róż :> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-26, 00:47   #1
Lee
Wtajemniczenie

róż :>

hej dziewczyny
Oczywiscie ja z pytaniem heh ale mam nadzieje,ze mi pomożecie (ba! jak moge w to wątpić :P)
Jak mam nakładać róż tak aby nie było widać różnicy między szyją i policzkami?
Bo ja nakładam odrobine powyżej żuchwy i zwykle kolor różu i kolor szyji mi sie nie "zlewają" tylko widać dokładnie kontur różu. Probowałam tak w domku i nie wychodziłam na dworek bo po prostu mi wstyd.
aha i jeszcze jedno jaki kolor różu pasuje do osoby z jasną wręcz taką różowawą karnacją? Mam ciemne oczy i jasny brąz włosy ale cere jasną. Troche jak porcelana wygląda
ile kosztuje Pure Blush Maybellina?

Z góry milion buziaków
dziękuję
Stary 2003-10-26, 02:46   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: róż :>

Lee napisał(a):
> hej dziewczyny
> Oczywiscie ja z pytaniem heh ale mam nadzieje,ze mi pomożecie (ba! jak moge w to wątpić :P)

Na pewno się postaramy

> Jak mam nakładać róż tak aby nie było widać różnicy między szyją i policzkami?

A czy koniecznie musisz nakałdać róż w tym miejscu? Przy takiej jasnej cerze bardzo ładnie wygląda buzia jak muśniesz różem policzki w miejscu zaznaczonych kości policzkowych. Ale wtedy również powinien być delikatny.
Ma on ożywić cerę, dodać jej zdrowszego rumieńca, ale broń boże nie może się odcinać plamą.

> Bo ja nakładam odrobine powyżej żuchwy i zwykle kolor różu i kolor szyji mi sie nie "zlewają" tylko widać dokładnie kontur różu. Probowałam tak w domku i nie wychodziłam na dworek bo po prostu mi wstyd.

Ewidentnie ten kolor musi być dla Ciebie za ciemny.

> aha i jeszcze jedno jaki kolor różu pasuje do osoby z jasną wręcz taką różowawą karnacją? Mam ciemne oczy i jasny brąz włosy ale cere jasną. Troche jak porcelana wygląda

to zależy jaką masz karnację. Chłodną i chłodny kolorek włosów? - to wtedy najlepszy będzie jaśniutki róż, malinowa lub arbuzowa czerwień. Ewentualnie morelowy- róż;

Jeśli jest zdecydowanie cieplejsza - to jasny łosoś, morela, ciepłe odcienie beżu, czerwień z brązem..

> ile kosztuje Pure Blush Maybellina?
>

Tego niestety nie wiem
> Z góry milion buziaków
> dziękuję

Pozdrowionka

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 03:09   #3
Lee
Wtajemniczenie

Bardzo serdecznie dziękuję
Stary 2003-10-27, 11:42   #4
Sam
Zadomowienie

Witaj Lee,
dobierajac kolor rózu pamiętaj aby był on w miarę naturalny (tzn. nie ostry róz, bardzo ciemny brąz itp). Piszę tu o makijażu dziennym (bo wieczorowy to już zupełnie inna bajka).
Tak jak pisze Aga - sprawdż w jakich tonacjach jest Ci dobrze - w ciepłych czy zimnych. Możesz tego dokonać przykładając do twarzy rózne koloru apaszek czy też ubrac (a nawet kolorowych kartek papieru).
Przed nałożeniem różu na policzki zmieszaj go z pudrem ( w odcieniu Twojej skóry) - to ułatwi Ci nakładanie i pozbycie się'granic'. Lepiej nałozyc tym sposobem kilka wartsw niz jedną, a mocną.
Jeżeli granice są zbyt mocne możesz je jeszcze dodatkowo zapudrować. Przy malowaniu zawsze strzepuj nadmiar pudru z pędzelka.
Pozdrawiam serdecznie
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 19:12   #5
Lee
Wtajemniczenie

Dziekuję jeszcze raz za rady, są mi szalenie pomocne. Ładniej mi chyba w barwach ciepłych. Bo ubieram sie głównie w czerwieniach, brązach, khaki, toffi... lubie też kolor żółty (ale słonkowy) Postaram sie dobrać odpowiedni róż i zastosować sie do Waszych wskazówek.
Dziekuje serdecznie

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości