Pomoc - Depilacja Light Sheer - Bydgoszcz :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-24, 03:57   #1
Secretlyy
Przyczajenie

Pomoc - Depilacja Light Sheer - Bydgoszcz :)

Witam,

chciałam się Was drogie Wizażanki (bydgoszczanki) spytać o depilacje bikini Temat może wydać się wielokrotnie powielany, ale bardzo mi zależy na Waszej pomocy ponieważ sama nic nie mogę znaleźć, a przekopałam tony stron internetowych itp. itd.

Jest to moja pierwsza chwila prawdy na tym forum więc jeśli post zamieściłam w złym miejscu to proszę powiedzcie mi gdzie mam to umieścić aby doczekać się odp

A mianowicie chodzi o to, że mam zamiar wybrać się (pierwszy raz) na depilację bikini głębokiego - niby nic, ale niestety nie ma za wiele gabinetów, w których stosują preferowaną przeze mnie metodę - a mianowicie bikini hollywood. Dla niewtajemniczonych jest to całkowite usuwane włosków ze wzgórka łonowego, warg sromowych oraz szpary międzypośladkowej. Znalezienie gabinetu niby nie jest trudne gdyby nie to, że zależy mi na tym aby wszystkie partie w/w zostały wydepilowane przy jednym zabiegu w jednej cenie, a nie każdy z osobna (co jest moim zdaniem zdzierstwem!) Dobrze by było gdyby do zabiegu zostały także dorzucone pachwiny... w końcu także w jakiś sposób się do tego bikini zaliczają

Niestety każdy gabinet jaki znalazłam to albo każdy zabieg ma z osobna, dodatkowo robią tylko bikini brazylijskie (częściowe usuwanie włosków ze wzgórka i warg sromowych) więc cena jest 3x większa... I do tego każdy z zabiegów ma cenę z kosmosu. A wiadomo, że liczy się sprzęt na jakim się pracuje i umiejętności Pani która wykonuje zabieg... i często nie musza to być wygórowane ceny (niektórzy sugerują, że tanie znaczy gorsze) a jak już pisałam liczy się sprzęt, umiejętności i doświadczenie

No i czy znacie może jakiś gabinet w Bydgoszczy (ew, Toruń, Poznań, Trójmiasto... w największej ewentualności Warszawa i Łódź - bo zależy mi jednak na tym aby to blisko było) tudzież okolicach, który spełnia w/w kryteria? Że tak powiem full zestaw bikini hollywood na jednym zabiegu z rozsądną ceną? Może nawet już być w ok 400 zł (jeśli są droższe, a w/w kr. się zgadzają to też piszcie) jeśli tylko spełnia wszystkie kryteria, wtedy cena wydaje się być w miarę rozsądna do wykonanej usługi

Ps podawajcie nazwę gabinetu/salonu i miasto jeśli nie jest to Bydgoszcz (adres www tudzież ulica mile widziane) Mam nadzieję, że jeszcze komuś prócz mnie przyda się ten post.

Lato, a co za tym idzie plaża i kostiumy kąpielowe zbliżają się coraz większymi krokami i trzeba w końcu o siebie zadbać po zimie tak więc bardzo zależy mi na konkretnych odpowiedziach
Secretlyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 21:33   #2
wiktoriablondi
Raczkowanie

Dot.: Pomoc - Depilacja Light Sheer - Bydgoszcz :)

ja tez prosze o inf. o jakiejś dobrej taniej kosmetyczce bo niestety o dobrą i w rozsądnej cenie depilacje teraz bardzo trudno
wiktoriablondi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 22:05   #3
Aramintha
Wtajemniczenie

Sama się wybieram na depilację bikini - w przyszłym tygodniu pierwszy zabieg. Ale 400 zł za tzw. głębokie bikini to strasznie drogo
"U mnie" tzn. na Śląsku ceny wahają się od 200 - 400 zł, przy czym 400 zł to już górna granica.
Aramintha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 17:12   #4
Secretlyy
Przyczajenie

Moje pytanie już nieaktualne ponieważ ostatnio odkryłam w Bydgoszczy gabinet kosmetyczny Yasumi i.. jestem zachwycona!! Ceny niziutkie, a efekty genialne Jeśli chodzi o depilację bikini - robią depilację głęboką ze szparą międzypośladkową włącznie - więc nie ma problemu. Jeden gabinet (Yasumi epil) jest typowo nastawiony na depilację, a drugi ma pełną ofertę od regulacji brwi przez depilację na zabiegach wyszczuplających kończąc. Nie sposób wymienić wszystkiego co proponują. Nie wiem czy mogę zamieścić linki odsyłające do ich stron internetowych? Ale chyba ze znalezieniem ich w Google nie będzie problemu Pozdrawiam kochane i mam nadzieję, że którejś z Was pomogłam.
Secretlyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 01:01   #5
Kimiko666
Zadomowienie

podbijam

jakies nowe opinie

Kimiko666 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości