Nailart - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-23, 20:31   #1
pikowana dama
Przyczajenie

Question

Nailart

Witam,

Mam takie pytanko.Co sądzicie o produktach tej firmy?

http://www.nailart.pl/
pikowana dama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:14   #2
Aaerin
Raczkowanie

Dot.: Nailart

O kurcze, jak tanio
Niby firma istnieje od 2003 roku a nic o niej nie słyszałam. Nie przekonują mnie jakoś te słoiczki żeli. Jakiś taki oszczędny design...ale w sumie można i shit owinąć w ozdobny papierek i sprzedawać za nie wiadomo jaką kasę. Sama chętnie poczytam opinie wizażanek o tej firmie więc podpinam się.

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:26   #3
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

no z tym istnieniem firmy to akurat moze byc sciema-mam znajomego, ktory zalozyl dzialanosc jakies dwa lata temu a na stronie ma napisane, ze dzialaja od jakis 10ciu lat, nikt m tego nie udowodni.. A sloiczki jakies takie znajome...ale ja osobiscie firmy nie znam i nie zamierzam blizej poznawac jakos do mnie nie przemawia
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 12:40   #4
monchita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
no z tym istnieniem firmy to akurat moze byc sciema-mam znajomego, ktory zalozyl dzialanosc jakies dwa lata temu a na stronie ma napisane, ze dzialaja od jakis 10ciu lat, nikt m tego nie udowodni.. A sloiczki jakies takie znajome...ale ja osobiscie firmy nie znam i nie zamierzam blizej poznawac jakos do mnie nie przemawia
Też nie znam tej firmy, ale wcale jakoś super tanio nie mają, bardzo podobne ceny ma inails.

Sunniva - niech kolega pokaże zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, albo wystarczy jak zna się nip tej firmy Wszystko jest w internecie
monchita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 22:12   #5
joasia_krk
Przyczajenie

Gdzie wy dziewczyny zamawiacie. Zajrzyjcie sobie na www.centrumkosmetykow.pl
Maja tam fajne żele, akryle, wszystko do maniciure, kosmetyki twarzy, ciała, włosów itd. POLECAM! W Mega fajnych CENACH!
joasia_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 16:01   #6
Mangdzia23
Rozeznanie

GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23

Zgadzam się z sanniva2007
cel - 69kg

Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:30   #7
latawce
Przyczajenie

Właśnie szukam opinii w necie o tej firmie, bo mam pewien problem i trafiłam na Wasze wpisy. Zamówiłam u nich tydzień temu na kwotę ok 100 zł. Po moim telefonie do nich ( z pytaniem czy już mi wysłali przesyłkę) okazało się, że wystawiają coś czego nie mają na stanie. Mieli mi od razu zwrócić pieniądze i do dzisiaj puste konto. Wykonałam już trzy telefony do nich i pan zwala na panią, która jest niby odpowiedzialna za przelewy. Zero kontaktu z ich strony. Nie wiem jakie kroki dalej wykonać, zgłasza się takie coś na policję? Na pewno tego tak nie zostawię. Jak dojdzie moja kasa to dam znać i sprostuje ten post, ale jak narazie PRZESTRZEGAM.Uważajcie u kogo kupujecie, sprawdzajcie adres, oni się też wystawiają na allegro i mają jeszcze jedną dość znaną chyba stronę. Po adresie ich poznacie.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Zapomniałam dopisać, że do dzisiaj jest aktualna opcja dodaj do koszyka przy przedmiotach, których nie mają. Dziwne, że przez tydzień nie zmienili na opcję, że towar jest niedostępny...

Edytowane przez latawce
Czas edycji: 2012-07-25 o 22:34
latawce jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:54   #8
latawce
Przyczajenie

Jednak oddali mi pieniądze - po kilku telefonach i mailach. A rzeczy, których do dzisiaj nie mają są wystawione na sprzedaż...
latawce jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
akryl, tipsy, żele

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości