Makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-25, 13:13   #1
cincin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 22
GG do cincin

Makijaż


Czy można się malować w jakiś specyficzny sposób,aby twarz wyglądała choć troszke szczuplej ?? I czy dla mojego typu urody jest zalecany jakiś określony makijaż ?? Czy powinnam malować sie inaczej niż na załączonych zdjęciach??
Wysyłam dwa choć żadne nie jest zbyt dobrej jakości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (25,7 KB, 9 załadowań)
cincin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 23:25   #2
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Makijaż

http://www.wizaz.pl/kurs_model.php masz tutaj link, warto zajrzeć w ogóle przeczytaj sobie artykuł "Kurs makijażu".
Może jeszcze dodam, że uważam że przy twarzy powinnaś mieć mocno wycieniowane włosy tzw. pazurki i raczej przedziałek nosić na środku głowy bo to wtedy też otycznie wyszczupla twarz.
Co do oczu to są blisko siebie osadzone czyli jasny cień na wewnętrznym kąciku oka a ciemny na zewnętrznym, może też zrezygnuj z czarnej kredki, a zastąp ją grafitową lub szarą i myślę że dobrze robisz malując kreskę tylko do połowy oka.
Pozdrawiam serdecznie
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 23:33   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Makijaż

wklejam fryzurki
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-25, 23:34   #4
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Makijaż

c.d
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 02:32   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Makijaż

Witaj Cincin
MOim zdaniem malujesz się bardzo ładnie. Ja bym może jeszcze tylko dała odrobinę więcej cienia w zewnętrznej części górnej powieki - chodzi mi o większy efekt wycieniowania. To powiększa bardzo optycznie oko. Jeśli chodzi o efekt wyszczuplenia, to możesz delikatnie musnąć w miejscu załamania się policzków nieco ciemniejszym podkładem, bądź pudrem. A w miejscu gdzie policzki są najbardziej wystające podczas uśmiechu - pewnie to będzie obszar kości policzkowych - połóż odrobinę rozświetlacza lub muśnij jaśniutkim pudrem.

Kamilka dała Ci bardzo ładne propozycje wyszczuplających fryzurek

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 02:38   #6
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Makijaż

Ładna dziewczyna z Ciebie. Uważam, ze dużo kobiet chciałoby mieć okrągłą buźkę (np. ja ) Możesz poszaleć z kolorkami na powiekach (tylko bez pomarańczy czy zółci)
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 03:43   #7
cincin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 22
GG do cincin
Re: Makijaż

Dzięki dziewczyny ,na pewno skorzystam z rad jeśli chodzi o malowanie się! Jednak jest jeden problem ,ja nie używam żadnych pudrów ani różów!Jedyne co nakałdam na buzię to krem matujący! Więc odpada "wyszczuplanie" za pomocą ciemniejszych podkładów itp A co do włosków to bardzo mi się marzy taka fryzura niestety mój fryzjer twierdzi że nie będą mi się włosy tak układały po ścięciu bo mam je zbyt puszyste (na załączonym powyżej zdjęciu robiłam je prostownicą )
cincin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-26, 13:15   #8
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Makijaż

Jak dla mnie nic nie trzeba wyszczuplać. Masz buźkę jak Tiffany Amber Tissen (czy jakoś tak - z Beverly Hills)- i ona tego absolutnie nie ukrywa
A moze zasięgniesz jeszcze rady innego fryzjera? A najlepiej kilku innych (Ci sympatyczniejsi nie kasują za radzenie)
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 16:25   #9
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Makijaż

cincin napisał(a):
> Czy można się malować w jakiś specyficzny sposób,aby twarz wyglądała choć troszke szczuplej ??
Jedyny sdposób wyszczuplenia twarzy poprzez makijaż to właśnie jest róż na kości policzkowe lub ciemniejszy podkład. Może spróbujesz, na pewno Ci to nie zaszkodzi.
Koculku Tiffani Amer jakaśtam miała zawsze pełny makijaż i jej policzki zawsze były delikatnie muśnięte różem to dodawało jej świeżości i subtelności.
Cincin idź po radę do jeszcze innego dobrego fryzjera, na rynku jest dużo kosmetykó do włosów o właściwościach wygładzających itd.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 19:36   #10
gorąca-herbatka-górą
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 127
GG do gorąca-herbatka-górą
Re: Makijaż

czy grubsza czy szczuplejsza buźka i tak masz ją śliczniutką
gorąca-herbatka-górą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 10:12   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Makijaż

Cześć CinCin
Często się uśmiechaj bo masz ładniutki uśmiech.
Twarz możesz sobie wymodelować rózem lub podrem np. ton ciemniejszym od tego, którego używasz na codzień (tak by było go troszke widać, ale delikatnie). Przeczytaj art., o którym piszą Ci dziewczyny. Generalna zasada: unikaj lini poziomych, róż nakładaj pionowymi (pod lekkim katem) posiągnięciami pędzla.
Przy cieniach unikaj kładzenia ciemnego koloru na całą powiękę - bo to jeszcze bardziej optycznie zbliży do siebie oczy.
Polecałabym Ci cienie matowe - bo miękko modelują twarz i przy Twojej urodzie bardzo dobrze sie sprawdzą.
Na prawym zdjęciu Twoja jedna brew - ta bardziej widoczna - jest na końcu dość gruba - nie wiem czy jest to wynikiem tego, że np. dorysowałaś sobie ten fragment czy też naturalnego ich kształtu...?
W każdym razie brew powinna delikatnie zwężać sie ku końcowi. Linie brwi masz bardzo ładną więc nie będzie Ci trudno dokonać poprawek - pamietaj tylko aby ich nie skracać

Pozdrawiam serdecznie
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (24,5 KB, 4 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.