Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-23, 20:21   #121
ibyza
Wtajemniczenie

Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez srilanka Pokaż wiadomość
Dziękuje po to 9 zeby nie wyszły za ciemne bo swoje mam ciemne-czy wystarczy 6?
hm.... szczerze powiem, że nie wiem, ale zawsze czytałam, że 9 to już do blondów ja bym się bała kłaść z wodą 9
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-23, 20:50   #122
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
hm.... szczerze powiem, że nie wiem, ale zawsze czytałam, że 9 to już do blondów ja bym się bała kłaść z wodą 9
ja często miałam farbowane u fryzjera wodą 9% i nic złego nigdy się nie działo
chodziło o uzyskanie jaśniejszego koloru
tylko odrosty trzeba potraktować inna wodą bo wyszłaby za duża różnica
Stary 2012-05-23, 20:58   #123
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
w zasadzie to już się przyzwyczaiłam do tego smrodu gorzej z domownikami
ważne zeby był jakiś rezultat

jest jakaś różnica między nimi w nawilżeniu włosa??
w nawilżeniu pewnie żadna różnica ale dodatek henny ma przyciemniać i pobudzać włosy do porostu,a migdały mają nadawać połysk.
agata456 jest offline  
Stary 2012-05-23, 21:04   #124
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
ja często miałam farbowane u fryzjera wodą 9% i nic złego nigdy się nie działo
chodziło o uzyskanie jaśniejszego koloru
tylko odrosty trzeba potraktować inna wodą bo wyszłaby za duża różnica
właśnie, u fryzjera
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-23, 21:18   #125
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Kachula82 myslisz ze cos podobnego by wyszło 6.34???7.34?czy7.4?a jaka woda??6 czy 9?
6.34 będzie ciemniejszy a ty i tak masz już ciemne włosy. Lepiej wziąć 7.34 i woda 6%. Wtedy powinno nieco jaśniej wyjść a jakby co zawsze można przyciemnić Pamiętaj brać o ton jaśniej niż odcień, który się podoba. Tradycyjna zasada farbowania. Woda 6% jest idealna. 9% to raczej na rude i już blondy jak dla mnie, no i mocna franca i potrafi spalić włosy (mi potrafiła). I nie 7,4 bo jeszcze jakieś czerwone wyjdą.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kliknelam orzechowy braz Khadi
kusil mnie jasny braz bo jest w cieplej tonacji ale ponoc na odrostach moze wyjsc wrecz rudy.
Za tydzien bede nakladac, podziele sie efektem
Fotki fotki Jejku ja już też chce hennę a muszę czekać tyle czasu do lipca

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
moja już dzisiaj przyszła tyle,że ja farbuję ciemnym brązem za jakiś tydzień odświeżę sobie kolorek,myślę,że potrzymam tak jak ostatnio 3-4 godziny zależy mi żeby ciemno wyszłoa orzechowy miałam gdy pierwszy raz farbowałam henną,ładny odcień taki rudawy brązik,ale mi nie pasowały te rude refleksy
Fotki fotki Zawsze chcemy fotek

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
jednak zdjęcia nie będą po revii
byłam w tej drogerii miesiąc temu, patrzę - revia, no to mysle ok, kupię sobie, wchodzę dzisiaj - chantal... chyba im ta revia nie szła
kupiłam chantal jasny brąz farbnę jutro bo się machnęłam i włosy umyłam a siostra mi na umyte nie chce robić bo są zbyt puszyste dla niej wtedy
Szkoda, że nie Revia ale Chantal też miał ciekawe odcienie. Ale mówisz o profesjonalnej czy drogeryjnej wersji? W sumie to oba miały ładne odcienie.

Zdecydowałam, że pierwsza henna to będzie orzechowy brąz. Tyle pięknych przykładów: http://www.khadi.pl/orzechowy-braz-farba-do-wlosow

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-23 o 21:32
Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-23, 22:46   #126
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie Revia ale Chantal też miał ciekawe odcienie. Ale mówisz o profesjonalnej czy drogeryjnej wersji? W sumie to oba miały ładne odcienie.
drogeryjna ale waham się trochę ze względu na stan końców
Meadow jest offline  
Stary 2012-05-24, 01:10   #127
srilanka
Raczkowanie

Cytat:
6.34 będzie ciemniejszy a ty i tak masz już ciemne włosy. Lepiej wziąć 7.34 i woda 6%. Wtedy powinno nieco jaśniej wyjść a jakby co zawsze można przyciemnić Pamiętaj brać o ton jaśniej niż odcień, który się podoba. Tradycyjna zasada farbowania. Woda 6% jest idealna. 9% to raczej na rude i już blondy jak dla mnie, no i mocna franca i potrafi spalić włosy (mi potrafiła). I nie 7,4 bo jeszcze jakieś czerwone wyjdą.

Dziękuję bardzo

Cytat:
właśnie, u fryzjera
Spokojnie, ja przeważnie też uzywam 9% i nic zlego się nie dzieje)
mam grube wlosyDziekuje za pomoc
srilanka jest offline  
Stary 2012-05-24, 07:40   #128
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
moja już dzisiaj przyszła tyle,że ja farbuję ciemnym brązem za jakiś tydzień odświeżę sobie kolorek,myślę,że potrzymam tak jak ostatnio 3-4 godziny zależy mi żeby ciemno wyszłoa orzechowy miałam gdy pierwszy raz farbowałam henną,ładny odcień taki rudawy brązik,ale mi nie pasowały te rude refleksy
a mozesz napisac jaki masz naturalny kolor? Bo jestem ciekawa czy mi ciemny braz chwycilby odrost w kolorze ciemny szary blond

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Kachula82 dlaczego musisz czekac z henna do lipca?

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:

Zdecydowałam, że pierwsza henna to będzie orzechowy brąz. Tyle pięknych przykładów: http://www.khadi.pl/orzechowy-braz-farba-do-wlosow
dla mnie te sa przepiekne http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/f...orzechowym.jpg moglyby byc nawet odrobinke ciemniejsze

boje sie tylko, ze robie sobie zbyt wielkie nadzieje co do henny, ze bede miala piekne blyszczace wloski

Metaxa dla mnie Sesa pachnie! musialabys powachac Khadi stymulujacy wzrost wlosow, to jest dopiero smierdziuch u mnie nikt nie narzeka na zapaszek bo oleje klade od rana jak Tz jedzie do pracy, a synek za maly na narzekanie

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

a te jeszcze piekniejsze http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/files/orzech_0.jpg

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-05-24, 08:09   #129
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

co za poranek- nie mogę się dobudzić mimo kawyyyyyyyyyy
Jeżeli chodzi o henne khadi- kolor, który mi się podoba to ciemny brąz
Ale jednak pozostanę przy farbach chemicznych Jeżeli kiedykolwiek się zdecyduję na zmianę to ew. na farbę Biokap ..ale nigdy nie mów nigdy
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-24, 08:54   #130
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Ale jednak pozostanę przy farbach chemicznych Jeżeli kiedykolwiek się zdecyduję na zmianę to ew. na farbę Biokap ..ale nigdy nie mów nigdy
hehhe dokładnie, ja też narazie pozostaję przy chemicznych farbach

jakoś mnie w ogóle nie kusi ta henna, pomimo tych wszystkich włosów. Zresztą w tych przykładach na stronie khadi te włosy po hennie nie są w tak idealnym stanie jak u idalii z blogu, co Kachula wstawiała... ona po prostu ma takie włosy i dlatego to tak wychodzi, a na tej stronie to wiekszość ma sianowate te włosy a moje też nie sa teraz w najlepszej kondycji więc nie mam też parcia na hennę

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
chyba, że tak
nie wspominałaś nigdy wcześniej, że używasz 9%, dlatego przestrzegałam
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-24, 08:58   #131
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Cytat:
jakoś mnie w ogóle nie kusi ta henna, pomimo tych wszystkich włosów. Zresztą w tych przykładach na stronie khadi te włosy po hennie nie są w tak idealnym stanie jak u idalii z blogu, co Kachula wstawiała... ona po prostu ma takie włosy i dlatego to tak wychodzi, a na tej stronie to wiekszość ma sianowate te włosy a moje też nie sa teraz w najlepszej kondycji więc nie mam też parcia na hennę
Zgadzam się z Tobą....sama przejrzałam zdjęcia dziewczyn po farbowaniu henną i widać,że mało która ma idelnie gładkie i nie sianowate włosy....
Chyba lepiej zainwestować w dobra maskę do włosów z tej marki..
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-24, 09:11   #132
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
drogeryjna ale waham się trochę ze względu na stan końców
Na końce kładź na sam koniec. Siedź z farbą ile czasu potrzebujesz a 5-10min przed końcem walnij farbę na końce. Jeśli masz już podniszczone to mogą szybko na bardzo ciemno łapać dlatego lepiej je na koniec zostawić. Ja też tak robię.

Cytat:
No ale 9% to raczej nie do brązów. A jeśli zdecydujesz się już na farbę to pochwał się efektem!

Cytat:

-
Bo dopiero farbowałam. Chcę aby kolor wypłukał się maksymalnie, druga kwestia to kasa bo w czerwcu mamy urlop a w lipcu takie odetchnięcie finansowe będzie

Cytat:
O ja też ledwo z łóżka zeszłam. Ale kawa będzie ok 12 bo wtedy zawsze usypiam

Cytat:

A zauważyłaś na jakie włosy niektóre laski kładły hennę? Na tragedię a nie włosy. Najpierw katowały Bóg wie czym i nagle olśnienie, że mam zniszczone włosy, to na pewno przez farby chemiczne, to teraz walę hennę. Idalia pisała, że bardzo dba o włosy. Ja widziałam w necie przykłady jak z siana dziewczyny doszły do pięknych włosów przez hennę. Mi w sumie zależy na dobroczynnym działaniu henny a farbowanie to przyjemny skutek uboczny

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-24, 09:12   #133
goldika
Zakorzenienie

z henna ponoc jest tak, ze zaraz po zafarbowaniu wlosy sa strasznie suche i sianowate. Dopiero po jakims czasie (kilka dni, tydzien) pojawia sie polysk. Henna laczy sie z keratyna we wlosie
Jak nie sprobuje to sie nie przekonam chemia tylko mi poglebia zniszczenia wlosow, henna nie zniszczy bardziej, a nawet odzywi
bardziej martwi mnie kolor jaki mi wyjscie.
aaa i po 100% naturalnej hennie (ta Khadi taka jest) mozna smialo potem zastosowac farbe chemiczna.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-05-24, 09:24   #134
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam się z Tobą....sama przejrzałam zdjęcia dziewczyn po farbowaniu henną i widać,że mało która ma idelnie gładkie i nie sianowate włosy....
Chyba lepiej zainwestować w dobra maskę do włosów z tej marki..
Bo o włosy trzeba dbać a nie tylko 'hennować'

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
z henna ponoc jest tak, ze zaraz po zafarbowaniu wlosy sa strasznie suche i sianowate. Dopiero po jakims czasie (kilka dni, tydzien) pojawia sie polysk. Henna laczy sie z keratyna we wlosie
Jak nie sprobuje to sie nie przekonam chemia tylko mi poglebia zniszczenia wlosow, henna nie zniszczy bardziej, a nawet odzywi
aaa i po 100% naturalnej hennie (ta Khadi taka jest) mozna smialo potem zastosowac farbe chemiczna.

Dobrze mówisz
Najlepsze jest to, że ja już w zeszłym roku chciałam hennę ale nieobeznana czytałam takie kwiatki jak:
- trzymanie na głowie 9 godzin!
- zero farb chemicznych dopóki całe włosy nie odrosną
A wszystko dotyczyło henny sklepowej, drogeryjnej i henno podobnych produktów a nie henny 100% czystej bez chemii jak Khadi.
No i potem z czystego lenistwa (nawet tylko 2 godziny na głowie i to rozrabianie) inwestowałam dalej w drogeryjne farby.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Jestem po kolejnej nocy z olejkiem rycynowym na głowie i... wypadło mi tyle włosów przy myciu, że załamałam ręce!
Na początku czerwca idę zrobić badanie na tarczyce. Prywatnie bo państwowo to bym jeszcze czekała z 2 miesiące. Same badanie TSH to koszt 26zł, a po tym zobaczymy czy mam jakieś odstępstwa od normy. Jak będą to wtedy już muszę się do lekarza zapisać. Ale chociaż będę miała jakieś wyniki a nie najpierw 2 miesiące czekania do lekarza po skierowanie i dopiero z wynikami 2 miechy znowu czekania na diagnozę po wynikach. Tragedia z tym naszym NFZ.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-24, 09:27   #135
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
a mozesz napisac jaki masz naturalny kolor? Bo jestem ciekawa czy mi ciemny braz chwycilby odrost w kolorze ciemny szary blond

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

dla mnie te sa przepiekne http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/f...orzechowym.jpg moglyby byc nawet odrobinke ciemniejsze

boje sie tylko, ze robie sobie zbyt wielkie nadzieje co do henny, ze bede miala piekne blyszczace wloski

Metaxa dla mnie Sesa pachnie! musialabys powachac Khadi stymulujacy wzrost wlosow, to jest dopiero smierdziuch u mnie nikt nie narzeka na zapaszek bo oleje klade od rana jak Tz jedzie do pracy, a synek za maly na narzekanie

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

a te jeszcze piekniejsze http://www.khadi.pl/sites/khadi.pl/files/orzech_0.jpg
ja niestety mogę nakładać takie specyfiki tylko wieczorem kiedy wszyscy są w domu
ale jestem w stanie wytrzymać każdy smrodek byleby zadziałało

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
ja dopiero sobie zrobiłam
ale jakos nie jest mi spiąco
Stary 2012-05-24, 09:29   #136
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

widziałam na jakie włosy kładły... ale pomimo tego wszystkiego mnie to jakoś narazie nie kreci (nie mówię, że kiedyś nie sięgnę po nią).
dbać, to bardzo dbam o włoski
narazie chemiczne farbki mnie zadowalają, i przede wszystkim ten wybór odcieni
ibyza jest offline  
Stary 2012-05-24, 09:32   #137
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

chyba, że tak
nie wspominałaś nigdy wcześniej, że używasz 9%, dlatego przestrzegałam
po wielu przemysleniach ja tez zostaję przy chemii
na razie
Stary 2012-05-24, 10:07   #138
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
tylko dlatego rezygnuję z czerwieni, że mam tak zniszczone włosy, że i tak mi ta czerwień od połowy nie wyjdzie.. to na co mi to? tylko bym się denerwowała niepotrzebnie

jednak zdjęcia nie będą po revii
byłam w tej drogerii miesiąc temu, patrzę - revia, no to mysle ok, kupię sobie, wchodzę dzisiaj - chantal... chyba im ta revia nie szła
kupiłam chantal jasny brąz farbnę jutro bo się machnęłam i włosy umyłam a siostra mi na umyte nie chce robić bo są zbyt puszyste dla niej wtedy
szkoda, bo już się nastawiłam że zobaczę efekt po revii jak wygląda ten jasny braz bo na necie znalazłam jakieś 2 różne opakowania

Cytat:
a jakby podczas farbowania dodać trochę keratyny hydrolizowanej to by nie zaszkodziło?

wg po takiej hennie można potem stosować silikony? wg przeraża mnie ten zielony kolor papki
Cytat:

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Dobrze mówisz
Najlepsze jest to, że ja już w zeszłym roku chciałam hennę ale nieobeznana czytałam takie kwiatki jak:
A wszystko dotyczyło henny sklepowej, drogeryjnej i henno podobnych produktów a nie henny 100% czystej bez chemii jak Khadi.
No i potem z czystego lenistwa (nawet tylko 2 godziny na głowie i to rozrabianie) inwestowałam dalej w drogeryjne farby.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Jestem po kolejnej nocy z olejkiem rycynowym na głowie i... wypadło mi tyle włosów przy myciu, że załamałam ręce!
Na początku czerwca idę zrobić badanie na tarczyce. Prywatnie bo państwowo to bym jeszcze czekała z 2 miesiące. Same badanie TSH to koszt 26zł, a po tym zobaczymy czy mam jakieś odstępstwa od normy. Jak będą to wtedy już muszę się do lekarza zapisać. Ale chociaż będę miała jakieś wyniki a nie najpierw 2 miesiące czekania do lekarza po skierowanie i dopiero z wynikami 2 miechy znowu czekania na diagnozę po wynikach. Tragedia z tym naszym NFZ.
biedulko mi na wypadanie pomógł dopiero szampon dermena z apteki, może spróbuj

a może jesteś w ciąży? ja jak zaszłam w ciąże to moim pierwszym objawem było szybsze przetłuszczenie i właśnie wypadanie włosów
poczatek ciąży i potem 4mies po porodzie to były moje najgorsze okresy życiowe, myślałam że po urodzeniu zostane łysa na szczeście włosy odrosły ale juz nie są takie jak przed ciążą...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

dziewczyny przez wasze linki,wysperałam i nabrałam głęboką chęć na kosmetyki khadi, szczególnie ten olejek symulujący wzrost, szampon z migdałowy z miodem ale co do henny nie jestem zadowolona bo widze ze jest albo czerń z ciepłym połyskiem albo taka z niebieskim, a ja potrzebuje takiej czystej a kusi mnie sprobowanie raz w życiu tej całej henny..
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-24, 10:17   #139
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

Dobrze mówisz

niestety nie wiem co Ci poradzić
ja też miałam kiedyś taki moment że włosy leciały mi garściami
spowodowane to było stresem i zmeczeniem
tylko ja niczego nie stosowałam,samo przeszło

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-05-24 o 10:20
metaxa jest offline  
Stary 2012-05-24, 10:17   #140
Katrin242
Raczkowanie

GG do Katrin242

Kachula oprócz podstawowych badań na tarczycę typu TSH zrób sobie FT3 i FT4 !!! Powiem Ci,ze moja mama która choruje na tarczycę wyniki TSH wychodzą jej idealnie. Dopiero badanie FT3 iFT4 pokazują,że ma problem z tarczycą
Katrin242 jest offline  
Stary 2012-05-24, 10:19   #141
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
w nawilżeniu pewnie żadna różnica ale dodatek henny ma przyciemniać i pobudzać włosy do porostu,a migdały mają nadawać połysk.
a nakładałaś już ten olejek??
Stary 2012-05-24, 10:45   #142
goldika
Zakorzenienie

kicia069 nie mam pojecia czy mozna dawac keratyne do farbowania. Keratyna jest juz we wlosach i to z nia laczy sie henna.
Polecam olejek Khadi stymulujacy. Ja wcieram go tylko w skalp bo szkoda mi bo na cale wlosy za drogi... szampony wole zwykle, tanie bo szampon za krotko siedzi na glowie zeby zdzialac cuda. Lepiej w oleje i maski inwestowac

Co do wypadania wlosow mi zaczely leciec jakos 2mc po porodzie... i nadal leca a bobo ma juz pol roku.

Kachula nie pierwszy raz slysze ze po rycynowym leca wlosy. On jest bardzo gesty i ciezki i przez to moze wzmagac wypadanie wlosow. a zmycie go to tez wyzwanie ponoc

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-05-24, 11:28   #143
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
kicia069 nie mam pojecia czy mozna dawac keratyne do farbowania. Keratyna jest juz we wlosach i to z nia laczy sie henna.
Polecam olejek Khadi stymulujacy. Ja wcieram go tylko w skalp bo szkoda mi bo na cale wlosy za drogi... szampony wole zwykle, tanie bo szampon za krotko siedzi na glowie zeby zdzialac cuda. Lepiej w oleje i maski inwestowac

Co do wypadania wlosow mi zaczely leciec jakos 2mc po porodzie... i nadal leca a bobo ma juz pol roku.

Kachula nie pierwszy raz slysze ze po rycynowym leca wlosy. On jest bardzo gesty i ciezki i przez to moze wzmagac wypadanie wlosow. a zmycie go to tez wyzwanie ponoc

z tym to sie zgodze
parę lat temu zrobiłam sobie miksture własnie z tym olejkiem, jajkiem i czymś jeszcze
za chiny nie mogłam tego zmyć
Stary 2012-05-24, 11:40   #144
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość

biedulko mi na wypadanie pomógł dopiero szampon dermena z apteki, może spróbuj

a może jesteś w ciąży? ja jak zaszłam w ciąże to moim pierwszym objawem było szybsze przetłuszczenie i właśnie wypadanie włosów
poczatek ciąży i potem 4mies po porodzie to były moje najgorsze okresy życiowe, myślałam że po urodzeniu zostane łysa na szczeście włosy odrosły ale juz nie są takie jak przed ciążą...

A wypluj to słowo i zadepcz! Mam dwójkę i wystarczy. Zresztą stosuję anty i do tego musiałabym być w ciąży już rok Gin mi zmienił prochy na takie co mają uratować włosy ale efekty mają być po 3-4 miesiącach a ja biorę dopiero 2 miesiąc.

Cytat:

Włosy po porodzie mogą lecieć do roku a potem trzeba się zbadać i ja tak właśnie miałam. Myślałam, że to po ciąży i cierpliwie znosiłam ten rok a potem już dermatolog i dalej nic...
A skoro słyszałaś to o rycynowym to powiedz czy potem włosy dziewczynom się wzmocniły czy nie? Bo mam już sporo baby hair ale co z tego skoro inne lecą dalej.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Kachula oprócz podstawowych badań na tarczycę typu TSH zrób sobie FT3 i FT4 !!! Powiem Ci,ze moja mama która choruje na tarczycę wyniki TSH wychodzą jej idealnie. Dopiero badanie FT3 iFT4 pokazują,że ma problem z tarczycą
Tak wiem ale to drożej kosztuje i to sporo nawet. Na razie babeczka w laboratorium poleciła mi tylko tsh a potem resztę próbować.

Cytat:
[/b]

z tym to sie zgodze
parę lat temu zrobiłam sobie miksture własnie z tym olejkiem, jajkiem i czymś jeszcze
za chiny nie mogłam tego zmyć
A mi zmywa się normalnie dwa razy szampon i już. Czyli tak jak zawsze myję głowę. No i ja tylko wcieram go w skórę głowy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-24, 11:45   #145
goldika
Zakorzenienie

Kachula82 Nie mam pojecia jak rycynowy dziala na dluzsza mete, nie zaglebialam sie w temat bo zrazilo mnie zmywanie i to jaki jest gesty (stosowalam na rzesy i brwi jakis czas)
Mi po ciagy wylysialy do zera zakola... normalnie siedzialam i ryczalam. ale zaczelam wcierac Jantar i wszystko odroslo. Teraz maja po jakies 3cm i okrutnie stercza i cala glowa pokryla sie baby hair

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-05-24, 11:50   #146
kicia069
Zadomowienie

Cytat:

mi leciały jakoś 3 miesiące, myślałam ze będę łysa ale pomógł mi czas i ten szampon dermena.. widziałam też kiedyś reklame jakiś tabletek biotebal, że niby to nie suplement tylko lek, może było by to dobre na wypadanie? albo picie drożdży.. ja próbowałam ale prawie wiec pomaga jak ktoś da radę...

mi jak włosy po ciązy już odrosły to moje baby hair wyglądało jakbym sobie czapkę na głowę ubrała bo tyle ich było
Cytat:
A wypluj to słowo i zadepcz! Mam dwójkę i wystarczy. Zresztą stosuję anty i do tego musiałabym być w ciąży już rok Gin mi zmienił prochy na takie co mają uratować włosy ale efekty mają być po 3-4 miesiącach a ja biorę dopiero 2 miesiąc.

Włosy po porodzie mogą lecieć do roku a potem trzeba się zbadać i ja tak właśnie miałam. Myślałam, że to po ciąży i cierpliwie znosiłam ten rok a potem już dermatolog i dalej nic...
A skoro słyszałaś to o rycynowym to powiedz czy potem włosy dziewczynom się wzmocniły czy nie? Bo mam już sporo baby hair ale co z tego skoro inne lecą dalej.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Tak wiem ale to drożej kosztuje i to sporo nawet. Na razie babeczka w laboratorium poleciła mi tylko tsh a potem resztę próbować.

A mi zmywa się normalnie dwa razy szampon i już. Czyli tak jak zawsze myję głowę. No i ja tylko wcieram go w skórę głowy.
a tak swoją drogą co do ginekologa przypomniała mi sie śmieszna historia mojej szwagierki, miała nieregularny okres i gin przepisał jej hormony na wyregulowanie cyklu (nie zabezpieczała się specjalnie ale cieszyła sie ze nie zachodzi w ciąże, `uważali` że tak to ujmę)

po jakimś czasie okazało się że jest w CIĄŻY!! jak przyszła do ginekologa to on się ucieszył i na głos, widze że hormony na zajście w ciąze które pani przepisałem poskutkowały...

zostawie to bez komentarza... swoją drogą to ciekawe jaką miała minę jak to usłyszała, ale mimo wszytko to wina jej bo kto sie nie zabezpiecza to.. wiadomo
kicia069 jest offline  
Stary 2012-05-24, 12:00   #147
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
mi leciały jakoś 3 miesiące, myślałam ze będę łysa ale pomógł mi czas i ten szampon dermena.. widziałam też kiedyś reklame jakiś tabletek biotebal, że niby to nie suplement tylko lek, może było by to dobre na wypadanie? albo picie drożdży.. ja próbowałam ale prawie wiec pomaga jak ktoś da radę...

mi jak włosy po ciązy już odrosły to moje baby hair wyglądało jakbym sobie czapkę na głowę ubrała bo tyle ich było

a tak swoją drogą co do ginekologa przypomniała mi sie śmieszna historia mojej szwagierki, miała nieregularny okres i gin przepisał jej hormony na wyregulowanie cyklu (nie zabezpieczała się specjalnie ale cieszyła sie ze nie zachodzi w ciąże, `uważali` że tak to ujmę)

po jakimś czasie okazało się że jest w CIĄŻY!! jak przyszła do ginekologa to on się ucieszył i na głos, widze że hormony na zajście w ciąze które pani przepisałem poskutkowały...

zostawie to bez komentarza... swoją drogą to ciekawe jaką miała minę jak to usłyszała, ale mimo wszytko to wina jej bo kto sie nie zabezpiecza to.. wiadomo

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:

a wiadomo, wiadomo
Stary 2012-05-24, 12:07   #148
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Ja też "uważałam" przy drugim...

O tym biotebal też słyszałam ale cena
Zaraz zobaczę ten szampon Dermena, a drożdże to boję się, że źle zabije te bakterie czy co tam trzeba wrzątkiem zabić i co wtedy? Na serio pytam co w tym przypadku będzie?

Kachula82 jest offline  
Stary 2012-05-24, 12:08   #149
metaxa
Zakorzenienie

dziewczyny, tu macie efekt farbowania orzechowym brązem joanny-niebieska seria
bardzo mi się podoba

http://agowepetitki.blogspot.com/201...oft-color.html

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-05-24 o 12:37
metaxa jest offline  
Stary 2012-05-24, 12:08   #150
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
szkoda, bo już się nastawiłam że zobaczę efekt po revii jak wygląda ten jasny braz bo na necie znalazłam jakieś 2 różne opakowania
dziewczyny przez wasze linki,wysperałam i nabrałam głęboką chęć na kosmetyki khadi, szczególnie ten olejek symulujący wzrost, szampon z migdałowy z miodem ale co do henny nie jestem zadowolona bo widze ze jest albo czerń z ciepłym połyskiem albo taka z niebieskim, a ja potrzebuje takiej czystej a kusi mnie sprobowanie raz w życiu tej całej henny..
Strasznie żałuję, że tą revię zamienili, nie ukrywam byłam nawet trochę zła a co do tego olejku stymulującego wzrost to ja go chyba na czerwiec kupię

Cytat:
Na końce kładź na sam koniec. Siedź z farbą ile czasu potrzebujesz a 5-10min przed końcem walnij farbę na końce. Jeśli masz już podniszczone to mogą szybko na bardzo ciemno łapać dlatego lepiej je na koniec zostawić. Ja też tak robię.
właśnie mam problem też z tym, że te końce nawet zapigmentowane po prostu puszczają farbę czasami nawet po pierwszym myciu i tak po tygodniu mam fajne refleksy, ale chyba wolałabym jednolity kolor...

farbowałam w lutym wyrafinowanym kasztanem z loreala to mi wyszły istnie czarne z jakimś niebieskim połyskiem a po jednym myciu były już takie jakie miały być tylko czerwono wyszło przy głowie bo miałam tylko tam jaskrawą czerwień poprzednio wieczorem albo jutro (zależy czy złapię słońce jak będzie fotograf pod ręką) wstawię po tym chantalu

wstawiam zdjęcie po tym lorealu bo się może komuś przyda
(przepraszam za te zakurzone lustro )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0378.jpg (31,1 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-24 o 12:10
Meadow jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
brąz, farbowanie, joanna, kolor, odcień farba wellaton, twarz kształt fryzurka, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości