Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-05-11, 09:45   #1
juzia28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
farbowanie w這s闚 blond

Kochane dziewczyny dorad嬈ie mi jak farb do w這s闚 mam kupi i jaki dok豉dnie kolor 瞠by osi庵n望 efekt bardzo jasnych w這s闚 blond ( ale nie bia造ch). Kiedy kupuj farb i na opakowaniu jest super jasny blond, czy nawet popielaty blond to i tak w這sy wychodz mi jakby miodowe, czasami nawet pod 鄴速e. Pami皻am, 瞠 kiedy ju mia豉m tak farb, kt鏎a da豉 mi efekt cudownie jasnych w這s闚 鈍ietnie pokrytych, ale nie wiem jaka to by豉 farba. Dorad嬈ie prosz.
juzia28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 10:35   #2
Cukierus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120
Dot.: farbowanie w這s闚 blond

Na te 鄴速e w這sy mo瞠 po prostu wystarczy kupi p逝kank (fioletow) i po這篡 j wystarczaj帷 ilo嗆 razy. Nawet fryzjerki po farbowaniu w這s闚 na blond ( czy robieniu pasemek) stosuj t p逝kank, 瞠by efekt by bardziej naturalny (by豉m na przyuczeniu w salonie, wiec troch podpatrzy豉m). Niestety... 豉two o 鄴速y odcie... a ci篹ko uzyska taki jak na opakowaniu.
Cukierus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 10:54   #3
Frezyjka23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cze嗆, r闚nie farbuje w這sy na blond i mia豉m podobny problem jak Ty
Ze swojej strony mog Ci doradzi jasny lodowy blond z loreal castinga.
Frezyjka23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 13:37   #4
Matitka87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

Hej juzia28 a jaki Ty masz naturalny kolor w這s闚 w og鏊e? Mam ogromne do鈍iadczenia z farbowaniem w這s闚 na bardzo jasny blond. Farbuje je na taki kolor od 7 lat. Moja historia z blondem by豉 wielobarwna. Chodzi豉m do fryzjer闚, zmienia豉m ich jak r瘯awiczki, bo nie potrafili sprosta moim oczekiwaniom, a p豉cia豉m za wizyty srednio 100-300 z. Stosowali roz鈍ietlajace pasemka, tonery, fioletowe p逝kanki...a ja ciagle widzia豉m 鄴速ko na swojej g這wie. Az w ko鎍u przeprowadzi豉m si do Szwecji...iiii cud si sta!!! Mam wymarzony kolorek mojej czuprynki...bardzo jasny blond. Nie z馧ty, nie bia造. Pi瘯ny blond
Matitka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 13:54   #5
the rock
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 388
Smaczny profil the rock
Smaczne przepisy1
GG do the rock

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Poka wiadomo嗆
Hej juzia28 a jaki Ty masz naturalny kolor w這s闚 w og鏊e? Mam ogromne do鈍iadczenia z farbowaniem w這s闚 na bardzo jasny blond. Farbuje je na taki kolor od 7 lat. Moja historia z blondem by豉 wielobarwna. Chodzi豉m do fryzjer闚, zmienia豉m ich jak r瘯awiczki, bo nie potrafili sprosta moim oczekiwaniom, a p豉cia豉m za wizyty srednio 100-300 z. Stosowali roz鈍ietlajace pasemka, tonery, fioletowe p逝kanki...a ja ciagle widzia豉m 鄴速ko na swojej g這wie. Az w ko鎍u przeprowadzi豉m si do Szwecji...iiii cud si sta!!! Mam wymarzony kolorek mojej czuprynki...bardzo jasny blond. Nie z馧ty, nie bia造. Pi瘯ny blond
Rada roku juzia28 musisz si przeprowadzi, tylko wtedy b璠ziesz mia豉 wymarzony kolor w這s闚

regeneruj w這sy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 14:37   #6
Matitka87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez the rock Poka wiadomo嗆
Rada roku juzia28 musisz si przeprowadzi, tylko wtedy b璠ziesz mia豉 wymarzony kolor w這s闚
Szwedzka farba do w這s闚 okaza豉 si sukcesem. W Polsce nie ma tej marki
Po co te z這sliwo嗆i...
Stary 2012-05-11, 17:50   #7
the rock
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 388
Smaczny profil the rock
Smaczne przepisy1
GG do the rock

Cytat:
Szwedzka farba do w這s闚 okaza豉 si sukcesem. W Polsce nie ma tej marki
Po co te z這sliwo嗆i...
To nie sa z這sliwo軼i po prostu roz鄉ieszy豉 mnie taka porda

regeneruj w這sy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-13, 14:22   #8
ala0711
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 699

Ja np uzyska豉m taki jasny blond jak chcia豉m farb rozja郾iaj帷 palette e20. Jest to bardzo jasny blond. W prawdzie na opakowaniu ten blond jest jakby 鄴速y, ale w rzeczywisto軼i bardzo jasny.

8 wrze郾ia- rocznica

Dziecko w awatarze NIE jest moje
ala0711 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-14, 15:19   #9
polciia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Question Dot.: farbowanie w這s闚 blond

Witajcie Dziewczyny ! To jest m鎩 pierwszy post, wiec prosze o wyrozumia這嗆 Kupilam farbe Renee Blanche bz amoniaku czyli H-Zone.Zrobilam pr鏏ne pasemko i wyszlo lekko rude na odro軼ie;/ czy moge zmieszac t farbe z farba tej samej firmy lecz z amoniakiem mo瞠 bardziej je wtedy rozja郾ie? Nadmienie ,i w這sy mam 鈔edni blond z jasnymi pasmkami oraz utleniacz jakiego u篡lam to 12%
polciia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-17, 14:34   #10
Blue_Berry18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

ja farbuje garnierem bardzo jasny blond bez amoniaku na 28 my i wychodzi 豉dny naturalny blond. rozjasnia nawet jak mialam wyfarbione na ciemny br您owy. nie niszczy w這s闚
Blue_Berry18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-17, 18:08   #11
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 830

Cytat:
Napisane przez polciia Poka wiadomo嗆
Witajcie Dziewczyny ! To jest m鎩 pierwszy post, wiec prosze o wyrozumia這嗆 Kupilam farbe Renee Blanche bz amoniaku czyli H-Zone.Zrobilam pr鏏ne pasemko i wyszlo lekko rude na odro軼ie;/ czy moge zmieszac t farbe z farba tej samej firmy lecz z amoniakiem mo瞠 bardziej je wtedy rozja郾ie? Nadmienie ,i w這sy mam 鈔edni blond z jasnymi pasmkami oraz utleniacz jakiego u篡lam to 12%
Nie, nie powinno si tak robi Ja bym zmieni豉 farb na zwyk陰, z amoniakiem. Swoj drog, utleniacz 12% znacznie bardziej niszczy w這sy, ni amoniak Tak czy inaczej, jak zmieszasz dwie zupe軟ie r騜ne farby, to efekt farbowania b璠zie trudny do przewidzenia. Wybierz albo tak z amoniakiem albo tak, kt鏎a ma jego odpowiednik.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-23, 12:57   #12
Matitka87
Raczkowanie

a co nie niszczy w這s闚? Ja rozja郾iam w這sy kilka lat. Uzywam g貫boko nawil瘸jacych odzywek, raz w tyg maseczki, kt鏎e zostawiam na wlosach 30 min w reczniku i raz w miesiacu chodze na maske parow do fryzjera. Moje w這sy pomimo rozjasniania o 7 ton闚 s spr篹yste, lsni帷e i szybko rosn. P.S. nie uzywam suszarki ani prostownicy.
Stary 2012-05-27, 15:18   #13
ala0711
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 699

Cytat:
a co nie niszczy w這s闚? Ja rozja郾iam w這sy kilka lat. Uzywam g貫boko nawil瘸jacych odzywek, raz w tyg maseczki, kt鏎e zostawiam na wlosach 30 min w reczniku i raz w miesiacu chodze na maske parow do fryzjera. Moje w這sy pomimo rozjasniania o 7 ton闚 s spr篹yste, lsni帷e i szybko rosn. P.S. nie uzywam suszarki ani prostownicy.
Matitka87, a nie 豉mi Ci si ko鎍闚ki, ani nic?

8 wrze郾ia- rocznica

Dziecko w awatarze NIE jest moje
ala0711 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-27, 17:57   #14
Matitka87
Raczkowanie

Jak juz pisa豉m wy瞠j...nie u篡wam suszarki ani prostownicy. W這sy susz naturalnie, myje w ch這dnej wodzie. Jak pojawi sie odrost to tylko robi odrost, nie przeciagam co miesi帷 rozja郾iacza na ca貫 w這sy...
Stary 2012-05-28, 19:44   #15
polciia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Nie, nie powinno si tak robi Ja bym zmieni豉 farb na zwyk陰, z amoniakiem. Swoj drog, utleniacz 12% znacznie bardziej niszczy w這sy, ni amoniak Tak czy inaczej, jak zmieszasz dwie zupe軟ie r騜ne farby, to efekt farbowania b璠zie trudny do przewidzenia. Wybierz albo tak z amoniakiem albo tak, kt鏎a ma jego odpowiednik.
Dziekuje baedzo zdecyowalam sie w koncy na rozjasniacz bo probne pasemka jedna i druga farba wyszly poprostu rude z kolei rozjasniacz za bardzo je rozjasnil i co mam teraz zrobic??hmmm nalozyc znowu farbe??
Cytat:
Jak czesto robisz odrosty??
Stary 2012-05-29, 13:09   #16
Matitka87
Raczkowanie

Odrosty robie co 3-4 tyg. Jak by豉m u stylisty fryzur jakies, 4 lata temu to powiedzia mi 瞠 u osoby kt鏎a naturalny w這s ma ciemny i farbuje na 5-7 ton闚 jasniejszy to odrost powinno si robic jak jest 1 cm. Wyjasnia, ze osoby cz皻o mylnie do tego podchodz, czekaj nie wiadomo ile z my郵 farbowania odrost闚 逝dz帷 si 瞠 to mniej nisczy w這sy itp, pozniej przychodz z 4 cm odrostem do fryzjera i 膨daja wyr闚nanie koloru...to 鄉ieszne Odrost to zdrowy w這s! I jak ju pisa豉m wczesniej, powinno si tylko robi odrosty, jak ci庵le jest t sama farb to nie ma potrzeby wyr闚nywania odcienia lub od鈍ie瞠nia. Jezeli kto ekperymentuje z odcieniami....to ju sie nie wypowiadam, i to dopiero niszczy w這sy, bo co miesi帷 豉dujesz farb na ca貫 w這sy.
Stary 2012-05-30, 18:19   #17
polciia
Przyczajenie

a czym rozjasniasz wlosy??mozesz pokazac jakas fotke??
Stary 2012-05-30, 23:39   #18
Matitka87
Raczkowanie

Rozja郾iam Schwarkopfem Blonde L1++. Niestety nie mo積a kupi tej farby w Polsce:/ http://www.blonde.schwarzkopf.se/index.php?id=24
Oto moje zdj璚ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Fotka0038.jpg (102,4 KB, 197 za豉dowa)
Stary 2012-05-31, 14:29   #19
polciia
Przyczajenie

No no 豉dny kolor a to rozja郾iacz jest czy farba??
Stary 2012-05-31, 15:31   #20
Matitka87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez polciia Poka wiadomo嗆
No no 豉dny kolor a to rozja郾iacz jest czy farba??
Ja stosuje tylko to. Ju nic wi璚ej nie k豉de i mi wychodzi taki kolor to jest specjalna linia Blond, jest kilka odcieni. opakowanie zawiera tubke z farba i buteleczke z woda. Zazwyczaj w Polsce jak chcialam kupic farbe z podbnym odcieniem to w opakowaniu byl jescze fioletowy proszek, to byl rozjasniacz. Tu takiego czego nie ma. Moze woda jest silna, dlatego tak rozjania. Akurat tak si sk豉da, ze bed jutro albo nawet dzi robic odrost, bo mam ju. Jak chcesz zrobie zdjecie mojego odsrostu, pokaze Ci jakie mam ciemne w這sy. Dodam jeszce ze zanim robie odrost, olejuje w這sy olejkiem kokosowym, to zatrzymuje wilgo we w這sach
Stary 2012-06-01, 12:58   #21
polciia
Przyczajenie

ooo To o tym nie wiedzialam ja tez mam ciemne wlosy swoje ale jakos doszlam do mojego upragnionego blondui czekam na fotki
Stary 2012-12-05, 15:37   #22
Lavanja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

dziewczyny ! mam problem ! mam wlosy koloru jasnego blondu farbowane, ale nie jest to jakis suuuuper jasny blond... ostatnio postanowilam zrobic odrosty a ze akurat mialam pod reka rozjasniacz cece i wode 9% uzywlam tego. odrosty przy samej skorze wyszly biale ale za chwile przechodza w zolte i dalej jest moj pozostaly blond jasny ktory przy nich juz wyglada na ciemny, w dodatku.... mam jeszcze pozostalosci po plukance -barwnikiem rozowym na koncach. w moich rekach jest juz farba wellaton 10/0 rozswietlony jasny blond (farba sprawdzona na moch wlosach wychodzi jasa z lekko ciepla poswiata) mam rowniez farbe alfaparf milano 11.13 platino cendre dorato (tej jeszcze nie testowalam) i rowniez mam wellaton 12/1 . mam zamiar jakos z tymi 3 farbami pokombinowac aby uzyskac jakis w miare rowny blond na wlosach tylko moje pytanie jest takie, czy ta rozowa plukanka przeszkadza w farbowaniu? czy farba ja zniszczy i nie bedzie sladu czy moze rozjasni to na "jasnego lososia" ... moje konce naprawde juz maja tylko minimalna poswiate rozowa ale jednak boje sie i nie wiem co z tego wyjdzie. pomocy

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty

Edytowane przez Lavanja
Czas edycji: 2012-12-05 o 15:41
Lavanja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a