Podkład rozświetlający AA - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Znajdź produkty
w najniższych cenach

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-21, 08:15   #1
pharma
Raczkowanie

Podkład rozświetlający AA

Czy któraś z was stosowała podklad rozswietlajacy AA? czy bylyscie z niego zadowolone? czy moze on byc rowniez stosowany do cery mieszanej?
Stary 2005-07-21, 08:34   #2
martta19
Raczkowanie

Dot.: Podkład rozświetlający AA

Ja go mam od jakis 2-3 miesiacy.Niestety za duzo o nim powiedziec nie moge,bo latem rzadko uzywam podkladu.Mialam go na buzce kilka razy i raczej byl w porzadku.Szczerze mowiac to nie zauwazylam,zeby byl gorszy od podkladow np Loreala,dlatego mysle,ze za taka cene warto go kupicCo do mieszanej cery Ci nie powiem,bo ja mam raczej sucha
Stary 2005-07-21, 09:14   #3
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Tu sobie poczytaj:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5349
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 15:28   #4
karolcia53
Raczkowanie

Witaj, ja używam podkładu AA teraz mam podkład rozświetlający piasek i jest super, wcześniej miałam MIÓD, polecam Ci je !!! w słońcu fajnie się mienią, ja jestem zadowolona
karolcia53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 21:05   #5
silva
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Aja kupiłam AA i nie jestem zadowolona.Też mam cerę mieszaną i u mnie sie nie sprawdza.Efekt nabłyszczenia jest za duży.Skóra mi błyszczy i wyglądam jakbym własnie sie wybierała na sylwestra.Raczej sie nadaje do rozświetlenia partii twarzy np.kości policzkowych.Jak dla mnie lipny a juz napewno na lato sie nie nadaje .To jest takie moje odczucie.

" Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
"

Terry Pratchett "Piramidy"

silva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 21:59   #6
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Mam cere mieszana ale z partia suchych policzkow,u mnie ten podklad sprawdza sie bardzo dobrze;chociaz w porownaniu z Revlonem wypada slabiej.Jednak jezeli chcesz wyprobowac to polecam,poniewaz cena nie jest wysoka a jakosc i tak dobra.
Revlon ma te zalete ze jest duzo lzejszy niz Oceanic i jezeli masz problem z cera to moze sie lepiej spisywac,natomiast efekt blyszczenia zalatwi dobry puder sypki,ktory i tak nie zgasi blasku rozswietlenia a jedynie ladnie wyrowna koloryt,przynajmniej u mnie tak sie dzieje
Hexxana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 13:17   #7
pharma
Raczkowanie

Nareszcie kupiłam sobie ten rozświetlający podkład,jest świetny,tyle,że na dzień stosuję go po wczesniejszym wymieszaniu z podkladem Oceanic (matująco-kryjącym) i efekt jest zadowalający, na wieczór już nie mieszam obu produktów i cera jest wtedy bardzo mocno rozświetlona.Osobiście-polecam!! ;-)
Stary 2005-08-02, 08:19   #8
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Nigdy nie uzywalam podkladow ale w koncu postanowilam kupic rozswietlajacy i zalezalo mi na tym zeby mial duuuuzo drobinek (takie male zboczenie) nabylam AA rozswietlajacy i Max Factor sheer shine i obydwa sa naprawde fajne. Coprawda jakbym sie max faktorem wysmarowala cala to bym jak choinka bozonarodzeniowa wygladala bo nawet jak na mnie to przesadzili z iloscia tych drobinek a poza tym sa dosc duze ale jako rozswietlacz na policzki jest swietny Oceanic tez ma ich sporo ale naprawde swietnie wyglada nawet na calej buzi, uzylam coprawda dopiero 3 razy ale jestem zadowolona tylko troche te odcienie dziwne, nie kazdemu musza pasowac
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:15   #9
arleta_akb
Raczkowanie

GG do arleta_akb

Witaj, ja również jestem posiadaczką cery mieszanej plus wrażliwej . AA kupiłam w zeszłym roku....poczytałam na Wizazu i zachęcona poczłapałam do sklepu... Wyprobowałam go w okresie letnim...sprawdził się wyśmienicie, solraium nie trzeba było stosować...niestety trzeba w naszym przypadku ciut uważac na ilość. Można przesadzić z efektem Ale to widzę już opanowałaś. Na lato zdecydowanie za cięzki. Z resztą ja wogóle w lecie nie stosuję podkładu, jedynie Illuminator Revlona lub puder prasowany ze złotymi drobinkami CHANEL. Polecam obydwa

Pozdrawiam
Angel_A
arleta_akb jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości