Jaki szampon pasuje do tych w這s闚? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-05-14, 17:55   #1
lubiela
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Exclamation

Jaki szampon pasuje do tych w這s闚?

Cze嗆 Wam
Mam problem.. chcia豉bym zapu軼i sobie w這sy, mam je do ramion, a chcia豉bym mie do ty趾a. Mam zniszczone w這sy i nie wiem jaki szampon wybra.. opisz Wam moje w這sy i w這sy mojej siostry gdy zabieramy si obie za zapuszczanie Prosz 瞠by軼ie doradzi造 nam jakie szampony musimy sobie kupi do naszych w這s闚.

Moje w這sy:
Br您owe, do ramion. Z natury minimalne fale, bardziej proste. Jednak gdy przyjdzie wilgo s do嗆 falowane..
Myj je co ok. 2-3 dni i praktycznie susz do ko鎍a. W這sy mam zniszczone, przez ok. 2 tygodnie przesz造 troszk prostowa. Postanowi豉m je ograniczy do minimum. (prostowa豉m mo瞠 ze 3 razy w tygodniu max.)

W這sy mojej siostry;
Blond, do ramion. Po rozja郾ianiu i wielokrotnym malowaniu. Zniszczone i suche. Myte co 2-3 dni. Suszone do ko鎍a, prostowane kilka razy w tygodniu.

P.S- dobierzcie do nas te dobre od篡wki. Bardzo zale篡 nam na 陰dnych, d逝gich w這sach z obj皻o軼i.
lubiela jest offline  
Stary 2012-05-14, 19:59   #2
ewalucja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jaki szampon pasuje do tych w這s闚?

szampon nie wiele tu pomo瞠, kup mo瞠 jakis zio這wy, albo delikatny babydream. Zainteresuj si watkami piel璕nacyjnymi bo sa skarbnic informacji. Mo瞠 spr鏏uj olejowania. I przede wszystkim poczytaj troch na wiza簑 bo takich w徠k闚 jest bardzo du穎, co na pewno dla siebie znajdziesz
ewalucja jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
odpowiedni, szapon

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.