metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-14, 14:15   #1
iffcia
Przyczajenie

metamorfoza

Chcialabym cos zmienic ale nie wiem co ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Iwona.jpg (52,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Iwona.2.jpg (107,0 KB, 10 załadowań)
iffcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 18:05   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: metamorfoza

Droga Iffciu te zdjęcia naprawdę za mało mi mówią. Prawie Cię nie widać http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
Jedyne co mi się nie podoba to wyraźna różnica w kolorze grzywki i reszty włosów. Poza tym gryzie mi się bardzo ten ciepły odcień tego blondu. Co do reszty to naprawdę musisz mi wkleić inne zdjęcie.

Serdecznie Cię pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-14, 18:15   #3
iffcia
Przyczajenie

Hej, wlasnie tu jest problem, gdyz na kompie nie mam zdjec z bliska, musze cos poskanowac i wtedy wysle. Za tydzien ide do fryzfera i on moze cos ciekawego wymysli. Ogolnie to chodzi mi o jakas fajna fryzurke na studniowke. Pozdrawiam serdecznie paaa
Stary 2003-10-15, 12:31   #4
Sam
Zadomowienie

CZESC
JA TEZ MAM CZASEM OCHOTE NA ZMIANE - PRZEWAZNIE WIAZE SIE TO Z WŁOSAMI I MiMO TEGO ze zostaje wciaz przy swoim kolorze, a zmieniam jedynie cięcia i tak średnio raz dziennie mnie ktos nie poznaje
Nie wiem, które z Twoich zdjęc jest aktualne - jeżeli chodzi o włoski to na tym wyżej wygladasz lepiej. W tym poniżej kolory sa źle dobrane i zbyt duzy kontrast między pasmami. Polecam Ci fryzurke w kolorze stonowanym - najlepiej w jednym, naturalnym kolorze (zadnych żółtych blondów) lub z bardzo cienkim pasemkami (tak by wygladały naturalnie).
Z tego co widzę na zdjeciu masz ładny kształt buzi i fajne, dzieczece rysy.Włosy mozesz wycieniować na całej długosci - tak by fryzurka była młodzieżowa, lekka i oryginalna. Mogę Ci polecić dobrego fryzjera (jednak samo strzyżenie kosztuje koło 80 zł więc decyzja należy do Ciebie). Na codzien maluj się delikatnie, ładny kształt oczu mozesz lekko podkreślić ciemniejszym cieniem. Usta pokryj błyszczykiem. W makijażu studniówkowym możesz ciemniejszy akcent położyc na oczy, a usta zostawić w delikatnym, lśniącym kolorze.
Pozdrawiam Cie
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 16:03   #5
iffcia
Przyczajenie

Zmiany,zmiany i jeszcze raz zmiany.... Co do koloru wlosow to na tej fotce gdzie mam ciemne tam wlasnie mam naturalny kolor. Zapomnialam wczoraj napisac, ze ten blond tak tylko wyszedl na tym zdjeciu bo w rzeczywistosci wlosy byly rownimiernie zafarbowane i mialy jednolity kolor. Teraz chce je zafarbowac ale tak aby byly one tylko troszke jasniejsze od mojego naturalnego koloru wlosow, wiec bedzie to jakis ciemny blond lub jasny braz, cos w tym stylu. Jak narazie nie chce scinac wlosow, gdyz latwiej bedzie mi spiac dluzsze wlosy na studniowke, dlatego tez nie wybieram sie teraz na zadne scinanie. W wakacje podcielam sobie koncowki wiec zostawiam je w spokoju narazie. Na codzien ja sie praktycznie nie maluje, uzywam tylko odrobiny podkladu, korektora i tusz do rzes jak rowniez blyszczyka w naturalnym kolorze. Mocniejszy makijaz moge wybrac na szczegolne okazje http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif Dziekuje bardzo za te porady. Mam jeszcze inne zdjecia ale w wiekszosci sa one robione z wiekszej odleglosci wiec dokladnie mnie tez tam nie widac. Zycze super dnia i pozdrawiam serdecznie ..
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości