Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne myśli, chwile prywatności, spotkania...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-22, 10:44   #1
brzydkie
Rozeznanie

Jak poznac czy mu zalezy?

jestemz chlopakiem od ponad pol roku.Spotykamy sie prawie rok.dzieli nas odleglosc okolo 100km studiujemyw innych miastach,on jest na uczelni wojskowej.Poczatki zwiazku byly starszne ,na poczatku zanim jeszce nie bylismy razem byl zainteresowany bardzo pozniej..nagle zazcal sobie odpuszczac..zjezdzal rzadko co 2 a zdarzalo sie naweet 3 tygodnie.Kontakt telefoniczny byl oplakany ,zazwyczaj pare smsow nieczulych ,co slychac u Ciebie bo uj mnie to i to.Wymiana informacji krotka.Tak bylo ...jak byl daleko.jak przyjezdzal Dogadywalismy sie super,smialismy milo spedzalissmy czas ,byl czuly .A pozniej znow ..taka oboejtnosc.
Rozmawialam ze dla mnie wazne jest to ze o mnei pamieta i zalezy mi na czestszych spotkaniach i kontakcie gdy sie nie widzimy.Zmienial sie czasami na jakis czas, poznij wracalo do normy.Tak naprawde nigdy mi nie powiedzial ze mnie kocha, mowil ze mu zalezy...ale mysle ze nic wiecej nie czuje
Rozumiem ze ma duzo zajeć ,wojsko to wojsko.Niby ostatnio czesciej pisze, chce przyjezdzac tez czesciej..Ale nie czuje sie dla niego nikim wyjatkowym.Ciagle mysle o zerwaniu.Do nastepnego spotkania.Osttanio zastanawiam czy nie poprawil sie...bo chce czegso wiecej..seksu.Wiecej o tym mowi.Nie zgodzilam sie jeszcze na taki krok ,bo nie chce zalowac.Jesli sie nie uda nam..i nie wiem czy chec to dalej ciagnac.zalezy mi ale nei otworze sie na zwiazek w ktorym brakuje mi okazywania uczuc i nie cuzje sie kochana..Jelsi cos mi mowi ..to to ,ze mnie lubi i mu sie podobam.Zdarzalo sie ze zapominal o spelnieniu moich prozb,na walentynki wyslal mi : wszysrtkeigo najlepszego w smsie tyle :P.Moze i ja nie narzucam mu sie zbytnio.Nie walcze jak lwica...Bo wiem ze nie zmusze go do zainteresowania silą ,albo przyjdzie uczucie albo nie..Zdarzlo mu sie nie przyjechac bo zapisal sie na jaksi kurs 2 dniowy na przyklad albo mial duzo nauki,.jka rzadko odkladam spotkania,czy jestem naiwna czy przewrazliwiona?
jak mam sprawdzic czy mu zalezy?nie wiem czemu tak ciezko mi to skonczyc...zarezykowac.Sp alilabym sie jakby powiwedzial jak chcesz...i odpuscil sobie.stracony czas,.

mam mieszane mysli;p nie wiem co powinnam zrobic.

JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-05-22 o 11:07
brzydkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:19   #2
tacyta
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak poznac czy mu zalezy?

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
jestemz chlopakiem od ponad pol roku.Spotykamy sie prawie rok.dzieli nas odleglosc okolo 100km studiujemyw innych miastach,on jest na uczelni wojskowej.Poczatki zwiazku byly starszne ,na poczatku zanim jeszce nie bylismy razem byl zainteresowany bardzo pozniej..nagle zazcal sobie odpuszczac..zjezdzal rzadko co 2 a zdarzalo sie naweet 3 tygodnie.Kontakt telefoniczny byl oplakany ,zazwyczaj pare smsow nieczulych ,co slychac u Ciebie bo uj mnie to i to.Wymiana informacji krotka.Tak bylo ...jak byl daleko.jak przyjezdzal Dogadywalismy sie super,smialismy milo spedzalissmy czas ,byl czuly .A pozniej znow ..taka oboejtnosc.
Rozmawialam ze dla mnie wazne jest to ze o mnei pamieta i zalezy mi na czestszych spotkaniach i kontakcie gdy sie nie widzimy.Zmienial sie czasami na jakis czas, poznij wracalo do normy.Tak naprawde nigdy mi nie powiedzial ze mnie kocha, mowil ze mu zalezy...ale mysle ze nic wiecej nie czuje
Rozumiem ze ma duzo zajeć ,wojsko to wojsko.Niby ostatnio czesciej pisze, chce przyjezdzac tez czesciej..Ale nie czuje sie dla niego nikim wyjatkowym.Ciagle mysle o zerwaniu.Do nastepnego spotkania.Osttanio zastanawiam czy nie poprawil sie...bo chce czegso wiecej..seksu.Wiecej o tym mowi.Nie zgodzilam sie jeszcze na taki krok ,bo nie chce zalowac.Jesli sie nie uda nam..i nie wiem czy chec to dalej ciagnac.zalezy mi ale nei otworze sie na zwiazek w ktorym brakuje mi okazywania uczuc i nie cuzje sie kochana..Jelsi cos mi mowi ..to to ,ze mnie lubi i mu sie podobam.Zdarzalo sie ze zapominal o spelnieniu moich prozb,na walentynki wyslal mi : wszysrtkeigo najlepszego w smsie tyle :P.Moze i ja nie narzucam mu sie zbytnio.Nie walcze jak lwica...Bo wiem ze nie zmusze go do zainteresowania silą ,albo przyjdzie uczucie albo nie..Zdarzlo mu sie nie przyjechac bo zapisal sie na jaksi kurs 2 dniowy na przyklad albo mial duzo nauki,.jka rzadko odkladam spotkania,czy jestem naiwna czy przewrazliwiona?
jak mam sprawdzic czy mu zalezy?nie wiem czemu tak ciezko mi to skonczyc...zarezykowac.Sp alilabym sie jakby powiwedzial jak chcesz...i odpuscil sobie.stracony czas,.

mam mieszane mysli;p nie wiem co powinnam zrobic.
Na podstawie tego, co napisałaś, sądzę, że jemu aż tak bardzo nie zależy na Waszej relacji (albo zależy mu tylko na tym, żeby w końcu Cię zaliczyć). Na początku był Tobą wyraźnie zauroczony ,ale potem czas i odległość zrobiły swoje (rozłąka to duże wyzwanie dla związku zwłaszcza takiego z krótkim stażem jak Wasz). Nie spędziliście ze sobą wystarczająco dużo czasu, aby nawiązać silną więż. Na Twoim miejscu bym to zakończyła. Widać, że męczy Cię ta sytuacja, facet nie spełnia Twoich potrzeb, nie czujesz się szczęśliwa. Związek ma dawać szczęście.
Stary 2012-05-22, 13:09   #3
chocolattesorbert
BAN stały

zależy mu na... wiadomo czym. A nie Autorko na Tobie.
chocolattesorbert jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:20   #4
brzydkie
Rozeznanie

mi tez sie tak wydaje..

ostatnio nawet paroma komentarzami dal mi to do zrozumienia.

czasami wyskakiwał tekstami o wspolnym zyciu,przyszlosci,planuje wspolne wakacje.Ale to raz na jakis czas go najdzie.Nie stara sie caly czas..pisze kiedy ma ochote.
Przykro mi bo mysle ze nie ejst zlym chlopakiem...dobrze sie dogadujemy ale zwiazki na odleglosc tak juz maja.
chce zerwac...tylko jak to zrobic? jak go przygotowac ? co powiedziec spotkamy sie pewnie w sobote.

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-05-22 o 18:23
Stary 2012-05-22, 18:40   #5
normalnyFacet
Zakorzenienie

a może z niego nie jest wylewny człowiek?

a może zaproś go do siebie? może wykaż się jakąś inicjatywą i zobacz jego reakcję..
normalnyFacet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:50   #6
brzydkie
Rozeznanie

Nie weim czy nie jest..na poczatku znajomosci byl bardziej;pWiadomo facet..trudniej mu mowic o uczuciach.
Kiedys sie zdenerwoaalam bardzo i chcialm zerwac...i napsialam mu ze musimy pogadac...ograiczylam mocno kontakt.Przyjechal skruszony i widzialam ze sie boi ze mnie straci..
I nie zerwalam..czasami mysle ze jestem przewrazliwiona ,ze wymagam od niego wiecej ,a sama tez rzadko pisze pierwsza,inicjuje spotkania.

Ale jesli by mu zalezalo wyslal by mi na walentynki takei od neichcenia zyczenia?prosilam go czasem o cos a on zapominal...czasami nei odpisuje na smsy,chociaz jest lepiej niz bylo..nie czuje sie szczesliwa.Albo poswiecal weekend na cos zupelnie innego zamiast do mnie przyjechac?

tak chyba nie postepuje chlopak ktoremu zalezy?

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-05-22 o 18:52
Stary 2012-05-22, 19:21   #7
anuluu
Raczkowanie

Mam podobną sytuację z facetem zastanawiam się czy zerwać. Z tą różnica że jestem z nim prawie 2 lata i mieszkamy od siebie oko 10 km. Jak on mnie potrzebuje to zawsze jestem obok, ale w drugą stronę to bardzo rzadko działa, seks coraz rzadziej uprawiamy, bo albo nie ma kiedy, albo rodzice za ścianą. W dobrym okresie (lub po kłotni) pisze i dzwoni ciągle, co chwilę szuka okazji do spotkania. W gorszym czasie unika spotkań i prawie się nieodzywa. Nie wiem co mam robić. Tak samo jak autorka, czy zerwać, czy ciągnąć to dalej. Z drugiej strony się boje zostać sama, bo jednak jak naprawdę mam problem to zjawia się natychmiast.

94 92 90 88 86 84 82 80 78 76 74 72 70
anuluu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości