Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-27, 08:10   #4441
goldika
Zakorzenienie

Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Psuje
psuje psuje w sensie, że stracisz na objętości, gęstości i pewnie zaraz będziesz żałować cieniowania.
Mówię jak to u mnie wyglądało. Cieniowałam włosy od gimnazjum do 2kl liceum

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-27, 09:30   #4442
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Psuje

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
psuje psuje w sensie, że stracisz na objętości, gęstości i pewnie zaraz będziesz żałować cieniowania.
Mówię jak to u mnie wyglądało. Cieniowałam włosy od gimnazjum do 2kl liceum
Poza tym co napisała Goldika to nożyczki często używane do cieniowania strzepią włosy. Po miesiącu widać zniszczone końce. Przynajmniej ja zawsze tak miałam. Wiem, że to też kwestia jak ostrych nożyczek używa fryzjer ale ja i wiele moich znajomych (mamy różnych fryzjerów) miało po jakimś czasie wysyp rozdwojonych i łamiących się końcówek. Coś w tym musi być. Zresztą cieniowanie dobrze wygląda jak włosy są wymodelowane. A normalnie to wygląda jakby włosy ktoś ci skrócił na dwie warstwy. Z wierzchu krócej, z tyłu dłużej. Ja jestem przeciwniczką. Zawsze zadowolona wychodziłam od fryzjerki a po kilku dniach plułam sobie w twarz za to co zrobiłam.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-27, 12:22   #4443
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Dziekwczyny jestem po kąpieli rozjasniajacej z ciemnego brazu mam bordowo-rude, i teraz nie wiem czy je jeszcze raz rozjasnic czy na to juz nalozyc ta ce-ce 6/36 albo dokupic druga farbe jakas natura na poziomie 8 i zmieszac zta 6 zeby nie wyszly znow za ciemno?
Stary 2013-01-27, 12:26   #4444
Mija62
Zadomowienie

witam

samo cieniowanie nie niszczy włosów......
ewentualnie może niszczyć ,czyli tak poszarpać włosy degażowanie,czyli przezedzanie włosów nożyczkami z takimi ząbkami
zawsze można zaznaczyć fryzjerowi-poproszę pocieniować,ale bez degażowania
Mija62 jest offline  
Stary 2013-01-27, 15:24   #4445
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Dziekwczyny jestem po kąpieli rozjasniajacej z ciemnego brazu mam bordowo-rude, i teraz nie wiem czy je jeszcze raz rozjasnic czy na to juz nalozyc ta ce-ce 6/36 albo dokupic druga farbe jakas natura na poziomie 8 i zmieszac zta 6 zeby nie wyszly znow za ciemno?
jeśli nie zniszczyły się bardzo włosy (?????) to możesz jeszcze jedną kapiel zrobić i połozyć tą ce-ce, bo teraz chyba za ciemne są jeszcze (nie wiem nie mamy zdjęcia) a kupowanie kolejnej farby farby jest bez sensu. Jeśli już zrobisz drugą kąpiel (ale lekką) to później odżywianie porządne kilka dni i wszystko powinno być w porządku...
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-27, 15:35   #4446
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

1,2 włosy przed rozjasnianiem, 3 po rozjanianiu
Ogólnie nierowno, gdzieniegdzie ciemno- włosy w sredniej kondycji- niemiłe i szorstkie w dotyku bez odzywki - ani rusz;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 (640x480).jpg (30,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 (640x480).jpg (50,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 (477x640).jpg (46,7 KB, 18 załadowań)
Stary 2013-01-27, 16:05   #4447
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Ogólnie nierowno, gdzieniegdzie ciemno- włosy w sredniej kondycji- niemiłe i szorstkie w dotyku bez odzywki - ani rusz;]
ja bym nie robila 2giej kapieli! kombinowalam jak Ty, zrobilam 2kapiel i teraz 80% wlosow powinnam sciac!
jakbym miala teraz wybierac to wolalabym POWOLI schodzic z ciemnego koloru niz zafundowac wloskom takie katorgi.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-27, 16:20   #4448
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
nie widziałam wcześniej zdjęcia, ale fakt nie rób kąpieli, ale nie kładź też tej ce-ce bo ciemno Ci wyjdzie. Odżywiaj włosy i poczekaj z farbowaniem... bo teraz farba może Ci po prostu spłynąć... ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nie wiem jakie masz włosy, ja na swoich mogę spokojnie dwie lekkie kapiele zrobić i nic im nie jest...

w takim wypadku poziom 6 jest za ciemny, może lepiej za ok.2-3 mycia położyć jakąś 7 ???
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-27, 16:36   #4449
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
dziewczyny w poszukiwaniu idealnego koloru-brązu ,natknęłam się w farbie alfaparf na kolor matowy-metaliczny co to oznacza może jestem jakaś ograniczona ale nie mam pojęcia...może ktoś jakoś mi to obrazowo objaśnić z góry dziękuje

MATOWE

3,7 metaliczny ciemny brąz
4,7 metaliczny brąz
5,7 metaliczny jasny brąz
6,7 metaliczny jasny blond
z tego co sie orientuje maty maja byc mega chlodne bo nawiazuja do kolorow azjatyckich , ale moge sie mylic

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-27, 16:49   #4450
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Poza tym co napisała Goldika to nożyczki często używane do cieniowania strzepią włosy. Po miesiącu widać zniszczone końce. Przynajmniej ja zawsze tak miałam. Wiem, że to też kwestia jak ostrych nożyczek używa fryzjer ale ja i wiele moich znajomych (mamy różnych fryzjerów) miało po jakimś czasie wysyp rozdwojonych i łamiących się końcówek. Coś w tym musi być. Zresztą cieniowanie dobrze wygląda jak włosy są wymodelowane. A normalnie to wygląda jakby włosy ktoś ci skrócił na dwie warstwy. Z wierzchu krócej, z tyłu dłużej. Ja jestem przeciwniczką. Zawsze zadowolona wychodziłam od fryzjerki a po kilku dniach plułam sobie w twarz za to co zrobiłam.
Jak miałam zdrowe i grube włosy to pocieniowałam i wyglądały bosko, ale moim zdaniem to jeden fryzjer na milion potrafi to zrobić, czyli pocieniować, a nie PRZERZEDZIĆ Poszukam w wolnej chwili zdjęć.
A cieniowane miałam normalnymi nożyczkami tzn nie tymi z "grzebykiem".
Zresztą ja miałam fryzjerkę idealną jak miałam grube włosy to świetnie cieniowała, jak były rzadkie po moich eksperymentach to mówiła że nie ma co cieniować , obcinamy na prosto/półokrągło. Niestety teraz się przeniosła 250km od mojego miasta
Cytat:
Mi się wydaje że poziom 6 złapię na tym kolorze, ale nie dowiesz się na 100% póki nie spróbujesz Drugi raz rozjaśniać też nie radzę, u mnie po dwóch rozjaśnianiach na oxy6% poszło 20 cm włosów do ścięcia. A jak piszesz że po jednym masz szorstkie tzn że następne rozjaśnianie może zrobić Ci gumę.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-01-27 o 16:51
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-01-27, 16:57   #4451
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość

Mi się wydaje że poziom 6 złapię na tym kolorze, ale nie dowiesz się na 100% póki nie spróbujesz Drugi raz rozjaśniać też nie radzę, u mnie po dwóch rozjaśnianiach na oxy6% poszło 20 cm włosów do ścięcia. A jak piszesz że po jednym masz szorstkie tzn że następne rozjaśnianie może zrobić Ci gumę.
poziom 6 złapie, ale czy nie wyjdzie za ciemny...

a ja chyba w kocu zrobię 7.32 jeszcze raz, żeby zrównać odrosty a potem później jakiś inny odcień
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-27, 18:17   #4452
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
No ok pożyję sobie jeszcze trochę

ifrit!!!! moje też są bez cieniowania!!!! połowa z tego co Ty masz ale tak jak mówiłam po ciąży wypadały mi garściami, tak że zrobiły mi się zakola. Teraz zarosły i na zakolach mam włoski takie 6-7cm długści i ich nie mogłam w kucyka złapać. Ale najważniejsze, że gęstnieją. Dla mnie to duży sukces z 4cm na 6cm skoczyć.

PS. Zaczynam kuracje kozieradką. Tak ją wszyscy na blogach chwalą, że grzech nie spróbować. Ale jakoś nie liczę na cudo bo zazwyczaj to co na blogach jest super hiper u mnie daje marne efekty
gratulacje z 4cm na 6 cm wow

ja nigdy jakos nie przepadałam za cieniowaniem kilka lat temu fryzjerka pocieniowała mi włosy i po pierwszym myciu żyły własnym zyciem były nie do ułozenia i własnie było ich za mało koncówki rozdwajały sie okrutnie nigdy wiecej nie miałam cieniowanych wizualnie niby puszyste a w rzeczywistości tragedia ... teraz mam proste i nie zamierzam ich cieniowac

ja mialam na przełomie pazdziernika listopada problem z wypadaniem leciały okropnie przy myciu, czesaniu, na poduszce ubraniach pełno
jantar podziałał a od wewnątrz drożdże w tabletkach teraz przy myciu wypada ok 5 wiec dla mnie sukces przy czesaniu na Tangle teezer tez malutko tylko sa długie i wydaje sie ze cała szczotka.
po raz pierwszy wczoraj zmierzyłam obwód i powiem ze sama sie zdziwiłam pozytywnie nigdy nie sadziłam ze mam grube włosy a jednak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01926.jpg (36,3 KB, 27 załadowań)
Stary 2013-01-27, 18:21   #4453
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Na zdjęciach widać, że masz grube. Ja też nie mam cieniowanych ale odrastające wszędzie i wygląda to tak jakbym pourywała sobie setki włosów Ja i tak się cieszę z tej swojej marnej przy Twojej grubości.

To nie dumaj bo to tylko psuje włoski.

Kozieradka jest starym sprawdzonym sposobem nie tylko u nas na blogach. Dawno już czytałam o tym na zagranicznych blogach włosowych. Nie wiem czemu jakoś teraz planuję dopiero sobie ją kupić... Lenistwo...
nigdy nie uwazałam moich włosów za grube zawsze mi sie wydawało cienkie nie wiem pewnie dlatego ze moja kuzynka w podobnym wieku miała zawsze kawał warkocza i jakos w porównaniu do niej wydawały sie cienkie, ja nie potrafie ułozyc cieniowanych włosów ,musza byc ciezkie na koncach i wtedy sie układaja nie korzystam z prostownicy ani szczotek do modelowania wiec wycieniowane włosy i lekkie konce sprawiaja u mnie fryzure post nizej kazdy w inna strone
Stary 2013-01-27, 18:53   #4454
DontSaySorry
Zakorzenienie

Macie pomysły co zrobić z włosami? Znudziły mi się już takie zwykłe brązowe...
Stary 2013-01-27, 18:58   #4455
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
no to mamy ten sam problem ja myslę, żeby je trochę "porudzić"
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-27, 20:19   #4456
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
witam

samo cieniowanie nie niszczy włosów......
ewentualnie może niszczyć ,czyli tak poszarpać włosy degażowanie,czyli przezedzanie włosów nożyczkami z takimi ząbkami
zawsze można zaznaczyć fryzjerowi-poproszę pocieniować,ale bez degażowania
No właśnie od takich nożyczek to z daleka! Ale mi fryzjerka nawet zwykłymi poszarpała. Teraz wiem, że ostre to one nie były, skoro tak szybko rozdwajały mi się po nich włosy.

Cytat:
Może coś jak balejaż? Albo refleksy jak od słońca?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
nigdy nie uwazałam moich włosów za grube zawsze mi sie wydawało cienkie nie wiem pewnie dlatego ze moja kuzynka w podobnym wieku miała zawsze kawał warkocza i jakos w porównaniu do niej wydawały sie cienkie, ja nie potrafie ułozyc cieniowanych włosów ,musza byc ciezkie na koncach i wtedy sie układaja nie korzystam z prostownicy ani szczotek do modelowania wiec wycieniowane włosy i lekkie konce sprawiaja u mnie fryzure post nizej kazdy w inna strone
A na zdjęciach widać, że masz grube, na pewno grubsze ode mnie. Ja przez całe życie porównywałam swoje włosy z siostry włosami. Ona ma mega grube a kucyk to pewnie ponad 15cm Dlatego ja zawsze twierdziłam, że mam ich mało. Ale jak teraz patrzę to wcale mało ich nie miałam tylko te porównania kazały mi tak myśleć. Teraz to mogę powiedzieć, że mam naprawdę mało.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Jak miałam zdrowe i grube włosy to pocieniowałam i wyglądały bosko, ale moim zdaniem to jeden fryzjer na milion potrafi to zrobić, czyli pocieniować, a nie PRZERZEDZIĆ Poszukam w wolnej chwili zdjęć.
A cieniowane miałam normalnymi nożyczkami tzn nie tymi z "grzebykiem".
Zresztą ja miałam fryzjerkę idealną jak miałam grube włosy to świetnie cieniowała, jak były rzadkie po moich eksperymentach to mówiła że nie ma co cieniować , obcinamy na prosto/półokrągło. Niestety teraz się przeniosła 250km od mojego miasta
Zgadzam się. Jeden fryzjer na milion wie co to cieniowanie. Inaczej to kończy się obcięciem warstwowym

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-27, 20:54   #4457
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie od takich nożyczek to z daleka! Ale mi fryzjerka nawet zwykłymi poszarpała. Teraz wiem, że ostre to one nie były, skoro tak szybko rozdwajały mi się po nich włosy.

Może coś jak balejaż? Albo refleksy jak od słońca?

A na zdjęciach widać, że masz grube, na pewno grubsze ode mnie. Ja przez całe życie porównywałam swoje włosy z siostry włosami. Ona ma mega grube a kucyk to pewnie ponad 15cm Dlatego ja zawsze twierdziłam, że mam ich mało. Ale jak teraz patrzę to wcale mało ich nie miałam tylko te porównania kazały mi tak myśleć. Teraz to mogę powiedzieć, że mam naprawdę mało.

Zgadzam się. Jeden fryzjer na milion wie co to cieniowanie. Inaczej to kończy się obcięciem warstwowym
Refleksy to dobry pomysł...
AKurat mam rozjaśniacz strzelę sobie najpierw odrosty jasnym brązem
Stary 2013-01-27, 21:24   #4458
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Refleksy to dobry pomysł...
AKurat mam rozjaśniacz strzelę sobie najpierw odrosty jasnym brązem
Wiem jak jeden kolor nudzi a refleksy łatwo później zakryć. Chyba

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-27, 22:39   #4459
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Wiecie co ja poczekam tydzien i piatek poloze ta farbe co mam bo z drugiej strony z rozjasnionych szybciej sie wypłukuje niby wiec zobaczymy- a tym bardziej ze juz ja kupilam;] jestem pewna ze kolor wyjdzie calkiem inny niz ten co ja bym chciala.;]

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

aHA NO I KŁADE JA NA WODZIE 6% wiec woda tez nie niska jakas;/ może to cos rozjasni?
Stary 2013-01-29, 06:41   #4460
julittaa22
Zadomowienie

Śliczny kolor brązu wychodzi po Joanna "mroźny brąz" fotki do obejrzenia w wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post38913951

Sama się zastanawiam ale narazie kupiłam tego Kallosa Glow i bede nim robiła najpierw

Moja wymiana:

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post70030916
julittaa22 jest offline  
Stary 2013-01-29, 08:18   #4461
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Śliczny kolor brązu wychodzi po Joanna "mroźny brąz" fotki do obejrzenia w wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post38913951

Sama się zastanawiam ale narazie kupiłam tego Kallosa Glow i bede nim robiła najpierw
boski jest ten brąz

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-29, 08:22   #4462
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
boski jest ten brąz
Może ładny i chłodny na poczatku ale po tym 3-4 myciu mój monitor lekko ukazuje rudości z czerwienią. Zresztą ja już na drogeryjne farby nie wracam i na pewno nie na Joannę.

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość

Kolor wychodzi ciekawie ale na jaka podstawę kładła ten kolor?

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-01-29 o 08:23
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-29, 08:40   #4463
goldika
Zakorzenienie

Kachula ja też z kolorami już nie kombinuję. Trzymam się twardo mieszanki 6N+5N

byłam wczoraj odebrać wyniki i mam podejrzenie niedoczynności tarczycy norma do 4,200,a ja mam 6,390. Mam iść do endo na dalsze badania.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-29, 09:21   #4464
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

byłam wczoraj odebrać wyniki i mam podejrzenie niedoczynności tarczycy norma do 4,200,a ja mam 6,390. Mam iść do endo na dalsze badania.
O to musisz sprawdzić, bo okaże się, że to wypadanie włosów po ciąży to tarczyca, często właśnie pamiątka po ciąży.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-29, 09:26   #4465
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:

możesz pokazac jaki kolor wychodzi Ci po mieszance 6N+5N?

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest teraz online  
Stary 2013-01-29, 09:38   #4466
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
możesz pokazac jaki kolor wychodzi Ci po mieszance 6N+5N?
tu masz linka http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4356

Kachula gin w ogole mi powiedzial, ze marnie wygladam. Jakbym imprezowala ostatnie kilka dni i nocy a ja myslalam, ze wygladam calkiem niezle

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-29, 09:43   #4467
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
tu masz linka http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4356

Kachula gin w ogole mi powiedzial, ze marnie wygladam. Jakbym imprezowala ostatnie kilka dni i nocy a ja myslalam, ze wygladam calkiem niezle
Twój to chociaż zauważył a mój nawet na człowieka nie patrzy gdy wypisuje kolejne antykoncepcyjne cudo.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-29, 09:46   #4468
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Twój to chociaż zauważył a mój nawet na człowieka nie patrzy gdy wypisuje kolejne antykoncepcyjne cudo.
mam cudownego gina kazda pacjentke traktuje indywidualnie i bardzo wnikliwie. Jak byłam w ciąży to USG robił mi dłuuuugo bo nie mógł czegoś tam znaleźć, mówił ze póki nie zobaczy to nie będzie mógł spać spokojnie.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-29, 12:09   #4469
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiecie co ja poczekam tydzien i piatek poloze ta farbe co mam bo z drugiej strony z rozjasnionych szybciej sie wypłukuje niby wiec zobaczymy- a tym bardziej ze juz ja kupilam;] jestem pewna ze kolor wyjdzie calkiem inny niz ten co ja bym chciala.;]

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

aHA NO I KŁADE JA NA WODZIE 6% wiec woda tez nie niska jakas;/ może to cos rozjasni?
u mnie np. z wodą 6% wcale nie wychodzi kolorek jaśniejszy, ale zobaczysz wszystko zależy od tego na co kładziesz farbę...

a ja teraz już wiem na pewno, że położę jeszcze raz na odrosty 7.32 a dopiero potem może jakieś 7.41
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-29, 14:58   #4470
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

ja załuje ze nie kupiam zwykłej 7 podstawowej. teraz mam rude i podstawowa 7 by mi to przykryla ale i nie wyszla za ciemno;/ ale co mam kupowac kolejna farbe? jak jedna mi lezy w domu?

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2013-01-29 o 15:01
ineska1986 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości