Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-17, 13:42   #4321
ibyza
Wtajemniczenie

Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez chloeeee Pokaż wiadomość
Niedawno pofarbowałam moje blond włosy na śliczny brąz, który już nie jest taki śliczny ponieważ dosłownie po 3/4 myciach się sprał do jasnego rudego. Dlatego postanowiłam dosyć mocno przyciemnić włosy. Chcę wybrać coś z Wellaton, jednak waham się pomiędzy "jasny brąz" a "średni brąz". Nie chcę być czarnulką ani nie chcę mieć włosów w kolorze jasnego brązu, chciałabym mieć taką czekoladkę i żeby kolor się już nie zmywał do rudości Moje oczekiwania spełni odcień Wellaton jasny brąz, czy Wellaton średni brąz ? Z góry dzięki
hm... po farbowaniu włosów blond na brąz trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo farba dopiero po kilku myciach wniknie porządnie we włosy i nie będzie się migiem wymywać , albo zrobić prepigmentację (dużo informacji na blogach).
Być może dobrze sprawdziłby się preparat, który używała ifrit przy osatnich farbowaniach, ale nie jestem pewna tego i nie pamiętam jak się nazywało na pewno jest kilka wzmianek o nim w ostatnich stronach wątku

a jeśli chodzi o wybór który Wellaton, to ja proponowałabym jasny brąz. średni będzie już za ciemny

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja dziś pierwszy raz pofarbowałam włosy stałą farbą u fryzjera kolor to czekoladowy brąz i chyba wyszedł mi trochę za ciemny albo to ja jestem za blada teraz pewnie ciężko będzie mi je chociaż troche rozjaśnić?
ja bym na Twoim miejscu poczekała kilka myć, bo najprawdopodobniej kolorek się spłucze trochę ja np swoje kolory najbardziej lubie ok. 2 tyg. po farbowaniu
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-17, 17:06   #4322
chloeeee
Raczkowanie

[QUOTE=ibyza;38698637]hm... po farbowaniu włosów blond na brąz trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo farba dopiero po kilku myciach wniknie porządnie we włosy i nie będzie się migiem wymywać , albo zrobić prepigmentację (dużo informacji na blogach).
Być może dobrze sprawdziłby się preparat, który używała ifrit przy osatnich farbowaniach, ale nie jestem pewna tego i nie pamiętam jak się nazywało na pewno jest kilka wzmianek o nim w ostatnich stronach wątku

a jeśli chodzi o wybór który Wellaton, to ja proponowałabym jasny brąz. średni będzie już za ciemny

dzięki ! a czy pigmentacja niszczy włosy ? bo po blondzie mam zmasakrowane i muszę teraz uważać co robię z włosami
chloeeee jest offline  
Stary 2013-01-17, 18:16   #4323
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Dziewczyny tak sie patrze na swoje ciemne wlosy i juz mi sie znudzily! myslalam zeby sciagnac kolor o dwa tony i nalozyc cos czekoladowego z fajnym polyskiem. zeby kolor nie byl taki jednolity wlasnie. zrobie pewnie kapiel rozjasnijaca. robila ktoras tak? pewnie duzo z Was ja zawsze scigalam mocno farbe i jestem ciekawa jaki musze uzyskac kolor wyjsciowy i jaka pozniej farbe kupic zeby mocno nie zlapala?
Stary 2013-01-17, 18:56   #4324
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak sie patrze na swoje ciemne wlosy i juz mi sie znudzily! myslalam zeby sciagnac kolor o dwa tony i nalozyc cos czekoladowego z fajnym polyskiem. zeby kolor nie byl taki jednolity wlasnie. zrobie pewnie kapiel rozjasnijaca. robila ktoras tak? pewnie duzo z Was ja zawsze scigalam mocno farbe i jestem ciekawa jaki musze uzyskac kolor wyjsciowy i jaka pozniej farbe kupic zeby mocno nie zlapala?
ja robiłam przed ostatnim farbowaniem kąpiel ale bardzo lekką a może nie warto robić takiej strasznej kąpieli tylko lekką na wodzie 3% albo 6% i potem po prostu położyć jakąś czekoladę
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-18, 10:33   #4325
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chloeeee Pokaż wiadomość
dzięki ! a czy pigmentacja niszczy włosy ? bo po blondzie mam zmasakrowane i muszę teraz uważać co robię z włosami
wpisz sobie w Google pigmentacja i poczytaj ja nigdy nie robiłam ale z tego co piszą dziewczyny super przygotowuje do przechodzenia z blondu na ciemniejsze kolory
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-18, 10:42   #4326
goldika
Zakorzenienie

pigmentację POLECAM!!!

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-18, 10:50   #4327
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
wpisz sobie w Google pigmentacja i poczytaj ja nigdy nie robiłam ale z tego co piszą dziewczyny super przygotowuje do przechodzenia z blondu na ciemniejsze kolory
mi akurat pigmentacja po rozjaśnianiu wogóle nie pomogła, dopiero farba Cece do siwych się sprawdziła, pewnie dlatego że ma więcej pigmentów.
Ale faktycznie, niektórym się sprawdza.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-01-18, 11:02   #4328
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
ja robiłam przed ostatnim farbowaniem kąpiel ale bardzo lekką a może nie warto robić takiej strasznej kąpieli tylko lekką na wodzie 3% albo 6% i potem po prostu położyć jakąś czekoladę
a masz moze jakies zdjecie? albo moze moge je gdzies znalesc? sa rozjasniacze z 3% woda?
Stary 2013-01-18, 11:50   #4329
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a masz moze jakies zdjecie? albo moze moge je gdzies znalesc? sa rozjasniacze z 3% woda?
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3914
tu jest post z tą kapielą

ja mam rozjaśniacz Pro salon w saszetce, miałam też wodę 6% i rozrobiłam ją na 3 % ale ja chciałam nieznacznie rozjaśnić włosy, żeby odrost się nie różnił

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
mi akurat pigmentacja po rozjaśnianiu wogóle nie pomogła, dopiero farba Cece do siwych się sprawdziła, pewnie dlatego że ma więcej pigmentów.
Ale faktycznie, niektórym się sprawdza.
no właśnie, wszystko zależy od włosów
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-18, 11:54   #4330
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

przyszła moja paczka z orzjasniaczem, ale narazie nie bede robic bo chor jestem i normalnie nie mam sil zeby sie z tym bawic, ale mam pytanie wazne TĄ papke z rozjasniacza i szamponu i odzywki mam nakładać w rękawiczkach czy można rękami ? pytnie niby durne ale ....?
Stary 2013-01-18, 12:12   #4331
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
przyszła moja paczka z orzjasniaczem, ale narazie nie bede robic bo chor jestem i normalnie nie mam sil zeby sie z tym bawic, ale mam pytanie wazne TĄ papke z rozjasniacza i szamponu i odzywki mam nakładać w rękawiczkach czy można rękami ? pytnie niby durne ale ....?
w rękawiczkach i pamietaj, żeby ominąć odrost
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-18, 12:15   #4332
goldika
Zakorzenienie

kurde powinnam sie pofarbowac bo farba splukala mi sie juz czzesciowo z dlugosci ale wziac sie za to nie moge pierwszy raz tak nie chce mi sie farbowac i meczy mnie to od jakiegos czasu juz. Umieram/starzeje sie czy co?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-18, 21:46   #4333
Kachula82
Zakorzenienie

Hello!!!!!
Wróciłam!

Może w końcu będę miała trochę czasu na Wizaż
U mnie na razie nic z włosami nowego ale już planuję kolejne farbowanie. Tyle, że teraz może coś poziom 5. Zobaczymy. I na pewno Matrix

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-19, 13:21   #4334
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Hello!!!!!
Wróciłam!

U mnie na razie nic z włosami nowego ale już planuję kolejne farbowanie. Tyle, że teraz może coś poziom 5. Zobaczymy. I na pewno Matrix
no nareszcie, gdzie Ty byłaś jak Cię nie było
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-19, 14:02   #4335
ifrit
Zadomowienie

dziewczyny chyba mam wszystkie objawy przeproteinowania włosów
suche strąki,szorstkie w dotyku nawet z odzywką nie mogę je rozczesać buuu jak nie moje włosy delikatne i miękkie

jakie macie patenty na ratowanie włosów????
użyłam olej lopianowy z maską alterra aloes&granat a do uzycia balsam aloesowy z MR.Potter wszystko nawilżajace
Stary 2013-01-19, 15:16   #4336
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

hejka , chcialam sie tylko przywitac bo zaczynam Was podczytywac jako swiezo upieczona brunetka

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-19, 15:21   #4337
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hejka , chcialam sie tylko przywitac bo zaczynam Was podczytywac jako swiezo upieczona brunetka
witamy, wrzuc fotek swoich wloskoww

pofarbowalam sie wczoraj... i poki co git

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-19, 20:22   #4338
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Hello!!!!!
Wróciłam!

no własnie gdzie Ty się podziewałaś??

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
suche strąki,szorstkie w dotyku nawet z odzywką nie mogę je rozczesać buuu jak nie moje włosy delikatne i miękkie

użyłam olej lopianowy z maską alterra aloes&granat a do uzycia balsam aloesowy z MR.Potter wszystko nawilżajace
Jakie są objawy przeproteinowania włosów??

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Witamy
a Ty nie byłas przypadkiem ruda??

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
witamy, wrzuc fotek swoich wloskoww

dawaj fote
Stary 2013-01-19, 22:18   #4339
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no nareszcie, gdzie Ty byłaś jak Cię nie było
A chora byłam długo, bardzo długo i nic mi się nie chciało. A potem zaczęłam rozwijać swoją jedną pasję, szycie Mąż kupił mi pierwszą maszynę i szyje co się da.

Cytat:

Mnie po jakimś czasie takie dziwne włosy robiła właśnie ta Alterra. Jak masz zdrowe włoski to po co ci odżywka do suchych i zniszczonych? Kup zupełnie zwykłą, do normalnych i zaobserwuj działanie.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Chora, chora i chora byłam. Potem maszynę do szycia kupiłam i szyłam Poza tym planuję rozwinąć mały biznesik, bo ile można w domu siedzieć z dzieciarnią i nic nie robić

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Poka, poka

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-19, 22:19   #4340
Kachula82
Zakorzenienie

Dla tych co na mojego bloga nie zaglądają, to tak wyglądają moje włosy po miesiącu od farbowania Matrixem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktualizacja 1 2013.jpg (83,3 KB, 44 załadowań)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-19, 22:28   #4341
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
A chora byłam długo, bardzo długo i nic mi się nie chciało. A potem zaczęłam rozwijać swoją jedną pasję, szycie Mąż kupił mi pierwszą maszynę i szyje co się da.

Mnie po jakimś czasie takie dziwne włosy robiła właśnie ta Alterra. Jak masz zdrowe włoski to po co ci odżywka do suchych i zniszczonych? Kup zupełnie zwykłą, do normalnych i zaobserwuj działanie.

Chora, chora i chora byłam. Potem maszynę do szycia kupiłam i szyłam Poza tym planuję rozwinąć mały biznesik, bo ile można w domu siedzieć z dzieciarnią i nic nie robić

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Poka, poka
jesli masz do tego dryg to czemu nie
ja potrafię co najwyżej przyszyć guzik

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Dla tych co na mojego bloga nie zaglądają, to tak wyglądają moje włosy po miesiącu od farbowania Matrixem
nadal cudowne
Stary 2013-01-19, 22:51   #4342
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
jesli masz do tego dryg to czemu nie
ja potrafię co najwyżej przyszyć guzik

nadal cudowne
A tam dryg. Zawsze marzyłam o szyciu na maszynie i nigdy mi nie pozwalano się nauczyć bo te cuda były kiedyś strasznie drogie. Teraz sobie sama kupiłam bo szlag mnie trafiał, że ręcznie zszywane poszewki na poduchy rozrywały się od głupiego opierania się o nie. Maszyna zszyła mi to w kilka sekund i do tego mocno. Ozdobnym ściegiem przyozdobiłam sobie własnoręcznie robiony bieżnik na komodę. Teraz planuję tylko poduczyć się i szyć równo a może będę kiedyś bieżniki sprzedawać:brzy dal:
Dziękuję, włosy też mi się podobają bo rudości niewiele wyszło z powrotem, więc jeszcze jedno czy dwa farbowania i może zakryję je doszczętnie?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-19, 23:29   #4343
julianna-p
Wtajemniczenie

metaxa skad wiesz o rudych?? nie sadzilam, ze to byl jakis znany fakt

kachula bardzo ladny kolor, az lookne na bloga, o ile sa ciemniejsze w realu , bo zakladam ze nieco na pewno. niestety nie mam jeszcze wyczucia koloru

goldika wrzuca jak usune mordke wlasna, chociaz z moim aparatem wypadaja na czarne/prawie chociaz w sumie takie mi sie podobaja

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-20, 06:12   #4344
ifrit
Zadomowienie

Cytat:

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Jakie są objawy przeproteinowania włosów??

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Witamy
a Ty nie byłas przypadkiem ruda??

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

dawaj fote
włosy są:
suche
matowe
szorstkie
napuszone
nagle zaczynają się kruszyć i łamać.... moje sie nie łamią nie krusz dzięki Bogu
Dzieje się tak wtedy, gdy kosmetyki nakładane na włosy mają w swoim składzie dużo protein i bardzo mało, lub w ogóle nawilżaczy teraz to wiem w praktyce i włosy wyglądają podobnie jak na foto

Kachula kupiłam nowa odzywkę na zabezpieczanie końcówek lekko silikonowa ale z tymi sylikonami lekkimi i ten gliss kur podejrzewam mnie tak załatwił o zgrozo bo reszta kosmetyków bez zmian

Alterra jest nawilżająca maska aloes wiec poszła w ruch aby zrównoważyć susz dodatkowo wyczytałam w necie ze "...Jedynym ratunkiem jest wtedy ekstremalne nawilżanie. Najlepiej włosy umyć, a następnie nałożyć głęboko nawilżającą maskę (drogeryjną lub domową np. z siemienia lnianego). Warto wtedy do masek czy odżywek dodawać półprodukty nawilżające typu: aloes, mocznik, kwas hialuronowy, d-panthenol, mleczan sodu, alantoinę" wiec wszystko co miało duzo nawilaczy i było na lazienkowej pułce poszło w ruch... jest lepiej dzis olejowanie na noc łopian+ balsam Potter aloes&jedwab i powinno byc ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg strapaziertes-haar-420.jpg (19,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50137_250.jpg (10,4 KB, 1 załadowań)
Stary 2013-01-20, 06:14   #4345
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Stary 2013-01-20, 10:39   #4346
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

kachula bardzo ladny kolor, az lookne na bloga, o ile sa ciemniejsze w realu , bo zakladam ze nieco na pewno. niestety nie mam jeszcze wyczucia koloru
Akurat moje włosy wyglądają praktycznie jak na zdjęciu. Mniej w realu rudości się świeci i tak nie błyszczą mocno jak przy fleszu ale coś tam się świecą. Masz foto w świetle dziennym i ja tak widzę swoje włosy. Fota nie ostra, włosy potargane ale spieszyłam się.

Cytat:
włosy są:
suche
matowe
szorstkie
napuszone
nagle zaczynają się kruszyć i łamać.... moje sie nie łamią nie krusz dzięki Bogu
Dzieje się tak wtedy, gdy kosmetyki nakładane na włosy mają w swoim składzie dużo protein i bardzo mało, lub w ogóle nawilżaczy teraz to wiem w praktyce i włosy wyglądają podobnie jak na foto

Kachula kupiłam nowa odzywkę na zabezpieczanie końcówek lekko silikonowa ale z tymi sylikonami lekkimi i ten gliss kur podejrzewam mnie tak załatwił o zgrozo bo reszta kosmetyków bez zmian

Alterra jest nawilżająca maska aloes wiec poszła w ruch aby zrównoważyć susz dodatkowo wyczytałam w necie ze "...Jedynym ratunkiem jest wtedy ekstremalne nawilżanie. Najlepiej włosy umyć, a następnie nałożyć głęboko nawilżającą maskę (drogeryjną lub domową np. z siemienia lnianego). Warto wtedy do masek czy odżywek dodawać półprodukty nawilżające typu: aloes, mocznik, kwas hialuronowy, d-panthenol, mleczan sodu, alantoinę" wiec wszystko co miało duzo nawilaczy i było na lazienkowej pułce poszło w ruch... jest lepiej dzis olejowanie na noc łopian+ balsam Potter aloes&jedwab i powinno byc ok
Ja to ci polecam siemię lniane. To będzie lepszy sposób niż wszystkie kupne odżywki.

Cytat:
Twoje też wymiatają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (28,0 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-01-20 o 10:48
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-20, 11:35   #4347
julianna-p
Wtajemniczenie

kachula swietny kolor, ale matrixy naprawde wychodza ciemniej bo sprawdzilam poziom na blogu i bym nie powiedziala

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-20, 15:20   #4348
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kachula swietny kolor, ale matrixy naprawde wychodza ciemniej bo sprawdzilam poziom na blogu i bym nie powiedziala
Jak dla mnie poziom jest idealny. Dobierałam do odrostów, które mam dokładnie na poziomie 6,1.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-20, 19:21   #4349
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
włosy są:
suche
matowe
szorstkie
napuszone

Ta odżywka robiła mi z włosów dokładnie to samo co Tobie takie suche, szorstkie, puszące siano...
Przeproteinowane włosy to raczej nie są, tam chyba nie ma w składzie żadnych protein Takie włosy by Ci się przede wszystkim rozciągały na mokro. Kiedyś po tej mojej nieudanej trwałej po której z włosów zrobiła mi się guma używałam Joico Kpak właśnie proteinowej i włosy rozciągały mi się jeszcze bardziej... (ale poza tym to dobry kosmetyk) .
Kupiłam ostatnio też ten balsam Mrs Potters bardzo fajny. Jak mam czas to robię OMO olej winogronowy (moja najnowsza miłośc ), szampon i właśnie ten balsam.

Kachula82 bardzo mi się podoba poziom jaki teraz masz, taki jasny brązik. Tylko za bardzo rudy jak dla mnie. Przypomina mi ten mój niby popiel 6.1 z Cece który też był taki rudawy.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-01-20, 19:36   #4350
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ta odżywka robiła mi z włosów dokładnie to samo co Tobie takie suche, szorstkie, puszące siano...
Przeproteinowane włosy to raczej nie są, tam chyba nie ma w składzie żadnych protein Takie włosy by Ci się przede wszystkim rozciągały na mokro. Kiedyś po tej mojej nieudanej trwałej po której z włosów zrobiła mi się guma używałam Joico Kpak właśnie proteinowej i włosy rozciągały mi się jeszcze bardziej... (ale poza tym to dobry kosmetyk) .
Kupiłam ostatnio też ten balsam Mrs Potters bardzo fajny. Jak mam czas to robię OMO olej winogronowy (moja najnowsza miłośc ), szampon i właśnie ten balsam.

Kachula82 bardzo mi się podoba poziom jaki teraz masz, taki jasny brązik. Tylko za bardzo rudy jak dla mnie. Przypomina mi ten mój niby popiel 6.1 z Cece który też był taki rudawy.
GlissKur Oil Nutritive, Schwarzkopf

Aqua (woda), Cetearyl Alcohol (emolient), Quaternium-87 (surfaktant, substancja kondycjonująca), Dimethicone (przyjazny silikon), Isopropyl Myristate (emolient), Argania Spinosa Kernel Oil (olej arganowy), Macadamia Ternifolia Seed Oil (olej makadamia), Olea Europaea Fruit Oil (oliwa z oliwek), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze słodkich migdałów), Prunus Armeniaca Kernel Oil (olej z pestek moreli), Sclerocarya Birrea Seed Oil (olej marula), Sesamum Indicum Seed Oil (olej sezamowy), Panthenol (prowitamina B5), Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin (antystatyk, substancja filmotwórcza), Hydrolyzed Keratin (hydrolizowana keratyna), Stearamidopropyl Dimethylamine (antystatyk, emulgator, substancja kondycjonująca), Glyceryl Stearate (emulgator), Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (antystatyk, substancja kondycjonująca), Propylene Glycol (humektant), Ceteareth-20 (emulgator), Citric Acid (regulator pH), Phenoxyethanol (konserwant), Polyquaternium-37 (antystatyk, substancja filmotwórcza), Dimethiconol (przyjazny silikon), Methylparaben (konserwant), Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate (emolient), Parfum (zapach), PPG-1 Trideceth-6 (surfaktant, substancjąca kondycjonująca), Linalool (zapach), Limonene (zapach), Hexyl Cinnamal (zapach), Cyclomethicone (silikon lotny), Benzyl Salicylate (zapach), Citronellol (zapach), CI 47005, CI 15985 (barwniki).

formuła kosmetyków Gliss Kur opiera się na Systemie Regeneracji Komórek, który działa nie tylko na powierzchnię włosów, ale także na ich strukturę wewnętrzną. Za sprawą protein keratyny, identycznych jak występujące w strukturze włosa, kosmetyki Gliss Kur przenikają w głąb włosa, odbudowując od podstaw zniszczone komórki. Proteiny keratyny precyzyjnie wypełniają zniszczone fragmenty włosa, wygładzając strukturę i wzmacniając go dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Włosy stają się elastyczne i są chronione przed działaniem czynników zewnętrznych – takich jak ciepło suszarek, substancje chemiczne czy promienie słoneczne.

ma duzo i wysoko proteiny keratyny mamy winowajce
dzis cało nocne olejowanie łopianem włosy odratowane aloesowym balsamem Potter wow jestem zdziwiona bo bardzo duzo pozytywnych opinii czytałam na jej temat zachecona recenzjami kupiłam i 2 sprawa olejki wysoko w składzie buuu nigdy wiecej to co zrobiła z moimi włosami o zgrozo płakac mi sie chciało rozczesac nie mogłam tego puchu a po nałozeniu odzywki sztywne straczki odzywka ---->kosz

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-01-20 o 19:37
ifrit jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości