pielegnacja na wakacjach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-18, 21:14   #1
Equita
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

pielegnacja na wakacjach

mam 26 lat, wrazliwa cere z rozszerzonymi porami i malymi mimicznymi zmarszczkami oraz lekko wiotka delikatna skora szyi...
za pare dni jade na wakacje do slonecznych Wloch
jakie kosmetyki zapakowac i jak ich uzwac, by wrocic z ladna cera i ladna lekka opalenizna?
Equita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:56   #2
żiżabela
Przyczajenie

GG do żiżabela
Dot.: pielegnacja na wakacjach

Proponuje zaopatrzyc sie przede wszystkim w kremy z wysokimi filtrami ochronnymi- najlepiej 25-30, bo slonce we Wloszech operuje intensywniej. A po plazy duzo kosmetkow silnie nawilzajacych, zeby utrzymac skore w dobrym stanie, no i oczywiscie opalenizne tez
żiżabela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 23:07   #3
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

PopieramCialo trzeba nawilzac dobrym balsamem, najlepiej polozyc go przed kremem z filtrem, opalenizna jest ladniejszaDobre efekty daje tez balsam brazujacy uzywany regularnie zeby utrwalic opalenizne
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 23:28   #4
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Talking Dot.: pielegnacja na wakacjach

Ja 2 lata temu byłam we Włoszech i trafiłam na straaaaszne upały.Moim zdaniem przydatny będzie fajny żel pod prysznic o odświerzającym zapachu(oj w upał tamtejszy taka odrobinka orzeżwienia przydaje się bardzo,wierz mi na słowoPolecam też jkąś mgiełkę do ciała,w tym samym celu co żel(fajnie się nią spryskać od czasu do czasu)hmmm napewno jak już było napisane przez porzedniczkę filtry w okoliczach 30,coś mocno nawilżającego po opalaniu,wziełabym też maseczkę nawilżającą(np w saszetce Niveę witaminową-jest lekka ale działa fajnie).Puki co tyle mi przychodzi do głowy....hmm może jakis niezbyt"ostry" żel do mycia twarzy,żeby stosować kilka razy w ciągu dnia a także rówinerz delikatny tonik
Stary 2005-07-19, 10:15   #5
Sylwiasta
Zadomowienie

Nie wiem jakiej dlugosci masz wlosy ale od siebie doradzalabym jakies spinki, przepaske (za nia moze robic tez np.chustka) - nie ma nic gorszego, niz w upal wlosy smyrajace po karku i czapka z daszkiem - slonce w Polsce to pikus w porownaniu z wloskim "solleone".
Polecane wyzej maseczki w saszetkach sa swietne - nie trzeba tachac kilku tubek - zabralabym z jedna oczyszczajaca z glinka np. Garniera lub Apothekera Schellera (ta ma dodatkowo piling). Zabierz tez klapki - japonki pod prysznic - przydadza sie na basenie, na goracym piasku nad morzem, ja ze swoich praktycznie nie wychodzilam + szczoteczke do szorowania stop .
Co do mycia sie, nie wiem na ile jedziesz ale jesli na 2 tygodnie to powinno wystarczyc - szampon i zel do mycia wlosow w jednym z serii z algami Joanny - u mnie sie zawsze sprawdza w przypadkach wyjazdow a zabieram tylko 1 butelke. Wlosy sa blyszczace, miekkie. Za to moge zabrac spora butle balsamu do ciala co jest wazne, bo najczesciej latam samolotem i musze sie liczyc z waga mojego bagazu.
O filtrach nie wspomnialam, bo to oczywiste
Super wakacji, Wlochy sa piekne a najchlodniej jest w basenie albo...kosciele
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości