Jaką farbę dobrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-14, 20:59   #1
AlisonD
Przyczajenie

Jaką farbę dobrać?

Hej! Wcześniej byłam dumną posiadaczką ombre hair, ale niestety, muszę wrócić do naturalnego odcieniu na rzecz bardzo dobrego zachowania. Kilka dni temu przefarbowałam włosy na odcień ciemnej czarno-brązowej kupy (farbując Palette 600 Ciemny blond haha). Pierwszy raz farbowałam całe włosy od czubka po końce, może miało to jakiś wpływ... Chcę rozjaśnić całe włosy rozjaśniaczem (do tego charakterystycznego rudo-żółtego odcieniu) i zafarbować farbą, uzyskując mniej więcej taki efekt (jasny/średni brąz, popielato-złotawy odcień, nie rudy):

Czy uda mi się zrobić taki kolor używając tej farby -> ? Macie jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez AlisonD
Czas edycji: 2012-05-14 o 21:25
AlisonD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:59   #2
JustShe
Rozeznanie

Dot.: Jaką farbę dobrać?

wydaje mi sie ze wyjda ciemniejsze, uwazalabym.
Ja podobny kolor jak na zdjeciach uzyskalam dzieki schwarzkopf perfect mousse - ciemny blond. Kolor byl wlasnie taki, tyle ze w tonacji chlodnej, polecam
JustShe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 23:23   #3
natusia167
Rozeznanie

GG do natusia167
Dot.: Jaką farbę dobrać?

Palett ma to do siebie ze wlasciwy kolor wychodzi dopiero po wielu myciach w moim przypadku bylo to 3 tyg po zafarbowaniu.. proponuje szampon przeciwlupiezowy zeby maksymalnie sprac farbe no i czeste mycie zeby jak najszybciej kolor wyplukac.. chociaz na opakowaniu jest napisane zeby zawsze wybierac farbe o ton jasniejsza.. ja zauwazylam taka zaleznosc ze kiedy bralam farbe w koloze ciemny blond wychodzilo cos kolo sredniego brazu..

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości