Farbowanie na blond rudych w這s闚 z br您owymi odrostami?! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-05-15, 18:54   #1
anna_mar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Farbowanie na blond rudych w這s闚 z br您owymi odrostami?!

Witam Was dziewczyny.... Ju mia豉m farbowa w這sy, ale tak si boj co si z nimi stanie po farbowaniu, 瞠 najpierw poczekam na Wasze opinie.

Ot騜 moje w這ski wygl康aj jak na za陰czonym zdj璚iu - sp這wia造 Garnier 100% Color 746 Czerwona Mied + du瞠 odrosty (m鎩 kolor to popielaty ciemny br您). Dodatkowo moja fryzura celowo by豉 "dwukolorowa": g鏎a ruda, d馧 zostawiony naturalny i kr鏂iutko 軼i皻y. Taki jakby grzybek
Dodam, 瞠 tak d逝go nie farbowa豉m odrost闚, bo wyj徠kowo 豉dnie komponowa造 si z fryzur i nie by造 tak widoczne.

Dzisiaj chcia豉m pofarbowa si farb Garnier Color Sensation 7.0 Delikatnie Opalizuj帷y Blond. Wiem, 瞠 nie wyjd takie, jakie s na opakowaniu, ale chcia豉m og鏊nie mie troch ja郾iejsze w這sy.

Prosz porad嬈ie mi czy po na這瞠niu tego blondu nie wyjdzie mi jaka 鄴單 po rudo軼iach i rudo嗆 po br您ie?

Chcia豉bym mie ju "jednokolorow fryzurk" - czy to w og鏊e jest mo磧iwe? Macie jakie do鈍iadczenie w malowaniu na blond rudo軼i i popielatych br您闚?

P.S. Znalaz豉m w徠ek o schodzeniu z rudego na blond, ale my郵, 瞠 moja "dwukolorowa" rudo-br您owa fryzurka to inna sprawa...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1963.jpg (68,2 KB, 572 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farba-garnier-color-sensation.jpg (19,4 KB, 304 za豉dowa)
anna_mar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-16, 12:20   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Farbowanie na blond rudych w這s闚 z br您owymi odrostami?!

my郵e 瞠 bedziesz musia豉 je lekko rozja郾i .. bo w徠pie 瞠 ci chwyci..
Stary 2012-05-16, 13:18   #3
anna_mar
Przyczajenie

Nie wytrzyma豉m, pofarbowa豉m i ... nie uwierzycie. Jestem ciemn brunetk! W這sy mia造 by ja郾iejsze, a wysz造 tak ciemne!!

Podobno ta farba (odcie 7.0) to jaki bubel i wszystkim dziewczynom wysz造 tak ciemne w這sy! (dopiero po zafarbowaniu przeczyta豉m opinie KWC).

To moje aktualne w這sy....

Co mam zrobi 瞠by mie w ko鎍u upragniony ciemny blond?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1970.jpg (115,3 KB, 527 za豉dowa)
Stary 2012-05-16, 13:21   #4
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna_mar Poka wiadomo嗆
Nie wytrzyma豉m, pofarbowa豉m i ... nie uwierzycie. Jestem ciemn brunetk! W這sy mia造 by ja郾iejsze, a wysz造 tak ciemne!!

Podobno ta farba (odcie 7.0) to jaki bubel i wszystkim dziewczynom wysz造 tak ciemne w這sy! (dopiero po zafarbowaniu przeczyta豉m opinie KWC).

To moje aktualne w這sy....

Co mam zrobi 瞠by mie w ko鎍u upragniony ciemny blond?
a widzisz teraz musisz poczekac szkoda eczyc wlosy teraz po farbowaniu.. moglas je rozjasnic k徙iel rozja郾iaj帷 i wtedy polozy farbe jaka捷 porz康n..
Stary 2012-05-16, 13:35   #5
anna_mar
Przyczajenie

SugarbabyLove: widz, 瞠 bardziej ogarniasz temat ni ja. W prawdzie m闚i帷 ja totalnie nie znam si na rozja郾ianiu/dekoloryzacji.

Za堯禦y, 瞠 troch odczekam 瞠by w這ski si zregenerowa造... Za miesi帷 mog豉bym ju u篡 rozja郾iacza (np. Delii)? I co dalej? Po rozja郾iaczu musz na這篡 od razu t farb Syoss czy sam rozja郾iacz wystarczy?
Stary 2012-05-16, 13:56   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna_mar Poka wiadomo嗆
SugarbabyLove: widz, 瞠 bardziej ogarniasz temat ni ja. W prawdzie m闚i帷 ja totalnie nie znam si na rozja郾ianiu/dekoloryzacji.

Za堯禦y, 瞠 troch odczekam 瞠by w這ski si zregenerowa造... Za miesi帷 mog豉bym ju u篡 rozja郾iacza (np. Delii)? I co dalej? Po rozja郾iaczu musz na這篡 od razu t farb Syoss czy sam rozja郾iacz wystarczy?
no za 3-4 tygodnie bedzie OK. popatrz masz na kazdym opakowaniu narysowane jak powinny wyjsc przy jakim wyjsciowym kolorze do tego wez pod uwage to ze prawie zawsze ciemnuiej wychodzi ale jesli chodzi o jasny braz lub blondy to trzeba je troche rozjasnic albo k徙iel (rozjasniacz+od篡wka i szampon) lub sam rozja郾iacz ale jak chcesz ciemny blond to nie musisz to bia這軼i och rozja郾ia najlepiej jednak wtedy kontrolowa w這s jak sie szybko rozja郾ia i miec kogos do pomocy apotem na taki blond mozesz farbe dac chyba ze efekt samego rozjasniania cie zadowoli
Stary 2012-05-16, 13:58   #7
blondi001993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 431
GG do blondi001993

Ja na Twoim miejscu kupilabym jakis porz康niejszy rozjasnniacz ..

A wydaje mi sie,ze po samym rozjasniaczu bedziesz miala zolto-rude po tych brazowych wlosach takze.. chyba farba koneiczna zeby jakos wygladac

platyna fr immer
blondi001993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-16, 15:59   #8
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

przeciez ta farba blond ktora kupilas i zrobilas nie sluzy do rozjasniania wlosow tak ciemnych
Stary 2012-05-16, 17:04   #9
anna_mar
Przyczajenie

W pierwszym po軼ie wrzuci豉m zdj璚ia moich rudych w這s闚... by造 mocno sp這wia貫 (szczeg鏊nie od s這鎍a po maj闚ce). Na opakowaniu tej "nowej farby z intensywnymi barwnikami" (tak si nazwali ) by造 z boku obrazki jak kolor wygl康a na poszczeg鏊nych w這sach. Na br您ie mia si zrobi ciemny blond, a wyszed ciemny br您 (o wiele ciemniejszy kolor ni mia豉m przed farbowaniem). Niech mi teraz nikt nie m闚i, 瞠 sama jestem sobie winna, bo ta farba to oszustwo :P
Stary 2012-05-17, 19:13   #10
Maiyuki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny, nigdy nie patrzcie na pr鏏niki kolor闚 na opakowaniach farby, to same bzdury, nigdy nie wychodz tak jak na przyk豉dzie. Mia豉m tak samo, z ciemnego br您u chia豉m jasny br您 zrobi a wysz造 mi ciemniejsze niz mia豉m, po prostu czarne. Trzeba patrze na pr鏏ki sztucznych w這s闚 na p馧kach sklepowych tam jest pokazany kolor jaki b璠zie w rzeczywisto軼i. Podsumowuj帷: nie patrzcie na opakowania farb!

[reebok_a]800663[/reebok_a]
Maiyuki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-29, 19:36   #11
marrunia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Witam, anna_mar pr鏏owa豉 ju rozja郾ia w這ski? Ja schodz z machoniowo-rudego na blond (tzn. chc by blondynk) i na razie po 2 k徙ielach rozja郾iaj帷ych mam kolorowe w這sy marchewkowe i ciemne rude no i przy sk鏎ze s這neczny blond i czekam w豉郾ie na farbowanie... zaryzykuj i po這輳 goldwell 10N + 9N i zobaczymy....ch皻nie podziel si efektami... A moze Ty masz ju sukces z blondem na swoim koncie? Je雲i tak to prosz o wskaz闚ki
marrunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-01, 12:39   #12
Kasiorek_L
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Marrunia po這篡豉 farb? Jak wysz這?

Ja w豉郾ie zastanawiam si czy by nie jecha do sklepu, kupi Joanny i na szybko sobie k徙iel zrobi, zamiast czeka na rozja郾iacz z Chantal.. Bo ja to jestem z tych co chc mie wszystko od razu ..
Tylko boj si, 瞠 wyjdzie mi jasny pomara鎍zowy, a 瞠 profesjonaln farb kupi dopiero jutro, to ci篹ko by mi by這 si w tym jasnym kolorze odnale潭 i straszy豉bym pewnie ludzi na ulicy
Kasiorek_L jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-01, 21:39   #13
marrunia
Raczkowanie

Kasiorek_L farb zakupi豉m przez allegro i my郵/mam nadziej, ze dotrze do mnie we wtorek, a wtedy...zrobi sobie test na pasemku i jesli mi chwyci w najciemniejszym miejscu to wtedy bior si za ca貫 w這sy Czym na pewno si pochwal Je郵i na ciemno rudych mi farba nie chwyci to u篡j jeszcze raz rozja郾iacza. Trudno ju tyle si m璚zy豉m z kolorowymi w這sami (4tyg tak chodz) i tym strasznym blondem na odrostach, 瞠 nie daruj! Je郵i jeste niecierpliwa (witam w klubie) to ja naprawd polecam deli. Po moich pr鏏ach w這sy nie s jako wielce suche. Wiadomo, 瞠 nie s super l郾i帷e, ale spodziewa豉m si gorszego... Kasiorek_L, a jaki masz wyj軼iowy kolor w這s闚-teraz? Na jaki chcia豉by zmieni farb? Ja przed rozja郾ianiem u篡wa豉m 2 lata henny khadi. Rozja郾ianiem wiele ryzykowa豉m (czyta豉m, 瞠 nie zejdzie, 瞠 zielony), ale jak na razie nie jest 幢e Tak jak m闚i豉m po farbowaniu wrzuc zdj璚ia przed i po.Pzdr
Stary 2012-07-02, 09:49   #14
marrunia
Raczkowanie

Co si sta這 z moim postem?! Moderator?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

W ka盥ym razie pisa豉m m.in., 瞠 farba dotrze do mnie najprawdopodobniej jutro, a wtedy...pr鏏a na pasemku. Jesli nie z豉pie mi koloru na ciemnych rudych to niestety skorzystam z delii kolejny raz. Kasiorek_L wrzuc zdj璚ia z efektami przed i po. Co do rozja郾iania to uwa瘸m, ze k徙iel rozja郾iaj帷a nie robi wielkiej krzywdy w這som. Moje s suchsze i troch szopowate, ale spodziewa豉m si gorszego. Teraz od篡wki, odzywki. Kasiorek_L jaki masz obecnie kolor w這s闚, jaki kolor chcesz osi庵na poprzez rozja郾ianie? Je郵i ju rozja郾i豉 to ch皻nie si dowiem o efektach Chantal Ja te jestem w gor帷ej wodzie k徙ana i doskonale Ci rozumiem. Ja schodzi豉m z henny mahoniowej. Ju si doczeka nie mog豉m zmainy koloru, 瞠 nie czekaj帷 na wizyt u fryzjera sama wzi窸am sprawy w swoje r璚e Jak na razie nie 瘸逝j, jedyne co zdradza m鎩 brak do鈍iadczenia w rozja郾ianiu to kolorowe w這sy z wstr皻nym blondem na odrostach;( Ale krok po kroku i do jutra...
Stary 2012-07-02, 14:31   #15
waniliowa kredka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
GG do waniliowa kredka

a ja mam odwrotne pytanie. je郵i mam do嗆 intensywny rudy na g這wie, moje naturalne w這sy to ciemny br您, wi璚 瞠by uzyska rudy to u篡wa豉m rozja郾iacza potem farby, a pozniej juz robilam odrosty u fryzjera, wi璚 jakbym teraz chcia豉 mie jaki br您ik, to jak zafarbuje sama sobie farb to mi wyjdzie , czy ten rudy bedzie prze鈍itywa ?
waniliowa kredka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-02, 15:22   #16
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez waniliowa kredka Poka wiadomo嗆
a ja mam odwrotne pytanie. je郵i mam do嗆 intensywny rudy na g這wie, moje naturalne w這sy to ciemny br您, wi璚 瞠by uzyska rudy to u篡wa豉m rozja郾iacza potem farby, a pozniej juz robilam odrosty u fryzjera, wi璚 jakbym teraz chcia豉 mie jaki br您ik, to jak zafarbuje sama sobie farb to mi wyjdzie , czy ten rudy bedzie prze鈍itywa ?
idz na w徠ek dla br您owow這sych albo rudow這sych.. tam ci dokladnie doradz.. a ja z doswiadczenia.. powiem ze rudo嗆 i czerwien si do嗆 przebija.. by musia豉 na ciemny br您 farbowa i to najlepiej profesjonaln farb a nie drogeryjnymi..
Stary 2012-07-02, 19:39   #17
Kasiorek_L
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka wiadomo嗆
Co si sta這 z moim postem?! Moderator?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

W ka盥ym razie pisa豉m m.in., 瞠 farba dotrze do mnie najprawdopodobniej jutro, a wtedy...pr鏏a na pasemku. Jesli nie z豉pie mi koloru na ciemnych rudych to niestety skorzystam z delii kolejny raz. Kasiorek_L wrzuc zdj璚ia z efektami przed i po. Co do rozja郾iania to uwa瘸m, ze k徙iel rozja郾iaj帷a nie robi wielkiej krzywdy w這som. Moje s suchsze i troch szopowate, ale spodziewa豉m si gorszego. Teraz od篡wki, odzywki. Kasiorek_L jaki masz obecnie kolor w這s闚, jaki kolor chcesz osi庵na poprzez rozja郾ianie? Je郵i ju rozja郾i豉 to ch皻nie si dowiem o efektach Chantal Ja te jestem w gor帷ej wodzie k徙ana i doskonale Ci rozumiem. Ja schodzi豉m z henny mahoniowej. Ju si doczeka nie mog豉m zmainy koloru, 瞠 nie czekaj帷 na wizyt u fryzjera sama wzi窸am sprawy w swoje r璚e Jak na razie nie 瘸逝j, jedyne co zdradza m鎩 brak do鈍iadczenia w rozja郾ianiu to kolorowe w這sy z wstr皻nym blondem na odrostach;( Ale krok po kroku i do jutra...
Mi k徙iel za mocno krzywdy nie wyrz康zi豉, by造 suche na ko鎍ach, owszem, ale mam spoooro od篡wek najr騜niejszych wi璚 mam w czym wybiera. Najgorsze w豉郾ie, 瞠 teraz mam kilka kolor闚 na tych w這sach, a swoje naturalne mam do嗆 ciemnie, bo z poziomu 5-6. Farb ju mam, teraz tylko czekam a T wstanie i mi te kud造 pofarbuje, bo sama po raz kolejny si za to zabiera nie b璠.. A p騧niej, no c騜, wszystko zale篡 jak wyjdzie, marzy mi si taki karmel ciep造. Czekam te na Twoje zmagania, ale i tak chyba do innego w徠ku b璠ziemy si musia造 przenie嗆 :P
Trzymam kciuki, 瞠by oby這 si ju bez k徙ieli i oby efekt Ci zadowoli
Kasiorek_L jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-04, 12:12   #18
waniliowa kredka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
GG do waniliowa kredka

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
idz na w徠ek dla br您owow這sych albo rudow這sych.. tam ci dokladnie doradz.. a ja z doswiadczenia.. powiem ze rudo嗆 i czerwien si do嗆 przebija.. by musia豉 na ciemny br您 farbowa i to najlepiej profesjonaln farb a nie drogeryjnymi..
dzieki za odpowiedz, wizyte u fryzjera mam 1 sierpnia, ale tak juz mnie denerwuje ten rudy, tzn to 瞠 co chwile musze farbowa bo inaczej wyp逝kuje sie do 鄴速ego , 瞠 chcia豉m to zrobi sama szybciej, ale pewnie nie ma co ryzykowa
waniliowa kredka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-04, 14:19   #19
Katrinnnn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389

zr鏏 mo瞠 k徙iel rozja郾iaj帷 i na to jaka farbka z kolorem 鈔ednim blonu czy co wtedy Ci z豉pie, bo tak to w徠pi, 瞠 co Ci z豉pie jaki blond na ciemnych w這skach
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-30, 22:30   #20
lenamlena
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Exclamation Dot.: Farbowanie na blond rudych w這s闚 z br您owymi odrostami?!

Witam i prosz o pomoc )
Moje w這sy by造 jasnym blondem na poziomie 10, z這cistym, naturalny kolor to taki karmelowy ciemny blond... Bardzo lubi rude w這sy i ju dwa razy uprzednio mia豉m po blondzie rude i 豉dnie si wyp逝kiwa造 (r闚nomiernie), a teraz to jaki koszmar (mo瞠 dlatego, 瞠 mam d逝gie w這sy). Ufarbowa豉m je 2 tyg temu na ciemny blond miedziano czerwony (Majirel 6.46 z 6% oxy) i pocz徠kowo by豉m zachwycona, ale teraz... Na grzywce i do ucha (g鏎nej cz窷ci ucha :P) mam bardzo 豉dny rudy kolor, ju nie ciemny, bez czerwieni... a dalej jest gorzej :P wyp這wia造 truskawkowy blond. Dwukolorowe w這sy. Nie mog na to patrze i prosz o rad - czy jest mo磧iwo嗆 zafarbowania moich w這s闚 na kolor blond (mo瞠 by naturalny poziom 6-7, nie zale篡 mi od razu na jasnym), tak, 瞠by pozby si r騜nokolorowej czupryny? Rudo嗆 jest pi瘯na, ale musia豉bym farbowa w這sy co 2 tygodnie, obawiam si, 瞠 nie prze篡j.
lenamlena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-06, 20:46   #21
arokaro
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

mam taka sama sytuacje, po tej samej farbie ; / tylko ze wyplukal sie na rudy , obrzydliwy rudy ;/ nie wiem co teraz zrobic : <
arokaro jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
garnier sensation, z br您u na blond, z rudego na blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.