Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-15, 22:13   #631
Irja
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki KALLOS

O, Aggie, a dałabyś radę jakoś wytłumaczyć w którym miejscu ten sklep?
Gdzieś w okolicy McDonalda? albo może Hali głównej?
Stary 2008-05-15, 22:27   #632
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
O, Aggie, a dałabyś radę jakoś wytłumaczyć w którym miejscu ten sklep?
Gdzieś w okolicy McDonalda? albo może Hali głównej?
Przejście podziemne pod Emilii Plater na styku Dworca Centralnego i Złotych Tarasów pawilon numer 111. http://www.armod.pl/
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:30   #633
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Benek mnie uprzedziła. Dodam, że tuż obok - po lewo - jest sklepik z płytami, kasetami, itp. Tam oprócz Kallosa jest Chi, Farouk i wiele innych szamponow i odżywek, których wcześniej nigdy nie widziałam, alen wyglądaja zachęcająco. I Matrixy w ogromnych opakowaniach (przynajmniej litrowych albo i wiekszych). Raj dla oczu...

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:45   #634
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Benek mnie uprzedziła. Dodam, że tuż obok - po lewo - jest sklepik z płytami, kasetami, itp. Tam oprócz Kallosa jest Chi, Farouk i wiele innych szamponow i odżywek, których wcześniej nigdy nie widziałam, alen wyglądaja zachęcająco. I Matrixy w ogromnych opakowaniach (przynajmniej litrowych albo i wiekszych). Raj dla oczu...
Aggie co tam litrowego z Matrixa widziałaś? Czy to było coś z serii Biolage nawilżającej?
Stary 2008-05-15, 22:51   #635
Irja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Przejście podziemne pod Emilii Plater na styku Dworca Centralnego i Złotych Tarasów pawilon numer 111. http://www.armod.pl/
Cytat:
Dzięki dziewczyny, wiem gdzie to jest, więc na pewno tam zajrzę
Stary 2008-05-15, 23:08   #636
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Aggie co tam litrowego z Matrixa widziałaś? Czy to było coś z serii Biolage nawilżającej?
Czy ja wiem - widziałam to co w linkach:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21023
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9206
Przyznam, że nie zwróćiłam uwagi na Biolage, czy jest, bo poszlam tam konkretnie po Kallosa, a jak czekalam, tow oczy rzuciło mi się parę kolorowych butli - wlasnie te Matriksy co w linkach i jeszcze kilka szamponow, których wczesniej nie widzialam, w wielobarwnych opakowaniach.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Stary 2008-05-15, 23:14   #637
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Czy ja wiem - widziałam to co w linkach:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21023
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9206
Przyznam, że nie zwróćiłam uwagi na Biolage, czy jest, bo poszlam tam konkretnie po Kallosa, a jak czekalam, tow oczy rzuciło mi się parę kolorowych butli - wlasnie te Matriksy co w linkach i jeszcze kilka szamponow, których wczesniej nie widzialam, w wielobarwnych opakowaniach.
Ach, to widziałas to samo co i ja Z Biolage mieli tam małe opakowania balsamu do spłukiwania nawilżającego i wzmacniającego. A po Twoim poście miałam nadzieję, że to może duże balsamy Biolage były
Stary 2008-05-16, 08:00   #638
Giga10
Rozeznanie

dziewczyny ja nie jestem z w-wy ale będę tam na dworcu centr za miesiąc. Czy mogłybyście wytłumaczyć mi, jak dojść do tego sklepiku? Ja jak wysiadam i z peronu schodami wjadę na górę to jestem w takim korytarzu, który łączy się ze złotymi tarasami. Wiem też jak dojść na halę główną więc jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć jak z głównej dojść byłabym wdzięczna
Giga10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:11   #639
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Chyba wiem, o co ci chodzi. Zakładając, że jestes w korytarzu łączącym się ze Złotymi Tarasami - czyli przy drzwiach obrotowych, z których wchodzi się bezpośrednio do ZT. Stań plecami do tych drzwi, wyjdź z korytarza do pasażu głównego i skręć w lewo. Idź cały czas prosto. Po lewej stronie będziesz miała sklep z Kallosem - tuz przed nim jest sklep z płytami CD i filmami. Nad sklepem jest napis "artykuły fryzjerskie" - powinnas trafić. To niedaleko wyjścia wprost na Pałac Kultury. Jak będziesz szła wg moich wskazówek to powinnaś minąć po prawej stronie jakieś szafki, po lewej duży kiosk z gazetami, później po prawej salon gier zręcznościowych.

A ja się pochwalę - wczoraj użyłam maski Carotta . Myłam włosy wieczorem, a zwykle wtedy rano mam włosy lekko przetłuszczone przy skroniach. Przed chwila oglądałam się w lustrze - zero śladów przetłuszczenia, włosy wyglądają tak, jakbym je myła przed chwilą. Czyli po całej nocy wlosy wyglądają na świeżo umyte... Hmm... więcej napiszę wieczorem, ale coś czuję, że dzięki Carotcie będę mogła wkrótce zrezygnować z codziennego mycia głowy...

Stary 2008-05-16, 12:42   #640
Giga10
Rozeznanie

[quote=Aggie125;7573140]Chyba wiem, o co ci chodzi. Zakładając, że jestes w korytarzu łączącym się ze Złotymi Tarasami - czyli przy drzwiach obrotowych, z których wchodzi się bezpośrednio do ZT. Stań plecami do tych drzwi, wyjdź z korytarza do pasażu głównego i skręć w lewo. Idź cały czas prosto. Po lewej stronie będziesz miała sklep z Kallosem - tuz przed nim jest sklep z płytami CD i filmami. Nad sklepem jest napis "artykuły fryzjerskie" - powinnas trafić. To niedaleko wyjścia wprost na Pałac Kultury. Jak będziesz szła wg moich wskazówek to powinnaś minąć po prawej stronie jakieś szafki, po lewej duży kiosk z gazetami, później po prawej salon gier zręcznościowych.

Aggie - baaaardzo Ci dziękuję, twoja mapka jest naprawdę bardzo dokładna więc z pewnością go znajdę
Giga10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:15   #641
Djapira
Zadomowienie

Dziewczyny, czy można zamówić odżywkę Kallosa przez internet? Bo w mojej mieścinie nie ma Jeśli znacie jakąś, godną polecenia, stronę int. to proszę podajcie

Djapira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:18   #642
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy można zamówić odżywkę Kallosa przez internet? Bo w mojej mieścinie nie ma Jeśli znacie jakąś, godną polecenia, stronę int. to proszę podajcie
www.uradka.pl

Stary 2008-05-20, 10:41   #643
Djapira
Zadomowienie

Aggie, dziękuje bardzo

Stary 2008-05-20, 13:45   #644
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Dziewczyny pytanie
Jak stosowac ta maske kallos na mokre suche wlosy i ile trymac ?
Chodzi mi o ta (podawałam link na poprzedniej stronie)

ps. przeczytałam by jeszcze raz ten watek ale strasznie mi cos wizaz muli ;/ a chce ja nalozyc jeszcze przed 4

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 14:08   #645
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie
Jak stosowac ta maske kallos na mokre suche wlosy i ile trymac ?
Chodzi mi o ta (podawałam link na poprzedniej stronie)

ps. przeczytałam by jeszcze raz ten watek ale strasznie mi cos wizaz muli ;/ a chce ja nalozyc jeszcze przed 4
jak normalną odżywkę- myjesz włosy, nakładasz kallosa i po jakimś czasie spłukujesz
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 14:12   #646
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
jak normalną odżywkę- myjesz włosy, nakładasz kallosa i po jakimś czasie spłukujesz
Ok dziekuje Ci

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-05-20, 14:35   #647
Djapira
Zadomowienie

Aggie, a masz inną stronę? Bo na tej nie ma tej odżywki, której szukam.

Stary 2008-05-20, 14:38   #648
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Aggie, a masz inną stronę? Bo na tej nie ma tej odżywki, której szukam.
Może tutaj:
http://armod.pl/

A skąd jesteś? Jak wklepiesz w google "Kallos", powinnas wejść na ich stronę i znaleźć adresy salonow fryzjerskich, które sprzedaja produkty Kallosa.

Stary 2008-05-21, 12:05   #649
Djapira
Zadomowienie

Cytat:
Może tutaj:
http://armod.pl/

A skąd jesteś? Jak wklepiesz w google "Kallos", powinnas wejść na ich stronę i znaleźć adresy salonow fryzjerskich, które sprzedaja produkty Kallosa.
Tutaj jest Super

Jestem z Wołomina, ale nie znam dobrze Warszawy i wolę sobie zamówić.

Aggie czy za rejestracje w takim internetowym sklepie sie płaci lub płaci się co jakiś czas? Czy trzeba regularnie coś zamawiać? Pierwszy raz będę coś kupywać w taki sposób i nie mam pojęcia jak to z tym jest. Poza tym nie przewiduje częstych zakupów przez internet.

Stary 2008-05-21, 12:35   #650
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Ja oprócz Latte stosuję ostatnio maseczkę z olejkiem z orzecha kokosowego- jest świetna Włosy fajnie nawilżone, końcówki jak nowe. Wydaje mi się również, że skład ma lepszy od mlecznej. Parfum nie jest wysoko w składzie za to odżywczy kokos owszem
Widzę, że się skusiłaś na kokosową maskę moje włosy też ją uwielbiają. Są po niej miękkie, błyszczące, zdrowe i się nie puszą. Dziś właśnie zamówiłam 2 opakowanie, bo z poprzedniego została mi już resztka. Szkoda, że nie ma jej w litrowych opakowaniach (a jak je wyciągnęłam z paczki to wydawało mi się takie wielkie :P) Dodatkowo zamówiłam jeszcze 800 ml maski Latte i już nie mogę sie doczekać na paczkę
poison.iv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:17   #651
asiulka123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Widzę, że się skusiłaś na kokosową maskę moje włosy też ją uwielbiają. Są po niej miękkie, błyszczące, zdrowe i się nie puszą. Dziś właśnie zamówiłam 2 opakowanie, bo z poprzedniego została mi już resztka. Szkoda, że nie ma jej w litrowych opakowaniach (a jak je wyciągnęłam z paczki to wydawało mi się takie wielkie :P) Dodatkowo zamówiłam jeszcze 800 ml maski Latte i już nie mogę sie doczekać na paczkę
No szkoda, że nie ma 1000 ml tej kokosowej Jestem pewna, że następnym razem zamówię jeszcze raz tą kokosową

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:26   #652
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
no dobra ale na okolo ile minut ja nalozyc nie chce przesadzic

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-05-21, 19:14   #653
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
no dobra ale na okolo ile minut ja nalozyc nie chce przesadzic
tak jak napisałam- jak normalną odżywkę- kilka-kilkanaście minut- ze stoperem i tak siedzieć nie będziesz
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:16   #654
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
tak jak napisałam- jak normalną odżywkę- kilka-kilkanaście minut- ze stoperem i tak siedzieć nie będziesz
No to ok

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-05-21, 20:26   #655
ana0502
Raczkowanie

Cytat:
A ja się pochwalę - wczoraj użyłam maski Carotta . Myłam włosy wieczorem, a zwykle wtedy rano mam włosy lekko przetłuszczone przy skroniach. Przed chwila oglądałam się w lustrze - zero śladów przetłuszczenia, włosy wyglądają tak, jakbym je myła przed chwilą. Czyli po całej nocy wlosy wyglądają na świeżo umyte... Hmm... więcej napiszę wieczorem, ale coś czuję, że dzięki Carotcie będę mogła wkrótce zrezygnować z codziennego mycia głowy...
Zastanawiam sie czy nie dorzucic do zamowienia tej maski Carot.

Moze mi ktos sprawdzic date waznosci na tych kosmetykach? Tzn jak dlugo moge je trzymac. Nie wiem ile moge sobie kupic na zapas
ana0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 23:00   #656
Djapira
Zadomowienie

Przepraszam, czy ktoś może umiałby odpowiedzieć na moje pytanie, a brzmi ono tak: w sklepie int. jest możliwość odbioru od listonosza i wtedy się placi za produkt i przesylke, mozna tez odebrac samemu, ale skad? Z poczty czy z miejsca, gdzie firma/sklep ma swoją siedzibę ?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Stary 2008-05-22, 06:58   #657
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Ja wczoraj nalozylam maske kallosa i dzis sa takie tluste Koszmar
Co ile ta maske stosowac ?

Papierosy
zapuszczanie
Stary 2008-05-22, 07:43   #658
patrycja350
Zadomowienie

Cytat:
Ja wczoraj nalozylam maske kallosa i dzis sa takie tluste Koszmar
Co ile ta maske stosowac ?

Nakładałaś ta maskę od skóry??
Bo ja też tak miałam jak nałożyłam ją od razu na skórę.. Teraz nakłada, od połowy włosów i jest ok
patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 07:45   #659
deMitia
Rozeznanie

Ja zachęcono waszymi dobrymi recenzjami i bardzo niskimi cenami zrobiłam sobie ostanio wielkie zamównie z Kallosa- kupiłam maskę Placentę- tę nową z jedwabiem [jak dotąd używałam ją raz i przyznam szczerze, że zapach ma tak potwornie męczący, że mnie znięchęciła- co do efektu- to hmmm... włosy są błyszczące, ładnie się układają, ale taki efekt miała na moich włosach nawet odzywka z Rosmana. Na razie jednak wstrzymam się z ostatecznymi recenzjami, bo w końcu cóź można powiedzieć po jednej aplikacji o kosmetyku. ], balsam midollo- z wyciągiem z łożysk roślinnych- pachnie tak jak Placenta, i efekt był podobny, włosy ładnie się błyszczą i baaardzo dobrze rozczesują. Poza tym do mam szampon jajeczny- ślicznie pachnie, ładnie się pieni, jest wydajny, więc jestem z niego jak najbardziej zadowolona, szczególnie, że litr kosztuje około 5 zł
Do kompletu kupiłam jeszcze balsam Profisilka bez słukiwania z proteinami jedwabiu (włosy są po nim sztywne, ale prosssste! ) i jedwab, którego albo ja nie wiem jak uzywać, albo na moich włosach nic nie daje.
Reasumując: nie jest to może mistrzostwo świata, ale jak za tę cenę, to świetne produkty do długich włosów, z racji tego, że aplikacja kosmetyku musi być większa- zwykła odzywka sklepowa 200 ml starczała mi na 4-5 razy.
Stary 2008-05-22, 07:45   #660
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Nakładałaś ta maskę od skóry??
Bo ja też tak miałam jak nałożyłam ją od razu na skórę.. Teraz nakłada, od połowy włosów i jest ok
Troche sie nalozyla przy skorze ale ogolnie od polowy

Papierosy
zapuszczanie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości