Pomoc w zmianie fryzurki ;P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-24, 18:28   #1
_papillon_
Raczkowanie

Cool

Pomoc w zmianie fryzurki ;P

Hej dziewczyny!

Końcówki błagają mnie, żeby je choć troszkę podciąć, więc ogłaszam wszem i wobec, że wybieram się do fryzjera!
Wcześniej długo miałam różne grzywki - na bok, asymetryczna, prostą, jakie tylko świat widział. To, co widać na zdjęciach jest pozostałością po takiej ukośnej, na bok.
No i jak już się wybieram do fryzjera, to pomyślałam, żeby też o nią zadbać - myślę o np. takiej. I zastanawiam się też, czy nie skrócić by trochę włosów, oczywiście z wielkim bólem serca bo cienkie to i słabe, może by się wzmocniły.
Macie pomysł na jakąś fajną fryzurkę, która ładnie by wyglądała podczas zapuszczania włosów? Odkąd ścięłam włosy po komunii, dążę do długości do polowy pleców. Bezskutecznie.

Zdjęcia robione przed chwilką, techniką "słit focia". Pierwsze 2 po odgarnianiu do tyłu, co mam w zwyczaju teraz robić. Jak zostawię je w spokoju, wyglądam jak na ostatnim.

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00988-001.jpg (44,7 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00989-001.jpg (84,1 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00990.jpg (90,4 KB, 245 załadowań)
_papillon_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:53   #2
uca
Rozeznanie

Dot.: Pomoc w zmianie fryzurki ;P

Moim zdaniem super wygladasz z ta odrosnieta grzywka teraz . Chociaz ta ze zdjecia fryzury tez jest niczego sobie, tyle ze rzeczywiscie sporo wlosow na nia pojdzie. Wlosy niestety nie wzmacniaja sie po podcieciu, to mit, po prostu ladniej wygladaja po wyrownaniu, gesciej i zdrowiej - to jest raczej efekt estetyczny. Tak naprawde wlosy wymagaja podciecia jedynie jesli sie rozdwajaja - jak nie obetniesz rozdwojonego to on sie bedzie rozdwajal dalej.
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 22:56   #3
meap
Przyczajenie

A może po prostu je wycieniujesz? Dobrze wycieniowana fryzurka długo ładnie wygląda, nawet jeśli włosy urosną, dlatego jest dobra przy zapuszczaniu, a do tego włosy praktycznie same się układają.
meap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 23:25   #4
antygonglowa
Raczkowanie

Ja bym na Twoim miejscu NIE cieniowała i NIE robiła sobie grzywki na ukos. Kompletnie nie pasuje to do Ciebie, a sprawi, że będziesz wyglądała troszkę tandetnie. Jesteś bardzo ładna, ale masz taki typ urody, że łatwo przegiąć. Tak więc jedyne co zrobiłabym w Twoim przypadku to delikatnie podcjęła. Szczerze, jest najlepiej jak może być jeśli chodzi o grzywkę ( a raczej jej brak ).
antygonglowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 07:20   #5
uca
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez antygonglowa Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu NIE cieniowała i NIE robiła sobie grzywki na ukos. Kompletnie nie pasuje to do Ciebie, a sprawi, że będziesz wyglądała troszkę tandetnie. Jesteś bardzo ładna, ale masz taki typ urody, że łatwo przegiąć. Tak więc jedyne co zrobiłabym w Twoim przypadku to delikatnie podcjęła. Szczerze, jest najlepiej jak może być jeśli chodzi o grzywkę ( a raczej jej brak ).
Popieram, dobrze to ujelas.
Stary 2012-05-25, 10:56   #6
Holly85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez antygonglowa Pokaż wiadomość
10/10
świetnie wyglądasz dokładnie w takich włosach jakie masz. ta długość, ten kolor i żaden inny.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 12:26   #7
Aguszka88
Raczkowanie

Ja jednak zrobiłabym na Twoim miejscu grzywkę, masz pociągłą twarz i wysokie czoło, więc grzywka by optycznie zaokrągliła buzię. Śliczna jesteś, delikatna, ładna dziewucha
Aguszka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 13:16   #8
Kaminka24
Rozeznanie

Fajnie by było jakbyś wstawiła zdjęcia z poprzednimi grzywkami swoimi
Wg mnie również nic nie musisz zmieniać no chyba że bardzo chcesz
Podciąć tylko zniszczone końcówki
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 16:02   #9
malamenda2009
Zakorzenienie

antyglonowa - zgadzam się w 100% fajnie Ci w prostych, może po prostu lekko tylko podetnij, bez grzywki jest dobrze A cienkie włosy niestety rzadko dobrze wyglądają jak są długie tzn. chodzi mi o to, że nie ma takiego ładnego efektu jak przy bardzo gęstych i grubych. Niestety mam podobny problem i też zapuszczam, podcinam jedynie 2 cm co 3 miesiące
Stary 2012-05-25, 20:48   #10
_papillon_
Raczkowanie

Cool Dot.: Pomoc w zmianie fryzurki ;P

No, dziewczyny, muszę przyznać, że mnie zszokowałyście. Zwykle słyszałam, że ładniej mi w grzywce, a tu z góry na dół że nie ma takiej opcji

Wydaje mi się właśnie, tak jak napisała Aguszka88, że mam wysokie czoło, i dlatego trwałam przy grzywce. Ostatnio stwierdziłam, że kompletnie nie chce mi się pierniczyć przy niej co rano, bo i tak się nie ułoży tak jak bym chciała i zapuszczam.

Myślę, że zrobię jak mówicie - podetnę końcówki, ewentualnie zejdę troszkę z długości. Ale tego, co zostało po grzywce, nie mogę zostawić tak jak jest - nie chce się układać i smętnie zwisa, lecąc mi na oczy
Tylko jak to wytłumaczyć fryzjerce, żeby mi nie ucieła znowu za dużo?

Wrzucam wszystkie zdjęcia które znalazłam z czeluściach komputera. Robione rok temu, w czerwcu. Mam jeszcze kilka z czasów gdy nosiłam aparat - miałam wtedy mocniej wycieniowane włosy, tylko że nie u siebie. Wrzucę jak dorwę tamten komputer.

Pierwsze zdjęcie pod tytułem "Zrób dzióbek!", na drugim w sumie mało widać, ale zawsze coś.
Stary 2012-05-25, 21:21   #11
misiadelko
BAN stały

Bez grzywki ładniej, tak hmm naturalniej
misiadelko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 04:11   #12
uca
Rozeznanie

Te zdjecia tylko potwierdzaja ze duzo lepiej bez grzywki! Gdzies to juz pisalam: nie kazde wysokie czolo trzeba zaslaniac .
Stary 2012-05-26, 10:46   #13
malamenda2009
Zakorzenienie

Z grzywką pospolicie, bez - jak modelka
Stary 2012-05-27, 14:12   #14
_papillon_
Raczkowanie

Dziękuję dziewczyny!
Gdyby nie wy, pewnie zdecydowałabym się na grzywkę z przyzwyczajenia. Uratowałyście mnie! Jeszcze tylko muszę znaleźć jakiegoś fryzjera, dla którego 1 cm to rzeczywiście 1 cm...

Pozdrawiam!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości