Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-19, 10:19   #1
malgo
Przyczajenie

Danne Montague King

Witam serdecznie, moja kosmetyczka zaproponowala mi krem firmy Danne Montague King, ktory ma mi pomoc na tradzik rozowaty. Czy warto wydac pieniadze na ta firme? krem jest bardzo drogi. Na razie stosuje Eucerin i La ROche - kremy na tradzik rozowaty. Nie dzialaja rewelacyjnie ale na pewno lagodza objawy. Podobno Danne Montague King ma bardzo silne dzialanie i bardziej skutecznie lagodzi objawy tradziku rozowatego. Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do nowosci. Prosze o porade!
malgo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:08   #2
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Danne Montague King

Jeżeli masz zdiagnozowany tradzik różowaty to gorąco poleciłabym wizytę u specjalisty a nie kosmetyczki. Sama borykam się z tym problemem i w moim przypadku od ponad roku uzywam Rozex dzięki któremu jest ok.

Mam uraz do prowadzenia leczenia tradziku różowatego przez kosmetyczki, oczywiście nie chcę wszystkich wrzucać do jednego worka ale pracowałam z dziewczyną, która przeszła przez ręce kosmetyczki i w ostatniej chwili trafiła do dermatologa...

Wątek przesuwam bo to zdecydowanie nie na BK
Stary 2012-06-27, 11:52   #3
katarzyna_lor
Przyczajenie

Dot.: Danne Montague King

Osobiście polecam zabiegi Danne Montague King. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując kurację domową, tj stosując w codziennej pielęgnacji dermokosmetyki właśnie tej firmy. Jeśli chodzi o trądzik różowaty to własnie dzięki tej marce wielu osobom mogłam pomóc
Gorąco Polecam!
katarzyna_lor jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości