Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-10, 18:17   #1
karolina_kr
Przyczajenie

depilator laserowy Silk'n Flash&Go

Mam okazje kupic depilator laserowy Silk'n Flash&Go po dosc okazyjnej cenie w porownaniu do polskich ofert ktore az mnie zaskoczyly tak wysoka cena :O
Ale moje pytanie dotyczy, czy ktokolwiek wie czy to dziala, czy nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto, czy dziala to tak jak zabieg w salonie kosmetycznym? moze ktos mial do czynienia z podobnymi depilatorami laserowymi i czy komus udalo sie zniwelowac niepozadane wloski?

produkt reklamowany jest jako:
"-Depilator do trwałego usuwania włosów na zawsze
- Lasery IPL używane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych,
- Widoczne efekty działania już po trzech zabiegach (w odstępach dwutygodniowych)"

http://www.youtube.com/watch?v=c2m137z3ESA tutaj jest link do produktu

bardzo goraco czekam na odpowiedzi, gdyz waham sie nad zakupem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1334918859703.jpg (37,9 KB, 18 załadowań)
karolina_kr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 09:37   #2
Tobiaann
Raczkowanie

Dot.: depilator laserowy Silk'n Flash&Go

Cytat:
Napisane przez karolina_kr Pokaż wiadomość
1. Depilator do trwałego usuwania włosów na zawsze
2. Lasery IPL używane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych,
3. Widoczne efekty działania już po trzech zabiegach (w odstępach dwutygodniowych)"
1 i 2 - to bzdury! nawet w salonie nie usuwają włosów na stałe! tylko na jakiś czas dłuższy bądź krótszy....używane w profesjonalnych salonach??? kto w salonie używa lasera który ktoś może używać w domu? z mocą 5J...hahahaha
3. tak jest w każdym epilatorze:P żadna nowość...

Tak jak odpisałam w wątku o depilatorach laserowych, wszystko zależy od tego za ile możesz go kupić i za ile kupisz lampę wymienna...1000 błysków to trochę mało...musisz usiąść przeliczyć i zobaczyć...moim zdaniem żadnej innowacji to nie wprowadza ale nie jestem ekspertem więc mogę się mylić...
Tobiaann jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 11:35   #3
KimDym
Przyczajenie

Ja kupiłam sobie jakiś już czas temu depilator Flash&Go. Powiem tak, 1000 błysków to nie rewelacja, ale wiecej niz w poprzednich lampach, bo poprzednie modele mają po 750. Mi lampa wystarczyła na 3 zabiegi na rece, brzuch, okolice bikini i linii stringów oraz pachy. Potem padła. Biorąc pod uwagę, że lampa kosztuje 150zł, a jeden zabieg w salonie kosztuje na jedna partię ciała kosztuje około 100 zł to uważam, że jest to bardzo opłacalny laser.

A jeśli chodzi o efekty, to sprawa indywidualna. Ja osobiście jestem troche zawiedzona, a troche zadowolona. Otóż, o ile na rękach miałam czarne i długie włoski, to teraz rosną wolno i są prawie niewidoczne. Robię dwutygodniowe odstępy miedzy zabiegami i w tej chwili po dwoch tygodniach włosków na rękach prawie nie mam. Owszem odrastają, ale w mniejszej ilości i duuuuużo jaśniejsze. Myślę, że jeszcze z 2 zabiegi i będzie ok

Co do reszty ciała, niewiem jak to jest, ale efekty są słabe. Pod pachami w ogole nie widze efektu, na brzuchu niektóre odrastają, inne nie, okolice bikini, może jest ich mniej, ale bez szału ;/

Słyszałam, że jest to uwarunkowane też genetycznie. Mimo, że laser bierze najlepiej ciemne włoski to u niektorych osob ponoć potrzeba wiecej zabiegów, jeśli są one mocne, grube itd. Na rękach miałam ciemne, ale cienkie włoski, bo nigdy ich nie goliłam wcześniej. Być może grubsze i twardsze włoski wymagają więcej zabiegów. Nie mam w sumie pojęcia, czy tak to jest, ale dalej będe walczyła.

Mimo wszystko uważam, że warto kupić laser do użytku domowego, bo koszta są duże mniejsze niż w gabinecie, a jeśli ktoś potrzebuje tak jak ja większej ilości zabiegów, to i chyba w gabinecie będzie musiał je powtarzać. No niewiem...
KimDym jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:42   #4
_aska_11
Przyczajenie

Jakieś nowe opinie na jego temat? Warto go kupić czy może lepiej rio pro?
_aska_11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 08:34   #5
aneczka_komp
Przyczajenie

Na pewno warto kupić Silk'n, ale niekoniecznie model Flash&Go. Model podstawowy ma lampę o wielkości 2 na 3 cm, więc wystarcza na dłużej ta lampa, pomimo że wyzwala 750 impulsów zamiast 1000. Z rio nie ma w ogóle porównania.
aneczka_komp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:17   #6
depil
Przyczajenie

Witam.

Mam 2 pytania odnośnie sposoby korzystania z depilatora Silk'n (model podstawowy).
1. Czy po 3 - 4 sesjach depilatorem Silk'n kolejne sesje (podtrzymujące efekt) mam robić co miesiąc czy wtedy gdy pojaią się odrosty?
2. Czy sesje podtrzymujące efekt mam robić na całych nogach czy tylko w miejscach gdzie pojawiają się włosy?
depil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:57   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie

Smaczny profil Agnieszka987
Smaczne przepisy2

Po pierwsze IPL to nie laser tylko światło. IPL nie usuwa włosów na stałe, po pewnym czasie odrosną. Najskuteczniejszy jak na razie jest salonowy laser Light sheer (jest to laser diodowy).

Nie należy porównywać IPL domowego, do laseru (prawdziwego) z gabinetu. Domowy IPL kosztuje 2 tys, natomiast diodowy do gabinetu ok. 130 tys...

Druga sprawa: często są reklamy gabinetów kosmetycznych, dermatologicznych gdzie reklamowany jest IPL jako laser trwale usuwajacy wlosy. Nie jest to prawda. IPL nie jest laserem, który trwale usuwa wlosy.

To czy włosy odrosną to kwestia indywidualna. Niemal 100% pewność ma się przy IPL, ze tak będzie, natomiast przy laserach diodowych szanse są małe (chyba, że ktoś ma zaburzenia hormonalne).
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 16:14   #8
instant_lop
Przyczajenie

JA kupiłam, ale mam wrazenie że nie działa;/
instant_lop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 19:58   #9
al_do_na
Przyczajenie

Ja jestem dopiero po trzech zabiegach i jestem zadowolona. Najbardziej zależało mi na pozbyciu się owłosienia na nogach, i już mam widoczne efekty, włoski jeszcze rosną, ale jest ich dużo, dużo mniej i rosną wolniej. Na nogach miałam cienkie włoski, ale po zwykłej depilacji bardzo szybko odrastały (3 dni), a do tego wrastanie. Dla mnie rewelacja!
al_do_na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 17:40   #10
Chanella81
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez instant_lop Pokaż wiadomość
JA kupiłam, ale mam wrażenie że nie działa;/
U mnie jest dokładnie to samo. Stosuje go już od polowy września i oprócz tego, ze wydaje mi się, ze włosy wolniej rosną to nie zauważyłam innych efektów. Moim zdaniem jest do niczego i chętnie go odsprzedam.
Chanella81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:42   #11
ki21
Przyczajenie

Jestem zdecydowana na zakup depilatora HPL i prawie na 100% będzie to Silk'n ze względu na dostępność lamp, recenzji i cenę.
(mam chrapkę na Philips Lumea ale nie za 1700 zł )
I w związku z tym że chciałabym nabyć najbardziej wydajne urządzenie potrzebuję wskazówek - dlaczego np Sansepil na napisane 65 tysięcy impulsów skoro lampa ma tylko 750?
A np flash&go ma tysiąc a w wersji lux 5000 i 1000 dodatkowo.
Czy to przypadkiem nie znaczy, że po wyklikaniu tych 6 tysięcy impulsów urządzenie trafi do kosza bo obliczono ze działa tylko te 6 tysięcy strzałów? A może mogę dokupować kartridze w nieskonczoność (dopoki urzadzenie jest sprawne). Powiedzcie, jak to wygląda naprawde?

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości