Czarne w這sy i problemy. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-04-23, 09:58   #1
mywhitelies
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Czarne w這sy i problemy.

Witam, chcia豉bym si poradzi w kwestii czarnych w這s闚. Tydzie temu by豉m g逝pia i postanowi豉m zafarbowa moje ciemne blond w這sy na kolor czarny z Palette szampon koloryzuj帷y na 24 mycia. Tak tak, wiem, to g闚niana farba kt鏎a niszczy w這sy, naczyta豉m si o tym par dni temu sporo. Nie podoba mi si ani troch, wygl康am okropnie bo mam strasznie blad cer. Kupi豉m szampon Nizoral, my豉m nim du穎 razy g這w, opr鏂z tego sok z cytryny i kolor si spra, na dole mam bardzo ciemny br您 a na g鏎ze sp這wia造 czarny. S te prze鈍ity mojego naturalnego koloru w這s闚. Wygl康a to o niebo lepiej ni efekt jaki wyszed to po farbowaniu. Ale ja si chc go pozby ca趾owicie. Dekoloryzacja i rozja郾iacze odpadaj. Po tym jak mi si zmy造 mam jak捷 nadzieje 瞠 powr鏂 do mojego dawnego kolorku. I teraz pytanie : Chcia豉bym kupi farb do w這s闚 z dobrej firmy (my郵a豉m o Syoss) kolor jaki br您, jasny lub ciemny. Czy pokry這 by mi to moje tera幡iejsze w這sy?
Bardzo prosz o pomoc i z g鏎y dzi瘯uje.
mywhitelies jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 10:34   #2
Michunka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 486
Dot.: Czarne w這sy i problemy.

Cytat:
Napisane przez mywhitelies Poka wiadomo嗆
Witam, chcia豉bym si poradzi w kwestii czarnych w這s闚. Tydzie temu by豉m g逝pia i postanowi豉m zafarbowa moje ciemne blond w這sy na kolor czarny z Palette szampon koloryzuj帷y na 24 mycia. Tak tak, wiem, to g闚niana farba kt鏎a niszczy w這sy, naczyta豉m si o tym par dni temu sporo. Nie podoba mi si ani troch, wygl康am okropnie bo mam strasznie blad cer. Kupi豉m szampon Nizoral, my豉m nim du穎 razy g這w, opr鏂z tego sok z cytryny i kolor si spra, na dole mam bardzo ciemny br您 a na g鏎ze sp這wia造 czarny. S te prze鈍ity mojego naturalnego koloru w這s闚. Wygl康a to o niebo lepiej ni efekt jaki wyszed to po farbowaniu. Ale ja si chc go pozby ca趾owicie. Dekoloryzacja i rozja郾iacze odpadaj. Po tym jak mi si zmy造 mam jak捷 nadzieje 瞠 powr鏂 do mojego dawnego kolorku. I teraz pytanie : Chcia豉bym kupi farb do w這s闚 z dobrej firmy (my郵a豉m o Syoss) kolor jaki br您, jasny lub ciemny. Czy pokry這 by mi to moje tera幡iejsze w這sy?
Bardzo prosz o pomoc i z g鏎y dzi瘯uje.
odradzam Ci farby Syoss- to ta sama firma co palette- poczytaj na opakowaniu. Polecam farby z garniera z zielonym opakowaniem z olejkami. W這sy s g豉dkie l郾i帷e i wygl康aj zdrowo. Obawiam si,瞠 bez dekoloryzacji si nie ob璠zie. Nie zmyj si do ko鎍a ta czarna farba. Chyba 瞠 pokryjesz t spran czer jakim 豉dnym br您em. Byle nie palette- szkoda w這s闚.
Michunka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 10:55   #3
no smoke
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Witam, ja ostatnio farbowa豉m moje blond w這sy farb Syoss'a ciemny blond i co?? w這sy wysz造 br您owe.. taki 鈔edni br您, a w這sy od nasady ok. 5 cm farba 'bra豉' mocniej... wi璚 je郵i ju decydujesz si na farb tej firmy, wybieraj kolor o 1-2 tony ja郾iejszy... i proponuj nie farbowa si samej, id do fryzjera. On zrobi to o wiele lepiej. sok z cytryny dodaje tylko po造sku, a nie zmywa kolor... za to szampony przeciw逝pie穎we owszem, wyp逝kuj farb.
pytasz jaka farb masz teraz farbowa w這sy? ja wybra豉bym L'oreal.. ale decyzja i tak nale篡 do Ciebie.
no smoke jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 11:04   #4
mywhitelies
Przyczajenie

Dekoloryzacji nie chc, jestem m這da i nie chce a tak niszczy w這s闚..
W豉郾ie planowa豉m jak捷 br您ow farb na這篡, tylko obawiam si 瞠 nie z豉pie mi Ale mam ma陰 nadzieje po tym jak zmy豉 mi si ta czer.
Stary 2012-04-23, 11:19   #5
avanka90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

farba farby nie rozja郾i Dekoloryzacja nie niszczy tak w這s闚 jak rozja郾ianie Je郵i masz czarny sprany a na to na這篡sz 鈔edni br您 to wyjdzie bardzo ciemno( br您y zazwyczaj wychodz o nawet 2 tony ciemniej ni na opakowaniu)

Jedynie wyj軼ie to dekoloryzacja(ewentualna pigmentacja) i farbowanie
avanka90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 11:25   #6
mywhitelies
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez avanka90 Poka wiadomo嗆
farba farby nie rozja郾i Dekoloryzacja nie niszczy tak w這s闚 jak rozja郾ianie Je郵i masz czarny sprany a na to na這篡sz 鈔edni br您 to wyjdzie bardzo ciemno( br您y zazwyczaj wychodz o nawet 2 tony ciemniej ni na opakowaniu)

Jedynie wyj軼ie to dekoloryzacja(ewentualna pigmentacja) i farbowanie
to by szampon koloryzuj帷y, dlatego mam jak捷 nadzieje pozbycia si tego koloru..
jest teraz bardzo ciemny br您, z pasemkami jasnymi br您owymi kt鏎e si zmy造.
Stary 2012-04-23, 12:22   #7
Ametys
BAN sta造

Wiadomo軼i: 257

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:24
Ametys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 14:27   #8
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

dekoloryzacja nie niszczy wlos闚, a przywr鏂i ci tw鎩 naturalny kolor.
uolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 16:10   #9
Muffka_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 059

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka wiadomo嗆
A farby l'oreala najcz窷ciej wychodzi造 mi strasznie, zle si sp逝kiwa造 i w tragiczne, brzydkie kolory.
Zgadzam sie w 100%..tragedia z Lorealem-drogi i do kitu.

Wracajac do Twoich wlosow to nie rozjasniaj ich. Najlepsza bylaby oczywiscie dekoloryzacja ale to jednak tez duza ingerencja w strukture wlosa, z pewnoscia trzeba bedzie je pozniej skrocic. Poki co myj tym szamponem, ze swojej strony polecam dodawac do przciwlupiezowego sode oczyszczona-mi ta mieszanka bardzo pomogla wyplukac kolor, chociaz nalezy liczyc sie z konsekwencjami-troche niszczy wloski. Do koloru wyjsciowego raczej nie dasz rady wrocic Ale na pewno znacznie zjasnieje
Muffka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-23, 19:50   #10
mywhitelies
Przyczajenie

Kupi豉m dzi farb z Loreal'a jaki jasny br您, kt鏎y niby pokrywa ciemne w這sy...zap豉ci豉m 27 z a jednynie s teraz bardzo ciemno br您owe.. Jestem za豉mana i chce wr鏂i do mojego koloru
Stary 2012-04-23, 22:26   #11
leeemonka2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Radzi豉bym cierpliwo嗆 - kolor sam si zmyje i rozja郾i z czasem; po malowaniu, cz瘰tym myciu i zmywaniu koloru i r騜nych zabiegach, napewno w這sy s teraz os豉bione.
Moja przyjaci馧ka mia豉 podobny do Ciebie problem, si璕n窸a po farb - bach, w這sy zniszczone.
Wi璚 kup mo瞠 szampon rumiankowy (idealny do w這s闚 blond, rozja郾ia nieco), r鏏 p逝kanki z rumianku, stosuj od篡wki - i nie maluj, nie warto w m這dym wieku marnowa w這sy

leeemonka2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-24, 22:23   #12
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444

Cytat:
Napisane przez mywhitelies Poka wiadomo嗆
Kupi豉m dzi farb z Loreal'a jaki jasny br您, kt鏎y niby pokrywa ciemne w這sy...zap豉ci豉m 27 z a jednynie s teraz bardzo ciemno br您owe.. Jestem za豉mana i chce wr鏂i do mojego koloru
Nic dziwnego.

Szampony przeciw逝pie穎we, szare myd這 - to na wyp逝kiwanie koloru.

Je瞠li dekoloryzacja to tylko u fryzjera.
Stary 2012-04-25, 07:47   #13
mywhitelies
Przyczajenie

Mia豉m w planach sama podj望 si dekoloryzacji, ewentualnie 瞠by kto mi pom鏬.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.