Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-30, 21:52   #4501
julianna-p
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Profesjonalną "naturę". Teoretycznie popiel gasi rudy ale na początek lepiej nie kombinować. Ja bym pofarbowała naturą nawet kilka razy (oczywiscie nie pod rzad tylko w jakis rozsadnych odstepach czasu), jak juz Ci sie kolor unormuje to mozesz kombinowac z domieszkami typu popiel. Od razu po rozjasnianiu popiel lubi wyjsc zielony, wiem z doswiadczenia Nie rub czarnych, szkoda wracac skoro juz rozjasnilas...
ja tak zrobilam schodzac z mega rudosci i czerwieni i ten sposob jak najbardziej daje rade
ale poziom w tym ukladzie to bym brala 7-8 bo rozjasnione pasma mocniej chwytaja kolor i moze byc , ze po 6 wyjdzie mega ciemnosc

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-30, 22:06   #4502
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość

oj tak z blondami tak własnie jest, też kiedyś byłam blondynką
ja rozumiem Twoje problemy z wypadaniem, bo i ja miałam z tym problem, teraz już jakoś mniej wypadają ale odstawiłam wszelkie suplementy, nie biorę żadnych witamin i jest dobrze, nawet mam wrażenie, że włosy są w lepszej kondycji

a dziś kupiłam odżywkę w spray'u Joanny, tą nową z olejkiem arganowym a jutro będę farbować włosy znowu 7.32 Kallosa i jej użyję pewnie
Ja też teraz nic nie łykam poza tranem. Po ponad pół roku "ćpania" suplementów na włosy chciałam chociaż z miesiąc odetchnąć. Nie zauważyłam znacznego pogorszenia się poza rozdwajaniem się końców. Teraz wiem, że na pewno na to mi pomagały suplementy.

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Pokaż wiadomość
dostep do farb mam duzy bo codziennie przechodze kolo sklepu fryzjerskiego wiec moge tam kupić i wode i farbe ale boje se ze wyjdzie zielony odcien.. kolor chciala bym o 2 tony jasniejszy ale taki popielaty bo chciala bym zejść do swojego naturalnego mysiego koloru..
Kup naturę to zieleni nie powinno być, czyli numeracja np 5.0

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kachula nie doczytalas, pisalam o bezamoniakowych a sprawdzilam i sync to taka koloryzacja
Doczytałam dlatego wspomniałam, że ja właśnie miałam bez amoniaku i potwierdzam wspólne działanie oryginalnej farby z oryginalnym oxydantem.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-31, 09:46   #4503
goldika
Zakorzenienie

Kachula dobrze, że Ty jesteś rozsądna za mnie z tym farbowanie
a co do suplementów to nie chce mi się wierzyć, że mają wpływ na końcówki. Włos jest martwy i nic branego od wewnątrz nie może na niego zadziałać. Suplementy mają wpływ tylko na kondycję włosa wyrastającego. Tzn tej części, która rośnie

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-31, 10:13   #4504
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Jestem po zabiegu Powiem tak, jak miło jutro rano będzie spojrzeć w lustro. Myślę, że był to strzał w 10. Jutro wstawię fotki, bo z fleszem mogę wprowadzić Was w błąd.
Znowu mam swoje włosy!
już nie moge sie doczekac zdjęc

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2013-01-31, 10:39   #4505
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ja tak zrobilam schodzac z mega rudosci i czerwieni i ten sposob jak najbardziej daje rade
ale poziom w tym ukladzie to bym brala 7-8 bo rozjasnione pasma mocniej chwytaja kolor i moze byc , ze po 6 wyjdzie mega ciemnosc
hm... to ja nie wiem dlaczego natura zmieszana z popielem mi wyszła rudawa... a zmyła się jak zwykle i jak wszystko do braziku z rudawo-złotym refleksem ja chyba jestem jakaś INNA

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja też teraz nic nie łykam poza tranem. Po ponad pół roku "ćpania" suplementów na włosy chciałam chociaż z miesiąc odetchnąć. Nie zauważyłam znacznego pogorszenia się poza rozdwajaniem się końców. Teraz wiem, że na pewno na to mi pomagały suplementy.
ja już chyba od poczatku grudnia nie biorę żadnych witamin (nie pamiętam dokładnie, albo od końca listopada, ale chyba nie) i się czuję nawet o wiele lepiej nie wiem jak to możliwe ale tak jak pisałam wcześniej moja INNOŚĆ się znowu potwierdza
nie przeczę, że od marca może znowu zacznę coś łykać, na wzmocnienie plus dużo warzyw i owoców
ale taki odpoczynek od tabletek jest bardzo potrzebny dla organizmu, może unormować swoją pracę

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a co do suplementów to nie chce mi się wierzyć, że mają wpływ na końcówki. Włos jest martwy i nic branego od wewnątrz nie może na niego zadziałać. Suplementy mają wpływ tylko na kondycję włosa wyrastającego. Tzn tej części, która rośnie
no właśnie, jednak końce włosów ocieraja o ubrania i non stop są narażone na wszelkie niedogodności i niestety ale czasem trzeba je po prostu ciachnąć bo zniszczone końce się nie skleją tzn skleić je moga różne kosmetyki, ale nie odbudują, żeby znowu były zdrowe przynajmniej u mnie tak jest
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-31, 15:28   #4506
julianna-p
Wtajemniczenie

kachula u mnie na kondycje wlosow po calosci wplywal vitapil, bralam przez dwa tygodnie po zmasakrowaniu wlosowo jeszcze drogeryjnymi paskudztwami i zdzialal cuda, wlasnie na dlugosci

ibyza jesli mieszalas nature z popielem moglo sie tak stac, poniewaz czesc natur ma mimo wszystko rudawe/zlotawe podtony . przyklad masz wsrod kilku profesek i wtedy dodanie popielu powoduje niejako wybicie wlasnie rudosci. widzialam podobny przyklad na wlosach w rodzinie. dlatego z rudosci w mojej opinii najlepiejschodzic wlasnie samymi naturami, dodatki mozemy dawac potem

a co do witamin jak nie biore u mnie jest gorzej, odtsawilam znowu na dwa tygodnie i cera i cala ja bez zycia wiec u mnie odwrotnie, ale w okresie jesienno-zimowym przede wszystkim

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2013-01-31 o 15:37
julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:20   #4507
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

ibyza jesli mieszalas nature z popielem moglo sie tak stac, poniewaz czesc natur ma mimo wszystko rudawe/zlotawe podtony . przyklad masz wsrod kilku profesek i wtedy dodanie popielu powoduje niejako wybicie wlasnie rudosci. widzialam podobny przyklad na wlosach w rodzinie. dlatego z rudosci w mojej opinii najlepiejschodzic wlasnie samymi naturami, dodatki mozemy dawac potem
nie wiedziałam o tym, dobrze, że mnie oświeciłaś
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:45   #4508
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
nie wiedziałam o tym, dobrze, że mnie oświeciłaś
od lat jestem ruda i w przerwach wlasnie zawsze tak odchodze od pomaranczy i czerwieni
ale jesli jeszcze kiedys bys szukala pieknego ciemnego koloru ze zlotem to moge polecic naprawde rasowe odcienie
z popieli jestem fanka alfy, najpiekniejsze, potem dosc ciekawe ma RB

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-31, 16:46   #4509
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Oto i one. U mnie dziś szaro i buro, dlatego wstawiam fotkę z fleszem i bez. Wyszło całkiem wiarygodnie. W moim mniemaniu tak wygląda brąz. Użyłam 3/4 tubki, musiałam dorobić, bo połowa, to jednak za mało.
Włosy lśnią i wyglądają całkiem naturalnie. Nawet Tżtowi się podobają, a uwierzcie mi cieżko mu dogodzić. Zobaczymy jak będzie się trzymać kolor. Jakby co, przyjdę się do Was pożalić.
Jedno mnie zaskoczyło. Wielokrotnie farbowałam włosy koleżankom, i zawsze przy ciemnych farbach był problem z plamami na skórze. U mnie po matrixie nie było śladu, a nawet nie posmarowałam się kremem. Może dlatego, że były to farby drogeryjne, nie wiem...

Kiedyś miałam problem z rozdwojonymi końcówkami (przez wiele lat ), pomógł mi jedwab stosowany tylko na końcówki. Zaznaczę, że włosów nie suszyłam suszarką, nie farbowałam, nie prostowałam. Jakby tego było mało, włosy zaczęły mi wypadać. Ten przykry proces zahamowałam ampułkami seboradin, strasznie śmierdzi, ale naprawdę warto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9114.jpg (33,3 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2013-01-31 o 16:49
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-01-31, 17:26   #4510
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A ja właśnie najbardziej widzę poprawę po stanie całych włosów gdy biorę jakieś prochy. Brak niektórych witamin w organizmie może być przyczyną łamania się włosów i ich rozdwajania.

Cytat:
kachula u mnie na kondycje wlosow po calosci wplywal vitapil, bralam przez dwa tygodnie po zmasakrowaniu wlosowo jeszcze drogeryjnymi paskudztwami i zdzialal cuda, wlasnie na dlugosci
Vitapil w moim przypadku to kaszana, niestety.

Cytat:
Oto i one. U mnie dziś szaro i buro, dlatego wstawiam fotkę z fleszem i bez. Wyszło całkiem wiarygodnie. W moim mniemaniu tak wygląda brąz. Użyłam 3/4 tubki, musiałam dorobić, bo połowa, to jednak za mało.
Włosy lśnią i wyglądają całkiem naturalnie. Nawet Tżtowi się podobają, a uwierzcie mi cieżko mu dogodzić. Zobaczymy jak będzie się trzymać kolor. Jakby co, przyjdę się do Was pożalić.
Jedno mnie zaskoczyło. Wielokrotnie farbowałam włosy koleżankom, i zawsze przy ciemnych farbach był problem z plamami na skórze. U mnie po matrixie nie było śladu, a nawet nie posmarowałam się kremem. Może dlatego, że były to farby drogeryjne, nie wiem...

Kiedyś miałam problem z rozdwojonymi końcówkami (przez wiele lat ), pomógł mi jedwab stosowany tylko na końcówki. Zaznaczę, że włosów nie suszyłam suszarką, nie farbowałam, nie prostowałam. Jakby tego było mało, włosy zaczęły mi wypadać. Ten przykry proces zahamowałam ampułkami seboradin, strasznie śmierdzi, ale naprawdę warto.
Piękny kolor!!!!! Super ci wyszło. A po Matrixie to i mi farba ze skóry zmywała się super, zero plam. Kolor to 5A czy coś źle pamiętam?

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-01-31 o 17:31
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-31, 17:37   #4511
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Cytat:
Piękny kolor!!!!! Super ci wyszło. A po Matrixie to i mi farba ze skóry zmywała się super, zero plam. Kolor to 5A czy coś źle pamiętam?
Tak jak mi radziłaś kupiłam 5A z wodą 6%. I odrosty równo pokryło.
Stary 2013-01-31, 17:44   #4512
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak jak mi radziłaś kupiłam 5A z wodą 6%. I odrosty równo pokryło.
duzo osob zachwala matrixa , moge kupic i zastanawiam sie nad jego sporbowaniem, powiedz czy kolor jest zgodny z probnikiem?? wiele ciemnych farb odbiega od niego w znacznym stopniu i wole sie upewnic

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-31, 18:01   #4513
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Cytat:
duzo osob zachwala matrixa , moge kupic i zastanawiam sie nad jego sporbowaniem, powiedz czy kolor jest zgodny z probnikiem?? wiele ciemnych farb odbiega od niego w znacznym stopniu i wole sie upewnic
Znawczynią nie jestem, bo to moje drugie farbowanie w życiu. Paletę widziałam tylko w internecie, wg mnie wyszło trochę ciemniej, ale nieznacznie. Na pewno kolor trochę się zmyje i staną się jaśniejsze, być może nawet jak na próbniku.
Kolor jaki miałam przed farbowaniem jest kilka stron wstecz. Taki rudawy
Stary 2013-01-31, 18:02   #4514
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ciężko na zdjęciach próbników szukać dobrego koloru ale masz jedno w załączniku a tu paletę: http://prof-hair.ru/palettes/matrix/matrix.htm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5A.jpg (10,0 KB, 12 załadowań)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-31, 18:04   #4515
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Znawczynią nie jestem, bo to moje drugie farbowanie w życiu. Paletę widziałam tylko w internecie, wg mnie wyszło trochę ciemniej, ale nieznacznie. Na pewno kolor trochę się zmyje i staną się jaśniejsze, być może nawet jak na próbniku.
Kolor jaki miałam przed farbowaniem jest kilka stron wstecz. Taki rudawy
Wyszło ci bardzo podobnie jak na próbniku. Mi się podoba

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-31, 18:39   #4516
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Cytat:
Wyszło ci bardzo podobnie jak na próbniku. Mi się podoba
Też tak uważam
Stary 2013-01-31, 19:40   #4517
AnnaMK
Rozeznanie

Cytat:
od lat jestem ruda i w przerwach wlasnie zawsze tak odchodze od pomaranczy i czerwieni
ale jesli jeszcze kiedys bys szukala pieknego ciemnego koloru ze zlotem to moge polecic naprawde rasowe odcienie
Witajcie Już tu byłam, potem Was zdradziłam z blondynkami i skruszona wróciłam Przyjmiecie mnie?

julianna-p a czy i mi zdradzisz przepis na naprawde rasowe, ciepłe brązy? Tylko że ja raczej celuję w średnie, jasne...

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2013-01-31 o 19:54
AnnaMK jest offline  
Stary 2013-01-31, 19:58   #4518
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
nie ja w ciemnych nie gustuję ja poziom 7 obecnie właśnie jestem po farbowaniu 7.32 a jak jest to się okaże jutro

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witajcie Już tu byłam, potem Was zdradziłam z blondynkami i skruszona wróciłam Przyjmiecie mnie?
pewnie, że przyjmiemy
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-31, 20:01   #4519
AnnaMK
Rozeznanie

Oj Ibyza a ja dziś kupiłam własnie 7.32 i mam zamiar robić, koniecznie się pochwal, już zacieram ręce

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2013-01-31 o 20:02
AnnaMK jest offline  
Stary 2013-01-31, 20:04   #4520
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Witajcie Już tu byłam, potam Was zdradziłam z blondynkami i skruszona wróciłam Przyjmiecie mnie?

julianna-p a czy i mi zdradzisz przepis na naprawde rasowe, ciepłe brązy? Tylko że ja raczej celuję w średnie, jasne...
hmm jasne widzialam w paleie RB- renee blanche, a z alfy bezamoniaku pieknie wychodzi 4.3.
na wyzsze cieple zwroce uwage jak bede w hurtowni

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-31, 20:15   #4521
AnnaMK
Rozeznanie

Cytat:
hmm jasne widzialam w paleie RB- renee blanche, a z alfy bezamoniaku pieknie wychodzi 4.3.
na wyzsze cieple zwroce uwage jak bede w hurtowni
Super, ja raczej nie mam doświadczenia z ciepłymi brązami w farbach fryzjerskich, zawsze wybierałam te chłodne, popielate i opalizujące. Teraz kupiłam 7.32, by stopniowo przejść w stronę cieplejszych tonów.
Mam masę zdjęć różnych brązów, które gościły na mojej głowie. Jeśli chcecie, to je posegreguje i wrzucę, albo tu na stronę, albo do wątku ,,Zbiorczy - zdjęcie + jaka farba- galeria zdjęć'' Może komuś sie przyda, robiłam różnymi farbami, w większości profesjonalnymi, od poziomu 7 do 4.

AnnaMK jest offline  
Stary 2013-01-31, 20:30   #4522
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Super, ja raczej nie mam doświadczenia z ciepłymi brązami w farbach fryzjerskich, zawsze wybierałam te chłodne, popielate i opalizujące. Teraz kupiłam 7.32, by stopniowo przejść w stronę cieplejszych tonów.
Mam masę zdjęć różnych brązów, które gościły na mojej głowie. Jeśli chcecie, to je posegreguje i wrzucę, albo tu na stronę, albo do wątku ,,Zbiorczy - zdjęcie + jaka farba- galeria zdjęć'' Może komuś sie przyda, robiłam różnymi farbami, w większości profesjonalnymi, od poziomu 7 do 4.
wrzuuuuuuuuc
tak w ogole to witam

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-01-31, 20:35   #4523
AnnaMK
Rozeznanie

Cytat:
wrzuuuuuuuuc
tak w ogole to witam
Ok, jutro posegreguję, popodpisuję i wrzucę
Ciekawam wielce, czy ta moja 7.32 wyjdzie choć trochę podobnie do tego kolorku co ma Herbuś na tym zdjęciu? Ibyza może wrzuci jutro fotki, to się przekonam.
http://alemodelki.pl/id,4688,p,6,galeria,backstage.html

AnnaMK jest offline  
Stary 2013-01-31, 21:37   #4524
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Oj Ibyza a ja dziś kupiłam własnie 7.32 i mam zamiar robić, koniecznie się pochwal, już zacieram ręce
ja już robiłam tym kolorkiem w grudniu, nawet na zbiorczym chyba sa moje fotki tu też są ale tam szybciej znajdziesz ale wydaje mi się, że teraz wyszedł mi troszeczkę inny kolorek jutro się okaże, bo w sztucznym świetle to nie widać

Cytat:
w takim razie prosimy o te foteczki i może lepiej na zbiorczy to nie tylko my skorzystamy

ja jutro postaram się zrobić jeśli będzie sprzyjała mi aura za oknem

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Ok, jutro posegreguję, popodpisuję i wrzucę
Ciekawam wielce, czy ta moja 7.32 wyjdzie choć trochę podobnie do tego kolorku co ma Herbuś na tym zdjęciu? Ibyza może wrzuci jutro fotki, to się przekonam.
http://alemodelki.pl/id,4688,p,6,galeria,backstage.html
oj u mnie ten kolor co mam na włosach nie ma kompletnie nic wspólnego z tym zdjęciem Edyty mój o wiele ciemniejszy... ale chyba jaśniejszy niż ostatnio
ibyza jest offline  
Stary 2013-01-31, 21:39   #4525
julianna-p
Wtajemniczenie

herbus ma na tej fotce swietne buty
ja zdecydowanie jestem cieplym typem wiec zimnych kolorow unikam jak ognia, pewnie za pare miesiecy bede wiedziec sporo. ztymze mnie obchodza ciemne kolorki, nie czuje sie dobrze w jasnych, z ciemnych moge jeszcze polecic z goldwella 4 gold, sliczna ( chociaz nie lubie tej firmy ),
5.4 z allvaves chociaz to trudne farby i ja polecam je rozrzedzac odzywka, i looknij na inebrye pieknie wychodzi i jest ekonomiczna
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...inebrya-color/

kachula dzieki za palete, mialam nadzieje ze ktoras z Was widziala ja po prostu na zywo , wtedy latwo ocenic czy kolor wychodzi jak ma

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:01   #4526
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

kachula dzieki za palete, mialam nadzieje ze ktoras z Was widziala ja po prostu na zywo , wtedy latwo ocenic czy kolor wychodzi jak ma
Ja widziałam na żywo raz i powiem ci, że te kolory były dziwne. Np popielate były mocno popielate, szare brzydkie i bez blasku. Nie zachwyciła mnie, może to wina oświetlenia w sklepie. Powiem szczerze, że ta paleta rosyjska Color Sync (http://prof-hair.ru/palettes/sync/sync.htm ) bardziej odwzorowywała mój kolor jaki mi wyszedł. I wybierając coś na następne farbowanie tez będę na ta paletę patrzeć.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-01-31, 22:08   #4527
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja widziałam na żywo raz i powiem ci, że te kolory były dziwne. Np popielate były mocno popielate, szare brzydkie i bez blasku. Nie zachwyciła mnie, może to wina oświetlenia w sklepie. Powiem szczerze, że ta paleta rosyjska Color Sync (http://prof-hair.ru/palettes/sync/sync.htm ) bardziej odwzorowywała mój kolor jaki mi wyszedł. I wybierając coś na następne farbowanie tez będę na ta paletę patrzeć.
cos w tym jest, nie raz tez wybitnie sklepy unikaja zakupu nowych palet suzczesliwajac nas starymi/zniszczonymi z nieaktualnymi kolorami. w poznaniu jest taki problem, np alfy w jednym ze sklepow maja zupelnie inne , poszarzale kolory masakryczne. RB ma najstarsza palete w wawie, kiedys kupilam kolor wg starej, polozylam- uzyskalam identyczny jak w nowej a pani w sklepie mowi, ze mi jej nie pokazala bo myslala ze to to samo
na dworcu centralnym tez palety mocno wiekowe i jeszcze srednio mila obsluga dla ktorej rudy to rudy, odcienie nie istnieja
szkoda bo mozliwosc uzyskania dokladnie oczekiwanego koloru to jedna z najwiekszych zalet profesek

julianna-p jest offline  
Stary 2013-01-31, 23:04   #4528
AnnaMK
Rozeznanie

[QUOTE=julianna-p;38974402]herbus ma na tej fotce swietne buty
ja zdecydowanie jestem cieplym typem wiec zimnych kolorow unikam jak ognia, pewnie za pare miesiecy bede wiedziec sporo. ztymze mnie obchodza ciemne kolorki, nie czuje sie dobrze w jasnych, z ciemnych moge jeszcze polecic z goldwella 4 gold, sliczna ( chociaz nie lubie tej firmy ),
5.4 z allvaves chociaz to trudne farby i ja polecam je rozrzedzac odzywka, i looknij na inebrye pieknie wychodzi i jest ekonomiczna

Ależ piękne te kolorki z inebrya, takie soczyste: 7.6, 7.7 miodzio, mam dosyć chłodnych odcieni, wydaje mi się, że wyglądam w nich smutno, no i jeszcze te cholery tak szybko się wymywają do ciepłego odcienia.
Jak chyba każda z Was, szukam wciąż swego ideału i co? Ano potem to:
Mówiono mi, że jestem latem, ale podejrzewam, że typ mieszany ze mnie, dobrze mi i w blondzie i w rudych i w czekoladach, a najgorsze że i w tych ze złotem i w tych z czerwienią, baaaa z fioletem także.
Kachula Twój obecny kolorek jest bardzo ładny, kurcze że mi taki nie wyjdzie mam jasną bazę, moje naturalki to poziom 9 i odrost zawsze wychodzi jaśniej a przy złocie rudo. Dlatego tak się boję ciepłych odcieni, tylko przy poziomie 5-tym odrost jest znośny.

AnnaMK jest offline  
Stary 2013-02-01, 00:04   #4529
julianna-p
Wtajemniczenie

[QUOTE=AnnaMK;38976089]
Cytat:
herbus ma na tej fotce swietne buty

Ależ piękne te kolorki z inebrya, takie soczyste: 7.6, 7.7 miodzio, mam dosyć chłodnych odcieni, wydaje mi się, że wyglądam w nich smutno, no i jeszcze te cholery tak szybko się wymywają do ciepłego odcienia.
Jak chyba każda z Was, szukam wciąż swego ideału i co? Ano potem to:
Mówiono mi, że jestem latem, ale podejrzewam, że typ mieszany ze mnie, dobrze mi i w blondzie i w rudych i w czekoladach, a najgorsze że i w tych ze złotem i w tych z czerwienią, baaaa z fioletem także.
Kachula Twój obecny kolorek jest bardzo ładny, kurcze że mi taki nie wyjdzie mam jasną bazę, moje naturalki to poziom 9 i odrost zawsze wychodzi jaśniej a przy złocie rudo. Dlatego tak się boję ciepłych odcieni, tylko przy poziomie 5-tym odrost jest znośny.
hmm to na odrost albo poziom nizej, ale nizszy oksydant bym dala, do tego moze mieszaj nature ze zlotem?? natura na tym samym poziomie sciemnia calosc mieszanki

julianna-p jest offline  
Stary 2013-02-01, 08:33   #4530
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
ja uzywam matrixa Socolor juz kilka lat i jestem b. zadowolona.
Jak pierwszy raz pofarbowałam włosy kolorem 5N to byłam zachwycona brązem jaki mi wyszedł - nigdy tego nie uzyskałam farba drogeryjną. Teraz zaczynam cos kombinowac z kolorami, od m-ca mieszam 5N z 6N a teraz mysle o zafarbowaniu włosó(po wczesniejszej kapieli) samym kolorem 6N. Troche sie boje ze wyjdzie za jasny no ale zobaczymy. Myslalam jeszcze o pomieszaniu 6N z 5A ale z tym wstzrymam sie do kolejnego farbowania.

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości