wloski brwi pytania ratunku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-28, 19:35   #1
angel1717
Raczkowanie

wloski brwi pytania ratunku!

1.czy przyciete nozyczkami brwi odratsaja?jesli tak w jakim czasie ?
2.ile zyje wlos brwi?

kiedys zaczelam niepotrzebnie sama "bawic sie brwiami"zmienialam ich ksztalt .w koncu wpadlam na pomysl ze je podetne bo spodobalo mi sie to na filmiku (glupota)nie pamietam wiec czy od zawsze byly dlugie czy takie sie zrobily po podcieciu -mialy 1cm w tym 4 mm byly jasne i niewidoczne prawie.wyrwalam wiec wiekszosc myslac ze te co odrosna bede normalne ale tez urosly takie dlugieznow podcielam je nozyczkami ale tez mi sie nie podobaja?
wszytskie kosmetyczki ktore spotkalam do tej pory nie przycinaly brwi (choc ja chcialam zeby ktos to zrobil profesjonalnie) co mam wiec robic????szukac kosmetyczki ktora bedzie je przycinac(lodz-znaie dobry salon?)
szkoda ze nie ma u nas profesjonalnych salonow brwi...

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

ile cm maja wasze brwi ??
angel1717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 23:00   #2
eveline_s
Raczkowanie

Dot.: wloski brwi pytania ratunku!

Cytat:
Napisane przez angel1717 Pokaż wiadomość
1.czy przyciete nozyczkami brwi odratsaja?jesli tak w jakim czasie ?
2.ile zyje wlos brwi?

kiedys zaczelam niepotrzebnie sama "bawic sie brwiami"zmienialam ich ksztalt .w koncu wpadlam na pomysl ze je podetne bo spodobalo mi sie to na filmiku (glupota)nie pamietam wiec czy od zawsze byly dlugie czy takie sie zrobily po podcieciu -mialy 1cm w tym 4 mm byly jasne i niewidoczne prawie.wyrwalam wiec wiekszosc myslac ze te co odrosna bede normalne ale tez urosly takie dlugieznow podcielam je nozyczkami ale tez mi sie nie podobaja?
wszytskie kosmetyczki ktore spotkalam do tej pory nie przycinaly brwi (choc ja chcialam zeby ktos to zrobil profesjonalnie) co mam wiec robic????szukac kosmetyczki ktora bedzie je przycinac(lodz-znaie dobry salon?)
szkoda ze nie ma u nas profesjonalnych salonow brwi...

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

ile cm maja wasze brwi ??

Ty nie spotkałaś takiej kosmetyczki, a moja właśnie mi sama zaproponowała by przyciąć troszkę. Fajnie to wyglądało (lepiej po prostu), bynajmniej u mnie, bo też miałam dość długie te włoski. Zrobiła mi hennę, regulację i podcięła troszkę, teraz sama czasami sobie minimalnie podcinam i nie widzę w tym nic złego. Taki mój urok - trudno. Jak trzeba to trzeba. Jedne nie muszą , inne za to muszą. MI też odrastają, nawet jak wyrywam sobie sama, to wyrosną takiej długości jak były. Nie ma co dramatyzować według mnie

Może szukaj nadal.Ja niestety Ci nie pomogę, bo jestem z zupełnie innego regionu Polski.Przyznaję jednak, że jak dotąd tylko jedna kosmetyczka mi podcinała, wcześniejsza nie, potem kolejna (przy której trwam do dziś) zaproponowała. Ja jestem zadowolona.
eveline_s jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości