Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne myśli, chwile prywatności, spotkania...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-03, 20:02   #1
Lara02
Przyczajenie

Dziwna znajomość - co robić?

Witam, przez pewien mały "problem" trafiłam tutaj, mam nadzieję, że otrzymam poważne odpowiedzi, których próżno szukałam na innych portalach .

Na wstępie powiem, że chodzę do II klasy liceum.
Dwa miesiące temu spodobał mi się pewien chłopak ze szkoły, jesteśmy w tym samym wieku ale chodzimy do różnych klas. Jestem bardzo nieśmiała, ale w końcu (głównie przez namowę przyjaciół) zagadałam do niego, szczegół że przez facebooka, ale jednak rozmawialiśmy (a raczej pisaliśmy). Wyraźnie chciał czegoś więcej, podrywał mnie, rzucał niejednoznacznymi tekstami, nawet umówiliśmy się na "poznanie w realu". Do spotkania nie doszło, po prostu zwiał. Wydawało mi się, że to dlatego że jest nieśmiały ale coś mi wyraźnie nie grało. Nie pisało się nam już tak dobrze jak wcześniej, wszystko było mu obojętne, odpisywał długo i niechętnie. W szkole ciągle się na mnie gapi, parę razy mu powiedziałam cześć, on odpowiadał lekko speszony w końcu przestałam się do niego odzywać, wiecie kobieca duma nie pozwala mi ciągle zagadywać pierwsza, on również się do mnie pierwszy nie odezwie. Ostatnio zachowuje się jeszcze dziwniej niż wcześniej, rozmawiałam z niewielką grupą znajomych przy klasie, odwrócona tyłem do miejsca gdzie on przebywał, poszedł na drugi koniec korytarza, stanął na środku odczekał chwilę, po czym odwrócił się i ruszył z powrotem pod swoją klasę nie odrywając przy tym ode mnie wzroku, kiedy zniknął mi z oczu odwróciłam się za nim i nadal się na mnie gapił. Wątpię, że jest nieśmiały i tak próbuje zwrócić na mnie swoją uwagę bo przecież byłam chętna do rozmowy a on mnie zlał całkowicie, no i parę tygodni temu dowiedziałam się że startuje do innej dziewczyny. Głupio mi też upomnieć go czemu się ciągle na mnie gapi bo wyjdę na dziwną, może on tylko tak ma czy co...Nie wiem, w każdym bądź razie jego zachowanie mnie denerwuje.

Pozdrawiam!
Lara02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 20:08   #2
falle
Raczkowanie

Dot.: Dziwna znajomość - co robić?

raczej nic z tego nie będzie...może gapi się na kogoś innego ? może się Ciebie przestraszył i dlatego tak się zniechęcił ?

od 16.10.2010 r. - zapuszczam włosy
falle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 20:14   #3
Lara02
Przyczajenie

Nie mam pojęcia czego mógł się przestraszyć, pierwszy raz powiedziałam mu cześć a on uciekł. A co do gapienia, na pewno na mnie, często biegam sama po szkole (powiedzmy jestem wykorzystywana przez nauczycieli)
Stary 2012-05-03, 20:17   #4
ha psi
Wtajemniczenie

jak ja byłam w gimnazjum i się podkochiwałam w chłopaku z innej klasy to się zwierzyłam koleżance z mojej klasy która go znała ..
i nie dość że się podszyła pod niego na gg i do mnie napisała umawiała się ze mną flirtowała itd to jeszcze ja się głupia dałam nabrać i chodziłam po korytarzu szukając go żeby choć chwilę się na niego popatrzeć i kilak razy mu powiedziałam "cześć"
po jakimś miesiącu takiego wkręcania mnie.. ta koleżanka wykrzyczała na całą klasę że się zakochałam w tym chłopaku (a to taki znany chłopak w całej szkole) i spaliłam buraka i zaczęłam wagarować i o mały włos przez to nie zdałam

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 20:19   #5
Skierka001
Rozeznanie

Koleś zachowuje się dziwnie... Najlepiej olej, to nie jest normalne zachowanie normalnego chłopaka. Szkoda tracić czas na takich
Skierka001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 21:18   #6
Inspire
Zakorzenienie

Olać gościa i tyle.

Inspire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 22:24   #7
anuluu
Raczkowanie

Może to nie będzie miłe co ci powiem, ale to co teraz odwalasz to jest mniej więcej poziom gimnazjum. Ja przez to przechodziłam właśnie wtedy. Mam też koleżankę która na gg i fejsie przez pewien czas gadała z kimś z tego samego rocznika ze szkoły czy tam z klasy i też ciągle bylo to że przez internet do pewnego czasu to był taki mily kochany wtc, a w szkole gdy raz mu powiedziasłam cześć to uzanł ze jakaś wariatka się do niego przyczepiła.

Po za tym jeśli chłopak jest popularny a ty nie należysz do typowych plastików to raczej że tak powiem nie będzie chciał sobie popsuć reputacji.. Przykre ale prawdziwe

94 92 90 88 86 84 82 80 78 76 74 72 70
anuluu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 22:27   #8
Skierka001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Może to nie będzie miłe co ci powiem, ale to co teraz odwalasz to jest mniej więcej poziom gimnazjum. Ja przez to przechodziłam właśnie wtedy. Mam też koleżankę która na gg i fejsie przez pewien czas gadała z kimś z tego samego rocznika ze szkoły czy tam z klasy i też ciągle bylo to że przez internet do pewnego czasu to był taki mily kochany wtc, a w szkole gdy raz mu powiedziasłam cześć to uzanł ze jakaś wariatka się do niego przyczepiła.

Po za tym jeśli chłopak jest popularny a ty nie należysz do typowych plastików to raczej że tak powiem nie będzie chciał sobie popsuć reputacji.. Przykre ale prawdziwe
No ale to chyba normalne, że skoro się gada przez neta, to mówi się sobie "cześć" w szkole
Skierka001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 22:31   #9
Lara02
Przyczajenie

Jak widać, dla niektórych to nie jest normalne (mam na myśli tego chłopaka)
Stary 2012-05-04, 06:49   #10
Syllwia20
Przyczajenie

Olej gówniarza, niech się bawi w takie "końskie" zaloty z kimś innym.
Syllwia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 13:00   #11
Lara02
Przyczajenie

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, zamierzam go olać, koniec przejmowania się dziwakami
Stary 2012-05-04, 14:46   #12
TimBurtonfan
Raczkowanie

Dziwny człowiek ... same Twoje domysły ... zero jego działania . Olej go ... wierz mi truciem się niczego nie wskórasz .. sama mam podobną sytuację ale z byłym ... trochę czynów jego było ale niezbyt zrozumiałych bo po pijaku ... normalnie ze mną nie gada ... trzeba to olać bo na prawdę czasami nie wiadomo o co im chodzi . Wiem, że ciężko. Ale zauważyłam, że jak zostawiam bieg zdarzeń w spokoju to wtedy się najczęściej coś rusza. Trzymaj się i znajdź sobie inny obiekt albo jakieś zajęcie co Cię odciągnie od tej sytuacji .
TimBurtonfan jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości