Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-09, 21:00   #91
KITIONE
Przyczajenie

Dot.: złocisty ciemny blond l'oreal preference

Cytat:
Napisane przez inex Pokaż wiadomość
to jest nowość! ostatnio widziałam w tesco i w naturze.
wrzuć zdjęcie plissss
Dodaję zdjęcie modelki Dutzen Kroes tam zaznaczyłam jak ten kolor u mnie wyszedł
KITIONE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 10:05   #92
inex
Raczkowanie

a nie 6.3???
inex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 02:11   #93
KITIONE
Przyczajenie

Cytat:
a nie 6.3???
Na 100% 7,3 !
Kiedyś farbowałam Loreal Preference Jasny opalizujący kasztan -TOSCANE i to był numer 6,23 czy 6,32 i wychodził jak czekoladowy brąz.
Stary 2009-12-12, 11:48   #94
inex
Raczkowanie

KITIONE zasugerowałam się excellence'm w nazwie ciemny blond złocisty ma nr 6 coś tam... hm... w sumie jak blond to poziom 7 , wychodziłoby, że poziom 6 to właśnie ciemny blond... tak sobie tylko kombinuje
napisz mi jeszcze w jaką tonacje wpada czy w brąz czy w żółty, fatalnie mi w żółci teraz mam na "sobie" blond orzechowy jest to raczej ciemny blond myślisz, że chwyci fajnie?
Stary 2009-12-12, 20:06   #95
KITIONE
Przyczajenie

Cytat:
KITIONE zasugerowałam się excellence'm w nazwie ciemny blond złocisty ma nr 6 coś tam... hm... w sumie jak blond to poziom 7 , wychodziłoby, że poziom 6 to właśnie ciemny blond... tak sobie tylko kombinuje
napisz mi jeszcze w jaką tonacje wpada czy w brąz czy w żółty, fatalnie mi w żółci teraz mam na "sobie" blond orzechowy jest to raczej ciemny blond myślisz, że chwyci fajnie?
Ten odcień moim zdaniem nie ma nic wspólnego z żółtym.
Wpada raczej w złoto ale bardzo naturalne. Wcześniej farbowałam na Sarni brąz 7,7 i był właśnie taki żółtawy a ten jest karmelowy.
A ten blond orzechowy to pewnie z Palette? Wydaje mi się że powinno chwycić zwłaszcza że Loreal preferance ma silną wodę utlenioną i delikatnie rozjaśnia. A ten blond orzechowy jak wychodzi?
Stary 2009-12-14, 10:20   #96
inex
Raczkowanie

tak, blond orzechowy to szampon z palette kolor wychodzi ciemniej niż na próbniku, ale ładnie, naturalnie taki jaśniutki brązik niestety włosy mi przesuszył mimo, ze to szampon. kolor piekny, ale szkoda włosów. wrócę do l'oreala.
w weekend kupiłam w tesco excellenca 6.30 ciemny blond złocisty (w promocji za 15 zł) dzisiaj farbuję mam nadzieję, że bedzie ok, dam znac.
Stary 2009-12-14, 10:24   #97
gold-fish
Zakorzenienie

czy ten kolor wychodzi na rudo? mam pewne obawy bo już się przejechałam na Preference... np. miał być burszytyn a wyszedł czerwony kasztan

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 10:45   #98
Aurelia71
BAN stały

Odcien preference Floride to nowy odcein w kolekcji ma numer techniczny 7.3 i daje efekt pieknego karmelu on juz kilka lat temu byl w polsce pozniej go wycofano i teraz jest ponownie oprocz tego jest jeszcze jeden nowy kolor chyba conamera 9.3
Aurelia71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:25   #99
julittaa22
Zadomowienie

Dziewczyny wrzucam na szybko 2 fotki po tym wlasnie kolorku Pierwsze kolo okna, 2 z lampa blyskowa.Wlosy farbowane ponad 2 tygodnie temu.Kolor ladnie sie trzyma,nie widac odrostu.Wlosy na zywo sa bardziej złote niz rude (to chyba efekt aparatu) kolor taki najprawdziwszy karmel.Moze troszke pomoglam.

Moja wymiana:

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post70030916
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 10:44   #100
inex
Raczkowanie

na pierwszym zdęciu super, na drugim trochę za rude ale jak piszesz, że to lampa.... chyba zaryzykuje myślałam, że bedzie ciemniejszy podoba mi się zwłaszcza, że wspominasz o karmelu napisz jeszczę jak sie wypłukuje chyba nie rudzieje??? dzięki
Stary 2010-01-05, 19:53   #101
julittaa22
Zadomowienie

Kolor bardzo dobrze sie trzyma,pomimo dawnego farbowania odrost jest minimalny Nie wyplukuje sie na rudo wiec nie masz sie co martwic.Pozdrawiam

Moja wymiana:

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post70030916
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 16:07   #102
Chocolate77
Rozeznanie

Dot.: Loreal preference!!!!!!!

Słuchajcie znalazłam w necie paletę kolorów (tylko z zakresu tych jasnych) Recital Preference - dziwna sprawa, kolory Stockholm i Viking które na opakowaniach są b. jasne, na palecie wyglądają jak ciemne??!! Już jasniejszy wygląda ten Hollywood...
Czy to naprawdę tak wychodzi, ma któraś zdjęcie po zastosowaniu Stockholmu albo Vikinga?? Z góry dzięki...
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:40   #103
aaaa1
Raczkowanie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=370387 na tej stronie jest moje zdjęcie włosów pomalowanych stockholmem( w rzeczywistośći chyba były trochę jaśniejsze) i naprawdę polecam tę farbę nie niszczy włosów i pięknie się po nim błyszczą.....
aaaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:21   #104
Chocolate77
Rozeznanie

Oooo dzięki stokrotne, przejrzę sobie ))

O rany pięknie wyszedł Ci ten Stockholm... gdybym miała pewność że wyjdzie mi tak cudny kolor to od razu bym go zastosowała :O Tylko, że ja mam teraz praktycznie platynowe włosy, tzn. dużo b. b. b. jasnych platynowych pasemek na naturalnym ciemnym blondzie i boję się, żeby nie wyszła mi jakaś szarość ewentualnie zieleń albo coś takiego :O myślałam o Hollywood, on jest chyba "bezpieczny" jeżeli chodzi o ewentualne szaro - zielone niespodzianki, no ale tu z kolei boję się że wyjdzie za ciemny... do licha no nic, chyba będę musiała zaryzykować

P.S. Załączam mój obecny kolor włosów... może ktoś kładł Stockholm albo Hollywood na takie rozjaśniane włosy... ??

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-01-11 o 21:05
Stary 2010-01-12, 16:17   #105
aaaa1
Raczkowanie

ja kładłam Stockholm na balejaż więc gdzieniegdzie miałam platynę,gdzieniegdzie taki średni blond a gdzieniegdzie jasny brąz i nigdzie mi nie wyszedł zielony
aaaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:29   #106
Chocolate77
Rozeznanie

No dobra, kupiłam ten Stockholm, na razie robię próbkę na pasemku włosów (tych platynowych, bo ich się najbardziej obawiam ). Zobaczymy jak wyjdzie... :O
Stary 2010-01-16, 20:39   #107
HopeMAGDA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
No dobra, kupiłam ten Stockholm, na razie robię próbkę na pasemku włosów (tych platynowych, bo ich się najbardziej obawiam ). Zobaczymy jak wyjdzie... :O
i jak wyszedł kolorek?bardzo podoba mi sie ten kolorek jestem ciekawa,ja robiłam tydz temu loreal recital preference 01 bardzo bardzo jasny blond naturalny i nie jestem zadowolona,za ciepły odcień,miałam kupić 03 popielaty no ale nigdzie nie było i wziełam ten....załuje,odczekam troszke i kłade 03 albo garniera 111,włoski sa mięciutkie i bardzo błyszczące...
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 16:02   #108
Chocolate77
Rozeznanie

No więc tak: kolor wyszedł dość fajny, ale kurczę miałam nadzieję że moje włosy się trochę bardziej przyciemnią (bo z tego co tu wcześniej dziewczyny pisały każdy kolor Recital Preference wychodzi o ton - a nawet dwa tony ciemniej niż na opakowaniu) a tu prawie nic...no może tylko tyle że odcień się zmienił i włosy trochę inaczej wyglądają również przez to że moje odrosty i wszystkie ciemne pasemka tzn. te w naturalnym kolorze ciemnego blondu rozjaśniły się i to znacznie, do takiego b. jasnego - karmelkowego blondu W sumie to nieźle wygląda, ale myślę że następnym razem zastosuję coś ciemniejszego i cieplejszego, może Hollywood...?? bo ja mam bardzo bladą cerę, i w takich chłodno - platynowo - beżowych włosach wydaję się sobie jeszcze bledsza :/ No nic, w każdym razie polecam Stockholm każdemu, kto chce uzyskać fajny, chłodny odcień jasnego blondu - bo jedno jest pewne, ta farba nie robi żadnych niespodzianek na włosach typu zielenie, rudości, niebieskości, fiolety czy szarości, nic z tych rzeczy i pod tym względem jest naprawdę fajna
Ahaaa, i nieprawdą jest to co piszą na opakowaniu, że farba nie rozjaśni włosów ciemny blond i ciemniejszych bo rozjaśnia i to mocno )

Załączam zdjęcia "przed" i "po", hmmm muszę powiedzieć że na zdjęciach nie bardzo widać jakąś znaczną różnicę w kolorze

Czas edycji: 2010-01-17 o 16:03
Stary 2010-01-17, 16:39   #109
HopeMAGDA
Rozeznanie

bardzo mi sie podoba stockholm ale czy pokryje i rozjaśni taki kolorek????moje włosy zdjęcie poniżej...
Stary 2010-01-17, 16:44   #110
Chocolate77
Rozeznanie

Na sto procent tak po pierwsze rozjaśni, a po drugie powinien ładnie zneutralizować ten lekko pomarańczowy odcień odrostów.

P.S. Dla zainteresowanych ciemniejszymi kolorkami Recital Preference poniżej dodaję zdjęcia kolorów jakie uzyskałam kilka lat temu na baaaaardzo jaśniutkim blondzie, a robiłam dwoma odcieniami: L Islande oraz Opalizujący Kasztan (chyba Toscane albo jakoś tak) pierwsze zdjęcie to był mój wyjściowy b. b. jasny blond, potem Islande a to najciemniejsze to oczywiście kasztan Muszę powiedzieć, że najfajniejsze włosy miałam po tym Kasztanie, lśniące, b. ładne...

Czas edycji: 2010-01-17 o 16:51
Stary 2010-01-17, 17:02   #111
HopeMAGDA
Rozeznanie

hmm...pomysle i może sie skusze na ten stockholm,chce mieć jasniutkie blond taki naturalny nie ciepły i nie szary,siwy...takie mi sie podobają....są piekniutkie.....
Stary 2010-01-17, 19:04   #112
Chocolate77
Rozeznanie

Jeśli kolor ma być nie ciepły, ale jednocześnie nie szary i nie siwy to Stockholm który jest odcieniem opalizującym (a nie popielatym) będzie idealny
Alternatywą może być jeszcze Loreal Excellence Cream nr 10.21, który jest (z tego co się orientuję) odpowiednikiem Stockholmu, ale troszkę ciemniejszym
Stary 2010-01-25, 18:20   #113
HopeMAGDA
Rozeznanie

hej mam pytanko wstawiam poniżej zdjęcie moich włosków nałozyłam na ciepły blond po preference 01 farbe garnier 111 i mam mix pasemka rozjaśnione są niebieskawe a reszta taka szara,czy np. viking wyrównałby kolor??pewnie niebieski sie troche zmyje,więc już sama niewiem...ale chce mieć jednolity kolor....
Stary 2010-01-25, 18:47   #114
Lady in Blue
Zakorzenienie

Swego czasu tez używałam tej farby o kolorze głęboki kasztan, ale przestałam bo po niej pojawił się u mnie łupież (musiałam zastosować nizoral) oraz strasznie wypadały mi włosy

Nie wiem czy ja tak tylko miałam

Btw. Gdzieś w innym temacie przeczytałam, że w marcu mają się pojawić nowe kolorki, jak będą ciekawe brązy to może zastanowie się nad ponownym farbowaniem tą farbą
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 19:08   #115
klaudecqa
Raczkowanie

HopeMAGDA śliczny kolorek włosów masz .. qrde ile ja bym za taki dała
a myślałaś może tylko o blond pasemkach?

*Czytaj, oglądaj, ale wnioski wyciągaj sam..*
~~~
*Kochaj, szalej, nie pytaj co dalej, całuj i grzesz miłością się ciesz.!
klaudecqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 19:13   #116
HopeMAGDA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez klaudecqa Pokaż wiadomość
HopeMAGDA śliczny kolorek włosów masz .. qrde ile ja bym za taki dała
a myślałaś może tylko o blond pasemkach?
dzieki...pasemka to ja miałam dąże do jednolitego blondu...miałam juz baleyage i nałożyłam kilka superrozjaśniajacych farb no i po ostatniej mam troszke niebieskawe pasemka.
Stary 2010-01-26, 16:06   #117
Alibaba
Przyczajenie

Witam,
Mam pytanie odnosnie tej farby o odcieniu PO1 jest to bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Kupiłam ten odcien jakis czas temu i po przyjsciu do domu okazało sie ze w opakowaniu nie ma koncentratu koloryzującego czyli color booster, jest tylko krem utleniający i żel rozjasniający czy w takim przypadku mogę jej użyc czy lepiej nie?
Pozdrawiam
Alibaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:31   #118
Lady in Blue
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alibaba Pokaż wiadomość
Witam,
Mam pytanie odnosnie tej farby o odcieniu PO1 jest to bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Kupiłam ten odcien jakis czas temu i po przyjsciu do domu okazało sie ze w opakowaniu nie ma koncentratu koloryzującego czyli color booster, jest tylko krem utleniający i żel rozjasniający czy w takim przypadku mogę jej użyc czy lepiej nie?
Pozdrawiam
A na opakowaniu nie jest napisane co jest w środku?
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:17   #119
Alibaba
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A na opakowaniu nie jest napisane co jest w środku?
Jest napisane, ale jak kupowałam nie zaglądałam do środka.
Chyba się nie zrozumiałyśmy...
Alibaba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:11   #120
demesis
Raczkowanie

a ja z kolei chciałam zapytać na jaką długość włosów wystarcza jedna farba? bo właśnie kupiłam, ale zastanawiam się czy nie będzie za mało; mam włosy tak do połowy łopatki, wystopniowane
demesis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farba, farba do włosów, farba loreal recital, loreal, preference, sztokholm, viking

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości