Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-29, 15:34   #4471
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ja załuje ze nie kupiam zwykłej 7 podstawowej. teraz mam rude i podstawowa 7 by mi to przykryla ale i nie wyszla za ciemno;/ ale co mam kupowac kolejna farbe? jak jedna mi lezy w domu?
kobieto jedna farba zalegajaca na polce to nic, kupuj

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-29, 15:45   #4472
goldika
Zakorzenienie

mi zalega chyba z 5farb + 2 ktore mam zamiar wykorzystac

aaaaaaaaaa zla jestem! z odrostu farba mi schodzi :/ i to na rudo-zloto. Kurde dlaczego mam taki problem z tymi odrostami? I co nawet poprzednie odrosty ktore byly juz przynajmniej 2 razy farbowane tak sie zachowuja.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-29, 17:17   #4473
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
ja załuje ze nie kupiam zwykłej 7 podstawowej. teraz mam rude i podstawowa 7 by mi to przykryla ale i nie wyszla za ciemno;/ ale co mam kupowac kolejna farbe? jak jedna mi lezy w domu?
jeżeli masz sie lepiej czuć i będziesz pewniejsza 7, to kupuj
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-29, 17:38   #4474
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Macie pomysły co zrobić z włosami? Znudziły mi się już takie zwykłe brązowe...
hehe... mi moje też ale chyba pójdę w stronę poziomu 6 jednak (z tymże nie na pewno )
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No właśnie od takich nożyczek to z daleka! Ale mi fryzjerka nawet zwykłymi poszarpała. Teraz wiem, że ostre to one nie były, skoro tak szybko rozdwajały mi się po nich włosy.

Może coś jak balejaż? Albo refleksy jak od słońca?

A na zdjęciach widać, że masz grube, na pewno grubsze ode mnie. Ja przez całe życie porównywałam swoje włosy z siostry włosami. Ona ma mega grube a kucyk to pewnie ponad 15cm Dlatego ja zawsze twierdziłam, że mam ich mało. Ale jak teraz patrzę to wcale mało ich nie miałam tylko te porównania kazały mi tak myśleć. Teraz to mogę powiedzieć, że mam naprawdę mało.

Zgadzam się. Jeden fryzjer na milion wie co to cieniowanie. Inaczej to kończy się obcięciem warstwowym
Widziałam coś takiego, masakra!!! pierwsza warstwa krótka, pod spodem długa... Powinni za takie coś pozwolenie na wykonywanie zawodu odbierać
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

aaaaaaaaaa zla jestem! z odrostu farba mi schodzi :/ i to na rudo-zloto. Kurde dlaczego mam taki problem z tymi odrostami? I co nawet poprzednie odrosty ktore byly juz przynajmniej 2 razy farbowane tak sie zachowuja.
u mnie zalegają 4 x garnier color shine 7
mam to samo z odrostami i tez nie mam pomysłu co z tym zrobic
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-01-29, 18:47   #4475
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego ja farbuję pod naturalne

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
hehe... mi moje też ale chyba pójdę w stronę poziomu 6 jednak (z tymże nie na pewno )

Widziałam coś takiego, masakra!!! pierwsza warstwa krótka, pod spodem długa... Powinni za takie coś pozwolenie na wykonywanie zawodu odbierać
mam to samo z odrostami i tez nie mam pomysłu co z tym zrobic
No to ja właśnie tak wyglądałam. Aby w końcu nie straszyć włosami musiałam wyrównać włosy do tej krótkiej warstwy.
A co do odrostów to jak koleżance u góry napisałam. Ja farbuję pod odrosty i nie przeszkadza mi wymyta farba

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-29, 19:03   #4476
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Dlatego ja farbuję pod naturalne

No to ja właśnie tak wyglądałam. Aby w końcu nie straszyć włosami musiałam wyrównać włosy do tej krótkiej warstwy.
A co do odrostów to jak koleżance u góry napisałam. Ja farbuję pod odrosty i nie przeszkadza mi wymyta farba
a jesteś pewna, że Ci się nie znudzi farbowanie pod odrosty ??? ja już jestem strasznie znudzona swoimi brązowymi włosami Kobieta zmienną jest
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-29, 20:21   #4477
DontSaySorry
Zakorzenienie

O rany, no ja tak samo :P jutro jak bedzie jasno to podetnę sobie wreszcie grzywkę (bo już sięga mi do połowy szyi mg: ) i spróbuję zrobić takie refleksy (a przynajmniej podobne )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4f925800876d04b0f271341dca7fc4bf.jpg (85,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 242842604879036314_Ik9qxjFM_c.jpg (74,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 521643569308773587_58r3xJE1_c.jpg (38,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 570901690233326498_17Z2FGok_c.jpg (30,7 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2013-01-29 o 20:26
DontSaySorry jest offline  
Stary 2013-01-29, 20:40   #4478
Dotka81
Zakorzenienie

Byłam u fryzjerki
Masakry mi nie zrobiła pocieniowała trochę i o niebo lepiej

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-01-30, 00:00   #4479
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:

mi zalega kilkanascie w dodatku plomenne i mniej plomenne rude, ktore na moim poziomie obecnym sa hmmm zbedne, btw co to za kobieta co rozsdnie kosmetyki zuzywa

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
jeżeli masz sie lepiej czuć i będziesz pewniejsza 7, to kupuj
dokladnie

Cytat:
a jesteś pewna, że Ci się nie znudzi farbowanie pod odrosty ??? ja już jestem strasznie znudzona swoimi brązowymi włosami Kobieta zmienną jest
nie wyobrazam sobie tak cale zycie, poza tym po co sie farbowac na swoj kolor, wolalabym buty kupowac w takiej sytuacji

dontsaysorry to sa Twoje wlosy na tym pierwszym zdjeciu?? bo sa cudowne

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-30, 11:01   #4480
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz z moim wypadaniem, doświadczeniami po wielu farbach drogeryjnych, naturalnych to na razie chce mieć włosy "swoje". Nie martwię się o odrosty bo ich nawet nie widać. Jedynie co to mogę raz wybierać poziom 6 a raz poziom 5 bo tylko na tyle jestem gotowa zejść aby przyciemnić włosy. Nie mówię nie innym kolorom, może kiedyś znowu blond ale wiem, że z nim było mnóstwo problemów (odrosty po kilku dniach rzucały się w oczy, wysuszone włosy i łamiące się końce = brak możliwości zapuszczenia długich włosów).

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość

nie wyobrazam sobie tak cale zycie, poza tym po co sie farbowac na swoj kolor, wolalabym buty kupowac w takiej sytuacji
Ja tylko pogłębiam odcień, nie farbuję często. Naturalne są ok ale brak im tej głębi. Poza tym ja trzymam się w pobliżu moich własnych aby odrosty mi się strasznie nie rzucały w oczy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-30, 11:02   #4481
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
mi zalega kilkanascie w dodatku plomenne i mniej plomenne rude, ktore na moim poziomie obecnym sa hmmm zbedne, btw co to za kobieta co rozsdnie kosmetyki zuzywa

dokladnie

dontsaysorry to sa Twoje wlosy na tym pierwszym zdjeciu?? bo sa cudowne
Niestety nie moje, a szkoda
Stary 2013-01-30, 11:16   #4482
goldika
Zakorzenienie

ja też nie przyciemniam drastycznie włosów naturalnie mam pewnie poziom 6 tyle, że wpadający w popiel.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-30, 11:46   #4483
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
O rany, no ja tak samo :P jutro jak bedzie jasno to podetnę sobie wreszcie grzywkę (bo już sięga mi do połowy szyi mg: ) i spróbuję zrobić takie refleksy (a przynajmniej podobne )
Włoski na fotkach boskie Już widzę cię w tych pofalowanych refleksach Oczywiście musisz pochwalić się przez fotki

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:18   #4484
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Hej dziewczyny! Dopiero dziś dotarła do mnie przesyłka.
Znawczynią nie jestem, ale same zobaczcie jaką wodę mi przysłali
Zupełnie inna niż na zdjęciu, nie wygląda na oryginalną. Nie ma żadnych napisów, nawet nakrętkę krzywo zakręcili. Jak myślicie, jest możliwość, że po prostu ją przelali z większej oryginalnej?
Postaram się dziś pofarbować. Jak zacznie mi szybko ciemnieć, to mogę skrócić czas trzymania farby, czy to nic nie da, tylko wpłynie na trwałość farby?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9090.jpg (28,9 KB, 13 załadowań)
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:25   #4485
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Zupełnie inna niż na zdjęciu, nie wygląda na oryginalną. Nie ma żadnych napisów, nawet nakrętkę krzywo zakręcili. Jak myślicie, jest możliwość, że po prostu ją przelali z większej oryginalnej?
Postaram się dziś pofarbować. Jak zacznie mi szybko ciemnieć, to mogę skrócić czas trzymania farby, czy to nic nie da, tylko wpłynie na trwałość farby?
zalezy czy matrixy maja male wody, jesli tak - to moze byc oszustwo, ale jesli nie to musieli przelac z litrowki przeciez. spokojnie nawet jesli woda nie jest od kompletu od jednego razu nic sie nie dzieje

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:36   #4486
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Spokojnie! To jest oryginalny oxydant przelany do mniejszej buteleczki. Czytaj aukcje dokładnie a znajdziesz info o tej butelce
Matrix ma tylko chyba 1l oxydanty i stąd te przelewanie.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
spokojnie nawet jesli woda nie jest od kompletu od jednego razu nic sie nie dzieje
No akurat Matrix cały swój urok farbowania pokaże wyłącznie przy oryginalnej wodzie. Wtedy łączą się jakieś składniki zawarte w oxydancie i w farbie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-30, 17:20   #4487
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:

No akurat Matrix cały swój urok farbowania pokaże wyłącznie przy oryginalnej wodzie. Wtedy łączą się jakieś składniki zawarte w oxydancie i w farbie.
nie uzywalam matrixow, ale wierz mi farbwalam dzisiatkami farb, kupujac do kazdej doslownie oksydant i z perspektywy czasu i litrow w szafie moge powiedziec , ze najczesciej to sciema
zgodzam, sie ze wody oryginalne musza byc w tonerach i farbach bezamoniaku, ale do zwyklych to sciema

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-30, 17:38   #4488
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

To mnie uspokoiłyście, dzięki. W aukcji nie napisali nic o wodzie, stąd moje obawy. Poza tym, że jest.
Ostatnio zostałam zrobiona w bambuko na allegro i nerw mnie już złapał. A to telefon nowy bez baterii, a to nowe buty, które okazały się być używane.
Idę działać. Dobrze, że zostawiłam miarkę po syropie.
Stary 2013-01-30, 17:53   #4489
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
nie uzywalam matrixow, ale wierz mi farbwalam dzisiatkami farb, kupujac do kazdej doslownie oksydant i z perspektywy czasu i litrow w szafie moge powiedziec , ze najczesciej to sciema
zgodzam, sie ze wody oryginalne musza byc w tonerach i farbach bezamoniaku, ale do zwyklych to sciema
Dokladnie kazdy producent pisze zeby uzywac JEGO oksydantu . W sumie nic dziwnego kazdny chce zarobic ja tez kupuje inny oksydant zwykle joanny bo jest tani a łapie jak kazdy inny
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-01-30, 17:58   #4490
goldika
Zakorzenienie

a mnie kusi żeby położyć dziś farbę na sam odrost tzn to co pofarbowało się jasniej... Ale kładłabym już poziom 5. Co myślicie?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-30, 17:59   #4491
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dokladnie kazdy producent pisze zeby uzywac JEGO oksydantu . W sumie nic dziwnego kazdny chce zarobic ja tez kupuje inny oksydant zwykle joanny bo jest tani a łapie jak kazdy inny
ja tak samo, mam w domu litry starzejacych sie bo bylam przekonywana nawet w sklepach fryzjerskich, a sklad ten sam. wiecej z 9 da sie zrobic , 6, 4,5 i 3

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-30, 18:12   #4492
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No ja miałam Matrixa bez amoniaku Color Sync. Efekt był ładny, bez rudości, w odróżnieniu od opisywanych przez wiele dziewczyn (używających innych oxydantów) efektów rudego odcienia. Nawet mnie ostrzegano, że ten 6A to rudy wyjdzie. I co? I nie wyszło. Może jednak trochę prawdy w tym jest aby użyć ich oxydantu.

Cytat:
To mnie uspokoiłyście, dzięki. W aukcji nie napisali nic o wodzie, stąd moje obawy. Poza tym, że jest.
Ostatnio zostałam zrobiona w bambuko na allegro i nerw mnie już złapał. A to telefon nowy bez baterii, a to nowe buty, które okazały się być używane.
Idę działać. Dobrze, że zostawiłam miarkę po syropie.
Z allegro nie ty pierwsza. Pokaż tylko efekt jak już coś zdziałasz!

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
a mnie kusi żeby położyć dziś farbę na sam odrost tzn to co pofarbowało się jasniej... Ale kładłabym już poziom 5. Co myślicie?
A przypadkiem nie robiłaś włosów niedawno? Daj im odpocząć.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-30, 18:25   #4493
julianna-p
Wtajemniczenie

kachula nie doczytalas, pisalam o bezamoniakowych a sprawdzilam i sync to taka koloryzacja

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-30, 18:59   #4494
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
kolor z drugiego zdjęcia jeś przecudny

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Byłam u fryzjerki
Masakry mi nie zrobiła pocieniowała trochę i o niebo lepiej
no i dobrze ja też ostatnio miałam cienowane i ścinane i o wiele lżej się poczułam

Cytat:
Wiesz z moim wypadaniem, doświadczeniami po wielu farbach drogeryjnych, naturalnych to na razie chce mieć włosy "swoje". Nie martwię się o odrosty bo ich nawet nie widać. Jedynie co to mogę raz wybierać poziom 6 a raz poziom 5 bo tylko na tyle jestem gotowa zejść aby przyciemnić włosy. Nie mówię nie innym kolorom, może kiedyś znowu blond ale wiem, że z nim było mnóstwo problemów (odrosty po kilku dniach rzucały się w oczy, wysuszone włosy i łamiące się końce = brak możliwości zapuszczenia długich włosów).
oj tak z blondami tak własnie jest, też kiedyś byłam blondynką
ja rozumiem Twoje problemy z wypadaniem, bo i ja miałam z tym problem, teraz już jakoś mniej wypadają ale odstawiłam wszelkie suplementy, nie biorę żadnych witamin i jest dobrze, nawet mam wrażenie, że włosy są w lepszej kondycji

a dziś kupiłam odżywkę w spray'u Joanny, tą nową z olejkiem arganowym a jutro będę farbować włosy znowu 7.32 Kallosa i jej użyję pewnie
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:41   #4495
enamoradaaa
Raczkowanie

dziewczyny kto doradzi bo jestem załamana. Miałam czarne włosy ładne, świecące itp ale mi sie znudziły i zrobiłam sobie kąpiel rozjaśniającą i wlosy wyszły jak wiadomo-ciemno rude, więc położyłam na to syoos-słodki brąz i wyszło tak jak na fotce i pierwsze 2 mycia juz tak zmyły kolor ze w swietle sztucznym te wlosy sa normalnie ciemno rude.. wyglądam okropnie, kusi mnie znowu zrobić na czarno ale szkoda mi bo jak juz znowu je zniszczylam tym rozjasnianiem to wiecie.. i nie wiem co by tu na nie położyć zeby zniwelować chociaż troche ten rudy odcien?
dodam ze na fotkach w swietle dziennym kolor wydaje się chłodny ale to tylko tak na fotce widac..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ccc2.jpg (62,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130130_153734.jpg (80,9 KB, 13 załadowań)
enamoradaaa jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:44   #4496
enamoradaaa
Raczkowanie

a moze płukanka srebrna by coś dała, czytałam juz wiele o tym wszystkim zeby zielen dodac albo niebieski barawnik zeby wyszedl popielaty ale boje się tak kombinować ..
enamoradaaa jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:48   #4497
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
a moze płukanka srebrna by coś dała, czytałam juz wiele o tym wszystkim zeby zielen dodac albo niebieski barawnik zeby wyszedl popielaty ale boje się tak kombinować ..
a na jaki poziom chcesz wejsc? bo od tego duzo zalezy. poza tym dostep do farb jaki masz itd bo nie wiem co poradzic gdy nie wiem czego chcesz

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:50   #4498
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny kto doradzi bo jestem załamana. Miałam czarne włosy ładne, świecące itp ale mi sie znudziły i zrobiłam sobie kąpiel rozjaśniającą i wlosy wyszły jak wiadomo-ciemno rude, więc położyłam na to syoos-słodki brąz i wyszło tak jak na fotce i pierwsze 2 mycia juz tak zmyły kolor ze w swietle sztucznym te wlosy sa normalnie ciemno rude.. wyglądam okropnie, kusi mnie znowu zrobić na czarno ale szkoda mi bo jak juz znowu je zniszczylam tym rozjasnianiem to wiecie.. i nie wiem co by tu na nie położyć zeby zniwelować chociaż troche ten rudy odcien?
dodam ze na fotkach w swietle dziennym kolor wydaje się chłodny ale to tylko tak na fotce widac..
Profesjonalną "naturę". Teoretycznie popiel gasi rudy ale na początek lepiej nie kombinować. Ja bym pofarbowała naturą nawet kilka razy (oczywiscie nie pod rzad tylko w jakis rozsadnych odstepach czasu), jak juz Ci sie kolor unormuje to mozesz kombinowac z domieszkami typu popiel. Od razu po rozjasnianiu popiel lubi wyjsc zielony, wiem z doswiadczenia Nie rub czarnych, szkoda wracac skoro juz rozjasnilas...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-01-30, 20:55   #4499
enamoradaaa
Raczkowanie

dostep do farb mam duzy bo codziennie przechodze kolo sklepu fryzjerskiego wiec moge tam kupić i wode i farbe ale boje se ze wyjdzie zielony odcien.. kolor chciala bym o 2 tony jasniejszy ale taki popielaty bo chciala bym zejść do swojego naturalnego mysiego koloru..
enamoradaaa jest offline  
Stary 2013-01-30, 21:16   #4500
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Jestem po zabiegu Powiem tak, jak miło jutro rano będzie spojrzeć w lustro. Myślę, że był to strzał w 10. Jutro wstawię fotki, bo z fleszem mogę wprowadzić Was w błąd.
Znowu mam swoje włosy!
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości