Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Znajdź produkty
w najniższych cenach

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-21, 10:22   #1
WiolettaH
Raczkowanie

Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Witajcie Dziewczyny,
czy kupowałyscie na allegro Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel ?
Nie wiem czy moge tutaj wkleic link do aukcji....???
Zastanawiam sie nad zakupem, ale boje sie podróbki, a u mnie nie ma go w Dauglasie.
Może macie doświadczenie w w/w na allegro, w ajkiej cenie, od kogo, te ktore sa wystawione sa po ok 70 zł z pędzielkiem (sa tez i bez)...
Proszę pomóżcie....
Pozdrawiam
WiolettaH jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:34   #2
Malenstwo82
Zadomowienie

Dot.: Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Z tego co widzę na allegro może jeden z linerów jest oryginalny, ale biorąc pod uwagę cenę za którą jest wystawiany to nie opłaca się. Te z pędzelkiem to już ewidentnie na podróbę wyglądają. Masz dwie opcje - podejść do Douglasa w swoim mieście i powiedzieć, że interesuje się liner BB w konkretnym kolorze, słyszałam że w Douglasach w których nie ma stoiska BB mogą ściągnąć interesujący Cię produkt na zamówienie. Opcja nr 2 - zamów w Douglasie on-line. Będziesz mieć pewność, że to nie podróba.
Malenstwo82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:55   #3
WiolettaH
Raczkowanie

Faktycznie nie pomyslalam o on - linie

Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę na allegro może jeden z linerów jest oryginalny, ale biorąc pod uwagę cenę za którą jest wystawiany to nie opłaca się. Te z pędzelkiem to już ewidentnie na podróbę wyglądają. Masz dwie opcje - podejść do Douglasa w swoim mieście i powiedzieć, że interesuje się liner BB w konkretnym kolorze, słyszałam że w Douglasach w których nie ma stoiska BB mogą ściągnąć interesujący Cię produkt na zamówienie. Opcja nr 2 - zamów w Douglasie on-line. Będziesz mieć pewność, że to nie podróba.
Stary 2012-05-22, 01:17   #4
madii1984
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to madii1984

Na Allegro są same podróby. Tyle dziewczyn stąd zgłaszało jednego konkretnie sprzedawce, i co z tego? Cały czas sprzedaje podróby i ma same pozytywy. Bzdura.
madii1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:21   #5
OlaM
Moderator

Raz, dość dawno temu, kupiłam ten eyeliner na Allegro, za cenę ok. 90 zł, czyli wcale nie niską, a w każdym razie nie na tyle, żeby mogło to zrodzić moje podejrzenia co do jego autentyczności. Okazał się wstrętną podróbką, z utłuczoną krawędzią słoiczka i błędem w wydruku nazwy produktu. Sprzedający zwrócił mi na szczęście wszystkie koszty, nawet z nawiązką, tłumacząc, że sam został oszukany przez dostawcę (w to akurat nie wierzę ). Tak więc nie polecam ryzykować zakupów na All, a już na pewno nie w zestawach z pędzelkami, które są jeszcze bardziej podejrzane. Teraz kupuję go w Douglasie on-line i mam święty spokój .
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:36   #6
WiolettaH
Raczkowanie

Bardzo WAm dziekuje, kurcze kupilam, ale poprosilam o zwrot z konta (bo pospieszylam sie i przelalam juz pieniazki) czekam na zwrot i kupie on-line :_))))

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Raz, dość dawno temu, kupiłam ten eyeliner na Allegro, za cenę ok. 90 zł, czyli wcale nie niską, a w każdym razie nie na tyle, żeby mogło to zrodzić moje podejrzenia co do jego autentyczności. Okazał się wstrętną podróbką, z utłuczoną krawędzią słoiczka i błędem w wydruku nazwy produktu. Sprzedający zwrócił mi na szczęście wszystkie koszty, nawet z nawiązką, tłumacząc, że sam został oszukany przez dostawcę (w to akurat nie wierzę ). Tak więc nie polecam ryzykować zakupów na All, a już na pewno nie w zestawach z pędzelkami, które są jeszcze bardziej podejrzane. Teraz kupuję go w Douglasie on-line i mam święty spokój .
Stary 2015-08-08, 21:54   #7
Gochaa
Raczkowanie

Czyli to raczej podróba? http://allegro.pl/bobbi-brown-czarny...4472.html:mad:

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości