Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-21, 17:53   #901
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Już po farbowaniu, wyszło okropnie przede wszystkim strasznie nie równo mimo że naprawdę było porządnie nałożone i zmieszane farby. A kolory różne od ciemnego blondu do średniego brązu Moje włosy to już chyba farby nie biorą, takie są zniszczone...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-06-21, 17:53   #902
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
dzisiaj jest 1 dzień lata- ale dla mnie to jakiś żart!!! to przecież jesieńńńńńńńńńńńńń
Zależy gdzie. U mnie ostatnio jest tak gorąco, że człowiek nawet przed telewizorem się poci, zmieniając kanały.
Stary 2012-06-21, 18:40   #903
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Wstawiam fotki po tej nieszczęsnej Londzie:
1 - na zdjęciu wyszło fajnie popielato, a w rzeczywistości wyglądają jak:
2 i 3 ...
A zdjęcia w słońcu albo z fleszem nawet nie daje bo są takie nierówne że nie mogę na to patrzeć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (31,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (27,6 KB, 56 załadowań)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-06-21, 18:54   #904
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
cześć Aga
zaglądaj do nas częściej

to photoshop
myslałam ze wolisz mnie w czerni

dzięki za miłe słowa
wolę,ale na to zdjęcie mi szczęka opadła i brwi masz świetne.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-06-21 o 19:17
agata456 jest offline  
Stary 2012-06-21, 20:33   #905
o_kruszynek
Przyczajenie

Na tych zdjęciach to nie wyglada to aż tak tragicznie. Moje włosy w dzisiejszym pełnym słońcu wyglądały tak żółto, ze się przeraziłam.. Nie farbowalam dziś, zrobię to jutro z pomocą mamy. Zdecydowałam się w końcu na Garniera Color Sensation kolor szlachetny ciemny blond 600. Jak wróciłam do domu po pracy, zrobiłam na te moje rudawo-karmelkowe pasma niebieską płukankę, muszę powiedzieć ze nawet fajnie to ochlodzilo. Także do jutra wytrzymam
o_kruszynek jest offline  
Stary 2012-06-21, 20:39   #906
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Dzięki za pocieszenie Wrzuć zdjęcia jak Ci wyszło, ja szukam dalej mojej wymarzonej farby, a już było tak blisko... Najlepszy jednak był Palette, ale mówię moje włosy już tak nie biorą żadnej farby jak dawniej
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-06-21, 20:45   #907
o_kruszynek
Przyczajenie

Dam jutro pod wieczór fotki, przed i po. Paletty nie mogłam znaleźć w swoim rossie i w tym upale nie chciało mi się juz nigdzie jeździć i szukać. Wzięłam więc tego Garniera, juz wcześniej myślałam o nim, ale głupota zeby pomieszac farby wellaton w piance i recital wzięła górę. Niebieska płukanka naprawdę ochlodzila ten miód na głowie, juz kiedyś mi o tym mówił mój przyjaciel fryzjer, który na stałe mieszka w Dublinie, ze spokojnie te niechciane ciepłe odcienie można tonowac plukankami i tymi niebieskimi szamponami. Sorka za brak polskich znaków ale smigam z tableta i trochę śledzę mecz
o_kruszynek jest offline  
Stary 2012-06-22, 08:16   #908
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki po tej nieszczęsnej Londzie:
1 - na zdjęciu wyszło fajnie popielato, a w rzeczywistości wyglądają jak:
2 i 3 ...
A zdjęcia w słońcu albo z fleszem nawet nie daje bo są takie nierówne że nie mogę na to patrzeć...
rzeczywiście wyszło nierówno
u mnie trochę zielonego widac
ale nie martw się
'następnym razem wyjdzie lepiej
Stary 2012-06-22, 08:17   #909
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
przez ta aurę jaka dała nam się ostatnio we znaki nie odczuwam wogóle zblizających się wakacji:/
niedługo urlop ale moja psychika nie jest na niego wogóle nastawiona przez ten ziąb
a u mnie jest strasznie duszno i bezdeszczowo (o właśnie zaczęło padać - ale taki malutki "przelotniak"), ale szczerze, to mam nadzieję, że nie będzie padać przynajmniej do jutra do 19, a potem niech się dzieje co chce oby bez burz i z prądem

Cytat:
Napisane przez o_kruszynek Pokaż wiadomość
Na tych zdjęciach to nie wyglada to aż tak tragicznie. Moje włosy w dzisiejszym pełnym słońcu wyglądały tak żółto, ze się przeraziłam.. Nie farbowalam dziś, zrobię to jutro z pomocą mamy. Zdecydowałam się w końcu na Garniera Color Sensation kolor szlachetny ciemny blond 600. Jak wróciłam do domu po pracy, zrobiłam na te moje rudawo-karmelkowe pasma niebieską płukankę, muszę powiedzieć ze nawet fajnie to ochlodzilo. Także do jutra wytrzymam
od razu Ci piszę, że ten 600 może ochłodzić włosy tylko do pierwszego mycia. Jeśli piszesz, że teraz masz bardzo ciepły odcień... nie jeste pewna ale tak mi się wydaje, że do pierwszego mycia (o ile w ogóle ochłodzi), później znowu ciepło będzie wychodzić. Zależy od włosów, farby i wszystkiego, ale 600 to niby natura, ja mieszałam pół na pół naturę z popielem, i stronę albo 2 możesz zobaczyć efekt, moim zdaniem w ogóle nie ochłodziło.
Farbowałam lekką farbą profesjonalną. i to było już drugi raz położone, za pierwszym razem moim zdaniem bardziej ochłodziło niż za drugim razem... już przestaję kombinować i postawię tylko na ciepłe odcienie, bo je lubię i w nich będę sie czuła dobrze
po co oszukiwać naturę, skoro i tak ciepły odcień jest nieunikniony na moich włosach, więc ja po prostu się do tego dostosuję
ibyza jest offline  
Stary 2012-06-22, 08:20   #910
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
wolę,ale na to zdjęcie mi szczęka opadła i brwi masz świetne.
dzieki aga
a brwi tak jak mówiłam kiedyś, robione
ale jestem z nich zadowolona

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
a u mnie jest strasznie duszno i bezdeszczowo (o właśnie zaczęło padać - ale taki malutki "przelotniak"), ale szczerze, to mam nadzieję, że nie będzie padać przynajmniej do jutra do 19, a potem niech się dzieje co chce oby bez burz i z prądem

od razu Ci piszę, że ten 600 może ochłodzić włosy tylko do pierwszego mycia. Jeśli piszesz, że teraz masz bardzo ciepły odcień... nie jeste pewna ale tak mi się wydaje, że do pierwszego mycia (o ile w ogóle ochłodzi), później znowu ciepło będzie wychodzić. Zależy od włosów, farby i wszystkiego, ale 600 to niby natura, ja mieszałam pół na pół naturę z popielem, i stronę albo 2 możesz zobaczyć efekt, moim zdaniem w ogóle nie ochłodziło.
Farbowałam lekką farbą profesjonalną. i to było już drugi raz położone, za pierwszym razem moim zdaniem bardziej ochłodziło niż za drugim razem... już przestaję kombinować i postawię tylko na ciepłe odcienie, bo je lubię i w nich będę sie czuła dobrze
po co oszukiwać naturę, skoro i tak ciepły odcień jest nieunikniony na moich włosach, więc ja po prostu się do tego dostosuję

otóż to
Stary 2012-06-22, 08:32   #911
o_kruszynek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość

dzięki za radę, nie zaszkodzi mi spróbować, skoro i tak już kupiłam... No tak to jest z tym zimnym odcieniem, jak się kilka ładnych lat "tleniło" namiętnie włosy. Od roku już przerzuciłam się na ciemne blondy/jasne brązy. Najpierw u fryzjera, później już sama w domu. Dopiero teraz po farbach Schwarzkopf w piance zaczął wyłazić ten miodowy. Może to przez te farby? Na początku, po wypłukanej na rozjaśniaczu fryzjerskiej farbie, został mi taki mysi, bury blond i na to położyłam Casting Mroźne Moccachino, złapało ładnie, zimno, tyle że ciemnobrązowo. Casting jednak też się szybko wypłukał. Kilka razy kładłam Casting, później piankę Wellatona w kolorach jasny brąz, ciemny blond. Później zachciało mi się eksperymentu z pianką Schwarzkopf i wtedy to po farbie średni blond, który chwycił trochę ciemniej, po kilku myciach wylazł znienawidzony miodowo-karmelkowy. 2,5 tyg temu żeby ratować tę miedź, nałożyłam Recital Preference Ombrie Ciemny Blond. Wyszedł super, trochę ciemno ale o to mi też chodziło. Wszystko super do 5 mycia włosów. Farba totalnie zeszła z czubka głowy, końce zostały w kolorze jaki wskazywał próbnik Recitala. Wczoraj, po konsultacji z moim kumplem, spłukałam włosy kilka razy niebieską płukanką - kolor zdecydowanie się stonował i ochłodził.
Spróbuję Garniera, bo jak go już mam to mnie będzie korcić, ale już mam patent na tonowanie ciepłych odcieni, powinno być ok. ufff. Ale epistoł.
o_kruszynek jest offline  
Stary 2012-06-22, 15:43   #912
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
rzeczywiście wyszło nierówno
u mnie trochę zielonego widac
ale nie martw się
'następnym razem wyjdzie lepiej
Nie tylko u Ciebie zielony widać, na żywo też
Męczę się z tą poświatą odkąd zrobiłam dwa rozjaśniania pod rząd

Jestem ogólnie zrezygnowana, tęknię za moimi długimi do pasa włosami, już nawet te moje czarnulce by były lepsze... A teraz nie dość że musiałam ściąć to jeszcze kolor cały czas nie taki
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-06-22, 18:37   #913
DontSaySorry
Zakorzenienie

Chcę takie włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rachel-bilson-hair.jpg (55,7 KB, 37 załadowań)
Stary 2012-06-22, 19:09   #914
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Chcę takie włosy
Tak w ogóle to dostałam dzisiaj pierwszego maila od czytelniczki mojego bloga. Nawet nie wiecie jaka jestem podjarana tym faktem xD
Stary 2012-06-22, 20:37   #915
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Tak w ogóle to dostałam dzisiaj pierwszego maila od czytelniczki mojego bloga. Nawet nie wiecie jaka jestem podjarana tym faktem xD
Tamta aktorka co wkleiłaś wcześniej jest w ogóle ładna.

Oblukałam bloga i Ty też jesteś ładna.

Ale że jakiego maila ?
Stary 2012-06-22, 21:57   #916
sweet sunday
Zakorzenienie

Cytat:
Chcę takie włosy
Ja też chcę ale to chyba jakieś ombre jest. DontSaySorry ja uwielbiam Twoje włosy,szczególnie podobały mi się jak kiedyś farbowałaś czekoladowym brązem,mam Twoje fotki z tym kolorem zapisane na kompie
sweet sunday jest teraz online  
Stary 2012-06-22, 22:02   #917
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Ale że jakiego maila ?
Dziękuję

Rachel Bilson, śliczna jest Ma taką nienachalną urodę

A co do maila - to po prostu takiego prywatnego maila mi wysłała, że podoba jej się mój blog i pytała o farby Joanny.

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Ja też chcę ale to chyba jakieś ombre jest. DontSaySorry ja uwielbiam Twoje włosy,szczególnie podobały mi się jak kiedyś farbowałaś czekoladowym brązem,mam Twoje fotki z tym kolorem zapisane na kompie
Na tym zdjęciu to chyba nie ombre... Bo jej ombre to takie żółte jest i wyraźne, a tu na zdjęciu popiel i jakby jakąś inną metodą farbowane.

Czekoladowy brąz faktycznie był fajny, ale średnio do mnie pasował... Ten orzechowy brąz joanny mi się wymył do normalnego brązu i też średnio się z tym kolorem czuję. Jak szara mysza
Stary 2012-06-23, 08:46   #918
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Nie tylko u Ciebie zielony widać, na żywo też
Męczę się z tą poświatą odkąd zrobiłam dwa rozjaśniania pod rząd

Jestem ogólnie zrezygnowana, tęknię za moimi długimi do pasa włosami, już nawet te moje czarnulce by były lepsze... A teraz nie dość że musiałam ściąć to jeszcze kolor cały czas nie taki
nie przejmuj się
włosy odrosną
ja wczoraj też sporo ścięłam
od ciagłego prostowania miałam tak juz popalone końce (10 cm) że nie było po co je trzymać
z kolorem natomiast wybiorę się do fryzjera w stu procentach
sama nie będę kombinować
okazało się ze mój fryzjer poszerzył swój asortyment o farby Alfaparf
z czego jestem baaardzo zadowlonona

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Chcę takie włosy
bardzo ładny
to jakis popiel??

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Ale że jakiego maila ?
ładna to mało powiedziane
Stary 2012-06-23, 08:57   #919
goldika
Zakorzenienie

Siwa juz jestes po deko? pochwal sie efektami!

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-06-23, 11:00   #920
natalkaa7522
Zakorzenienie

Oglądałam kiedyś z tą aktorką jakiś film.
Stary 2012-06-23, 16:21   #921
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Siwa juz jestes po deko? pochwal sie efektami!
spokojnie, wczoraj wyslali - jeszcze go nie mam
Stary 2012-06-24, 21:00   #922
claudiiin
Zadomowienie

Hej Jestescie ekspertkami od farbowania na brązy, wiec pomyslalam, ze pewnie bedziecie wiedzialy.
Udalo sie moze ktorejs z Was uzyskac podobny kolor, lub macie moze pomysl jak tego dokonac?
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1338510611
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1338510238

Zdjecia z internetowej symulacji wiec nieco sztucznie wygladajace, ale mniej wiecej widac o co chodzi Pytalam na wątku "jak uzyskac taki kolor", ale chyba niestety nikt nie wiedzial...
Chyba, ze to jeszcze jakis ciemny blond?

Z gory thx

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline  
Stary 2012-06-24, 22:19   #923
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Hej Jestescie ekspertkami od farbowania na brązy, wiec pomyslalam, ze pewnie bedziecie wiedzialy.
Udalo sie moze ktorejs z Was uzyskac podobny kolor, lub macie moze pomysl jak tego dokonac?

Zdjecia z internetowej symulacji wiec nieco sztucznie wygladajace, ale mniej wiecej widac o co chodzi Pytalam na wątku "jak uzyskac taki kolor", ale chyba niestety nikt nie wiedzial...

Z gory thx
Ja bym powiedziała, że to jest miodowy blond, a nie żaden brąz

Moje propozycje:
http://www.dpj.pl/fotki/g944d.jpg
http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-66725-big.jpg
http://img.szafa.pl/ubrania/0/008544...dowy-blond.jpg
http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...dowy-blond.jpg
http://www.drogeria-uroda.pl/img/products/1978x.jpg
Stary 2012-06-25, 10:34   #924
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość

Z gory thx
kolor bardzo mi sie podoba ale ja nigdy takiego na głowie nie miałam
nie wiem czym taki uzyskać
najlepiej byłoby wziąć zdjecie i udać się do fryzjera

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

straszna cisza tu ostatnio
sezon urlopowy trwa
Stary 2012-06-25, 14:00   #925
natalkaa7522
Zakorzenienie

Spokój taki. Ja musze kupić jakąś czerwoną szamponetke i kolor podrasować.
Stary 2012-06-25, 18:53   #926
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
kolor bardzo mi sie podoba ale ja nigdy takiego na głowie nie miałam
nie wiem czym taki uzyskać
najlepiej byłoby wziąć zdjecie i udać się do fryzjera

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

straszna cisza tu ostatnio
sezon urlopowy trwa
Ja nie mam urlopu, za to mam sesję, z którą przegrywam:P
Stary 2012-06-25, 19:05   #927
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez o_kruszynek Pokaż wiadomość
moja siostra nim robiła, bardzo ciemno jej chyciło, a zniszczone końcówki były czarne..

Cytat:
Chcę takie włosy
piękne wygląda trochę na takie bardzo delikatne wysokie ombre

dziewczyny wybaczcie że się ostatnio nie udzielam ale mam poważne problemy małżeńskie
kicia069 jest offline  
Stary 2012-06-25, 19:28   #928
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
moja siostra nim robiła, bardzo ciemno jej chyciło, a zniszczone końcówki były czarne..

piękne wygląda trochę na takie bardzo delikatne wysokie ombre

dziewczyny wybaczcie że się ostatnio nie udzielam ale mam poważne problemy małżeńskie

Wreszcie się dorobiłam się stojaka na ubraniaaaaaaa

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-06-25 o 19:38
DontSaySorry jest offline  
Stary 2012-06-25, 19:47   #929
natalkaa7522
Zakorzenienie

Jakiego stojaka?
Stary 2012-06-25, 21:05   #930
ifrit
Zadomowienie

londa 5.73 po kilku myciach według mnie naturalnie wyszło wymywa sie dosc równo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (81,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (34,7 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-06-25 o 21:07
ifrit jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości