Usuwanie cebulek z twarzy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-23, 02:25   #1
eltorromuchacho
Przyczajenie

Usuwanie cebulek z twarzy !

Jak zwykle na wstępie oznajmiam że jestem chłopczykiem.

Mimo że to forum dla babeczek to mam wielką nadzieję że ktoś pomoże mi w moim problemie który jest bez kitu straszliwie uporczywy !
Bardzo was proszę o jakieś sposoby.
Podobny temat już kiedyś założyłem ale nikt mi nie odpowiedział <smutek>

Chodzi o zarost a dokładniej o wąsy , po prostu nie mogę ich normalnie golić w przeciwieństwie do reszty twarzy , cebulki nad górną wargą mam tak ciemne i grube że po ogoleniu całej twarzy maszynką/żyletką/brzytwą whatever (próbowałem dosłownie wszystkiego) wygląda to tak jakbym miał tygodniowego wącha - cebulki prześwitują przez skórę i dodając do tego jak na mój wiek (21lat) młodo wyglądającą twarz prezentuje się wtedy jak jakiś szczyl z młodzieńczym wąsikiem Naprawdę wygląda to wtedy okropnie , dodam jeszcze że nie mam regularnego zarostu ala Włoch i delikatną skórę w tej okolicy co po goleniu skutkuje nad górną wargą wieloma ciemnymi 'plamkami'...coś takiego kompletnie do mnie nie pasuje i całkowicie niszczy mi kompozycje twarzy co zresztą wiele osób mi mówi

Chcąc nie chcąc zawsze w końcu muszę czekać aż wąsy urosną mi na tyle żeby móc je wyrwać pensetą - jedyny sensowny sposób jaki znalazłem.
Kiedy czekam aż wąch urośnie na odpowiednią długość nie golę reszty twarzy aby nie tworzyć kontrastu z tymi nieszczęsnymi wąsami przez co wyglądam na zaniedbanego jegomościa...
Resztę twarzy golę bez problemu normalną maszynką i wszystko jest w porządku.

Myślałem nad depilacją laserem tej okolicy - zresztą na pewnej stronce o takiej depilacji widziałem zdjęcia typka z takim samym problemem jak mój... ale z tego co wiem to potrzeba kilku wizyt co nie należy do tanich rzeczy a aktualnie mam mnóstwo wydatków i trochę mi to nie w smak...

Może są jakieś kremy do depilacji rozpuszczające cebulki włosów albo lepsze sposoby na pozbycie się cebulek bez konieczności czekania aż włos odrośnie na tyle aby wyrwać go pensetą ?

Wiem że może się to wydawać jakąś głupkowatą fanaberią ale to jest strasznie frustrujące.
eltorromuchacho jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 07:58   #2
biedronka91
Zakorzenienie

Dot.: Usuwanie cebulek z twarzy !

Jest mnóstwo takich tematów.
Nie ma nic gorszego niż golić włosy żyletką! Stają się twardsze i bardziej widoczne..
Spróbuj wosku, pójdź na pierwszą depilację do salonu kosmetycznego.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości