sucha, problemowa cera - krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-16, 17:23   #1
martuunia
Zadomowienie

sucha, problemowa cera - krem

Dziewczyny, chciałabym Was prosić o radę w wyborze kremu. Mam raczwj suchą cerę, ale nie przesuszoną, choć ostatnio stosuję antybiotyk i będę potrzebowała głębszego nawilżenia. Nie mam pojęcia jaki krem będzie dla mnie dobry.

Do tej pory stosowałam antybakteryjny z Ziaja Medu (głównie z tego względu, że był lekki i nie wyskakiwały mi po nim tak często niespodzianki) ale lekarka odradziła mi go z tego względu, że zbyt wysusza. A mi wydawało się, że własnie tego nie robi... Miałam też z La Roche Posay Hydreane Legere, ale to nawilżenie było dla mnie b.krótkotrwałe i nie byłam zadowolona z tego kremu.

Żel z antybiotykiem dostałam z tego względu, że zaczęły mi się robić dość spore podskórne grudy, takie jakby kamienie, których nie da się wogóle usunąć. Dlatego nie wiem, który krem byłby dla mnie dobry a nie pogorszył stanu mojej cery. Wiem, że powinien być lekki, niezapychający (bo mam tendencję do zaskórników) ale kompletnie się na tym nie znam. Najprościej jest zapytać farmaceutki czy sprzedawczyni, ale nie udało mi się jeszcze trafić na osobę, która doradziłaby mi i poświęciła chwilę czasu a nie od razu zaprowadzała do półki z najdroższym kremem
Proszę o radę
martuunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 13:02   #2
sistar15
Raczkowanie

GG do sistar15
Dot.: sucha, problemowa cera - krem

Pewnego czasu sama miałam takie problemy. Wypróbowałam wiele kremów z wyższych półek, które za każdym razem polecała mi dermatolog lub farmaceuta w aptece. Żaden z nich nie spełnił swoich zapewnień, nawet w 50%. W końcu zrezygnowana poszukiwaniami dobrze nawilżającego kremu, kupiłam zwykłą Ziaję nawilżającą z serii kozie mleko, której używam na dzień oraz tej samej firmy krem odżywianie wygładzanie, który nakładam na noc. Mimo wszystko uważam, że nie ma kremów, które działają na każdego tak samo. Zostaje jedynie wybór odpowiedniego metodą "prób i błędów".
Stary 2012-05-21, 18:00   #3
martuunia
Zadomowienie

Dot.: sucha, problemowa cera - krem

zapomniałam dodać, że mam 20 lat. A ten krem jest dla cery ze skłonnością do zmarszczek... ale dziękuję za odpowiedź wiem, że wypróbować jest najlepiej, ale nie chciałabym zrobić sobie krzywdy, muszę poczytać chyba trochę o składach kosmetyków
martuunia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości