marionnaud w jastrzębiu z.-tragiczna obsługa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-28, 20:25   #1
abar18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

marionnaud w jastrzębiu z.-tragiczna obsługa

Witam
nie wiem czy mnie gdzieś nie wywalicie,ale nie mam już nerwów, ani słów dla obsługi w/w perfumerii, i napisałam tutaj
Te panie nie mają za grosz wychowania a o fachowej obsłudze klienta w ogóle nie ma mowy.
Jak przychodzę to z łaską do mnie podchodzą, a gdy zapytam o cokolwiek robią głupie miny, jak juz zrobią próbkę po wielkich wyjaśnieniach,że przed zakupem chcę wypróbować np. podkład- zrobią jedną i wystarcza na pół policzka One robią wielką łaskę,że sprzedają cokolwiek i zachowują się tak, jakbym to ja miała im za tę sprzedaż dziękować, a na dodatek już chyba wiedzą,że ich nie lubię i robią wszystko żebym wyszła niezadowolona
ja zostawiam dość duże pieniądze w perfumeriach typu sephora czy własnie marionnaud,ale już mam dość takiej beznadziejnej obsługi.
Nie mam ostatnio czasu żeby podjechać do Rybnika,ale po dzisiejszej wizycie ja juz się tam nie pojawię , choćbym miała się smarować niveą
Względna jest jedynie taka dziewczyna w okularach-czarna, nawet dodać muszę,że jest miła i się stara.Reszta nadaje się do wywalenia- to opinia prawie wszystkich moich znajomych. Gdyby to była prywatna perfumeria czy sklep, nikt by sobie nie pozwolił na tak tragiczny personel-aż wstyd, przecież to jest raczej licząca się sieciówka

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2012-05-28 o 20:29
abar18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:34   #2
kevschaa
Wtajemniczenie

Dot.: marionnaud w jastrzębiu z.-tragiczna obsługa

A co my mamy zrobić? Napisz to co tu napisałaś tyle, że do kogoś wyżej w mario ze skargą, to zwykle działa
kevschaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:57   #3
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A co my mamy zrobić? Napisz to co tu napisałaś tyle, że do kogoś wyżej w mario ze skargą, to zwykle działa
To chyba nie miejsce na takie frustracje (może ma plotkowym albo promocjowym?). Poza tym lepiej byłoby chyba napisać skargę do kierownika sklepu i tam wyłuszczyć wady obsługi

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:10   #4
abar18
Zakorzenienie

ja po prostu chciałam się wygadać, bo mąż mnie raczej nie zrozumie
chciałabym również, żeby inne dziewczyny napisały czy dla nich obsługa tego sklepu jest równie "miła"?

ja napisałam tutaj bo w sumie najczęściej z tego wątku korzystam, jak tutaj nie pasuje to może mnie mod gdzieś wywali?
Stary 2012-05-28, 21:37   #5
dzolls
Zakorzenienie

Dobrze wiedzieć, czasem wchodzę, ale jakoś nie miałam jeszcze okazji pytać tych pań o cokolwiek... Ale fakt, trafiałam na takie, co to stały za ladą i skrzywione trochę ;/

curl it, baby!
dzolls jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 22:59   #6
baxterina
Rozeznanie

Rzadko bywam w Marrionaud- częściej Sephora ( z uwagi na bliskość i częste vipy co jednak jest jakimś plusem).
Z tego co pamiętam w Marrionaud który był na Nowym Świecie w Warszawie (już od ponad roku tam go nie ma) panie były neutralne. Czyli nie nadskakujące, ale i nie niemiłe ani opryskliwie traktujące dziewczynę w trampkach.
Może to kwestia tamtego konkretnego zespołu z perfumerii o jakiej piszesz- może akurat tam trafiły się takie osoby i tak się dobrały. Ale trudno mi generalizować bo poza tamtą perfumerią Marrioanud w innych bywam sporadycznie.
baxterina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 23:08   #7
lele
Zakorzenienie

Bo u nas w usługach generalnie jest problem z obsługą. W drogeriach, spożywczakach, bankach, poczcie i na kolei, w szpitalach i wielu, wielu innych miejscach. Niestety.

Ja na obsługę w Marionnaud w Krakowie narzekać nie mogę- proszę o próbkę dostaję, nie proszę też coś ciekawego dostaję. Babeczki się dość starają. I mam jedną ulubioną sprzedawczynię.

Dzolls, nie zniechęcaj się- w końcu nie idziesz tam dla nich tylko po to, czego potrzebujesz. Chociaż muszę przyznać, że jeżeli mogę kupić gdzieś coś w miejscu, gdzie obsługa jest uprzejma (i nie mam na myśli wchodzenia w pupę) i kompetentna to tam idę. Czasem nie mam wyboru (przykład jedyny w okolicy spożywczak, w którym mogę zapłacić kartą).
lele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:08   #8
Rysia16
Zakorzenienie

Ja będąc w Jastrzębiu (mieszkam niedaleko) byłam w Marionnaud, zresztą tam w tych galeriach i obok wchodzę do Natury czy Rossmanna

Weszłam, szybko przeglądnęłam co musiałam i kupiłam, i pędem wyszłam stamtąd...
Miałam wrażenie, że ta Pani sprzedawczyni cały czas się gapi na mnie : <

W Naturze, Rossmannie tak nie jest.

Muszę powiedzieć, że jestem młodą dziewczyną, a Mama mówiła mi, że dlatego tak mnie obserwują, bo często takie nastolatki kradną

Ja osobiście taka nie jestem.
Rysia16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 10:36   #9
abar18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ja będąc w Jastrzębiu (mieszkam niedaleko) byłam w Marionnaud, zresztą tam w tych galeriach i obok wchodzę do Natury czy Rossmanna

Weszłam, szybko przeglądnęłam co musiałam i kupiłam, i pędem wyszłam stamtąd...
Miałam wrażenie, że ta Pani sprzedawczyni cały czas się gapi na mnie : <

W Naturze, Rossmannie tak nie jest.

Muszę powiedzieć, że jestem młodą dziewczyną, a Mama mówiła mi, że dlatego tak mnie obserwują, bo często takie nastolatki kradną

Ja osobiście taka nie jestem.

ja już nastolatką nie jestem a i tak nie traktują mnie lepiej
może któraś z nich sobie poczyta ten watek i przemyśli sprawę-choć wątpię

ja również chodzę do innych galerii np. do Katowic i prawie zawsze jestem zadowolona
no ,ale jak mi kurcze zabraknie tuszu np. to mam jechać do Rybnika?
Stary 2012-06-05, 15:22   #10
ulinkaaa
Zakorzenienie

U mnie z fachowością też raczej krucho, sama niejednokrotnie wiem więcej o kosmetykach niż konsultantki. Muszę powiedzieć, że w Douglasie pod tym względem jest o wiele lepiej, chociaż i tu i tu obsługa jest stała i dziewczyny się nie zmieniają, więc mogłyby się podszkolić.
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 18:35   #11
Caramella
Wtajemniczenie

to samo zauważyłam w Marionnaud w Raciborzu Poszlam bo slyszalam ze jest promocja -50% na the Balm ... wchodze, podchodze do standu, zero informacji wiec pytam ekspedientke, ona na mnie jak na idiotke...ze nic takiego nie ma, i skad mam takie informacje i w koncu druga powiedziala ze taka promocja byla, ale miesiac temu. dziwne, ze dzien wczesniej na blogach dziewczyny pisaly, ze wlasnie kupily paletki i róże z -50% znizka .
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości