Kosmetyki KALLOS - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-07-03, 10:38   #1831
myszka2020
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Uzyłam wczoraj kallosa aloesowego i podoba mi się Co prawda mógłby bardziej dociążyć, ale włosy są fajnie miękkie i błyszczące.
Uwielbiam go z dodatkiem oleju, wczoraj użyłam właśnie, bosko nawilża No i jest cudowny pod olej

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
przyszła Multivitamina, jutro będą testy zapach ma bardzo fajny, owocowo-kwiatowy - trochę jak Garnier Oleo Repair albo Fructis
Nie kuś, nie kuś, nie kuś. Nieeeeeee

Cytat:
Melduję, że Multivitamina się sprawdziła na moich sucharach jak dla mnie obok Botoxu najlepszy Kallos! Do reszty Kallosów raczej nie wrócę, bo przy tych dwóch wypadają blado
No następna kusi A botox tak pokochałam, ach
Stary 2015-07-03, 12:49   #1832
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Melduję, że Multivitamina się sprawdziła na moich sucharach jak dla mnie obok Botoxu najlepszy Kallos! Do reszty Kallosów raczej nie wrócę, bo przy tych dwóch wypadają blado
Chyba zacznę więcej masek na głowę nakładać, żeby szybciej zużyć. :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 20:25   #1833
Hosenka*
Moderator KWC

Dzisiaj wypróbuję protoxa

12.11 - Nowości kosmetyczne października
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
22.10 - sprawdź najnowsze aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 734 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 22:41   #1834
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Szczerze? Nigdy takiej nie znalazłam :-D

Haha ja szukam ale nie, że na juz xd

Cytat:
ja miałam kiedyś ten szampon i faktycznie działał: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...#review-838507

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Słyszałam, że "Dove, Advanced Hair Series, Oxygen & Moisture, Spray unoszący włosy u nasady" jest dobry, ale sama nie testowałam, więc przekazuję tylko opinię dalej.
Dzięki

Skrzypokrzywa-33 dzień
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 09:55   #1835
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Haha ja szukam ale nie, że na juz xd

Dzięki
Dodatkowo sporadycznie suche szampony mogę polecić, czesanie z głową w dół i upinanie tych włosów przy twarzy klamerką by nie dotykały skóry, a potem rozpuszczenie na wyjście. Jeśli nosisz przedziałek to warto zmienić stronę. Sama przetestowałam i aż się zdziwiłam jaki push-up mogę uzyskać.

Moim pierwszym Kallosem był Keratin, którego lubiłam. Proteiny zawsze się przydadzą, bo z nimi chyba najtrudniej w włosowej pielęgnacji. Później wypróbowałam Color, który był w porządku, ale trochę za lekki. Kusi mnie też Pro-tox, ale jest z olejem kokosowym i oliwą z oliwek - obydwa posiadam.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 10:03   #1836
wildDaisy
żona bez ogona

Hej Przeczytałam kilkanaście ostatnich stron, chcę sobie zamówić nowe kallosy, a że to inwestycja w wielki słój chciałabym dobrze dobrać, więc radzę się u Was

Mam włosy długie i suche (nie, że jakieś zniszczone, po prostu są suche i sztywne, zawsze takie były) i zastanawiam się nad zachwalanym Kallosem Botox (odstrasza mnie zapach, bo pisałyście, że mydlany i raczej niefajny) a Kallosem Bananowym (właśnie ze względu na zapach!) i Blueberry (chociaż podobno zapach gorszy od banana).

Testowałam wcześniej Kallos Latte - bardzo podobał mi się zapach, ale jakieś spektakularnego działania na włosach nie zauważyłam, dobrze się rozczesywały, były całkiem nawilżone i miękkie (miałam wtedy włosy zniszczone) i Kallosa Czekoladowego, który pogrubiał włosy! Włosy były po nim naprawdę grubsze, ale nie nawilżał wystarczająco no i zapach był dla mnie nie do zniesienia, oddałam go siostrze
Stary 2015-07-05, 10:15   #1837
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Hej Przeczytałam kilkanaście ostatnich stron, chcę sobie zamówić nowe kallosy, a że to inwestycja w wielki słój chciałabym dobrze dobrać, więc radzę się u Was

Mam włosy długie i suche (nie, że jakieś zniszczone, po prostu są suche i sztywne, zawsze takie były) i zastanawiam się nad zachwalanym Kallosem Botox (odstrasza mnie zapach, bo pisałyście, że mydlany i raczej niefajny) a Kallosem Bananowym (właśnie ze względu na zapach!) i Blueberry (chociaż podobno zapach gorszy od banana).

Testowałam wcześniej Kallos Latte - bardzo podobał mi się zapach, ale jakieś spektakularnego działania na włosach nie zauważyłam, dobrze się rozczesywały, były całkiem nawilżone i miękkie (miałam wtedy włosy zniszczone) i Kallosa Czekoladowego, który pogrubiał włosy! Włosy były po nim naprawdę grubsze, ale nie nawilżał wystarczająco no i zapach był dla mnie nie do zniesienia, oddałam go siostrze
Jak Twoje włosy reagują na proteiny? W Kallosie Botox jest keratyna i niektóre włosy się z nią nie lubią. Z drugiej strony wydaje mi się być najbardziej zróżnicowana składowo i dostarcza włosom emolientów, nawilżaczy i protein. Jeśli jesteś pewna, że Twoje włosy lubią proteiny to zdecydowałabym się na tę maskę.
Co do pozostałych masek to wybór między oliwą z oliwek, a olejem z awokado. Z ciekawości spróbowałabym awokado (Blueberry), bo oliwa jest wszędzie łatwo dostępna. Chyba, że przetestujesz dodanie jej do maski/odżywki jaką posiadasz i spisze się super. Wiem, że za bardzo nie doradziłam, bo żadnej w powyższych nie używałam, ale to taka moja analiza.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
Stary 2015-07-05, 10:17   #1838
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Dodatkowo sporadycznie suche szampony mogę polecić, czesanie z głową w dół i upinanie tych włosów przy twarzy klamerką by nie dotykały skóry, a potem rozpuszczenie na wyjście. Jeśli nosisz przedziałek to warto zmienić stronę. Sama przetestowałam i aż się zdziwiłam jaki push-up mogę uzyskać.

Moim pierwszym Kallosem był Keratin, którego lubiłam. Proteiny zawsze się przydadzą, bo z nimi chyba najtrudniej w włosowej pielęgnacji. Później wypróbowałam Color, który był w porządku, ale trochę za lekki. Kusi mnie też Pro-tox, ale jest z olejem kokosowym i oliwą z oliwek - obydwa posiadam.
Hm mam grzywkę z obu stron i przedzialek na środku hm a gdzie je upiac? Może jakaś fotkę pokażesz z neta bo nie wiem haha ja mistrz fryzur nie jestem, nie wspominając, że warkocza nie umiem robić -_-
Również to mój pierwszy Kallos był i od czasu do czasu robił włosom dobrze ale używany rzadko w moim przypadku.

Skrzypokrzywa-33 dzień
Stary 2015-07-05, 10:23   #1839
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Hm mam grzywkę z obu stron i przedzialek na środku hm a gdzie je upiac? Może jakaś fotkę pokażesz z neta bo nie wiem haha ja mistrz fryzur nie jestem, nie wspominając, że warkocza nie umiem robić -_-
Również to mój pierwszy Kallos był i od czasu do czasu robił włosom dobrze ale używany rzadko w moim przypadku.
Chodzi o coś takiego podobnego do tego:

Na zdjęciu Essie Button (ta w ciemnym) z kanału na YT.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
Stary 2015-07-05, 10:35   #1840
wildDaisy
żona bez ogona

Cytat:
Jak Twoje włosy reagują na proteiny? W Kallosie Botox jest keratyna i niektóre włosy się z nią nie lubią. Z drugiej strony wydaje mi się być najbardziej zróżnicowana składowo i dostarcza włosom emolientów, nawilżaczy i protein. Jeśli jesteś pewna, że Twoje włosy lubią proteiny to zdecydowałabym się na tę maskę.
Co do pozostałych masek to wybór między oliwą z oliwek, a olejem z awokado. Z ciekawości spróbowałabym awokado (Blueberry), bo oliwa jest wszędzie łatwo dostępna. Chyba, że przetestujesz dodanie jej do maski/odżywki jaką posiadasz i spisze się super. Wiem, że za bardzo nie doradziłam, bo żadnej w powyższych nie używałam, ale to taka moja analiza.
Dziękuję bardzo Co do protein to moje włosy są po nich sztywne, jakby szorstkie. Nie przepadam np. za większością odżywek Gliss Kur, bo jest tam poupychana keratyna z innymi proteinami, może z wyjątkiem tej żółtej 7 olejków (?), nie wiem czy jeszcze ją produkują, dawno jej nigdzie nie widziałam. Więc zdecydowanie wolałabym coś nawilżającego Czyli teraz zastanawiam się między Bananem a Jagódką

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
przyszła Multivitamina, jutro będą testy zapach ma bardzo fajny, owocowo-kwiatowy - trochę jak Garnier Oleo Repair albo Fructis
O nie, gdzie mi to umknęło! Ja i moje włosy uwielbiamy wszystkie Fructisy z Goodbye Damage i Oleo Repair na czele Działanie tej mulitwitaminy choć trochę podobne do fructisów?
Stary 2015-07-05, 10:39   #1841
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Dziękuję bardzo Co do protein to moje włosy są po nich sztywne, jakby szorstkie. Nie przepadam np. za większością odżywek Gliss Kur, bo jest tam poupychana keratyna z innymi proteinami, może z wyjątkiem tej żółtej 7 olejków (?), nie wiem czy jeszcze ją produkują, dawno jej nigdzie nie widziałam. Więc zdecydowanie wolałabym coś nawilżającego Czyli teraz zastanawiam się między Bananem a Jagódką

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

O nie, gdzie mi to umknęło! Ja i moje włosy uwielbiamy wszystkie Fructisy z Goodbye Damage i Oleo Repair na czele Działanie tej mulitwitaminy choć trochę podobne do fructisów?
Multivitamin ma tak samo jak Blueberry olej z awokado, a oprócz tego witaminy i zamiast ekstraktu z jagód ma z cytrusów.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
Stary 2015-07-05, 10:44   #1842
Ewelajna140
Zadomowienie

Cytat:
dla moich włosów jak na razie to najlepszy Kallos Kallosy na szczęście są tanie i można zużyć je na inne sposoby jak się nie sprawdzą Do tej pory przetestowałam:

Latte/Milk - działa fajnie, ale zapachu nie mogę znieść
Blueberry - ładnie zmiękcza, ale trochę puszy wierzchnią warstwę
Cherry - zapach ładny (choć sztuczny), ale strasznie oblepiał mi włosy, były takie dziwne.. nie umiem opisać
Placenta - koszmar
Botox - super działa, zapach nie do końca mi się podoba, ale razem z Multivitaminą trafiają do ulubieńców Bałam się, że Multivitamina będzie taka sobie - bo właśnie tak jak Blueberry ma olej z avocado, ale działa jednak inaczej.

Edytowane przez Ewelajna140
Czas edycji: 2015-07-05 o 10:46
Ewelajna140 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 10:54   #1843
Hosenka*
Moderator KWC

Przedwczoraj użyłam maski protox i Genialna!! Pierwsza maska, która CAŁKOWICIE poradziła sobie z odstającymi jak antenki włosami. Idealnie dociąża, wygładza, włosy są śliskie, ale nie wyglądają przy tym na tłuste. Co wiecej, dzień po użyciu spędziłam na działce i nawet na tym upale nie porobiło mi się siano na głowie

Olej kokosowy mi kompletnie nei służy, ale w tej masce z innymi składnikami czyni cuda

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-07-05 o 10:57
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Ta reklama pokazywana jest pod 46 734 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2015-07-05, 10:56   #1844
Ewelajna140
Zadomowienie

Cytat:
Przedwczoraj użyłam maski protox i Genialna!! Pierwsza maska, która CAŁKOWICIE poradziła sobie z odstającymi jak antenki włosami. Idealnie dociąża, wygładza, włosy są śliskie, ale nie wyglądają przy tym na tłuste. Co wiecej, dzień po użyciu spędziłam na działce i nawet na tym upale nie porobiło mi się siano na głowie
o właśnie zapomniałam dopisać zarówno bo Botoxie (czy też Protoxie) i Multivitaminie - mimo upałów i całego dnia na słońcu - włosy wyglądają dobrze, zero puchu i przesuszenia
Stary 2015-07-05, 10:56   #1845
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:

Dla mnie zapach protoxa jest fajny Delikatny, za to bananowy mnie odrzuca

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2015-07-05, 10:58   #1846
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Kusisz, kusisz. Aż poleciałabym specjalnie po nią, bo znalazłam w małym sklepiku zielarskim i tylko ten jeden rodzaj. Hebe niestety mam w innym mieście. Z tym, że mam taki zapas, że nie wiem kiedy wykończę, bo resztka Biovax Keratyna i Jedwab, Kallos Color, Fructis Oleo Repair, Timotei drogocenne olejki, Biovax Caviar, Yves Rocher z olejkiem jojoba, Joanna zielona herbata i pokrzywa...

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?

Edytowane przez TakaSamaInna
Czas edycji: 2015-07-05 o 11:01 Powód: literówka
Stary 2015-07-05, 11:01   #1847
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
o właśnie zapomniałam dopisać zarówno bo Botoxie (czy też Protoxie) i Multivitaminie - mimo upałów i całego dnia na słońcu - włosy wyglądają dobrze, zero puchu i przesuszenia
Nooo
Włosy po całym dniu świetnie wyglądały, słońce im nie straszne.

Obawiam się tylko, czy stosowany po każdym myciu (co 2 dni) nie obciąży zbytnio

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Kusisz, kusisz. Aż poleciałabym specjalnie po nią, bo znalazłam w małym sklepiku zielarskim i tylko ten jeden rodzaj. Hebe niestety mam w innym mieście. Z tym, że mam taki zapas, że nie wiem kiedy wykończę, bo resztka Biovax Keratyna i Jedwab, Kallos Color, Fructis Oleo Repair, Timorei drogocenne olejki, Biovax Caviar, Yves Rocher z olejkiem jojoba, Joanna zielona herbata i pokrzywa...
Też mam tego sporo, m.in. 8 litrów Kallosów i 1 litr Serical

Chciałam dokupic pozostałe Kallosy, ale jednak poczekam do DDD - do tego czasy pewnie wyłonią się faworyci, wiec wtedy uzupełnię zapas plus kupię brakujące.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2015-07-05, 11:04   #1848
wildDaisy
żona bez ogona

Cytat:
dla moich włosów jak na razie to najlepszy Kallos Kallosy na szczęście są tanie i można zużyć je na inne sposoby jak się nie sprawdzą Do tej pory przetestowałam:

Latte/Milk - działa fajnie, ale zapachu nie mogę znieść
Blueberry - ładnie zmiękcza, ale trochę puszy wierzchnią warstwę
Cherry - zapach ładny (choć sztuczny), ale strasznie oblepiał mi włosy, były takie dziwne.. nie umiem opisać
Placenta - koszmar
Botox - super działa, zapach nie do końca mi się podoba, ale razem z Multivitaminą trafiają do ulubieńców Bałam się, że Multivitamina będzie taka sobie - bo właśnie tak jak Blueberry ma olej z avocado, ale działa jednak inaczej.
Właśnie już czytałam kilka opinii i tu, i na blogach, że ten botox ma mydlany zapach, a ja potrafię zdyskwalifikować odżywkę ze względu na zapach (czekoladowego nie byłam w stanie znieść). A co ładniej pachnie jagódka czy multiwitamina?

Jak komuś zależy na bananowym zapachu to polecam maskę Scandic Bananową, kiedyś używałam, pachniała pysznie! Ciekawa jestem czy bananowa kallos pachnie podobnie

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:

Chciałam dokupic pozostałe Kallosy, ale jednak poczekam do DDD - do tego czasy pewnie wyłonią się faworyci, wiec wtedy uzupełnię zapas plus kupię brakujące.
Szalona! Mnie się praktycznie wszystkie zapasy pokończyły i stwierdziłam, że kupię kallosa, bo jest wielki i starcza na długo
Stary 2015-07-05, 11:05   #1849
Ewelajna140
Zadomowienie

Cytat:
Właśnie już czytałam kilka opinii i tu, i na blogach, że ten botox ma mydlany zapach, a ja potrafię zdyskwalifikować odżywkę ze względu na zapach (czekoladowego nie byłam w stanie znieść). A co ładniej pachnie jagódka czy multiwitamina?

Jak komuś zależy na bananowym zapachu to polecam maskę Scandic Bananową, kiedyś używałam, pachniała pysznie! Ciekawa jestem czy bananowa kallos pachnie podobnie
Blueberry pachnie tak hmm dość delikatnie, trochę kwiatowo, perfumowo - dla mnie przynajmniej a Multivitamina jak Fructis. Mi i pod względem zapachu i działania Multivitamina zdecydowanie bardziej się podoba.
Stary 2015-07-05, 11:06   #1850
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Nooo
Włosy po całym dniu świetnie wyglądały, słońce im nie straszne.

Obawiam się tylko, czy stosowany po każdym myciu (co 2 dni) nie obciąży zbytnio

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Widziałam właśnie, że dzielisz się z dziewczynami. Zawsze można kogoś poszukać ze swojego miasta (na Wizażu czy gdzieś), namówić do kupna tych masek, których nie masz i potem wymienić się odlewkami czy po połowie. Ja dzieliłam się Kallosem Keratin, bo namówiłam znajomą do kupna, wydałyśmy po 5-6zł i miałyśmy po 500ml. Tylko potem to przekładanie w łazience w galerii łyżką:.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
Stary 2015-07-05, 11:13   #1851
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Widziałam właśnie, że dzielisz się z dziewczynami. Zawsze można kogoś poszukać ze swojego miasta (na Wizażu czy gdzieś), namówić do kupna tych masek, których nie masz i potem wymienić się odlewkami czy po połowie. Ja dzieliłam się Kallosem Keratin, bo namówiłam znajomą do kupna, wydałyśmy po 5-6zł i miałyśmy po 500ml. Tylko potem to przekładanie w łazience w galerii łyżką:.
Nawet kupienie spowodowałoby, że miałabym jeszcze więcej masek Nie ma problemu, żebym kupiła sama pełne opakowanie, ale po prostu mam za dużo Poczekam do grudnia - to już niedługo

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2015-07-05, 11:17   #1852
TakaSamaInna
live your passion

Cytat:
Nawet kupienie spowodowałoby, że miałabym jeszcze więcej masek Nie ma problemu, żebym kupiła sama pełne opakowanie, ale po prostu mam za dużo Poczekam do grudnia - to już niedługo
Wtedy dałabyś po połowie tych co masz, tylko ta osoba by kupiła i potem wymiana pół za pół - by było masek łącznie ilościowo tyle samo tylko więcej rodzajów. Ja znajomą muszę znowu zwerbować kiedyś, bo litr to ciężko zużyć jak ma się jeszcze 10 innych odżywek czy masek.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
Stary 2015-07-05, 11:17   #1853
wildDaisy
żona bez ogona

Cytat:
Blueberry pachnie tak hmm dość delikatnie, trochę kwiatowo, perfumowo - dla mnie przynajmniej a Multivitamina jak Fructis. Mi i pod względem zapachu i działania Multivitamina zdecydowanie bardziej się podoba.
No to bierę wraz z szamponem

Widzę, że u tego sprzedawcy są jeszcze małe maseczki 250 ml po 3,99, a przesyłka wciąż ta sama to może dokupię jeszcze color, skoro ma filtry to na lato powinna się sprawdzić
Stary 2015-07-06, 07:01   #1854
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Chodzi o coś takiego podobnego do tego:

Na zdjęciu Essie Button (ta w ciemnym) z kanału na YT.
O dzięki zrobię tak dziś :P

Cytat:

Olej kokosowy mi kompletnie nei służy, ale w tej masce z innymi składnikami czyni cuda

Hm botox i protox to ta sama maska?

Cytat:
No to bierę wraz z szamponem

Widzę, że u tego sprzedawcy są jeszcze małe maseczki 250 ml po 3,99, a przesyłka wciąż ta sama to może dokupię jeszcze color, skoro ma filtry to na lato powinna się sprawdzić
U jakiego u jakiego?! :P

Skrzypokrzywa-33 dzień
Stary 2015-07-06, 08:43   #1855
Ewelajna140
Zadomowienie

Tak, Botox i Pro-tox to ta sama maska
Stary 2015-07-06, 11:46   #1856
wildDaisy
żona bez ogona

Cytat:
U jakiego u jakiego?! :P
Wysłałam Ci na priv, bo nie wiem czy tutaj mogę
Ma wszystkie rodzaje, nawet tę nową multiwitaminę, szampony z tej serii czekoladowej, waniliowej litrowe za 6 zł, małe maseczki za 4

W ogóle używacie tych szamponów kallosowych? Ja lubię mieć komplety szampon + odżywka, a wczoraj się naczytałam na internetach, że straszne, okropne, uczulają i się trochę przestraszyłam
Stary 2015-07-06, 12:18   #1857
SceneQueene
Zakorzenienie

Ja miałam szampon tylko wanilia i arganowy. Nie używałam w komplecie. Wanilia była ok, arganowy mi nic z włosami nie robił. Szału nie było.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 12:42   #1858
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Ma wszystkie rodzaje, nawet tę nową multiwitaminę, szampony z tej serii czekoladowej, waniliowej litrowe za 6 zł, małe maseczki za 4

W ogóle używacie tych szamponów kallosowych? Ja lubię mieć komplety szampon + odżywka, a wczoraj się naczytałam na internetach, że straszne, okropne, uczulają i się trochę przestraszyłam
Mam szampony Keratynowy, jagodowy, algowy i wiśniowy. Na razie uzyłam tylko keratynowego. razem z maską daje fajny efekt.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2015-07-06, 13:45   #1859
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

Dzięki

Skrzypokrzywa-33 dzień
Stary 2015-07-07, 17:39   #1860
Annulka21
Zakorzenienie

Nie podszedł mi szampon Latte. A tu cała butla do zużycia bo szkoda mi wyrzucić. Czy któraś z Was tez miała ten problem?

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości