CelluOFF - zwalcz cellulit od wewnątrz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

Narzędzia
Stary 2012-05-17, 10:51   #1
redakcja
(ro)BOT

CelluOFF - zwalcz cellulit od wewnątrz!

CelluOFF suplement diety jest innowacyjnym preparatem o wielokierunkowym działaniu, przeznaczonym dla kobiet aktywnie walczących z cellulitem. Może być także stosowany wspomagająco podczas intensywnych kuracji wyszczuplających. Innowacyjne połączenie składników kapsułek CelluOFF zapewnia kompleksowe działanie na wszystkie, kluczowe problemy związane z cellulitem. Specjalnie opracowana receptura kapsułek oparta jest na naturalnych substancjach, dzięki czemu są one bezpieczne dla organizmu. czytaj więcej
redakcja jest offline  
Stary 2012-05-17, 14:44   #2
agusia160187
Przyczajenie

Dot.: CelluOFF - zwalcz cellulit od wewnątrz!

Jestem w trakcie pierwszego opakowania i już widzę pierwsze efekty. Jednocześnie trzeba stosować się do zaproponowanej diety(nie jest łatwo) i powinno działać! U mnie widać,że działa. Jak będę po 3-miesięcznej kuracji to napieszę coś więcej . Pozdrawiam wszystkie kobiety walczące z cellulitem
agusia160187 jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:00   #3
zamiana
BAN stały

No dziewczyny jeśli decydujemy się na 130,00 zł miesięcznie to i musimy zdecydować się na dietę i ćwiczenia, aby celluoff działał. Trzeba się zaprzeć, a duże efekty widać juz po dwóch miesiącach stosowania go. Wiem to po sobie i znajomej.

Edytowane przez zamiana
Czas edycji: 2012-05-17 o 18:03
zamiana jest offline  
Stary 2012-06-25, 22:26   #4
Natalia1310
Przyczajenie

Witam wszystkie dzielnie walczące z panem C. )
Nie ma się co oszukiwać samo zażywanie tabletek na pewno nam nie pomoże ale myśle, że wspomoże jeśli będziemy ćwiczyć, ograniczymy słodycze i na pewno fast foody i inne tego typu "śmieci" Ja jestem przy ostatnim listku CelluOff.. i ? Sama nie wiem, ale mam wrażenie, że nogi wyglądają lepiej niż przed rozpoczęciem kuracji. Fakt, że dodatkowo chodze na siłownie, biegam, chodzę na zajęcia typu aerobik, ABT, TBC, myje się pod prysznicem szorstką gąbką, używam peelingów, smaruje się różnymi balsamami ujędrniającymi, nawilżającymi itd... ale stosowałam to wszystko od długiego już czasu prócz tabletek i przyznam, że odkąd biorę tabletki to efekty są lepsze niż przed więc zamówiłam 2 kolejne opakowania i zobaczymy czy efekty to tylko moje złudzenie czy faktycznie coś działa

Pozdrawiam wszystkie Kobitki i życzę powodzenia! Piszcie jak na Was działają te tabletki bo póki co bardzo malutko jest opinii na ich temat
Ja zaryzykowałam bo znalazłam ich nazwę w gazecie i mimo, że dużo w internecie o nich nie wyczytałam to skusiłam się. Tym bardziej, że ceny na Allegro duuuużo niższe niż w rzeczywistości
Natalia1310 jest offline  
Stary 2012-07-03, 12:27   #5
CurlyKarolina
Raczkowanie

Ja też sobie zamówiłam ( 3 opakowania za 99 zł) i właśnie dostałam smska, że czekają na mnie w paczkomatach, więc jutro odbiorę. Póki co od wczoraj biorę (dostałam darmową próbkę), efekty opiszę po 3 miesiącach. Póki co brałam Detocell i byłam zadowolona, recenzja tu http://curlykarolina.blogspot.com/20...l#comment-form

20 kilo w dół.
TeamNeverGiveUp

BLOG
http://curlykarolina.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/CurlyKarolina
INSTAGRAM
http://instagram.com/karolina_rocky
CurlyKarolina jest offline  
Stary 2013-02-11, 13:24   #6
Anna Wiktoria
Rozeznanie

Ja czekam na moją pierwszą paczkę. 1 opakowanie za 39,90zł dodatkowo drugie za grosz dzięki promocji na blogu http://www.porcelain-desire.blogspot...f-dla-was.html
Napiszę jak efekty ale od razu zaznaczam że do tego ćwiczę, stosuję żele z peelingiem i balsamy i dietę 3D Chili
Anna Wiktoria jest offline  
Stary 2013-05-16, 12:25   #7
sunny38
Przyczajenie

zastanawiam się czy nie kupić kapsułek Celluoff, wiem że dieta i ćwiczenia to też konieczność, bo nic nie przychodzi gdy tylko połyka się tabletki. Kuszą mnie opinie dziewczyn stąd http://kobietapisze.pl/testowalismy-...ek/2012/10/15/
a wy jakie macie opinie? ktoś stosował?
sunny38 jest offline  
Stary 2013-07-09, 23:03   #8
kinia040404
Przyczajenie

Ja wczoraj zaczęłam łykanie, dodatkowo ćwiczę na stepperze. Mam nadzieję, że efekty będą. Zobaczymy. Podzielę się po dwóch tygodniach moimi odczuciami. Trzymajcie kciuki.
kinia040404 jest offline  
Stary 2013-07-25, 16:44   #9
aikoshigeru
Przyczajenie

Ja jestem właśnie po dwóch tygodniach stosowania CelluOFF i jestem zaskoczona pierwszymi rezultatami - pomarańczowa skórka stała się już dużo mniej widoczna, a skóra jest ujędrniona i gładsza Do tego od ponad miesiąca regularnie ćwiczę pośladki i uda z Mel B.
aikoshigeru jest offline  
Stary 2013-07-26, 13:58   #10
kapustka23
Przyczajenie

Testuję ten produkt od przeszło dwóch tygodni i na razie widzę niewielkie efekty ale zobaczymy co będzie dalej.
kapustka23 jest offline  
Stary 2013-07-27, 21:01   #11
kinia040404
Przyczajenie

Witajcie, a więc jestem po dwu tygodniowej "terapii". Jak na ten moment wspieram się 1,5 -2,5 litra wody dziennie, pokonuję 3 x po 200 schodków na stepperze i co 2 -3 dzień jeżdżę około godziny na rowerze. Szczerze wielkich zmian nie zauważyłam, cellulit mam na tylnej stronie ud i pośladkach. Skóra jest jakby trochę bardziej napięta i wydaje się być gładsza, sam cellulit wygląda praktycznie tak samo, może minimalnie lepiej, ale łykam dalej po kolejnych dwóch tygodniach dodam kolejną relację, mam nadzieję że efekty będą bardziej widoczne.
kinia040404 jest offline  
Stary 2013-10-30, 19:50   #12
SunCaroline
Raczkowanie

Hej, hej! Ja właśnie zamierzam zakupić CelluOFF ponieważ trafiłam na bardzo ciekawą ceną w jednej z Lubelskich aptek na stronce internetowej : http://www.apteka7na7.pl/avetpharma/...atrz/1958.html jeśli któraś z was chce sobie zakupić to ta cena w porównaniu do tej, którą dziewczyny wyżej podawały jest kosmicznie niska i to mnie mega dziwi. Zamówię i zobaczę jak podziała, na pewno dam znać
SunCaroline jest offline  

Tagi
suplment diety, kapsułki, CelluOFF, cellulit, wyszczuplanie, kuracja, walka z cellulitem

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości