Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-07, 22:32   #31
Afiore
Rozeznanie

Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

Masz bardzo ładny kształt ust! Powinnaś je jakoś podkreślić, niestety z kolorem ci nie pomogę, bo sama średnio się znam i dla siebie wybieram błyszczyki "na czuja"

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:31   #32
Nati1001
Raczkowanie

Dot.: Jaką dobrać fryzurę do mojego kształtu twarzy? Jaki kolor do mojej karnacji?

według mnie dłuższe włoski i jaśniejsze
Nati1001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:24   #33
Magi91
Przyczajenie

Dziękuję za wszytskie rady

Jestem już po fryzjerze i jestem nawet zadowolona
Nie będe już więcej farbować włosów. (dopiero jak zacznę siwieć) Fryzjerka powiedziała, że rzeczywiście powinnam teraz wyleczyć włosy, dbać o nie i pielęgnować, farbą lepiej nie katować (tym bardziej, że skakałam z odcienia na odcień).
Wybrałyśmy naturalny chłodny ciemny blond, czyli mój kolor włosów. wyszedł trochę ciemniejszy, z daleka wygląda jak brązowy, ale to wiadomo. Mam tylko nadzieję, że odrostów nie będzie tak bardzo widać

A fryzura - coś a la bob, ale nie do końca, z grzywką na bok, trochę artystyczny bałagan, lekko pokręcony, mi się podoba
Wstawię zdjęcia wieczorem

I udało mi się uzyskać kolor ust jaki mi się podoba (przez pomieszanie 3 różnych produktów, ale to już trudno )
Myślę, że wyglądam lepiej, ale to już będę prosiła Was o ocenę, gdy wstawię foty. (ale i tak zawsze mi się wydaję, że wyglądam lepiej w lustrze niż na zdjęciach... zawsze po prostu tak mam, czy moje odbicie kłamie? chyba po prostu jestem niefotogeniczna.)

Za 3 dni dermatolog
Magi91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 21:23   #34
Magi91
Przyczajenie

Trochę się już rozczochrałam, bo nie prosiłam o lakier, ale cóż, jest lepiej czy gorzej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img1.jpg (21,1 KB, 430 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img3.jpg (24,4 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img2.jpg (25,0 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img4.jpg (25,3 KB, 291 załadowań)
Stary 2012-06-09, 22:39   #35
malamenda2009
Zakorzenienie

Lepiej, bardzo ładnie według mnie mozesz też próbować różnych fryzurek z wsuwkami czy ładnymi spinkami, grubszą opaską do rozpuszczonych włosów Zadbaj też rzeczywiście o włosy, żeby były nawilżone i mniej łamliwe. Mnie się podoba I fajny błyszczyk
Stary 2012-06-09, 22:47   #36
Jola_Mill
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to Jola_Mill

Witam - super metamorfoza! Uwazam ze bardzo korzystna..udala sie fryzurka No i makijaz tez super. Tak sie zastanawiam patrzac na Ciebie - bo mam praktycznie takie same gorne powieki tzn nie widac tego zalamania i w tym celu siedze sobie na YT i ogladam rozne makijaze ktore by to mogly skorygowac, znalazlam jeden ciekawy kanal - wiem ze to transformacja ale chodzi mi glownie o sposob malowania oka - tej polokraglej kreski na gorze dajacej zludzenie zalamania powieki: wklejam filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=YjDqW...ure=plpp_video

Zauwaz, ze Azjatki (Koreanki?) maja wlasnie takie powieki i na jej przykladzie bardzo dobrze widac jak mozna to oko fajnie wymodelowac.
Mam nadzieje, ze nie urazilam - pewnie w ogole malo kto zwrocilby u Ciebie uwage na to - ja zwrocilam tylko dlatego, ze mam identyczne powieki
Ale wlosy i makijaz sliczne, uwazam ze wygladasz teraz naprawde super.
Pozdrawiam
Jola_Mill jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:03   #37
Magi91
Przyczajenie

Wszystkie rady mile widziane
Próbowałam sobie dziś nawet namalować taką kreskę (już od dłuższego czasu próbuję coś z tym zrobić) ale robię to nieumiejętnie, nie wiem, gdybym była całkiem ślepa na jedno oko, to może bym uznała, że wygląda to bardzo dobrze, ale ... nie potrafię tak ładnie wymodelować oka jak dziewczyna z filmiku (swoją drogę oglądałam już wcześniej trochę jej metamorfoz) w moim wykonaniu wygląda to jakoś za bardzo sztucznie.

malamenda2009 - dziękuje Ci za wszystkie rady i w ogóle za zainteresowanie , na pewno spróbuję z ozdobami do włosów. chociaż dziś oczywiście miałam problem, bo po umyciu zrobiły się znowu niesforne ..
Zamówiłam już olejek kokosowy
Stary 2012-06-12, 13:52   #38
Jola_Mill
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Magi91 Pokaż wiadomość
Wszystkie rady mile widziane
Próbowałam sobie dziś nawet namalować taką kreskę (już od dłuższego czasu próbuję coś z tym zrobić) ale robię to nieumiejętnie, nie wiem, gdybym była całkiem ślepa na jedno oko, to może bym uznała, że wygląda to bardzo dobrze, ale ... nie potrafię tak ładnie wymodelować oka jak dziewczyna z filmiku (swoją drogę oglądałam już wcześniej trochę jej metamorfoz) w moim wykonaniu wygląda to jakoś za bardzo sztucznie.

malamenda2009 - dziękuje Ci za wszystkie rady i w ogóle za zainteresowanie , na pewno spróbuję z ozdobami do włosów. chociaż dziś oczywiście miałam problem, bo po umyciu zrobiły się znowu niesforne ..
Zamówiłam już olejek kokosowy
Ogolnie ten makijaz z filmiku jest bardzo przerysowany wstawilam go bo chodzilo mi glownie o koncepcje..rzeczywiscie namalowanie takiej kreski moze wygladac sztucznie dlatego najlepiej cieniem i to niezbyt ciemnym to zrobic a nie kredka. Ja wlasnie tak to zrobilam ze ten makijaz oka zrobilam sobie wg tego filmiku ale odcieniami szarosci jasniejszymi niz tam i nie wyszlo az tak sztucznie. Gorzej gdyby sie taka ostra nierozmazana ta kreske zrobilo i jeszcze nie daj Boze eyelinerem albo kredka.
A jaki olejek kokosowy zamowilas? Taki kosmetyczny czy spozywczy? Bo sama sie zastanawiam nad olejowaniem wlosow ale czy przy przetluszczajacych sie to nada to nie wiem No i mam spozywczy - tez nie wiem czy bedzie ok. Trzeba bedzie poczytac o olejowaniu wloskow.
Stary 2012-06-12, 17:26   #39
Magi91
Przyczajenie

Zamówiłam olejek kokosowy Vatika jeszcze nie przyszedł, ale naczytałam się o nim wiele i koniecznie chcę spróbować. Moje włosy strasznie się puszą, poza tym są zniszczone i cienkie...
Ten olejek podobno bardzo ładnie pachnie i nadaje się do masaży głowy, bardzo dobrze się przy nim relaksuje

Nigdy wcześniej nie używałam takich olejków, więc jestem bardzo ciekawa efektów Fryzjerka użyła jakiegoś nieziemsko pachnącego olejku na mojej głowie w sobotę i włosy były cudowne! Tylko ja głupia teraz zapomniałam już jak się nazywał, a pytałam o to dwa razy

A taki makijaż z widoczną kreską na górnej powiece to chyba robiły panie w latach 60-tych i nie wyglądały wcale najgorzej, tylko, że mi chodzi o naturalność. Robiłam tak różnymi cieniami: ciemnym i jasnym fioletowym, brązowym i zielonym, cóż, czasem wyjdzie, czasem nie. Jak ja chciałabym mieć naturalnie ładne powieki , a nie takie całe zasłonięte
Stary 2012-06-12, 17:34   #40
malamenda2009
Zakorzenienie

A jak tam wizyta u dermatologa?
Stary 2012-06-12, 18:00   #41
Magi91
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
A jak tam wizyta u dermatologa?
zaraz wychodzę -18.40. ciekawe co tam ciekawego mi powie....
Stary 2012-06-12, 19:42   #42
Wampierz
Zakorzenienie

Świetny kolor włosów i fryzura, bardzo ci z takimi włosami ładnie.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:51   #43
Jola_Mill
Przyczajenie

Cytat:
Zamówiłam olejek kokosowy Vatika jeszcze nie przyszedł, ale naczytałam się o nim wiele i koniecznie chcę spróbować. Moje włosy strasznie się puszą, poza tym są zniszczone i cienkie...
Ten olejek podobno bardzo ładnie pachnie i nadaje się do masaży głowy, bardzo dobrze się przy nim relaksuje

Nigdy wcześniej nie używałam takich olejków, więc jestem bardzo ciekawa efektów Fryzjerka użyła jakiegoś nieziemsko pachnącego olejku na mojej głowie w sobotę i włosy były cudowne! Tylko ja głupia teraz zapomniałam już jak się nazywał, a pytałam o to dwa razy

A taki makijaż z widoczną kreską na górnej powiece to chyba robiły panie w latach 60-tych i nie wyglądały wcale najgorzej, tylko, że mi chodzi o naturalność. Robiłam tak różnymi cieniami: ciemnym i jasnym fioletowym, brązowym i zielonym, cóż, czasem wyjdzie, czasem nie. Jak ja chciałabym mieć naturalnie ładne powieki , a nie takie całe zasłonięte
To musi byc super sprawa z tymi olejkami - koniecznie napisz jak efekty
No ja tez bym chciala miec takie normalne powieki ale coz - trzeba bedzie je polubic, ja sie tego ucze ale cos mi nie wychodzi
Wlasnie napisz co tam dermatolog powiedzial, tez jestem ciekawa co Ci zapisze.
Pozdrawiam
Stary 2012-06-12, 20:59   #44
vanniaa
Zadomowienie

bardzo ladnie w nowej fryzurze, choc i tak ja cie widze w krotkich
vanniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 09:42   #45
Magi91
Przyczajenie

Dziękuuję wszystkim za miłe słowa

Trafiła mi się bardzo miła pani dermatolog (I miała piękne powieki )
zapisała mi antybiotyk i płyn na te moje zmiany skórne. Stwierdziła, że samą kuracją zewnętrzną tego nie wyleczymy.
Poza tym poleciła parę dobrych produktów do mycia i pielęgnowania twarzy takiej jak moja.
Jestem umówiona teraz za 2 tygodnie.

Ach no i powiedziała, że nie mogę jeść ostrych, pikantnych potraw (czyli tego, co lubię najbardziej) i czekolady, no ale tego starałam się unikać już wcześniej.

W sumie to gdybym nie rozpoczęła tego wątku na wizażu, pewnie dalej chodziłabym z brzydką cerą, wmawiając sobie, że mi przejdzie, dlatego Dziękuje, dziękuje, dziękuję!!:ro za:

Miłego dnia wszystkim
Stary 2012-06-14, 21:52   #46
Damnations
Rozeznanie

Fryzurka jest super, fajnie wygladasz Ja bym jeszcze jedna rzecz zmienila - okulary na soczewki

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Nie wie co z tym wizazem ale nie moge edytowac.

Jesli nie mozesz soczewek, to moze jakies delikatniejsze ramki? np. w takim "jajowatym" ksztalcie mysle, ze pasowalyby do twojego ksztaltu twarzy z cienka ramka. Te sa dla ciebie za agresywne.
Stary 2012-06-15, 10:52   #47
Jola_Mill
Przyczajenie

Cytat:
Dziękuuję wszystkim za miłe słowa

Trafiła mi się bardzo miła pani dermatolog (I miała piękne powieki )
zapisała mi antybiotyk i płyn na te moje zmiany skórne. Stwierdziła, że samą kuracją zewnętrzną tego nie wyleczymy.
Poza tym poleciła parę dobrych produktów do mycia i pielęgnowania twarzy takiej jak moja.
Jestem umówiona teraz za 2 tygodnie.

Ach no i powiedziała, że nie mogę jeść ostrych, pikantnych potraw (czyli tego, co lubię najbardziej) i czekolady, no ale tego starałam się unikać już wcześniej.

W sumie to gdybym nie rozpoczęła tego wątku na wizażu, pewnie dalej chodziłabym z brzydką cerą, wmawiając sobie, że mi przejdzie, dlatego Dziękuje, dziękuje, dziękuję!!:ro za:

Miłego dnia wszystkim
Witaj
Napisz prosze co konkretnie zapisala Ci pani dermatolog? Leki doustne tez bedziesz brala? Bo skoro mowila, ze sama zewnetrzna kuracja nie pomoze to rozumiem ze wit A w tabletkach albo antybiotyk?
Pozdrawiam
Stary 2012-06-19, 01:54   #48
Ehinokokus
Zadomowienie

Fryzurę super Tobie dziewczyny doradziły.
Myślę, że przy opadającej powiece powinnaś używać cienia, starając się wyciągnąć oko do góry. Twarz możesz trochę modelować bronzerem.
Do brwi polecam cienie z inglota do brwi - kosztują ok. 8zł a wystarczają na ponad rok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img1.jpg (21,6 KB, 312 załadowań)
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:11   #49
Magi91
Przyczajenie

Witajcie znowu nie miałam dostępu do komputera przez kilka dni.
Cytat:
Fryzurka jest super, fajnie wygladasz Ja bym jeszcze jedna rzecz zmienila - okulary na soczewki
Dziekuję o soczewkach to już myślę od roku ale nie mogę się zebrać.
Tez myślę, że te okulary są zbyt 'ciężkie' dla mnie, ale są bardzo wygodne.
Nosiłam kiedyś takie cieniutkie, ledwo widoczne, ale nie były zbyt stabilne i takie nijakie...
także soczewki mogę, jak pójdę do dermatologa, to zapisze się w tej samej poradni do okulisty i wypytam o wszystko

Cytat:
Napisz prosze co konkretnie zapisala Ci pani dermatolog?
Dermatolog zapisała mi doustni antybiotyk: Tetralysal, biorę go rano i wieczorem. Do stosowania zewnętrznego: Davercin - też smaruję 2 razy dziennie. Na razie kolosalnej różnicy nie widzę, ale mam brać to przez 2 tygodnie i na kontrolę.

Ehinokokus - dzięki! Fajna ta symulacja- tylko na ta takie czerwone usta na co dzień nie mam odwagi i ochoty chyba też, ale brwi i reszta super! spróbuję z tą kredką

Czekam teraz z utęsknieniem na swój naturalny odrośnięty kolor włosów
Stary 2012-08-25, 14:08   #50
kastunek
Raczkowanie

hej, z zaciekawieniem przyglądałam się twojej metamorfozie (efekt na plus ) Ciekawi mnie jak cera wygląda po tym upływie czasu od ostatniego posta?
kastunek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:14   #51
Damnations
Rozeznanie

.
Stary 2013-01-03, 20:37   #52
Myllove
Przyczajenie

Koniecznie pzrestań obrysowywać oko czarną kredką, nie używaj jej nigdy na dolną linię rzęs i linię wodną. masz głęboko osadzone oczy i opadajacą powiekę dlatego używaj jasnych cieni, tuszuj tylko górne rzęsy, na gornej powiece mozesz robic cienka delikatna kreske eylinerem na linię wodną mozesz użyć bialej kredki, to otworzy oko udaj się do dermatologa koniecznie, pomoże Ci z cerą z brwiami pójdz do kosmetyczki, zrob henne i regulacje podkleslaj oczy to odwroci uwage od nosa, ktory mozesz modelowac bronzerem, jak poprawisz kondycje skory, uzywaj kryjacego podkladu, polecam REVLON i najlepiej kup w sklepie (kosztuje ok 70 zł ale jest bardzo wydajny, mocno kryje i nie powoduje zmian zadnych na skorze jest on w buteleczce szklanej moze Ci byc niewygodnie aplikowac, ale naprawde warty ceny, i nie zawiodl mnie nigdy
Myllove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:51   #53
Magi91
Przyczajenie

Długo tutaj nie zaglądałam, ale może zrobię małą aktualizację

Otóż dermatolog średnio mi pomógł, tzn brałam od czerwca antybiotyk, którego mam już dość, co prawda nie wyskakują mi już pryszcze takie jak kiedyś, ale pojawiły się nowe w miejscu, w którym nigdy w życiu nie miałam!
Teraz poszłam do innego dermatologa i powiedział, że pomóc może mi Aknenormin, ale nie zamierzam tego brać. Szkoda mi zdrowia, choć mam receptę, to raczej jej nie zrealizuję. Musiałabym robić różne badania, znosić możliwe skutki uboczne... Naczytałam się, że to zwykłe świństwo, aż tak zdesperowana nie jestem, to już wolę być brzydka ;D

Tak więc dermatolog nie zawsze pomoże

Postanowiłam sobie - zdrowa dieta i sport! Zero, totalnie ZERO słodyczy, śmieciowego jedzenia, smażonego, napojów i wielu innych takich. Zawsze się starałam jeść zdrowo, czasem wyszło, czasem nie... i ciekawa jestem.. gdyby restrykcyjnie zrezygnować z pewnych rzeczy, a popijać tylko wodę i zieloną herbatę, totalnie uzdrowić organizm - wtedy poprawia mi się wyniki badań i na pewno także cera.
Cóż jak natura nie pomoże to nie zamierzam już łykać żadnych prochów.

Oczywiście nie maluję już od dawna linii wodnej niczym, no może czasem takim jasnym beżem, ale to prawie wcale. Staram się robić makijaż dla opadniętej powieki, nie jestem wprawiona, więc nie wiem jak wychodzi. Pomaluje się jutro i wstawię zdjęcie
Myślałam, że rzęsy maluje się także dolne, bo przecież one też otwierają oko razem z górnymi.
Tylko jak robię makijaż to czytałam że tak do 1/3 oka od zewnętrznego kącika można jakby zaakcentować cieniem łącząc go z tym górnym i tworząc uniesienie, wydłużenie oka, natomiast przy wewnętrznym trzeba dać jasne.

Jak już trochę się podleczę zdrowym trybem życia to mam zamiar zakupić Vichy dermablend, ale z Revlona też być może spróbuję.

A w pracy mówią, że najładniej wyglądam jak zrobię sobie takie kocie podkreślenie oka, a na zdjęciach wyglądam dziwnie, zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Wiadomo - normalnie ciągle zmieniam wyraz twarzy i to jest jasne, tylko, że mówią, że tej mojej opadającej powieki aż tak bardzo nie widać, a na zdjęciach przecież jest to rażące.
Stary 2013-01-26, 20:15   #54
didi_b
Rozeznanie

Też mam spore problemy z cerą, ale u lekarza jeszcze nie byłam... Natomiast korzystam z darów natury, mianowicie smaruję twarz sokiem z kwiatu aloesu (mam wyhodowany 3letni aloes), a jeśli takiego nie posiadasz, to wystarczy jeśli kupisz sok z aloesu w aptece, zwilżasz wacik i przecierasz twarz - możesz go również pić, bardzo oczyszcza organizm, poczytaj na ten temat. Nie polecam soku z aloesu z Oleofarmu, ma obrzydliwy zapach. Wcześniej miałam inny, był ważny tylko miesiąc i kosztował 35 zł ale był ok.
Pozdrawiam
didi_b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:25   #55
Patryka
Zadomowienie

Magi91, zastanów się jeszcze nad tym Aknenorminem, to najskuteczniejszy lek na trądzik. Efekty uboczne muszą być wypisane na ulotce, ale naprawdę nie występują tak często - główny problem to po prostu wysuszenie skóry. Mój brat leczył tym okropny trądzik, kilka lat już nie bierze tego, a problem nie wrócił. Mi zresztą też pomogły tylko retinoidy. Inne kuracje nie są na tyle skuteczne, zwykle efekty znikają jakiś czas po odstawieniu, natomiast w przypadku retinoidów, są trwałe.

Natomiast jeśli jesteś 100% na nie, to polecam Ci zainteresować się kwasami. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale potrafią ładnie oczyścić skórę i wysprzątać pryszcze Np. maści z kwasem azelainowym, bardzo polecam. Toniki aspirynowe również dobra rzecz Jeśli jesteś zainteresowana tematem, mogę napisać więcej, na wizażu zresztą też jest o tym od cholery
Bo zdrowa dieta, owszem, może pomóc, ale to nie wszystko. Ile litrów pokrzywy nie wypiłam, ile suplementów się nie nałykałam, ile zmian w diecie narobiłam, żeby poprawić stan cery, ciężko to zliczyć, niestety nie miało to dużego wpływu na mój trądzik.

Aha, i zamówiłaś ostatecznie jakieś minerały z EDM? Przy trądziku to najlepsze kosmetyki kolorowe.

Patryka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 13:30   #56
Magi91
Przyczajenie

didi_b - na pewno kupię sok z aloesu! Dziękuję za radę.

Co do Aknenorminu - moja koleżanka to brała, trądzik wyleczyła, ale opowiadała o skutkach ubocznych jak straszne wysuszenie warg, wrażenie piasku pod powiekami i ogólne podrażnienie oczu, brak energii, wzrost cholesterolu... W internecie również czytałam porady osób, które twierdziły, że w ogóle żałują łykania Aknenorminu, bo skutki uboczne były nieciekawe typu wypadanie włosów, senność, stany depresyjne, okropne niszczenie wątroby.
Ja sobie tego nie wyobrażam, mój dermatolog mówił też, że przy Aknenorminie mam w ogóle niczego nie używać na twarz, żadnego nawilżającego kremu etc. i ja nie wiem czy bym wytrzymała, nawet nie wiem czym miałabym ją myć.
I bez tego leku mam słabe wyniki badań, a co by się mogło stać z moim organizmem po nim to już nie chcę myśleć. Już wolę mieć pryszcze.

Chociaż teraz mój trądzik uległ zmianie bo kiedyś miałam takie białe do wyciśniecie, a teraz robią się takie czerwone grudki podskórne. Najbardziej wkurzają mnie te na policzku, bo nigdy w życiu nie miałam na policzku. a szczęście tylko na jednym.
w strefach, gdzie kiedyś miałam pełno tj nos, broda już właściwie nie ma nic, i nic nie wyskakuje. Takie przebarwienia czerwonkawe tylko.

Jeszcze mam jedną tubkę skinorenu, odstawiłam go, bo wysuszyło mi skórę, ale nie jestem pewna czy od niego czy od epiduo, czy od antybiotyku ... może do nich powrócę.

I dzięki cenne wskazówki - tak teraz czytam - mam ten kwas! To znaczy Skinoren ma!. Nie używałam go zbyt regularnie i w ogóle jakoś tak mało sumiennie przyłożyłam się do maści, ale teraz spróbuję.

Co do kosmetyków mineralnych ... zamówiłam próbkę podkładu, ale chyba nie umiem go nakładać ;( Jest sypki i nie wiem czy on ma taki być, bo nie trzyma się na skórze zbyt długo.

zastanawiam się jeszcze czy nie pogorszyła mi się cera od podkładu Rimmela i różu do policzków... bo co jak co, ale przed używaniem tych kosmetyków nie miałam takiego czegoś na policzku...
Stary 2013-01-27, 14:15   #57
didi_b
Rozeznanie

Jeśli chcesz faktycznie kupić ten sok to poczytaj, proszę, o nim więcej szczególnie na forach.
No mnie się chyba właśnie pogorszyła też od podkładu:/ ale to jest takie zamknięte koło, odkąd mi się pogorszyła jeszcze częściej go stosuje...
didi_b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:22   #58
Holly85
Zadomowienie

jak na mój gust nie masz aż takich problemów, żeby brać tretinoinę doustnie. jest dużo przeciwskazań i skutków ubocznych, ale co innego maść albo płyn. na ulotce nie ma żadnych poważnych ostrzeżeń, nigdy też nie spotkalam się z opinią w internecie, żeby coś się komuś od tego stało. sama stosowałam i stosuję nadal. to najskuteczniejszy lek jaki istnieje. np nie uodparnia bakterii (jak antybiotyki)

poczytaj o takich środkach jak Atrederm, Retin A albo Zorac.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:52   #59
Magi91
Przyczajenie

Właśnie odstawiam podkład Rimmela, spróbuję jeszcze tym mineralnym ewentualnie, wszelkie róże też idą w odstawkę.
smaruję skinorenem 3 razy dziennie.

Holly85 - napisz proszę, który z tych trzech pomógł Tobie i jak stosowałaś? generalnie który najlepiej kupić, czytam sobie o nich i dalej nie wiem który wybrać?
Stary 2013-01-28, 14:12   #60
Patryka
Zadomowienie

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem Stosowałam Atrederm przez rok, bardzo mi pomógł, miałam wtedy idealną twarz. Niestety nie wiem jak trwały byłby to efekt, bo niedługo po odstawieniu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, które bardzo pozytywnie wpłynęły na moją cerę. Niestety, chyba wszystkie wymienione przez Holly85 leki są na receptę.

Podkład Rimmela odstaw, przy trądziku najlepiej minerały. I tak, powinny być w proszku Masz dobry pędzel? Nie wiem, mi się podkład trzyma cały dzień

Patryka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości