #12
lotta_983
Zakorzenienie

Włosy krótsze i wycieniowane, tak jak na drugiej fotce było fajnie. Teraz masz ciemniejsze włosy, więc myślę, że henna na brwi nie byłaby jednak złym pomysłem. Co do makijażu, możesz wypróbować krem tonujący.

http://www.pmiska.pl/

lotta_983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:45   #13
Mojitooo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez natalcia162 Pokaż wiadomość
phero_nike - już utwierdziłam się w przekonaniu że muszę je skrócić. Są już po prostu za długie. Sądzisz że lepiej cieniować(coś jak na drugim zdjęciu) czy "na prosto"?. Co do henny, jak podkreśliłam chciałabym ją zrobić tylko na rzęsach. Henna na brwiach zdecydowanie mi nie pasuje. Trochę próbuję z kosmetykami. Kiedy mam jakieś wyjscie nakładam często puder w kremie do cery naczyniowej. Problem w tym, że jesli np. jadę na studia jest godzina 4.00 rano. Nie ma co marzyć o naturalnym świetle.

Są zdecydowanie za dlugie i zbyt oklapnięte przy twarzy. masz okrągłą buzię (tak jak ja ) i najlepsza długośc będzie do ramion albo troszkę za ramiona.

A podkład dobiera się kolorem do twarzy, musi być identyczny jak cera, wtedy nawet makijaż o 4 czy 3 nad ranem nie będzie problemem. I zainwestuj w róż- naprawdę sprawi wiele
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:47   #14
Pantera16
Raczkowanie

Tak jak mówiłaś: przyda się trochę kobiecego akcentu- spódnice, sukienki ( ale nie jakieś super krótkie, bo takie nie będą ci pasować. Więcej koloru! :-D włosy myślę że dobrze by było wycieniować i lekko podkreśM lić urodę makijażem NIESKOMPLIKOWANYM

Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.
A. de Saint-Exupéry
Pantera16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:00   #15
marlena1000
Przyczajenie

Hej. Oto moje cenne rady
1.Fryzura-Zrób sobie grzywkę bo z tego co zauważyłam na zdjęciu masz wysokie i szerokie czoło. Grzywka najlepiej żeby nie była prosta,do brwi tylko asymetryczna bo nie wiem czy czasem nie masz okragłej buzi a taka prosta grzywka to tylko by ci skróciła buzię. Włosów nie obcinaj bo szkoda,radziłabym ci przyciemnić kolor włosów. A i kręć sobie włosy w łagodne fale które ładnie by okalały twoją twarz i ją wysubtelniły.
2. Co do cery naczynkowej masz też taki sam problem jak ja. I tutaj używaj kremów z witaminą C,arniką,kasztanowcem i filtrem SPF
. Żadnych peelingów gruboziarnistych! Jeśli chodzi o make-up to zaopatrz się w zielony korektor który ukrywa naczynka. Potem podkład kryjący i najlepiej bronzer (przy nieco ciemnej cerze naczynka są mniej widoczne),żadnego intensywnego różu na policzki! Adnotacja do punktu 1.-naczynka bardziej są widoczne przy bardzo jasnych włosach. Unikaj intensywnego make-upu,zwłaszcza nie stosuj zielonych cieni do powiek i czerwonej szminki.Postaw na modny makijaż nude
3.Co do ubrania to żadnych czerwonych i zielonych bluzek,niebieski jest ok. Postaw na modne pastele-beże,spodnie dzwony z przeszyciami,do tego bardzo modne i wygodne koturny które wbrew pozorom bardzo wysmuklają nogi (tylko żadnego paseczka przy kostce bo skrócisz sobie nogi),szpilki zamień na pantofelki na słupku.Kozaki to do kolan,żadnych botek! Bluzki odcinane pod biustem,sukienki i spódnice rozkloszowane albo trapezowe. Jak masz ładny dekolt to go podkreśl ładnym i długim wisiorkiem czy koralami.
4.Jedz dużo warzyw,owoców(zwłaszcza cytrusy-dobre dla cery naczynkowej),pij dużo wody mineralnej i soków bez cukru,unikaj białego pieczywa,fast-foodów,chipsów i makaronu z sosem. Staraj się unikać smażonych rzeczy,jogurty owocowe zamień na naturalne,muesli na owsiankę do której możesz dodać suszone owoce,zalać mlekiem i pycha śniadanie Tyle chyba Pzdr
marlena1000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 12:34   #16
Ania990
Raczkowanie

Pomysł z grzywką jest całkiem dobry
Stary 2012-04-19, 21:57   #17
phero_nike
Rozeznanie

Jak pisała jedna z użytkowniczek fryzura ze zdjęcia drugiego może mimo wszystko nie do końca Ci pasować, bo włosy troszkę przyklapną, ale wydaje mi się, że trzecia fotka jest jak najbardziej ok - grzywka podobna do Twojej, ale ''przeinaczona'' nieco, no i ładne cieniowanie (miło byłoby, żeby fryzjer nie zostawił Ci takiego ''łysego boku'' jaki masz na zdjęciach ) Nie jestem żadnym ekspertem, ale wg mnie dobrze byłoby skrócić włosy (to odnośnie komentarza Marleny . Ja polecałabym za ramiona lub jeżeli naprawdę nie chcesz to za łopatki. Włosy odżyją, a to jest b. ważne! Nie zmieniałabym także koloru. Sama mam mysi kolor i z początku nie mogłam go zaakceptować, ale teraz uważam, że ten naturalny wygląda najładniej i przede wszystkim nie niszczy włosów. Jeżeli chciałabyś nadać im trochę blasku na lato to polecam spróbować zwykłej henny, albo zrobić złociste refleksy u fryzjera.

Na cerze naczynkowej nie za bardzo się znam, ale dobry róż do policzków ładnie by Ci podkreślił buzię. Jak już ktoś pisał, unikaj ostrych kolorów i makijażu, bo masz bardzo jasną i delikatną twarz. Myślę, że ładnie sprawdziłby się delikatny róż również na powiekach albo delikatny niebieski.

No i ... powodzenia!! czekamy na metamorfozowe fotki
Stary 2012-04-23, 21:40   #18
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK

Jestem za tym,żebyś troszkę skróciła włosy bo są trochę oklapnięte , a nowa fryzura mogłaby im dodać "życia" Poza tym jakiś delikatny makijaż, który naprawdę nie zajmuje dużo czasu. Szczególnie powinnaś podkreślić tuszem oczy . Dodaję symulacje z fryzurami, jeśli masz proste z natury włosy to grzywka powinna być dobrym rozwiązaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syma.jpg (40,2 KB, 136 załadowań)
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:46   #19
lotta_983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Jak pisała jedna z użytkowniczek fryzura ze zdjęcia drugiego może mimo wszystko nie do końca Ci pasować, bo włosy troszkę przyklapną, ale wydaje mi się, że trzecia fotka jest jak najbardziej ok - grzywka podobna do Twojej, ale ''przeinaczona'' nieco, no i ładne cieniowanie (miło byłoby, żeby fryzjer nie zostawił Ci takiego ''łysego boku'' jaki masz na zdjęciach ) Nie jestem żadnym ekspertem, ale wg mnie dobrze byłoby skrócić włosy (to odnośnie komentarza Marleny . Ja polecałabym za ramiona lub jeżeli naprawdę nie chcesz to za łopatki. Włosy odżyją, a to jest b. ważne! Nie zmieniałabym także koloru. Sama mam mysi kolor i z początku nie mogłam go zaakceptować, ale teraz uważam, że ten naturalny wygląda najładniej i przede wszystkim nie niszczy włosów. Jeżeli chciałabyś nadać im trochę blasku na lato to polecam spróbować zwykłej henny, albo zrobić złociste refleksy u fryzjera.

Na cerze naczynkowej nie za bardzo się znam, ale dobry róż do policzków ładnie by Ci podkreślił buzię. Jak już ktoś pisał, unikaj ostrych kolorów i makijażu, bo masz bardzo jasną i delikatną twarz. Myślę, że ładnie sprawdziłby się delikatny róż również na powiekach albo delikatny niebieski.

No i ... powodzenia!! czekamy na metamorfozowe fotki
Jeśli chodziło o moją wypowiedź, to ja nie pisałam o propozycjach, które przedstawiła Talantea, ale o fryzurce, którą natalcia już kiedyś miała na fotce nr 2 (skróconą i wycieniowaną).

No i myślę, że u autorki róż się może nie sprawdzić, bo jeśli się nie mylę, cerę ma zaczerwienioną i naturalne rumieńce.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Jestem za tym,żebyś troszkę skróciła włosy bo są trochę oklapnięte , a nowa fryzura mogłaby im dodać "życia" Poza tym jakiś delikatny makijaż, który naprawdę nie zajmuje dużo czasu. Szczególnie powinnaś podkreślić tuszem oczy . Dodaję symulacje z fryzurami, jeśli masz proste z natury włosy to grzywka powinna być dobrym rozwiązaniem.
Świetne te propozycje, z grzywką extra.

http://www.pmiska.pl/

lotta_983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 13:55   #20
ziomaska
Raczkowanie

Wydaje mi się że powinnaś podciąć włosy, wcale nie chodzi tu o drastyczną zmianę. Wystarczy 8-10 cm, podciąć końce.
Włosów nie farbuj bo naturalne sa ładne
Makijaż bardzo delikatny dobrany do typu cery i rodzaju karnacji (jasne róże).

I przede wszystkim myśl: "I'm a beautyfull no matter what they say"
Prawdziwe piękno bierze się od postrzegania samej siebie!
Stary 2012-04-29, 15:18   #21
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ziomaska Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że powinnaś podciąć włosy, wcale nie chodzi tu o drastyczną zmianę. Wystarczy 8-10 cm, podciąć końce.
Włosów nie farbuj bo naturalne sa ładne
Makijaż bardzo delikatny dobrany do typu cery i rodzaju karnacji (jasne róże).

I przede wszystkim myśl: "I'm a beautyfull no matter what they say"
Prawdziwe piękno bierze się od postrzegania samej siebie!
też uważam, że lekkie podcięcie będzie dobre + cieniowanie. Tylko nie tnij poniżej ramion! Może być grzywka, chociaż ja bym proponowała fryzurę taką jak w załączniku, czyli z krótszymi pasmami okalającymi twarz:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 46af943b-19f3-4208-82b8-742162f9d449_20100218015727_Marina-luczenko.jpg (30,2 KB, 32 załadowań)
Stary 2012-04-29, 15:25   #22
michalina11
BAN stały

więcej pewności siebie i będzie ok!
michalina11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 17:45   #23
ledzeppelin75
Raczkowanie

Przede wszystkim jesteś bardzo ładna Masz śliczną twarz i piękne włosy. Jednak wydają się one być oklapnięte. Na Twoim miejscu podcięłabym je kilka centymetrów i wyposażyła się w jakiś kosmetyk unoszący włosy u nasady.

Twoja cera jest ładna, więc jeśli nie masz czasu ani chęci - nie zakrywaj jej tapetą.

Polecam również hennę na brwi i rzęsy. Najlepiej brązową. Umiejętnie wyregulowane i przyciemnione brwi sprawią, że twarz będzie zupełnie inna. A z kolei rzęsy możesz podkręcić zalotką. Oczy będą się wydawały większe i bardziej wyraziste.

Co do ubrań - wybieraj proste kroje, które nie będą "uwłaczały" Twojej kobiecości. Bluzka z dekoltem (ale nie za dużym!), dobrze dopasowane spodnie. Ważne są dodatki. Nie muszą być wyszukane! Wystarczy apaszka, kolczyki bądź bransoletka. Ubrania i dodatki kupuj tak, aby dobrze się ze sobą komponowały - zaoszczędzisz dużo czasu.

ledzeppelin75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 17:34   #24
natalcia162
Przyczajenie

Dziewczyny, byłam u fryzjera. OCZYWIŚCIE obcięła trochę krócej niż chciałam (nieco poniżej ramion) no ale trudno, na jesień będą takie jak chce. Henna na rzęsach moim zdaniem świetnie podkreśla oczy. Jeśli chodzi o ubiór to wiadomo że od razu nie wymienię całej garderoby ale od jakiegoś czasu obrałam kurs na kobiece ubrania i niebieskie kolory. Jak tylko uda mi się dorwać jakiś aparat postaram się Wam pokazać. Dziękuję Wam za obiektywne opinie i za komplementy.
Stary 2012-04-30, 17:47   #25
__oneandonly
Przyczajenie

Witam.
Jeśli chcesz coś zmienić, najlepsze byłoby ożywienie włosów, wycieniowanie, lub degażowanie tak by nie skracać ich po długości (wiem co mówię, jestem fryzjerką ;] ). Grzywkę radziłabym wycieniować na lewą lub prawą stronę. (nie obcinaj na prosto ponieważ ona poszerzy Ci twarz) Masz bardzo ładną cerę, dlatego odradzałabym używanie ciężkich kosmetyków (fluidów, które obciążą Twoją buźkę), by dodać twarzy świeżości wystarczy lekki krem tonujący, lub lekki podkład rozświetlający, do tego lekkie podkreślenie oczu tuszem i od razu twarz nabiera świeżego wyglądu. Do garderoby dorzuciłabym ciuchów w bardziej żywych kolorach.
Pozdrawiam
__oneandonly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:13   #26
Carminn
Przyczajenie

Masz bardzo ładne, lśniące włosy. Napisałaś, że byłaś u fryzjera, nie wiem czy ścinałaś grzywkę? Pasowałaby Ci prosta grzywka do brwi i podcięcie końcówek na prosto i to wszystko. Szkoda, że fryzjerka ścięła krócej. A co do ubioru, sukienki górą! Naprawdę polecam, nic tak nie czyni kobiety z kobiety jak sukienka Co do koloru, to może oprócz niebieskiego spróbowałabyś zieleni? Taka zieleń trawiasta a nawet groszkowa, sukienka prosta w tym kolorze, być może princeska(klasyka jest ponadczasowa) i myślę, że wyglądałabyś bardzo kobieco
Carminn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 18:20   #27
natalcia162
Przyczajenie

__oneandonly - właśnie używam tylko takich lekkich kremów - -obecnie puder w kremie do cery z problemami naczyniowymi.
Carminn - nie mam grzywki. Wiecie dziewczyny ja mam taką pracę że nie ma potrzeby ani sensu się stroić. Okazja ku temu jest jedynie na studiach czy na niestety rzadkich wypadach. Dlatego nie chce grzywki. Kiedyś miałam i wiem że musiałabym prostować. A grzywkę na bok ciągle poprawiać. Wiem to głupie:P
Stary 2012-05-03, 19:21   #28
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK

Wstaw zdjęcie w nowej fryzurce
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 20:37   #29
phero_nike
Rozeznanie

Tak, prosimy o zdjątko ^O^!
Stary 2012-05-04, 13:06   #30
natalcia162
Przyczajenie

Oczywiście że w kleje, tylko problem w tym że nie mam swojego aparatu. Jak tylko zrobię to na pewno dodam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości