Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!! - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 13:01   #3091
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa - chcę skąpe choć wygodne sandały nie japonki, sandały takie w których można będzie dużo chodzić i baleriny jakieś. Wszystkie płaskie, wszystkie czarne. Za trampki to ja bym wiecej niz 20zł nie dala
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:03   #3092
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34021955]Agrrrrr...maluje pazurki morelką z miss selene i to jest katorga.Jest zglucialy,smuży....Pokaza ć ? czy zmyć od razu ?[/QUOTE]
A może dolej kilka kropli spirytusu?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:05   #3093
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Dolałam zmywacza.2 paznokcie,ok reszta tak samo.Musiałabym chyba caly zmywacz wlać.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:08   #3094
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - chcę skąpe choć wygodne sandały nie japonki, sandały takie w których można będzie dużo chodzić i baleriny jakieś. Wszystkie płaskie, wszystkie czarne. Za trampki to ja bym wiecej niz 20zł nie dala
To polecam TK- widziałam śliczne z Esprit za około 100.


Ja pewnie i tez. ale Młoda jak takie dostaje, to po miesiącu zdezelowane. Jak w tej cenie kupuję w Deichmann, to samo. Mówię oczywiście o takich za kostkę. Wolałam zatem kupić tam, bo przecież ne kupię jej conversów za 300. Na mózg mi nie padło.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34022111]Dolałam zmywacza.2 paznokcie,ok reszta tak samo.Musiałabym chyba caly zmywacz wlać.[/QUOTE]
Zmywacz może mieć olejki jakieś i zmienić lakier.
Jak mi tak gluciał, to zerkam na skład- jak jest isopropyl alcohol, to dodaję izopropanoli, jak jest etyl alcohol, to spirytu i jest git.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:09   #3095
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Dobra dajemy rade.Jak wyschnie,pokaże.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:11   #3096
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa, świetny opis zawsze mnie zastanawia czy tacy ludzie myślą,że wyglądają normalnie czy po prostu im to zwisa i powiewa
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:19   #3097
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
DMka - kupiłam na samym początku miesiąca, ale teraz mam tak krucho z kasą że moooooże po 20, ale czeka mnie lekarz prywatnie i muszę kupić buty więc wątpię żebym lakierowała cokolwiek...


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oczywiście moja droga. Najbardziej mnie ujął drugi i przedostatni.
Grzeczna dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Nic się nie wydało, myślałam,że jeszcze nie wysłałaś Oby obeszli się z nim z szacunkiem należytym na poczcie
O przepraszam, nie wiedziałam w takim razie pytałam o Zakusa vol 2 ,edycja limitowana
Teoretycznie wszystko bezpiecznie zawinęłam, ale znamy możliwości PP.
A na Zakusa vol 2 pozwalam

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
to jakiś magiczny tydzień chyba najpierw wibaski, teraz konkurs Orlicowy byłam pewna, że Rodzynka...

To także dzięki Wam dziękuję ślicznie!
Cieszę się bardzo razem z Tobą!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To pryszcz.
1.Wyobraż sobie na rowerze tłustego faceta, tak tłustego , że masz wrażenie że jego tyłek połknie nie tylko siodełko, ale cały rower, faceta z owłosioną dup.ą i spodniami zsuniętymi tak nisko że widzisz z 10 cm czarnego zakudlonego rowa. Normalnie jescze kawałek a by pokazał oko saurona.
2. Tłusta młoda (poniżej 30 na pewno) ledwo tocząca się kobieta, rozmiar na oko 58 czy 60 (wiem bo moja mama nosi 50 a ona wyglądała na niemal 2 razy większą). Taka budyniowata jabba z brzuchem do połowy kolan wciśnięta w biodrówki i krótki top, spod których to szmatek wylewaja się sine, posiekane purpurowymi rostępami zwały tłuszczu.
3. "szekszi laska" na oko lat kilkanaście, wciśnięta w szorty w kolorze neonowego pomarańczu, krótsze od niejednych moich gatek, o celulicie takim, że ja by się wstydziła opięte dziny załozyć, czy aby nie jest zbyt widoczny. Jako dopełnienie wizerunku na nogach miała tak z 8 cm platformy- koturny, na których poruszała się niestabilnie i kaczato, wlos czarny przepalony farbami i prostownicą, solaryjnosamoopalaczowy kolor lica z mejkapek ganguro....

Wszystko w jeden dzień uff. Z Młodą stwierdziłyśmy, że wychodzenie z domu jest niebzpieczne
yebłam za przeproszeniem
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 13:20   #3098
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I to bez gry wstepnej....


To pryszcz.
1.Wyobraż sobie na rowerze tłustego faceta, tak tłustego , że masz wrażenie że jego tyłek połknie nie tylko siodełko, ale cały rower, faceta z owłosioną dup.ą i spodniami zsuniętymi tak nisko że widzisz z 10 cm czarnego zakudlonego rowa. Normalnie jescze kawałek a by pokazał oko saurona.
2. Tłusta młoda (poniżej 30 na pewno) ledwo tocząca się kobieta, rozmiar na oko 58 czy 60 (wiem bo moja mama nosi 50 a ona wyglądała na niemal 2 razy większą). Taka budyniowata jabba z brzuchem do połowy kolan wciśnięta w biodrówki i krótki top, spod których to szmatek wylewaja się sine, posiekane purpurowymi rostępami zwały tłuszczu.
3. "szekszi laska" na oko lat kilkanaście, wciśnięta w szorty w kolorze neonowego pomarańczu, krótsze od niejednych moich gatek, o celulicie takim, że ja by się wstydziła opięte dziny załozyć, czy aby nie jest zbyt widoczny. Jako dopełnienie wizerunku na nogach miała tak z 8 cm platformy- koturny, na których poruszała się niestabilnie i kaczato, wlos czarny przepalony farbami i prostownicą, solaryjnosamoopalaczowy kolor lica z mejkapek ganguro....

Wszystko w jeden dzień uff. Z Młodą stwierdziłyśmy, że wychodzenie z domu jest niebzpieczne
Aż się boję z domu wyjść, a muszę
Znowu te biodrówki...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34021955]Agrrrrr...maluje pazurki morelką z miss selene i to jest katorga.Jest zglucialy,smuży....Pokaza ć ? czy zmyć od razu ?[/QUOTE]

Si, pokazać

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - chcę skąpe choć wygodne sandały nie japonki, sandały takie w których można będzie dużo chodzić i baleriny jakieś. Wszystkie płaskie, wszystkie czarne. Za trampki to ja bym wiecej niz 20zł nie dala
Sprawdź w Biedrze trampki miały być za 20zł. Sama chyba wdepnę dziś.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:22   #3099
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Śniegowa, świetny opis zawsze mnie zastanawia czy tacy ludzie myślą,że wyglądają normalnie czy po prostu im to zwisa i powiewa
Nooo pierwszej dwójce zwisało, a tej trzeciej powiewały poślady na wietrze...

To TAKI typ (uwaga drastyczne)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:25   #3100
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

O fajnie że mówisz jutro rano zajrzę, dziś już chyba nie będę nigdzie wychodzić.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:27   #3101
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Przegraliśmy.Lakier zostal pogrzebany w koszu,a jego resztki na paznokciach rozpuścily się pod zmywaczem.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 13:28   #3102
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Grzeczna dziewczynka
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

yebłam za przeproszeniem
Wierz mi. My też. Przy numerze jeden zareagowałyśmy jak by nas pod 220 podłączyli... To była trauma....

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Aż się boję z domu wyjść, a muszę
Znowu te biodrówki...

hahaha

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-05-10 o 13:39
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:36   #3103
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

sniegowa nie chce wiedzieć skad wzięłaś tą piosenke Seksiii laska
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:40   #3104
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
sniegowa nie chce wiedzieć skad wzięłaś tą piosenke Seksiii laska
Na for fan leciało....

Raz to usłyszałam. I zostało w głowie. Coś jak narwale, czy euro spoko. Taki mózgoieb.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:43   #3105
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Kawitacyjny? Bd musiała poczytać o tym, dziękuję.

Ja mam rozstępy na całych pośladkach...
Może tego nie będzie czuć nawet..

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
zawsze są inne ważniejsze wydatki niż zabiegi.... Na urodziny sobie jeden strzeliłam i ciałko było fajne.... ale jeden to niewiele daje. wiem.

W aptece można kupić taki spray do skóry Tribactic się nazywa. Nie byłby dobry?

Właśnie ta "rękawica" jest pierwszym tego typu masażerem którego używam regularnie. Wygodna jest.
no zawsze są ważniejsze, sama ostatnio przeglądałam oferty zabiegów, ale aparat co miesiąc wizyta więc już na to nie mam... a najlepiej to brać całą serię
Poprosiłam preparat do dezynfekcji do zabiegów. o igłach nie spominałam...
kupiłam Spitaderm, pan w aptece się dziwnie patrzył
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
dasz znać co i jak... a tak w ogóle to na co mozna się do ciebie zapisać fajnego? zdajesz sobie sprawę, że boję się panicznie kosmetyczek i będę cię wykorzystywać przy każdej możliwej okazji bo jednak jestes znajoma itp (to już prawie jakbyś wcale nie była kosmetyczką )
ja jeszcze oficjanie nic nie mogę Ci zrobić
nieoficjalnie hennę brwi (nawet mam ładną brązową, sama sobie robię) i rzęs, ale jeszcze lojalnie uprzedzam, że nie mam wprawy

mani i pedi pewnie sama sobie robisz ale masaż twarzy jest superaśny Sylwestrowy zawsze mnie męczy, żeby go pomasować... tylko musiałabyś mieć swój olej/masło, coś co daje poślizg i nie szkodzi Twojej skórze (my pracujemy na prep z parafiną, a to wiadomo, że różnie bywa z tym...)

masaż dłoni też przyjemny
masaż twarzy plus maskę algową jak kupię, ale to nie w tym miesiącu raczej

a tak naprawdę to wszystko czego się do tej pory nauczyłam to podstawy
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
plus jakieś dwie rolki taśmy klejącej a na koniec 10cm warstwa papieru toaletowego nawet się ucieszyłam bo właśnie mi się skończył Lolli dziękuję za pomoc
padłam
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
aaaaaa Malinka wygrala u Orlicy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To było logiczne
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Uwaga spam- brokat na pięknym turkusowym żelku z GR który o dziwo nosiłam jakieś 3 dni i mi się nie znudzi. Ale mało fotogeniczny, na zdj brzydko wyszedł więc nie pokazuję.
oddawaj
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I
To pryszcz.
1.Wyobraż sobie na rowerze tłustego faceta, tak tłustego , że masz wrażenie że jego tyłek połknie nie tylko siodełko, ale cały rower, faceta z owłosioną dup.ą i spodniami zsuniętymi tak nisko że widzisz z 10 cm czarnego zakudlonego rowa. Normalnie jescze kawałek a by pokazał oko saurona.
2. Tłusta młoda (poniżej 30 na pewno) ledwo tocząca się kobieta, rozmiar na oko 58 czy 60 (wiem bo moja mama nosi 50 a ona wyglądała na niemal 2 razy większą). Taka budyniowata jabba z brzuchem do połowy kolan wciśnięta w biodrówki i krótki top, spod których to szmatek wylewaja się sine, posiekane purpurowymi rostępami zwały tłuszczu.
3. "szekszi laska" na oko lat kilkanaście, wciśnięta w szorty w kolorze neonowego pomarańczu, krótsze od niejednych moich gatek, o celulicie takim, że ja by się wstydziła opięte dziny załozyć, czy aby nie jest zbyt widoczny. Jako dopełnienie wizerunku na nogach miała tak z 8 cm platformy- koturny, na których poruszała się niestabilnie i kaczato, wlos czarny przepalony farbami i prostownicą, solaryjnosamoopalaczowy kolor lica z mejkapek ganguro....

Wszystko w jeden dzień uff. Z Młodą stwierdziłyśmy, że wychodzenie z domu jest niebzpieczne
o nie

ja dzisiaj widziałam maturzystki, jestem chyba jakaś zdewociała, może się starzeje, ale to jak się te dziewczyny ubierają na EGZAMIN PAŃSTWOWY! wykracza poza moje zdolności ogarniania...
Wybrane elementy:
-spódniczka krótsza niż rzęsy
-tanktop lub koszulka na ramiączkach
-czarne rajstopy, tuniczka, widać część majtkową rajstop (sory ale jest ze 30 stopni chyba...)
-błyszczące czarne szorty i koszula
itd itp... czy dla nich wszytsko co jest czarne i białe to już galowe?
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Cieszę się bardzo razem z Tobą!


Śniegowa
tylko nie wiem czym dezynfekować rolkę, tamto to do skóry raczej, nic o narzędziach nie napisane
spirytus salicylowy może być? chyba muszę jeszcze poszukać w wątku
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2012-05-10 o 13:44
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 13:56   #3106
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


no zawsze są ważniejsze, sama ostatnio przeglądałam oferty zabiegów, ale aparat co miesiąc wizyta więc już na to nie mam... a najlepiej to brać całą serię
Poprosiłam preparat do dezynfekcji do zabiegów. o igłach nie spominałam...
kupiłam Spitaderm, pan w aptece się dziwnie patrzył

ja jeszcze oficjanie nic nie mogę Ci zrobić
nieoficjalnie hennę brwi (nawet mam ładną brązową, sama sobie robię) i rzęs, ale jeszcze lojalnie uprzedzam, że nie mam wprawy

mani i pedi pewnie sama sobie robisz ale masaż twarzy jest superaśny Sylwestrowy zawsze mnie męczy, żeby go pomasować... tylko musiałabyś mieć swój olej/masło, coś co daje poślizg i nie szkodzi Twojej skórze (my pracujemy na prep z parafiną, a to wiadomo, że różnie bywa z tym...)

masaż dłoni też przyjemny
masaż twarzy plus maskę algową jak kupię, ale to nie w tym miesiącu raczej

a tak naprawdę to wszystko czego się do tej pory nauczyłam to podstawy

padłam



dziękuję

oddawaj

o nie

ja dzisiaj widziałam maturzystki, jestem chyba jakaś zdewociała, może się starzeje, ale to jak się te dziewczyny ubierają na EGZAMIN PAŃSTWOWY! wykracza poza moje zdolności ogarniania...
Wybrane elementy:
-spódniczka krótsza niż rzęsy
-tanktop lub koszulka na ramiączkach
-czarne rajstopy, tuniczka, widać część majtkową rajstop (sory ale jest ze 30 stopni chyba...)
-błyszczące czarne szorty i koszula
itd itp... czy dla nich wszytsko co jest czarne i białe to już galowe?



Śniegowa
tylko nie wiem czym dezynfekować rolkę, tamto to do skóry raczej, nic o narzędziach nie napisane
spirytus salicylowy może być? chyba muszę jeszcze poszukać w wątku
Gupi Pan.....

Miałam masaż twarzy.... Dziewczyna w Douglasie mi robiła. Pół dnia dochodziłam do siebie tak byłam rozklejona. Cudo.

Nie jesteś zdewociała... Tez uważam, że sposób ubierania młodzieży jest często nie do przyjęcia. Ale to się z domu wynosi. U Młodej jest w miesiącu jeden obowiązkowo galowy dzień- pierwszy roboczy. Co się działo na wywiadówce jak to wychowawczyni odłosiła... że: mój syn to na pewno materiałowych spodni nie założy, moja córka nie lubi na codzień w spódnicach... To jest chore!

Ten Tribactic byłby ok. Ja w domu mam Asept i Incidin Spray.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:10   #3107
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie jesteś zdewociała... Tez uważam, że sposób ubierania młodzieży jest często nie do przyjęcia. Ale to się z domu wynosi. U Młodej jest w miesiącu jeden obowiązkowo galowy dzień- pierwszy roboczy. Co się działo na wywiadówce jak to wychowawczyni odłosiła... że: mój syn to na pewno materiałowych spodni nie założy, moja córka nie lubi na codzień w spódnicach... To jest chore!
Mimo, ze sama jestem częścią tej młodzieży to tez się zgadzam Dla mnie strój galowy to spódnica nad kolano i koszula z rękawem przynajmniej krótkim, obcas z 5 cm. I na prawdę można w tym wyglądać elegancko i kobieco. Rażą mnie mini-mini, topy, krótkie szorty, gigantyczne platformy. To nie pasuje na takie okazje i tyle.
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:18   #3108
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

A prosiłam, nie spamować

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Oddaj nam trochę, jak już Ci się nie mieszczą Kosmetyki w sensie
(...)
Wklejam moje dzisiejsze pazurki.
Tak skróciłam mocno pazurki, że ten fakerek złamas się prawie w ogóle nie odróżnia od reszty
Czarny to stareńki Wibo, jeden z moich pierwszych lakierów A flejksy to Night in Vegas Essence
Jakoś pomieszczę

Pięęękne

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Uporządkowałam folder z nailboxowymi zgłoszeniami, na razie bawi się nas 16 Jutro wieczorem każda uczestniczka dostanie maila (na adres, z którego wysyłała do mnie) z danymi i tabelką osoby, którą będzie obdarowywać . Preferencje to wiadomo do czego się przydadzą, możliwości zostawiam ze względu na to, że fajnie wiedzieć kto do czego ma dostęp żeby ewentualnie kupić coś oryginalnego. Oczywiście nie musze mówić, że nikt nie zdradza komu robi pudełko tylko ja nie będę miała niespodzianki, chlip.
Całkiem nas sporo

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Kocham Narwale!
(...)
Ruda, to normalne..
Ja mam ochotę zakopać się pod ziemię gdy jadę do TŻta z nastawieniem 'będziemy jeździć' a za godzinę zaczyna padać.
Ja też

Spokojnie, dzięki narwalom mój humor jest boski

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ja tez nie....
Dżiny mam na sobie w tym momencie 36....
Szczuplutka
cdn

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Uwaga spam- brokat na pięknym turkusowym żelku z GR który o dziwo nosiłam jakieś 3 dni i mi się nie znudzi. Ale mało fotogeniczny, na zdj brzydko wyszedł więc nie pokazuję.
Pięęękne pazurki

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - chcę skąpe choć wygodne sandały nie japonki, sandały takie w których można będzie dużo chodzić i baleriny jakieś. Wszystkie płaskie, wszystkie czarne. Za trampki to ja bym wiecej niz 20zł nie dala
"Ja wiem, jakie buty chcę kupić, tylko nigdzie takich nie ma!"

To mi przypomina, że moje wspaniałe trampki za 19,99zł mi się rozłażą
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:18   #3109
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ten Tribactic byłby ok. Ja w domu mam Asept i Incidin Spray.
fajna forma bo spray, ale w instrukcji pisali, żeby nie stosować mieszanek powyżej 30% alkoholu izopropylowego, bo może zniszczyć rollera
a to moje ma to cholera i ten tribactic też...

szit
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 14:20   #3110
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

śniegowa- jak przeczytałam twój opis tych osób to sie uśmiałam, że nie wiem co ;D;D
a co do tych galowych dni to i tak luzik mają bo ja w gim. miałam co poniedziałek dzień galowy tylko, że właśnie można było nosić normalnie dżinsy, oby mieć białą galową koszulę, ale powiem ci, że po 3 latach to mi już zbrzydła ta biała koszula, ale raz w miesiącu to tam luzik ;D

malinka- ja ci mówie, jeszcze chwila a bedziesz miala taką kolejke do masażu ze szok ;D
a co do tych maturzystek to dramat jakiś: we wtorek widziałam taką gościówę ubraną właśnie w czarną spódnice mocno przylegajaca i ledwo zakrywajaca 4 litery do tego jakas koszulka szpilki w których wgl nie potrafila chodzic (tylko patrzyłam aż orła wywinie ) i ja tak na nia patrze i sie zastanawiam co sie dzieje, gdzie ktos taki sie uchował, dla mnie strój galowy to strój galowy a nie cos co nosisz od pon-ndz

a co do tych butów na obcasie: to jest jakis dramat jak wychodzi dziewczyna w butach z 15cm i przed każdym krawężnikiem zatrzymuje sie robi ogromnego kroka zatrzymuje sie i idzie dalej, tzn. idzie, chwieje sie jakby halny napierdzielał

a ja dziś zrobiłam jakies 12km na rowerku, myslalam ze mnie koleżanka zabije miedzy czasie ale przezylam i jestem off;P
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:22   #3111
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Mimo, ze sama jestem częścią tej młodzieży to tez się zgadzam Dla mnie strój galowy to spódnica nad kolano i koszula z rękawem przynajmniej krótkim, obcas z 5 cm. I na prawdę można w tym wyglądać elegancko i kobieco. Rażą mnie mini-mini, topy, krótkie szorty, gigantyczne platformy. To nie pasuje na takie okazje i tyle.


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
fajna forma bo spray, ale w instrukcji pisali, żeby nie stosować mieszanek powyżej 30% alkoholu izopropylowego, bo może zniszczyć rollera
a to moje ma to cholera i ten tribactic też...

szit
Ale poniżej 30, to nie zdezynfekuje WTF??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:23   #3112
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

kawa- o no właśnie tak, ta powinien wygladac stroj galowy, no ewentualnie tak te buty na platformach mozna wybaczyc ale tylko wtedy kiedy potrafi w nich chodzić no i tez te platformy z umiarem wysokości
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:23   #3113
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kiedyś moi znajomi się uparli ode nie na światełko pod Pałac jechać (20 minut marszem, niespełna 3 km) Jechaliśmy pół godziny i nie znależliśmy miejsca do parkowania. Z młoda na minute przed odpaleniem wyskoczyłyśmy z auta i zdażyłyśmy. Oni staki w korku. Masz tam na prawdę niezły dojazd- pojedź metrem i albo na ratuszu w 23, albo do Młocin. Bedziecie niezależni od korka. Jak z Łodzi wracalismy (no właśnie na nieszczeście autem) to blisko godzinę przez miasto się przebijaliśmy wracając. A zaparkowaliśmy dość daleko. Jakby bliżej to nie wiem jak długo by to trwało.

Zazdroszcze emocji.

O której planujesz tam być?
Nie no... na Światełko w samym Centrum Wawy samochidem bym w życiu nie pojechała
Właśnie przed chwilą wyczytałam w metrze, że polecają tam dojechać tramwajem 27 bodajże. Za chwilkę wróci mąż i go będę namawiać na komunikację miejską.

Och, ja kocham klimat koncertowy To jest coś niesamowitego i nie do opisania, jak setki gardeł obok Ciebie wykrzykują dokładnie te same słowa piosenki, co Twój ukochany zespół i Ty

Bramy już otwarte, za godzinę wchodzi pierwszy zespół, ale my planujemy pojawić się tam około 18.
Najbardziej nas interesuje Meta, która wchodzi dopiero o 21

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Uwaga spam- brokat na pięknym turkusowym żelku z GR który o dziwo nosiłam jakieś 3 dni i mi się nie znudzi. Ale mało fotogeniczny, na zdj brzydko wyszedł więc nie pokazuję.
Ależ one do piękne Nic, tylko patrzeć na nie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
to jakiś magiczny tydzień chyba najpierw wibaski, teraz konkurs Orlicowy byłam pewna, że Rodzynka...

To także dzięki Wam dziękuję ślicznie!

(były zakupy lakierowe , ale chyba jestem chora, bo trochę na siłę wybierałam wibo)
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To pryszcz.
1.Wyobraż sobie na rowerze tłustego faceta, tak tłustego , że masz wrażenie że jego tyłek połknie nie tylko siodełko, ale cały rower, faceta z owłosioną dup.ą i spodniami zsuniętymi tak nisko że widzisz z 10 cm czarnego zakudlonego rowa. Normalnie jescze kawałek a by pokazał oko saurona.
2. Tłusta młoda (poniżej 30 na pewno) ledwo tocząca się kobieta, rozmiar na oko 58 czy 60 (wiem bo moja mama nosi 50 a ona wyglądała na niemal 2 razy większą). Taka budyniowata jabba z brzuchem do połowy kolan wciśnięta w biodrówki i krótki top, spod których to szmatek wylewaja się sine, posiekane purpurowymi rostępami zwały tłuszczu.
3. "szekszi laska" na oko lat kilkanaście, wciśnięta w szorty w kolorze neonowego pomarańczu, krótsze od niejednych moich gatek, o celulicie takim, że ja by się wstydziła opięte dziny załozyć, czy aby nie jest zbyt widoczny. Jako dopełnienie wizerunku na nogach miała tak z 8 cm platformy- koturny, na których poruszała się niestabilnie i kaczato, wlos czarny przepalony farbami i prostownicą, solaryjnosamoopalaczowy kolor lica z mejkapek ganguro....

Wszystko w jeden dzień uff. Z Młodą stwierdziłyśmy, że wychodzenie z domu jest niebzpieczne
Przebiłaś mnie
Ma-sa-kra. Ja mam ogromną nietolerancję na ludzi otyłych. Uczulenie wręcz jakieś.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To TAKI typ (uwaga drastyczne)
Przed pokaleczeniem uszu uratowały mnie wyłączone głośniki. Obejrzałam tylko pobierznie "teledysk". Wtf?!

Śnieguś, byłam w okolicach w okolicach skrzyżowania Jana Pawła z Solidarności. I zgadnij, co się stało
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:24   #3114
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

1 kolaż -chyba wiadomo o co chodzi.
2 zdjęcie dzisiejsze bohomazy.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:27   #3115
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
śniegowa- jak przeczytałam twój opis tych osób to sie uśmiałam, że nie wiem co ;D;D
a co do tych galowych dni to i tak luzik mają bo ja w gim. miałam co poniedziałek dzień galowy tylko, że właśnie można było nosić normalnie dżinsy, oby mieć białą galową koszulę, ale powiem ci, że po 3 latach to mi już zbrzydła ta biała koszula, ale raz w miesiącu to tam luzik ;D

malinka- ja ci mówie, jeszcze chwila a bedziesz miala taką kolejke do masażu ze szok ;D
a co do tych maturzystek to dramat jakiś: we wtorek widziałam taką gościówę ubraną właśnie w czarną spódnice mocno przylegajaca i ledwo zakrywajaca 4 litery do tego jakas koszulka szpilki w których wgl nie potrafila chodzic (tylko patrzyłam aż orła wywinie ) i ja tak na nia patrze i sie zastanawiam co sie dzieje, gdzie ktos taki sie uchował, dla mnie strój galowy to strój galowy a nie cos co nosisz od pon-ndz

a co do tych butów na obcasie: to jest jakis dramat jak wychodzi dziewczyna w butach z 15cm i przed każdym krawężnikiem zatrzymuje sie robi ogromnego kroka zatrzymuje sie i idzie dalej, tzn. idzie, chwieje sie jakby halny napierdzielał

a ja dziś zrobiłam jakies 12km na rowerku, myslalam ze mnie koleżanka zabije miedzy czasie ale przezylam i jestem off;P
Jak co tydzień to może zmęczyć. Tez nie lubię mundurków, Dlatego w Sephorze cieszyłam się (przy pierwszej kierowniczce) że moge bardziej odstrzelony mejkap robić.

Do tych obcasów to komiczne jest. Sztywne nogi, wupety kuperek hahaha. Ja sie na bal u Młodej uparłam i nie pozwoliłam na szpilki. Miała takie 4cm. I wystarczyło uważam. Po co się katować i wyglądać śmiesznie?

roweeerek kocham Szczególnie mój już nie taki nowy bo dwuletni.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:32   #3116
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
J
Do tych obcasów to komiczne jest. Sztywne nogi, wupety kuperek hahaha. Ja sie na bal u Młodej uparłam i nie pozwoliłam na szpilki. Miała takie 4cm. I wystarczyło uważam. Po co się katować i wyglądać śmiesznie?
Ja miałam tak z 5 i chyba jako jedyna osoba nie zmieniałam butów w połowie, było mi w nich dobrze po prostu
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:38   #3117
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Nie no... na Światełko w samym Centrum Wawy samochidem bym w życiu nie pojechała
Właśnie przed chwilą wyczytałam w metrze, że polecają tam dojechać tramwajem 27 bodajże. Za chwilkę wróci mąż i go będę namawiać na komunikację miejską.
Głupota, prawda... No ale jak ktoś jest"mondrzejszy"


27 na pewno nie.
Ono do Cmentarza Wolskiego dojeżdża. To nie ta strona Bemowa.

Tam dojedziesz: 23,24,28,E2, 122,167, 171

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Och, ja kocham klimat koncertowy To jest coś niesamowitego i nie do opisania, jak setki gardeł obok Ciebie wykrzykują dokładnie te same słowa piosenki, co Twój ukochany zespół i Ty

Bramy już otwarte, za godzinę wchodzi pierwszy zespół, ale my planujemy pojawić się tam około 18.
Najbardziej nas interesuje Meta, która wchodzi dopiero o 21

Taak....


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Przebiłaś mnie
Ma-sa-kra. Ja mam ogromną nietolerancję na ludzi otyłych. Uczulenie wręcz jakieś.
Ja też... Niestety. Jak widzisz taką mega otyłą osobe obżerajacą się fast foodem... ble

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Przed pokaleczeniem uszu uratowały mnie wyłączone głośniki. Obejrzałam tylko pobierznie "teledysk". Wtf?!
hahahaha
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śnieguś, byłam w okolicach w okolicach skrzyżowania Jana Pawła z Solidarności. I zgadnij, co się stało
??

To tuz koło mnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34024050]1 kolaż -chyba wiadomo o co chodzi.
2 zdjęcie dzisiejsze bohomazy.[/QUOTE]

Łaadne

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-05-10 o 14:47
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:38   #3118
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

własnie widzę, ze malinka wygrała konkurs u orlicy
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:39   #3119
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ja miałam tak z 5 i chyba jako jedyna osoba nie zmieniałam butów w połowie, było mi w nich dobrze po prostu
Dokładnie jak Młoda
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 14:41   #3120
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34024050]1 kolaż -chyba wiadomo o co chodzi.
2 zdjęcie dzisiejsze bohomazy.[/QUOTE]

ladne, ladne
wypadalo by i mi cos dzis zmalowac, ale nie wiem czy bede miala sile jak wroce przed 20 do domu
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.