Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-17, 13:39   #1351
Kachula82
Zakorzenienie

Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Kachula ja tam sobie mysle, ze poloze jeszcze raz henne bo mam 75g z otwartej. Teraz wyszly mi wlosy bez rudego polysku i zle sie w tym czuje.
ciemne czekoladowy blond no i na co ja mam sie zdecydowac?
ja hennę sobie daruję. Wypróbuję jeszcze color&soin bądź inną ziołową a jak to nie da rady to przeproszę się z chemią. Będę tylko szukać delikatnej chemii. Skoro tobie zostało tyle to jasne, że rób a potem pomyśl o czymś innym najwyżej.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
6.36 piękny ale chyba bym się bała że farba z 3 po przecinku wymyje się na złoto lub rudo. Bardzo ładne brązy z tej firmy, muszę się im dokładniej przyjrzeć, zwłaszcza te właśnie na poziomie 5 i6 Stawiam na natury bo nadal boję się glona
Powiem ci, że sama zawsze boję się tych przecinków bo potrafią cuda wychodzić. Ale sama nawet myślałabym o zwykłej tonacji jak 5.0
Jakoś te ciemne blondy mimo, że wyglądają jak jasny brąz to szybko się wymywają pod rude coś. A glona to i ja się boję bo mam nadal takie rude. Chyba masz rację aby najpierw barwić naturalnymi a po kilku takich machnięciach zdecydować się na popiel. Gdzieś czytałam jak laska kładła z wodą 6% i wtedy wybarwiał się jej popiel na rudy a jak dała 3% to już nie. W końcu do przyciemniania włosów powinno się używać 3% i może to o to chodzi z tym wymywaniem do rudości?

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-17 o 13:41
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-17, 14:00   #1352
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Powiem ci, że sama zawsze boję się tych przecinków bo potrafią cuda wychodzić. Ale sama nawet myślałabym o zwykłej tonacji jak 5.0
Jakoś te ciemne blondy mimo, że wyglądają jak jasny brąz to szybko się wymywają pod rude coś. A glona to i ja się boję bo mam nadal takie rude. Chyba masz rację aby najpierw barwić naturalnymi a po kilku takich machnięciach zdecydować się na popiel. Gdzieś czytałam jak laska kładła z wodą 6% i wtedy wybarwiał się jej popiel na rudy a jak dała 3% to już nie. W końcu do przyciemniania włosów powinno się używać 3% i może to o to chodzi z tym wymywaniem do rudości?
Dokładnie ! Mam takie same odczucie...
Przejrzałam aukcje z farbą CECE na all, i powiem szczerze że się napaliłam 125 ml za dwadzieścia parę zł z przesyłką Na palecie kolory są dość ciemne ale tak właśnie myślę czy by nie zaryzykować i nie kupić 5.0
O tym że właśnie na rudawe najpierw parę razy kłaść naturę zanim zacznie się kombinować już czytałam wiele razy więc chyba coś w tym musi być... A co do tej wody to nigdy nie myślałam o tym, zawsze mi się wydawało że na 3% się szybciej spłuka farba ale może się mylę. Poczytam coś później na ten temat. Jakbyś się czegoś dowiedziała to pisz
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-07-17, 16:23   #1353
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie ! Mam takie same odczucie...
Przejrzałam aukcje z farbą CECE na all, i powiem szczerze że się napaliłam 125 ml za dwadzieścia parę zł z przesyłką Na palecie kolory są dość ciemne ale tak właśnie myślę czy by nie zaryzykować i nie kupić 5.0
O tym że właśnie na rudawe najpierw parę razy kłaść naturę zanim zacznie się kombinować już czytałam wiele razy więc chyba coś w tym musi być... A co do tej wody to nigdy nie myślałam o tym, zawsze mi się wydawało że na 3% się szybciej spłuka farba ale może się mylę. Poczytam coś później na ten temat. Jakbyś się czegoś dowiedziała to pisz
A ja napaliłam się na ten kolor:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...3&postcount=20

Tylko cena i ilość farby mnie nie zadowala. Ale kolor super mimo, że popielaty i wyszedł ciepło. No ale kładziony był na ciepłą mokkę. A i tak widać śladowe ilości popieli.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Ponieważ kobieta zmienną jest znowu zakochałam się (dzisiaj chyba już któryś raz z kolei) w tym kolorze co ma ta laska: http://www.youtube.com/watch?v=vKf9l...feature=relmfu

Czas edycji: 2012-07-17 o 16:10
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-17, 17:50   #1354
aqgatta58
Zadomowienie

Widze ze zastanawiacie sie nad farbami cece poziom 5 wychodzi ciemno... Wsawie swoje zdjecie bo rok temu uzylam tej farby to jest kolor 5/36 czekolada na prawa strone pada slonce takze i widac jaka poswiate ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 281621_256067541071766_5068209_n.jpg (72,0 KB, 93 załadowań)
aqgatta58 jest offline  
Stary 2012-07-17, 18:06   #1355
Slodkaa
Zakorzenienie

Cytat:

Ponieważ kobieta zmienną jest znowu zakochałam się (dzisiaj chyba już któryś raz z kolei) w tym kolorze co ma ta laska: http://www.youtube.com/watch?v=vKf9l...feature=relmfu
zakochałam się !!!
tylko jak do niego dojść z kasztanowego brązu
Slodkaa jest offline  
Stary 2012-07-17, 19:10   #1356
1985SiWA
Zakorzenienie

co do suszarek to ja kupila fryzjerskiego Remingtona i jak dmucha to kartki leca ze stołu i rolety lataja w pokoju
Stary 2012-07-17, 20:08   #1357
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Widze ze zastanawiacie sie nad farbami cece poziom 5 wychodzi ciemno... Wsawie swoje zdjecie bo rok temu uzylam tej farby to jest kolor 5/36 czekolada na prawa strone pada slonce takze i widac jaka poswiate ma
Bardzo ładny kolor a jak z trwałością?

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
zakochałam się !!!
ja też piękny chłodny brąz. wątpię czy samodzielnie da się taki uzyskać.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-07-17, 20:34   #1358
DontSaySorry
Zakorzenienie

Maxineczka nie farbuje włosów, to jej naturalny kolor dziewczyny
Stary 2012-07-17, 21:12   #1359
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, brązów jeszcze profesjonalnych nie miałam okazji kłaść ale za to rude. I o ile jedna się farba wymyła w dwa tygodnie, tak druga (Ce-Ce) cały czas wyłazi z włosów. Miałam kolorek 8,44 i ciągle widzę ten odcień we włosach. A farbowałam chyba w lutym czy marcu! Zastanawiałabym się nad Ce-Ce z brązów... Skoro rudy mi się tak trzyma ciągle gdzieś w tych włosach, to kto wie co byłoby z brązem. Jedno wiem, że farba ani mnie nie szczypała ani nic. Tylko gęsta strasznie była, ale włosy ładne po niej. I co najważniejsze miałam kolor jak z próbnika!
Masz paletę znalazłam trochę tego na google

Ja już choruję na czekoladowy jasny brąz5,36 lub czekoladowy ciemny blond 6,36 ale 5,1 czyli popielaty jasny brąz też kusi!
czytałam o tych farbach i większość opinii była pozytywna
a ten 5.36 rewelka

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
ładny kolorek
śliczne oczęta

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:

oj cieżko, ciężko :/
tak jak już któraś z Was napisała rudy wyjdzie prędzej cz później
Stary 2012-07-17, 21:30   #1360
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ooo dziekujemy bardzo, przydatna informacja i zdjęcie
ibyza jest offline  
Stary 2012-07-17, 21:33   #1361
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
zakochałam się !!!
będzie ciężko...

Cytat:
śliczny kolor

Cytat:

Bo ma naturalny... Niektóre laski mają farta z włosami

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-17, 22:08   #1362
Kala!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lwiatko5 Pokaż wiadomość
wstawiam obiecane zdjęcia po farbie alfaparf 6.32 evolution +oxy 3%
powiem Wam, że jestem zachwycona choć to nie mój wymarzony kolor to jest prześliczny taki naturalny głęboki brąz jakby z delikatnym refleksem czekolady, bez połysków rudych czerwonych itp. ilość osób chwalących dziś moje włoski tylko to potwierdza aż jestem w szoku, że tak naturalnie wyszło myślałam, że będzie bardziej czekoladowo - chociaż kolor wygląda jak dla mnie tak jak na próbniku pewnie 7.35 albo 7.53 wyjdzie głębsza czekolada i ciut jaśniej poza tym włosy miękkie i miłe w dotyku, nawet bym powiedziała bardziej odżywione niż wcześniej jak będę eksperymentować z kolorem to skuszę się na pewno na jakiś z palety alfaparf tak naturalny i nasycony kolor to mi jeszcze na włosach nigdy nie wyszedł

zdjęcia niestety nie oddają głębi brązu, nie udało mi się zrobić lepszych ostatnie zdjęcie z fleszem, jednak kolor z tego zdjęcia ma się nijak do tego co mam na głowie

jedyne czego żałuję to to, że rozrobiłam od razu całą farbę na moje cienkie włosy za ramiona w zupełności wystarczy 0,5 opakowania a tak zmarnowałam farbę a miałabym na drugi raz kosztowała ok.38zł na allegro z przesyłką, więc następnym razem wyjdzie mi 19 zł za farbowanie
Bardzo ładny kolor
W jakiej proporcji powinno się zmieszać farbę i utleniacz, żeby uzyskać taki kolor? Dobrze widzę, że ten kolor ma w nazwie blond?
Stary 2012-07-17, 23:02   #1363
aqgatta58
Zadomowienie

Cytat:
Z tego co pamietam kolor był dosyć trwały nie narzekałam ale włosy też były wtedy zdrowe , początki farbowanych bo tak zawsze w naturalnych (poziom 1, 2)

Wstawie jeszcze obecny kolor 7.32 z alfaparf juz na rozjaśnionych po farbie cece tej 5/36 . Choć te zdjecia to nie jest zaraz farbowanie numer jeden po rozjaśnianiu bo zaraz po kładłam 6/34 bodajże ale zdjecia nie wstawie bo to masakra byla sama pomarańcza na głowie odrost rażący reszta pomaranczowa ciemna.

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2012-07-18 o 00:07
aqgatta58 jest offline  
Stary 2012-07-17, 23:42   #1364
aqgatta58
Zadomowienie

Wybaczcie ale moj TZ to jest anty talent do robienia zdjęć , na nic byly tlumaczenia ze czerwony punkcik w wizjerze ma byc na mnie a nie na szafkach kuchennych takze na zdjeciach ostrosc jest na tło a ja jestem jak rozmyty duch na nich ale po 15nastu próbach mialam dosyc . Pierwsze zdjecie w swietle naturalnym przy oknie bez lampy zdjecie dwa z lampa i swiatlem sztucznym za mna. Farba alfaparf 7.32 + oxy 9% włosy farbowane dwa tygodnie temu myte co drugi dzień , zaraz po farbowaniu kolor jest ciemniejszy niż teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0116sw nat.jpg (40,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0122sw sztu.jpg (44,9 KB, 144 załadowań)

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2012-07-18 o 00:09
aqgatta58 jest offline  
Stary 2012-07-18, 07:32   #1365
metaxa
Zakorzenienie

Piękny kolor
Marze o podobnym
Już wiem z jakim zdjęciem udam się do fryza
Jeśli nie masz nic przeciwko temu
Stary 2012-07-18, 09:38   #1366
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Wybaczcie ale moj TZ to jest anty talent do robienia zdjęć , na nic byly tlumaczenia ze czerwony punkcik w wizjerze ma byc na mnie a nie na szafkach kuchennych takze na zdjeciach ostrosc jest na tło a ja jestem jak rozmyty duch na nich ale po 15nastu próbach mialam dosyc . Pierwsze zdjecie w swietle naturalnym przy oknie bez lampy zdjecie dwa z lampa i swiatlem sztucznym za mna. Farba alfaparf 7.32 + oxy 9% włosy farbowane dwa tygodnie temu myte co drugi dzień , zaraz po farbowaniu kolor jest ciemniejszy niż teraz.
Ale masz kolorek delikatny, taki inny! Bardzo ładny!

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Piękny kolor
Marze o podobnym
Już wiem z jakim zdjęciem udam się do fryza
Jeśli nie masz nic przeciwko temu
Macie nawet, nawet fryzury podobne, choćby nieco z długości i do tego będziecie jeszcze kolorystycznymi bliźniaczkami:brz ydal:

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-18, 09:46   #1367
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:

Kachula ta dziewczyna ma taki naturalny kolor włosów - obejrzałam jej filmik na temat pielęgnacji włosów ...niestety tak mi się wydaje,że tylko natura może dać takie popielate brązy
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-07-18, 10:02   #1368
aqgatta58
Zadomowienie

Metaxa nie mam nic przeciwko tylko mowie za wczasu włosy w niektorych oświetlaniach maja ruda poświate . Te drugie zdjecie bylo robione przy lamie błyskowej i zapalonych za mna "zwykłych" żarówkach ale jednak w jasnym jeszcze pokoju patrzac na zdjecie u góry po lewej widac tą rudość .

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

dziewczyny bedziecie potrafiły ze zdjecia okreslić typ urody (wiosna,lato,jesien,zima) oraz poziom koloru wlosow? Mi sie wydaje ze moj typ to zima a poziom naturalnych to 1 lub dwa . Moge wstawić zdjecie jeszcze z przed dwoch lat w naturalnych wlosach jesli ktos umie to ocenic
aqgatta58 jest offline  
Stary 2012-07-18, 10:29   #1369
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
wooowww. cudowny już chyba wiem jakim kolorem się farbnę ale na wodzie 6% to wyjdzie ciut ciemniej
ibyza jest offline  
Stary 2012-07-18, 11:27   #1370
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Kachula ta dziewczyna ma taki naturalny kolor włosów - obejrzałam jej filmik na temat pielęgnacji włosów ...niestety tak mi się wydaje,że tylko natura może dać takie popielate brązy
wiem wiem ale odcień jest boski!!!!

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-18, 11:44   #1371
Dotka81
Zakorzenienie

Dołączam do brązowowłosych
Tydzień temu ściągałam czarną farbę.
Chciałam uzyskać jakiś zimny odcień ale wyszło mega ciepło i rudość przebija Początkiem sierpnia idę na drugie farbowanie

Dotka81 jest offline  
Stary 2012-07-18, 15:36   #1372
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
cudo

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
taki kolorek

miałam chwilowo taki po dekoloryzacjach dziwnie mi podkreślał zaczerwienienia na twarzy szkoda bo mega mi sie podoba u kogoś
Stary 2012-07-18, 15:44   #1373
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Ale masz kolorek delikatny, taki inny! Bardzo ładny!

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Macie nawet, nawet fryzury podobne, choćby nieco z długości i do tego będziecie jeszcze kolorystycznymi bliźniaczkami:brz ydal:
bliźniaczkami mówisz?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Metaxa nie mam nic przeciwko tylko mowie za wczasu włosy w niektorych oświetlaniach maja ruda poświate . Te drugie zdjecie bylo robione przy lamie błyskowej i zapalonych za mna "zwykłych" żarówkach ale jednak w jasnym jeszcze pokoju patrzac na zdjecie u góry po lewej widac tą rudość .

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

dziewczyny bedziecie potrafiły ze zdjecia okreslić typ urody (wiosna,lato,jesien,zima) oraz poziom koloru wlosow? Mi sie wydaje ze moj typ to zima a poziom naturalnych to 1 lub dwa . Moge wstawić zdjecie jeszcze z przed dwoch lat w naturalnych wlosach jesli ktos umie to ocenic
dziekuje
już jestem po metamorfozie
a rudy mi nie przeszkadza

niestety w okresleniu typu nie pomogę Ci
sama nie jestem w stanie określić swojego

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Dołączam do brązowowłosych
Tydzień temu ściągałam czarną farbę.
Chciałam uzyskać jakiś zimny odcień ale wyszło mega ciepło i rudość przebija Początkiem sierpnia idę na drugie farbowanie
Witamy
ale nas się ostatnio namnożyło
Stary 2012-07-18, 16:51   #1374
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Analiza: http://www.makijaz.net/tt.html
mnie tu wyszło prawidło (jestem latem), więc i ty spróbuj

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-18, 17:16   #1375
Slodkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Analiza: http://www.makijaz.net/tt.html
mnie tu wyszło prawidło (jestem latem), więc i ty spróbuj
Mi wyszła zima
będzie pasował mi ciemny, chłodny brąz?
Slodkaa jest offline  
Stary 2012-07-18, 18:54   #1376
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Mi wyszła zima
będzie pasował mi ciemny, chłodny brąz?
Powinien ale to też zależy czy jesteś ciepłą czy zimną zimą
http://estyl.pl/blog/2012/01/wlosy-pani-zimy/

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-18, 19:26   #1377
Slodkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Powinien ale to też zależy czy jesteś ciepłą czy zimną zimą
http://estyl.pl/blog/2012/01/wlosy-pani-zimy/
zdecydowanie typ królewny Śnieżki tylko boję się, że w takim chłodnym ciemnym brązie będę wyglądała strasznie blado.

Edytowane przez Slodkaa
Czas edycji: 2012-07-18 o 19:33
Slodkaa jest offline  
Stary 2012-07-18, 22:53   #1378
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
zdecydowanie typ królewny Śnieżki tylko boję się, że w takim chłodnym ciemnym brązie będę wyglądała strasznie blado.
To zrób średni chłodny i wtedy za bardzo ciemny nie wyjdzie a i tak będzie ładnie ciemny a nie jasny. Moja siostra ma ten typ urody i nosi granatową czerń i to jej najbardziej pasuje. Zobacz jakie te średnie świetne:
http://www.haircolorsideas.com/wp-content/uploads/2010/12/Fringe_Hairstyle_brown-haor.jpg
http://static.becomegorgeous.com/gal...lexandre-2.jpg

Czas edycji: 2012-07-18 o 23:17
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-07-18, 23:40   #1379
Slodkaa
Zakorzenienie

Cytat:
To zrób średni chłodny i wtedy za bardzo ciemny nie wyjdzie a i tak będzie ładnie ciemny a nie jasny. Moja siostra ma ten typ urody i nosi granatową czerń i to jej najbardziej pasuje. Zobacz jakie te średnie świetne:
http://www.haircolorsideas.com/wp-content/uploads/2010/12/Fringe_Hairstyle_brown-haor.jpg
Ten jest śliczny
Czyli w drogeriach szukać farby o nazwie "średni brąz" tak?
Slodkaa jest offline  
Stary 2012-07-19, 06:59   #1380
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ten jest śliczny
Czyli w drogeriach szukać farby o nazwie "średni brąz" tak?
W drogeriach nigdzie nie znajdziesz chłodnego brązu Niestety.
Tylko zastanawiam się czy aby uzyskać średni lepiej abyś nie kupiła jasnego.... Zasada farbowania: bierz o ton jaśniej

Mogę ci doradzić jedynie z drogeryjnych, które można kupić na allegro Revlon. Droga franca ale efekt Tu masz laskę po jasnym popielatym brązie: http://images.wikia.com/haircolor/im...81dcb0569.jpeg
a tu ta farba co robiła: http://allegro.pl/revlon-farba-do-wl...494881716.html
Gościu co sprzedaje ma i średni brąz popielaty (medium ash brown) ale nie wiem czy za ciemno by nie łapał.
Tak to już jest aby popieli szukać w profesjonalnych.

Pamiętaj aby szukać odcieni z jedynką po przecinku (to oznacza popiel) czyli np 5,1 tu poczytaj a będziesz ekspert w wyborze farb: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html . Na allegro jest pełno niedrogich farb z ładnymi popielatymi odcieniami i są czasem w kompletach z utleniaczem. Np: http://allegro.pl/imperity-farba-do-...479223207.html

Czas edycji: 2012-07-19 o 07:16
Kachula82 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości