Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-05, 14:59   #3181
agata456
Zakorzenienie

Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Takie włosy to marzenie gdzie tam moje przy takich
ale dziękuję
Siuniaaa to rób na czarno i zapuszczaj na pewno będzie cudnie mnie też włosy z tej fotki zachwycają,ale nie wiem kiedy osiągnę taka długość,tak mi wolno rosną że chyba za 10 lat:/
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 15:21   #3182
agata456
Zakorzenienie

Dziewczyny na stronie z fryzurami natknęłam się na to zdjęcia i bardzo mi się podoba kolor,czym taki uzyskać?czerń?hebanowa czerń?hebanowy brąz,czy jakiś ciemny brąz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1128536.jpg (40,8 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-05 o 15:22
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 15:48   #3183
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Takie włosy to marzenie gdzie tam moje przy takich
ale dziękuję
za to moim marzeniem jest mieć takie włosy jak Ty

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na stronie z fryzurami natknęłam się na to zdjęcia i bardzo mi się podoba kolor,czym taki uzyskać?czerń?hebanowa czerń?hebanowy brąz,czy jakiś ciemny brąz?
bardziej mi to pasuje na czerń
Stary 2012-11-05, 16:00   #3184
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Zwykła czerń, bez niebieskich czy rudych refleksów. Czysty heban. Joanna taki podobno ma.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-11-05, 16:02   #3185
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zwykła czerń, bez niebieskich czy rudych refleksów. Czysty heban. Joanna taki podobno ma.
ma,nigdy nie używałam ale podobno ładna
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 16:09   #3186
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Siuniaaa to rób na czarno i zapuszczaj na pewno będzie cudnie mnie też włosy z tej fotki zachwycają,ale nie wiem kiedy osiągnę taka długość,tak mi wolno rosną że chyba za 10 lat:/

Obawiam się że może tak nie wyjść, poza tym szkoda mi jakoś robić na czarno chociaż z drugiej strony fajnie było by mieć jednolity kolor
Chyba jestem za bardzo niezdecydowana
Mi też dość wolno włosy rosną tyle że ja już mam dość długie także nie zależy mi aż tak na szybkim tempie

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
za to moim marzeniem jest mieć takie włosy jak Ty

mówisz o długości? reszta to nic ciekawego hehe

A tak zmieniając temat macie jakiś sprawdzony pędzel do nakładania pudru brązującego? o ile używacie Bo tak rozglądam się za nowym i nie umiem się zdecydować
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-11-05, 17:04   #3187
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Obawiam się że może tak nie wyjść, poza tym szkoda mi jakoś robić na czarno chociaż z drugiej strony fajnie było by mieć jednolity kolor
Mi też dość wolno włosy rosną tyle że ja już mam dość długie także nie zależy mi aż tak na szybkim tempie

A tak zmieniając temat macie jakiś sprawdzony pędzel do nakładania pudru brązującego? o ile używacie Bo tak rozglądam się za nowym i nie umiem się zdecydować
ja nie wyobrażam sobie makijażu bez bronzera,mam wrażenie,że wyszczupła mi optycznie moją okrąglą buźkę Mój pędzel to hakuro h24,i jestem bardzo zadowolona. kupiłam w sklepie internetowym za 26zł +przesyłka.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-05 o 17:06
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 17:33   #3188
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
ja nie wyobrażam sobie makijażu bez bronzera,mam wrażenie,że wyszczupła mi optycznie moją okrąglą buźkę Mój pędzel to hakuro h24,i jestem bardzo zadowolona. kupiłam w sklepie internetowym za 26zł +przesyłka.

Ja tak samo przy każdym makijażu używam bronzera
Co za zbieg okoliczności ja właśnie myślę nad Hakuro h24 lub Ecotools Bamboo ale przeraża mnie trochę jego wielkość a twarz mam dość drobną... Stąd chyba bardziej skłaniam się do Hakuro

A ten h24 jest zbity?
bo do tej pory używałam Long Handled Kabuki z Everyday Minerals ale jakoś nie do końca mi w tym celu odpowiada trochę się rozłazi przy nakładaniu przez co zdarzają mi się lekkie smugi;/

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-11-05 o 17:36
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-11-05, 17:45   #3189
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tak samo przy każdym makijażu używam bronzera
Co za zbieg okoliczności ja właśnie myślę nad Hakuro h24 lub Ecotools Bamboo do bronzera.

A ten h24 jest zbity?
bo do tej pory używałam Long Handled Kabuki z Everyday Minerals ale jakoś nie do końca mi w tym celu odpowiada trochę się rozłazi przy nakładaniu przez co zdarzają mi się lekkie smugi;/
wiesz co,wydaje mi się,że zależy jakiego kosmetyku używasz,pędzel jest gęsty,ale jest bardzo mięciutki i milusi mój bronzer nie jest zbyt ciemny,nie da się z nim przesadzić,ale np jak wzięłam od mamy jej róż który jest mocno napigmentowany to zrobiłam sobie plamy,ale myślę,że to nie wina pędzla tylko tego,że po prostu "technicznie" nie umiem jeszcze nakładać mocno napigentowanych kosmetyków jest dobrze ściety,milutki,gęsty,cena według mnie też dobry.Ja polecamEcotools niestety nie znam.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

a możesz polecić jakiś bronzer?kończy mi się mój z essence,i myślę co kupić

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-05 o 17:40
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 17:54   #3190
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
wiesz co,wydaje mi się,że zależy jakiego kosmetyku używasz,pędzel jest gęsty,ale jest bardzo mięciutki i milusi mój bronzer nie jest zbyt ciemny,nie da się z nim przesadzić,ale np jak wzięłam od mamy jej róż który jest mocno napigmentowany to zrobiłam sobie plamy,ale myślę,że to nie wina pędzla tylko tego,że po prostu "technicznie" nie umiem jeszcze nakładać mocno napigentowanych kosmetyków jest dobrze ściety,milutki,gęsty,cena według mnie też dobry.Ja polecamEcotools niestety nie znam.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

a możesz polecić jakiś bronzer?kończy mi się mój z essence,i myślę co kupić

Najważniejsze dla mnie żeby był gęsty i się nie rozjeżdżał rozmiar wydaje się idealny do mojej buzi Po Twojej odpowiedzi myślę że się nada Właśnie to też zależy od kosmetyku bo z takimi mocno napigmentowanymi łatwo jest przesadzić i trzeba mieć jednak trochę wprawy

Moim ulubionym bronzerem jest Honolulu W7 jest matowy ale nie jest to płaski mat bo konsystencję ma satynową, jedwabistą.
Kolor jest wręcz idealny zero pomarańczu ja go uwielbiam
Zamawiam go na Allegro. Jeżeli masz dość jasną cerę to trzeba trochę uważać bo jest dość ciemny chociaż myślę że jeżeli nałoży się go z umiarem to nie robi krzywdy

Dziękuję za pomoc
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-11-05, 17:54   #3191
kamelka33
Zadomowienie

Kobietki proszę o pomoc
Czy któraś farbowała włoski tymi farbami Joanny:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...=22061&next=51
Chciałabym jej spróbować, bo ma dość fajne opinie na KWC, ale mam problem z wyborem koloru- czy wśród brązów znajdzie się taki, który wychodzi po aplikacji jak "czysty" brąz bez rudych czy złotych refleksów? Nie chcę się sugerować nazwami, bo wiecie jak to jest, a w moim przypadku każdy brąz, nawet ciemny, który ma w sobie jakąś domieszkę poświaty, wychodzi na odroście pomarańczowo lub czerwono dlatego bardzo proszę o pomoc, boję się kupić i farbować w ciemna Do tej pory wybierałam Wellaton w kolorze "jasny brąz" i wychodzi on właśnie bez zadnych refleksów, ale mam wrażenie, że moje włosy nie lubią tej farby Wcześniej miałam z Welli taką serię Naturals( nie można jej już niestety nigdzie dostać) i kupowałam kolor o nazwie orzech włoski -czy coś podobnego i mimo nazwy sugerującej, że może być to jakiś ciepły, rudawy brąz, wychodził super naturalny i chłodny Dlatego pytam Was, bo ja już głupieję
kamelka33 jest offline  
Stary 2012-11-05, 18:06   #3192
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Najważniejsze dla mnie żeby był gęsty i się nie rozjeżdżał rozmiar wydaje się idealny do mojej buzi Po Twojej odpowiedzi myślę że się nada Właśnie to też zależy od kosmetyku bo z takimi mocno napigmentowanymi łatwo jest przesadzić i trzeba mieć jednak trochę wprawy

Moim ulubionym bronzerem jest Honolulu W7 jest matowy ale nie jest to płaski mat bo konsystencję ma satynową, jedwabistą.
Kolor jest wręcz idealny zero pomarańczu ja go uwielbiam
Zamawiam go na Allegro. Jeżeli masz dość jasną cerę to trzeba trochę uważać bo jest dość ciemny chociaż myślę że jeżeli nałoży się go z umiarem to nie robi krzywdy

Dziękuję za pomoc
sprawdzę ten bronzer ja mam jasną cerę,ale zawsze wybieram bronzer do ciemnej karnacji,jakoś tak mi odpowiada także również dziękuję za pomoc
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 18:06   #3193
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki proszę o pomoc
Chciałabym jej spróbować, bo ma dość fajne opinie na KWC, ale mam problem z wyborem koloru- czy wśród brązów znajdzie się taki, który wychodzi po aplikacji jak "czysty" brąz bez rudych czy złotych refleksów? Nie chcę się sugerować nazwami, bo wiecie jak to jest, a w moim przypadku każdy brąz, nawet ciemny, który ma w sobie jakąś domieszkę poświaty, wychodzi na odroście pomarańczowo lub czerwono dlatego bardzo proszę o pomoc, boję się kupić i farbować w ciemna Do tej pory wybierałam Wellaton w kolorze "jasny brąz" i wychodzi on właśnie bez zadnych refleksów, ale mam wrażenie, że moje włosy nie lubią tej farby Wcześniej miałam z Welli taką serię Naturals( nie można jej już niestety nigdzie dostać) i kupowałam kolor o nazwie orzech włoski -czy coś podobnego i mimo nazwy sugerującej, że może być to jakiś ciepły, rudawy brąz, wychodził super naturalny i chłodny Dlatego pytam Was, bo ja już głupieję
Joanna Multi ma same ciepłe ale jest nowość od Joanny Naturii mroźny brąz. Zobacz sobie na ich stronie

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-11-05, 18:12   #3194
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
sprawdzę ten bronzer ja mam jasną cerę,ale zawsze wybieram bronzer do ciemnej karnacji,jakoś tak mi odpowiada także również dziękuję za pomoc

Myślę że warto chociażby spróbować ja jestem bardzo zadowolona
Ja dziś chyba klikam po ten pędzel
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-11-05, 18:35   #3195
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

Tak, mówię o długości
Jeśli chodzi o pedzel to ja używam pędzla do różu

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki proszę o pomoc
Z drogeryjnych farb ciężko uzyskać chłodny brąz
Ale tak jak pisze kachula, możesz spróbować mroznego brązu
Siuniaa wstawiala fotki niedawno
Stary 2012-11-05, 18:38   #3196
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, mówię o długości

A ja z pędzli do bronzera uzywam "a co to jest pędzel?" Wolę bronzer w kremie, w płynie

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-11-05, 18:58   #3197
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ostatnio poszłam po taniosci ze względu na brak funduszy i kupiłam brazer vipery
Powiem Wam że trzyma się cały dzień a mam tendencje do częstego dotykania twarzy

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Dziewczyny, czy Wasze włosy po plukance z octem jablkowym też tak waniajetsa ?

uzylam dziś oleju sezamowego
Zobaczę jakie będą efekty po wyschnieciu

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-11-05 o 18:59
metaxa jest offline  
Stary 2012-11-05, 19:03   #3198
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
A ja z pędzli do bronzera uzywam "a co to jest pędzel?" Wolę bronzer w kremie, w płynie
ja mam róż w kremie i nie umiem nakładać...

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Myślę że warto chociażby spróbować ja jestem bardzo zadowolona
Ja dziś chyba klikam po ten pędzel
ja bym kliknęła po ten bronzer,czy ok 20zł to normalna cena?czy podróbka?
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 19:35   #3199
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie umiem używać kosmetyków w kremie :/
Stary 2012-11-05, 19:37   #3200
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
ja też jedynie podkład umiem(chyba) dobrze rozsmarować
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 20:16   #3201
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam w sztyfcie i lekko przyciskam do policzka i rozcieram opuszkami palców.

Cytat:
Cytat:
Ja walę prosto na łapę fluid, puder w kremie czy co tam innego i rozcieram delikatnie pomiędzy dłońmi i wcieram szybko w buzię szyję i dekolt. Staram się to zrobić szybko aby mi nic w rękę nie wsiąkło i powiem Wam, że tak robię od kiedy pierwszy fluid kupiłam. I zawsze jestem równo pokryta i nigdy maski nie miałam jak było to u innych koleżanek co pędzlami czy tymi gąbeczkami nakładały. Rozcieram wszędzie pilnując linii włosów i przy uszach często też lekko za. Ogólnie nie widać potem abym w ogóle coś miała na twarzy, tak naturalnie wychodzi. Może dlatego, że nie wale przez takie nakładanie dużo fluidu a i dobrze jest rozłożone po całości.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-11-05 o 20:18
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-11-05, 20:16   #3202
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie też się tak wydaje
Choć raz w zimowy poranek szykujac się do pracy tak się wymalowalam że gdy przejrzalam się w świetle dziennym mało nie zemdlalam
Nie cierpię sztucznego, łazienkowego oświetlenia :/

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-11-05 o 20:19
metaxa jest offline  
Stary 2012-11-05, 20:20   #3203
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie też się tak wydaje
Choć raz w zimowy poranek szykujac się do pracy tak się wymalowalam że gdy przejrzalam się w świetle dziennym mało nie zemdlalam
za ciemny podkład ?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Ja mam w sztyfcie i lekko przyciskam do policzka i rozcieram opuszkami palców.

Ja walę prosto na łapę fluid, puder w kremie czy co tam innego i rozcieram delikatnie pomiędzy dłońmi i wcieram szybko w buzię szyję i dekolt. Staram się to zrobić szybko aby mi nic w rękę nie wsiąkło i powiem Wam, że tak robię od kiedy pierwszy fluid kupiłam. I zawsze jestem równo pokryta i nigdy maski nie miałam jak było to u innych koleżanek co pędzlami czy tymi gąbeczkami nakładały. Rozcieram wszędzie pilnując linii włosów i przy uszach często też lekko za. Ogólnie nie widać potem abym w ogóle coś miała na twarzy, tak naturalnie wychodzi. Może dlatego, że nie wale przez takie nakładanie dużo fluidu a i dobrze jest rozłożone po całości.
ja robię tak samo,jakoś nie widzę potrzeby używania pędzla,czy gąbeczki. Nie wiem czy oglądasz czasem filmiki dziewczyn z youtube,nie które mają taką tapetę,że masakra.Nie wiem czy to kwestia nakładania,czy tego,że po prostu za dużo na tej twarzy tego wszystkiego

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-05 o 20:21
agata456 jest offline  
Stary 2012-11-05, 20:30   #3204
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ja mam czasem tak, że przesadzę z podkładem (mam słabe światło w pokoju) i w świetle dziennym mam dosłownie ciasto na twarzy
Stary 2012-11-05, 20:37   #3205
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
za ciemny podkład ?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

ja robię tak samo,jakoś nie widzę potrzeby używania pędzla,czy gąbeczki. Nie wiem czy oglądasz czasem filmiki dziewczyn z youtube,nie które mają taką tapetę,że masakra.Nie wiem czy to kwestia nakładania,czy tego,że po prostu za dużo na tej twarzy tego wszystkiego
Nie, nierówno nałożony
A apropo tapety to chyba zależy od pokładu
Stary 2012-11-05, 20:42   #3206
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nierówno nałożony
Od kremu pod spodem i od dnia
Stary 2012-11-05, 21:38   #3207
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no własnie myślałam, że to tylko ja taka jestem bez tego wszystkiego jak pędzle, gąbeczki, puder, podkład, baza i inne wynalazki o których nie mam pojęcia. A efekt tapety to dlatego że ona ma normalnie całą drogerię na buzi a makijaż nazywa np: "naturalny efekt"
A mi się przypomniało jak kiedyś czytałam bloga o makijażach i dziewczyna go prowadząca miała taką idealną buzię. Każdy piał i piał nad jej pięknym wyglądem, aż kiedyś jej super foty z ostrym światłem zmieniły się na takie zwykłe w świetle dziennym i wtedy zamarłam. Jej buzia to normalnie tynk a mimo to nadal laski piały jaki to idealny makijaż bo buzia nie ma widocznych niedoskonałości. Szkoda tylko, że jedyną widoczną niedoskonałością był dla mnie ten makijaż. Gwiazdy mogą sobie pozwolić na taka ilość kosmetyków na buzi bo są ciągle we fleszach fotografów ale na co dzień to kaszana a nie makijaż.

Cytat:
Ja zawsze albo podkład albo fluid i nic więcej poza kremem do twarzy. A po co coś więcej? Ewentualnie trzy pacnięcia jakimś pudrem w kamieniu aby ewentualne błyszczenie zmatowić i już. Ale naprawdę mi wystarcza jedna rzecz. A teraz ten BB krem co kupiłam jest idealny

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-11-05, 23:44   #3208
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, mówię o długości

No to do dzieła zapuszczamy razem

Cytat:
Z drogeryjnych farb ciężko uzyskać chłodny brąz
Ale tak jak pisze kachula, możesz spróbować mroznego brązu
Siuniaa wstawiala fotki niedawno

Właśnie wstawiałam zdjęcia
Z chłodnych brązów drogeryjnych jest jeszcze Londa - hebanowy brąz o którym z resztą też już dużo wspominałam

Cytat:

Raz użyłam takiego w kremie z Rimmela i tragedia chyba nie umiem go równomiernie nałożyć Więc wolę się w to nie bawić...

Cytat:

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

ja bym kliknęła po ten bronzer,czy ok 20zł to normalna cena?czy podróbka?

Róż w kremie to fajna sprawa np na lato gdy chce się tylko ożywić policzki Ale nie próbowałam jeszcze Zawsze maznę pędzlem i gotowe

Ja kupiłam za 14,90 + wysyłka
Także spokojnie możesz brać

Cytat:
Nie, nierówno nałożony

Też racja chociaż ja używam cały czas tego samego a jak maluje się przy sztucznym świetle to zdarza mi się przesadzić np z ilością i nie wygląda to już tak fajnie Nie lubię się tak malować wolę w świetle dziennym no ale co zrobić jak się nie ma wyjścia

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-11-05 o 23:49
Siuniaaa jest offline  
Stary 2012-11-06, 08:53   #3209
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
No to do dzieła zapuszczamy razem

Właśnie wstawiałam zdjęcia
Z chłodnych brązów drogeryjnych jest jeszcze Londa - hebanowy brąz o którym z resztą też już dużo wspominałam

Raz użyłam takiego w kremie z Rimmela i tragedia chyba nie umiem go równomiernie nałożyć Więc wolę się w to nie bawić...

Róż w kremie to fajna sprawa np na lato gdy chce się tylko ożywić policzki Ale nie próbowałam jeszcze Zawsze maznę pędzlem i gotowe

Ja kupiłam za 14,90 + wysyłka
Także spokojnie możesz brać

Też racja chociaż ja używam cały czas tego samego a jak maluje się przy sztucznym świetle to zdarza mi się przesadzić np z ilością i nie wygląda to już tak fajnie Nie lubię się tak malować wolę w świetle dziennym no ale co zrobić jak się nie ma wyjścia
coś czuję ze bede za Tobą daleko w tyle
ale jestem za
Stary 2012-11-06, 10:49   #3210
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
no własnie myślałam, że to tylko ja taka jestem bez tego wszystkiego jak pędzle, gąbeczki, puder, podkład, baza i inne wynalazki o których nie mam pojęcia. A efekt tapety to dlatego że ona ma normalnie całą drogerię na buzi a makijaż nazywa np: "naturalny efekt"
A mi się przypomniało jak kiedyś czytałam bloga o makijażach i dziewczyna go prowadząca miała taką idealną buzię. Każdy piał i piał nad jej pięknym wyglądem, aż kiedyś jej super foty z ostrym światłem zmieniły się na takie zwykłe w świetle dziennym i wtedy zamarłam. Jej buzia to normalnie tynk a mimo to nadal laski piały jaki to idealny makijaż bo buzia nie ma widocznych niedoskonałości. Szkoda tylko, że jedyną widoczną niedoskonałością był dla mnie ten makijaż. Gwiazdy mogą sobie pozwolić na taka ilość kosmetyków na buzi bo są ciągle we fleszach fotografów ale na co dzień to kaszana a nie makijaż.

Ja zawsze albo podkład albo fluid i nic więcej poza kremem do twarzy. A po co coś więcej? Ewentualnie trzy pacnięcia jakimś pudrem w kamieniu aby ewentualne błyszczenie zmatowić i już. Ale naprawdę mi wystarcza jedna rzecz. A teraz ten BB krem co kupiłam jest idealny
Mam takie samo zdanie,makijaż nazywają naturalnym,a nakładają na twarz tyle kosmetyków,że mi szczęka opada.Baza,podkład,puder, korektor,róż,brozner,rozś wietlacz itd...u mnie to zawsze jest krem,podkład,puder a i tak czasami mam wrażenie,że mam tego za dużo Dla mnie naturalny efekt kojarzy się z jak najmniejszą ilością kosmetyków,jedynie nałożeniem tego co na prawdę jest potrzebne,a nie całej drogerii tak jak napisałaś
agata456 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości