proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-09, 12:37   #1
lucy_jordan
Przyczajenie

proszę o pomoc

Cześć. Tak więc chciałabym w sobie coś zmienić lecz nie wiem co by mi pasowało i liczę na jakąś pomoc? Nie przepadam za sobą i chciałąbym się polubić poczuć pewniej we własnej skórze. Może bardziej pociągająco? nie wiem na pewno atrakcyjniej. Jednak nie wiem.. myślałam nad zmianą koloru. Zawsze podobały mi się rudości i ciemne kolory, jednak ciemne raczej by mi nie pasowały. Wydaje mi się ze jestem jesienią, więc bycie brunetka odpada ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (16,1 KB, 194 załadowań)
lucy_jordan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 13:52   #2
malamenda2009
Zakorzenienie

Ile masz lat? Myślę, że rudy by Ci pasował i dodał pewności siebie Może podetnij trochę włosy i je wycieniuj (krócej przy twarzy, dłużej z tyłu albo loki? Grzywka na skos, może taka dłuższa? Masz zdjęcia w innych fryzurach?

nie wiem czemu nie mogę edytować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg redhair.jpg (45,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lhxnj2s6NH1qhz4gzo1_400.jpg (30,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg simpson.jpg (150,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emma-Stone-emma-stone-23299745-936-1400.jpg (114,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christina-hendricks-red-hai.jpg (73,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christina-hendricks-long-ha.jpg (36,5 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-05-09 o 15:22 Powód: post pod postem
malamenda2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 14:07   #3
lucy_jordan
Przyczajenie

Dot.: proszę o pomoc

Mam 19 lat. Trochę się boję bo nie wiem zbyt jak będę wyglądać, szamponetka raczej żadna na rudo nei zafarbuje. Mam zawsze dużą obawę przed zmianami których nie mogę cofnąć xD. Nie mam zbyt wielu swoich zdjęć, raczej ich unikam. Mam kilka które robiła mi koleżanka ale to takie w sumie średnio chyba będą przydatne. Bardziej myślałam nad zmianą koloru dlatego że chcę włosy hodować choć też nei wiem czy to rozsądne zmieniać kolor włosów jak chcę je hodować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0078kopia2.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (64,7 KB, 191 załadowań)
Stary 2012-05-09, 15:03   #4
malamenda2009
Zakorzenienie

Bardzo ładnie wyglądasz Moim zdaniem włoski warto podciąć nawet 2 cm, szczególnie jeśli masz rozdwojone końcówki i zamierzasz zapuszczać poza tym odżywki czy maski, olejowanie na pewno poprawi ich kondycję.
Szamponetką możesz uzyskać taki połysk w odcieniu rudym i jak Ci się spodoba to farbowanie zrobisz u fryzjerki
Stary 2012-05-09, 16:43   #5
Honey7
Zakorzenienie

W miedzianym kolorze zdecydowanie będzie Ci najlepiej !
Grzywkę polecałabym zrobić taką na bok, przedziałek również z boku. Zdecydowanie podciąć chociaż końcówki bo masz ładne gęste włosy

No i makijaż, zdecydowanie jakiś delikatny, może tylko kreska eyelinerem ? eksperymentuj
Pokaż potem efekty
Stary 2012-05-09, 17:03   #6
ziomaska
Raczkowanie

Myślę że doskonale będziesz wyglądać w asymetrycznym bobie a'la Rihanna lub w nieco prostszym jak Cameron Diaz (do linii ramion). Proponuję miedziane włosy lub w czerwonym odcieniu- wyróżnią Cię z tłumu.
Proszę o kilk
Stary 2012-05-09, 17:19   #7
malamenda2009
Zakorzenienie

Proponuje takie makijaże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 56876_bobbi-brown-make-up.jpg (25,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Smoky%20brown%20makeup.jpg (34,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smoky-eye-makeup-with-pixi-softly-smoky-eyes-palette.jpg (37,1 KB, 11 załadowań)
Stary 2012-05-10, 19:12   #8
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Cytat:
Napisane przez lucy_jordan Pokaż wiadomość
Cześć. Tak więc chciałabym w sobie coś zmienić lecz nie wiem co by mi pasowało i liczę na jakąś pomoc? Nie przepadam za sobą i chciałąbym się polubić poczuć pewniej we własnej skórze. Może bardziej pociągająco? nie wiem na pewno atrakcyjniej. Jednak nie wiem.. myślałam nad zmianą koloru. Zawsze podobały mi się rudości i ciemne kolory, jednak ciemne raczej by mi nie pasowały. Wydaje mi się ze jestem jesienią, więc bycie brunetka odpada ;/

wow ale jesteś śliczna

jak Cię zobaczyłam to od razu mi przyszła na myśl Eva Longoria

Jak chcesz subtelną zmianę koloru, to proponuję własnie takie pasemka jak ma Eva(zdjęcie z długimi włosami). Niby nic- wielkiej zmiany w kolorze nie będzie, ale dodadzą Ci uroku

Ja bym nic nie zmianiała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hgj.jpg (31,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg url.jpg (41,0 KB, 10 załadowań)

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 21:29   #9
jadziad525
Raczkowanie

Nie rozumiem czemu inni wysyłają Ci foty gwiazd, nie słuchaj ich. Nad gwiazdami w hollywood pracuje sztab fachowców! U nas na taki efekt nie ma co liczyc neistety.
Proponuję skróć włosy do ramion, zrób prostą grzywkę. PRostuj je regularnie. A maliuj sie bardzo delikatnie
Stary 2012-05-10, 21:46   #10
antygonglowa
Raczkowanie

Wiem, że nie oczekujesz takiej odpowiedzi, ale ja na Twoim miejscu nic nie robiłabym z kolorem. Ten brąz, który masz idealnie pasuje do Ciebie. Rudy zdecydowanie nie będzie Ci pasował ( choć lubię ten kolor). Będziesz wyglądała sztucznie, a twarz na nie wiem jak to nazwać, ale powiedzmy, że brudną.

Jesteś śliczna i uwierz, że nie każdemu to mówię. Jeśli chcesz bardzo coś zmienić to może trochę skróć włosy, tak do brody.
antygonglowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 22:34   #11
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Cytat:
Napisane przez jadziad525 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu inni wysyłają Ci foty gwiazd, nie słuchaj ich. Nad gwiazdami w hollywood pracuje sztab fachowców! U nas na taki efekt nie ma co liczyc neistety.
Proponuję skróć włosy do ramion, zrób prostą grzywkę. PRostuj je regularnie. A maliuj sie bardzo delikatnie

super rada.... to "najlepsze" co można dla swoich włosów zrobić

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 00:30   #12
uca
Rozeznanie

Wg. mnie jestes bardzo ladna dziewczyna, jedyne co jest do poprawki to kondycja wlosow - kolor masz super, ale mimo to wlosy prezentuja sie zle bo sa przesuszone. Zapraszam na forum wlosowe .
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:23   #13
lucy_jordan
Przyczajenie

łoł ile odpowiedzi! Teraz jestem w trakcie zdawania matur i jakoś mało czasu.. rozszerzony ang i wos jak wracam do domu mam ochotę już tylko spać.
Dziękuje za wszystkie miłe komentarze nie myślałam że mogę podobać się komuś oprócz mojego chłopaka i babci xD
Hmm.. trochę się łudziłam, że rudy by mi pasował, może jest jednak jakiś taki odcień z którym nie gryzłyby się moje rysy twarzy, koloryt itp? Włosów niezbyt chcę scinać oprócz oczywiście końcówek, które staram sie obcinać regularnie ale te wszystkie przesądy maturalne ostatnio pokomplikowały wiele Marzył mi się jakiś inny kolor żeby trochę odmianny jakiejś coś zmienić. jestem skazana na brąz już zawsze? nie przepadam za nim.. chciałam pofarbować włosy dopiero jak urosną ale tak jakiejś zmiany bym chciała.
Co do krótkich włosów miałam kiedyś i niektórzy uważali że ładnie inni nie ale ja za każdym razem jak zetnę to żałuję.
Kondycja mojego włosa rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. Poniekąd to moja wina (kiedyś je prostowałam) ale i trochę ich struktury. Fryzjerka powiedziała że już mam taką strukturę i będą zawsze takie sianowate nie wiem do końca jak im pomóc żeby były bardziej błyszczące. Mówiła też że jak będą dłuższe też będą bardziej proste bo pod ciężarem swoim samym się ułożą lepiej.
Stary 2012-05-11, 15:40   #14
malamenda2009
Zakorzenienie

Nie ścinaj drastycznie włosów, końcówki wystarczą, ale po maturze oczywiście. Według mnie jesteś bardzo ładną dziewczyną, masz symetryczną twarz i spokojnie możesz zaszaleć z rudym np. zrobić próbę z szamponetką. A co do tego, że włosy są "sianowate" mnie pomogły klik, klik, klik
Stary 2012-05-19, 17:59   #15
blondi001993
Raczkowanie

GG do blondi001993

widzialabym cie w zdjeciu tym pierwszym, jakie dodala malamenda.. dzierwczyna nawet podobna do ciebie z twarzy

a tak btw. sliczna jestes !!

platyna für immer
blondi001993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 20:49   #16
Katherinee_
Raczkowanie

Ja bym ich nie malowała. Kolor jest bardzo ładny, a po co masz się później męczyć z odrostami i wgl? Jedynie to radzę zapuścić trochę włosy, zrobić grzywkę na bok i stosować odżywki aby włoski się trochę wygładziły i zdobyły więcej blasku
Katherinee_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości