kłopoty z kolorami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-27, 16:25   #1
betka13
Przyczajenie

GG do betka13

kłopoty z kolorami

Witam! Mam kłopoty z dobraniem kolorów kosmetyków do swojej cery, szczególnie jeli chodzi o cienie do powiek. jeśli się na jakieś zdecyduję, zawsze się okazuje, że bardzo szybko znikaja z powiek lub "chowają" się - szybko znikają. Jakie pomadki do ust będą dla mnie najlepsze?
Z poważaniem
Beata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HWScan00084.JPG (5,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HWScan00085.JPG (7,8 KB, 0 załadowań)
betka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 10:48   #2
Sam
Zadomowienie

Re: kłopoty z kolorami

Witaj
na obydwu zdjęciach wyglądasz zupełnie inaczej. Która jest aktualna ? Masz może jeszcze jakąś fotografię ?

Pozdrawiam
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 11:21   #3
betka13
Przyczajenie

GG do betka13

Moje aktualne zdjęcie - z krótkimi włosami. Z dłuższymi - zrobione w czerwcu. Koloryt cery - pośredni między oboma zdjęciami (fotografie robione w różnych firmach fot.). Niestety, więcej zdjęć odpowiednich nie mam
betka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 12:50   #4
Sam
Zadomowienie

Witaj ponownie Beatko. Jeżeli chodzi o kolorki to ciężko mi coś zdecydować bo na jednym zdjęciu jesteś 'zimna': blada cera, czarne oczy i włosy, na drugim - 'ciepła': skóra wpada w pomarańcz, tak samo końcówki włosów.
Nie chce w takim wypadku radzić, żeby Ci nie zrobić "krzywdy" nieodpowiednio dobraną kolorystyką.
Generalnie fajniej wygladasz na zdjeciu nr 1 - lepsza fryzurka i dzięki kontrastowym zestawieniu cery z włosami wyostrzyły Ci się rysy.
Masz ciemne oczy, więc ich kolor ładnie podkreślą barwy fioletu i niebieskiego. na zewnętrzną strone kącików oczu możesz nanieść ciemny cień - tak by je nieco 'unieść'. Na drugim zdjęciu masz nieco pełniejsza twarz niz na pierwszym - mozna ją wyszczuplić różem do policzków (może być w kolorze beżu) ukośnymi pociągnięciami pędzla.
Co do kolorów szminek - jak już wyżej pisałam - niestety na podstawie tak różnych zdjęć nie jestem Ci w stanie doradzić. Dolna warge masz nieco szersza niz górna - jeżeli chcesz je optycznie troszke wyrównać, obrysuj konturówką, wypełnij matową pomadką - a dodatkowo górną wargę muśnij błyszczykiem - dzieki temu będzie się wydawała pełniejsza).

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości