w這sy grube - pom騜cie !! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-07-19, 12:07   #1
borOwa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108
GG do borOwa
Question

w這sy grube - pom騜cie !!

ot騜 m鎩 problem polega na tym, i mam bardzo grube i g瘰te w這sy. Niestety
s bardzo podatne i "skr璚aj" si same. Mam k這pot bo chc 軼i望 w這sy ale
boj si 瞠 jak zetn to fryzura kt鏎 chc nie wyjdzie. Mam zielone oczy, twarz okr庵陰 a w這sy jasny br您, do ramion. Mo瞠 kto ma podobny problem z w這sami i mi pomo瞠 ?? Jaka fryzurka jest najlepsza na takie w這ski ???
Jakich kosmetyk闚 mam u篡wa ??? Pom騜cie !!! Chc bardzo zmieni wygl康
w這s闚. Z g鏎y dzi瘯i za pomoc
borOwa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-19, 12:42   #2
borOwa
Raczkowanie

GG do borOwa
Unhappy Dot.: w這sy grube - pom騜cie !!

prosz pom騜cie mi !!!
Stary 2005-07-19, 13:02   #3
tessalia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
Dot.: w這sy grube - pom騜cie !!

Je郵i masz ci篹kie w這sy, mo瞠 warto by je by這 wydega穎wa?
Stary 2005-07-19, 13:16   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 411

Grube i g瘰te w這sy to nie pow鏚 do smutku, to prawdziwy dar losu Jednak, 瞠by uk豉da造 si dobrze, podstaw jest odpowiednie ci璚ie. Dobry fryzjer to 90% sukcesu. Na g瘰te, mocne w這sy mog豉bym Ci doradzi cieniowanie, bo po nim w這sy 豉dniej si uk豉daj... ale piszesz, 瞠 masz skr璚aj帷e si w這sy ( tzn. loczki czy po prostu niepos逝szne i wywijaj帷e si?). Z cieniowaniem przy takich w這sach mo瞠 by r騜nie, bo z造 fryzjer mo瞠 zafundowa Ci efekt pudla Poczekaj na odpowied Gra篡nki, ale najlepiej by這by, gdyby wstawi豉 swoje zdj璚ie, bo trudno tak gdyba, nie wiedz帷 o co chodzi
Lukrecja_Borgia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-19, 13:24   #5
borOwa
Raczkowanie

GG do borOwa

mam zar闚no loczki jak i niepos逝szne kosmyki. Mia豉m ju kilkakrotnie cieniowane w這ski ale efektu nie by這 wida .... chcia豉bym pocieniowa w這ski i zrobi grzywk, ale mo瞠 si nie uda. Czy dobrym zakupem w moim przypadku by豉by prostownica ???
Stary 2005-07-19, 15:32   #6
Nierika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 867

Cytat:
Napisane przez borOwa
Czy dobrym zakupem w moim przypadku by豉by prostownica ???
raczej tak
Nierika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-19, 17:05   #7
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 411

Prostownica to bardzo przydatna rzecz, ale mo瞠 uzale積ia, zw豉szcza jak zobaczysz siebie w takich g豉dkich w這sach Mo積a p鎩嗆 te w drug stron i zainwestowa w kosmetyki podkre郵aj帷e skr皻 w這s闚. Zale篡 co wolisz. Najlepiej znajd porz康nego fryzjera, on fachowo doradzi, jak je 軼i望
Lukrecja_Borgia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-19, 19:28   #8
borOwa
Raczkowanie

GG do borOwa

jutro si wybieram do fryzjera i mam nadziej, 瞠 b璠 mog豉 軼i望 w這sy tak jak chc, czyli grzywka i cieniowanie Pozdrawiam
Stary 2005-07-19, 21:30   #9
borOwa
Raczkowanie

GG do borOwa

mo瞠cie mi zaproponowa jakie fryzurki ????? Bo nie jestem pewna jak mam si 軼i望 .....
Stary 2005-07-20, 11:03   #10
borOwa
Raczkowanie

GG do borOwa

mo瞠cie mi zaproponowa jakie fryzurki ??? Prosz .........................
Stary 2005-07-20, 11:16   #11
bezsenno嗆
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 470

ja mam / mia豉m podobny problem i do tego pewna nieudolna fryzjerka spali豉 mi je i stwierdzaj帷 iz jest ich za du穎 , powycina豉 ja gdzie-niegdzie- przez 3 dni fryzura wygl康a豉 ok , pozniej by這 tylko gorzej :/
zmieni豉m fryzjerk, podda豉m sie jej pomys這wi i teraz mam do軼 kr鏒kie w這ski, 豉dnie sie uk豉daja i intensywnie nawil瘸m by grube- nie znaczy造 sztywne.
w sumie wiele od Ciebie nie zale篡 - wszystko jest w rekach fryzjera.
pozdrawiam i powodzenia
bezsenno嗆 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 20:37   #12
trynosz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 192

Cytat:
Napisane przez tessalia
Je郵i masz ci篹kie w這sy, mo瞠 warto by je by這 wydega穎wa?
O matko. A co to znaczy wydegazowac? Jakas zacofana jestem chyba, bo pierwsze slysze. Moze ktos mnie oswieci?
trynosz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 21:08   #13
Gaga78
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

ja te mam grube, lekko falowane w這sy, obci窸am je na kr鏒ko, z grzywk na skos, przy czym jeden bok jest 軼i皻y kr鏂ej, drugi nieco d逝窺zy, tam gdzie kieruje si grzywka bok jest d逝窺zy, by豉m bardzo zadowolona z takiej fryzury, w這sy troch mi odros造 i 軼i窸am na jeszcze kr鏂ej, niestety minusem kr鏒kich fryzur jest to,瞠 szybko odrastaj
Gaga78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 21:15   #14
PrincesS_MermaiD
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do PrincesS_MermaiD

Ja mam dok豉dnie te same w這sy co ty!
Prostownicy nie pr鏏uj,tylko niszczy i wysusza w這sy.
Niedawno by豉m u fryzjerki ,ona mi zaproponowa豉 wycieniowanie.No to ja si zgodzi豉m i teraz naprawde wygl康am lepiej
Fryzjerka tak mi wycieniowa豉 瞠 teraz wygl康am jakbym mia豉 troche mniej w這s闚,no i kr璚one kosmyki teraz wygl康aj lepiej
Stary 2005-08-09, 21:36   #15
ivve
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ja r闚nie mam geste,grube dosc kr璚one w這sy zw豉szcza przy du瞠j wilgotno軼i.Od dluzszego czasu mam prostownice, kt鏎 gor帷o polecam na taki typ w這s闚.A co do fryzury to w這sy ciete na prosto z grzywk. koniecznie dlugie.

Edytowane przez ivve
Czas edycji: 2005-08-10 o 10:26
ivve jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-12, 23:21   #16
grin_ajz
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 458
GG do grin_ajz

kurcze a moze ktos dalby zdjecia tych fryzurek o ktorych piszecie bo ja tez mam ten sam problem i nie wiem co zrobic z wlosami...mam je juz dosc dlugie, obecnie siegaja za lopatki i chce je skrocic
..zazwyczaj sobie scinalam je do ramion i cieniowalam ale jakos nigdy mnie to nie rzucalo na kolana..chcialabym cos naprawde zrobic innego, ciut je przerzedzic, dac kilka warstw, zeby sie pokrecily na koncach i daly efekt moze takiej burzy na glowie i zeby za duzo nie sleczec nad tymi wlosami i ich ukladac...
ta fryzura ktora mam jest taka strasznie nudna juz dla mnie...nosze je na przemian zwiazane albo rozpusczone i spiete troche klamra tak zebrane odrobinke, bo mam za duzo tych wlosow i jest w nich strasznie goraco :P

prosze o jakies fotki, inspiracje

grin_ajz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-13, 09:51   #17
antoinette
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 861
GG do antoinette

Mam podobny problem, teraz mam w這sy pocieniowane, grzywka na bok, d w這s闚 za 這patki. Prostownica to bardzo dobry pomys, raz mia豉m tak w這sy zrobione nie mog豉m si oswoi tak ma這 ich mia豉m P鏦i co pracuje nad tym 瞠bym mog豉 je spi望 w jakiego koka chociaz bo do tej pory nie by這 to mo磧iwe;(

Pozdr
anti
antoinette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-13, 10:14   #18
Ania_P
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558

Poweim szczerze, 瞠 cho nie mam grubych w這s闚 to one strasznie si skr璚aj- szczeg鏊nie jak popada deszcz. Ja nie robi豉bym grzywki, bo je郵i si skr璚i to nie b璠zie 豉dnie wygl康a. No chyba, 瞠 kto mo瞠 po鈍i璚i troche czasu na jej uk豉danie. Ale mam nadziej, 瞠 Tw鎩 wyb鏎 b璠zie trafny i zadowalaj帷y
Ania_P jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-09-13, 10:30   #19
kafetka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 592

Ja rowniez mam bardzo grube i sztywne wlosy(od malowania) i powiem szczerze ze bardzo dlugo kombinowalam ale do zadowolenia mnie to raczej nie doprowadzilo.powiem tyle z wlasnych doswiadczen:
-scieniowane bardziej z przodu mniej z tylku i podwijane na szczotce odpadaja tzw,pazurki!!! wlosy wygladaly tak jakby bylo ich jeszcze wiecej!!!koszmar
-calkiem proste nie cieniowane z tylu wygladaja spoko ale przod...spadaj na twarz i tez jest ich."wizualnie duzo" a posmarowane woskiem w takiej ilosci jak powinny na kila godz. i zaczynaja wygladac na "niemyte z tydzien"
Oecnie chodze z zwiazanych do gory bo mam juz serdecznie dosyc tej szopy!!@!
kafetka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-06, 15:53   #20
Alenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

odszuka豉m temat, bo gor帷o poprosi o fotki - propozycje fryzyr...
na grube, g瘰te w這sy

pozdrawiam

Alenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-07, 22:39   #21
borOwa
Raczkowanie

GG do borOwa

no w豉郾ie czekamy na fotki
Stary 2006-11-07, 23:07   #22
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Fajnie ze nie jestem sama z moja szopa, mam identyczna urode jak zalozycielka watku - wlosy grube, geste, krecono-falujaco-wywijajace sie, brazowe a oczy zielone Mam je lekko scieniowane, dlugosc za lopatki, grzywka lekko skosna, prostuje ja codzien, natomiast reszty wlosow nie prostuje tylko nawilzam z wszystkich sil, by nie byly sztywne i by sie mniej puszyly. Czesto nosze fryzure typu burza lokow, bo przy pomocy pianek do kreconych takowa udaje mi sie wyczarowac, spinam je rowniez lub zbieram z tylu klamrami, ogolnie nie narzekam na moje wlosy, wszyscy mowia, ze spoko sa, do niedawna troche marudzilam, ale odkad loczki zaczely byc modne jestem z nich zadowolona

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-04, 17:39   #23
Kida9
Przyczajenie

Ufff... ciesz si, 瞠 z moim problemem nie jestem sama Dziwny zbieg okoliczno軼i ale ja r闚nie mam br您owe w這sy i zielone oczy ;]. Co to w這s闚 s one mocno falowane, a te z wierzchu do嗆 "suche" i dziwnie proste ;/ dopiero pod spodem robi mi si ma貫 loczki. Moja fryzura jest 豉dna gdy po wyschni璚iu nie rozczesuj ich, poniewa gdy to zrobi odrazu mam wielk szop na g這wie i dop鏦i nie wyjd z domu jakos to jeszcze wygl康a... Je瞠li jest na dworze wilgotno i pada deszcz odrazu robi mi si takie malutkie, suche, odstaj帷e na ca貫j g這wie loczki .

Jestem za豉mana tym co mam na g這wie! Jutro id do fryzjera i chce je 軼i望.. Mo瞠 gdy b璠 kr鏒sze zaczn si lepiej uk豉da. Mam prostownice w domu i nawet je瞠li b璠 musia豉 u篡wac jej 5 razy dziennie to b璠 si m璚zy 瞠by tylko mie 豉dne w這sy

Swoj drog od niedawna zacze豉m u篡wa szamponu do w這s闚 falowanych i kr璚onych SUNSILK. I faktycznie pom鏬 mi... Od tego czasu mam bardziej widoczne loki i optycznie mniej w這s闚 na g這wie.. Ale niestety to wci捫 za ma這

Je瞠li kto zna mo瞠 jakie dobre kosmetyki, kt鏎e podkre郵aj "kr璚enie" albo mocno nawil瘸j w這sy to piszcie prosz!!!!
Kida9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-05, 20:04   #24
Kida9
Przyczajenie

No i tak... nowa fryzurka jest !!!! bardzo 豉dnie fryzjerka mnie 軼ie豉... Powiedzia豉, 瞠 przy moich w這sach bardzo wa積e jest aby je bardzo mocno wycieniowa. I taka prawda.. Bo teraz wydaje si jakby tych w這s闚 by這 naprawd mniej ) mam teraz takie loczki Zobaczymny co b璠zie p騧niej. Ale mam nadzieje, 瞠 nie b璠zie z nimi du穎 roboty (s one teraz takie kr鏂iutkie, 瞠 praiwe nie moge zrobi sobie kitki.. Ledwo wychodzi taka 2 cm )
Kida9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.