Pomocy - wypadaj帷e w這sy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-06, 22:37   #31
pozytywka123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
Dot.: Pomocy - wypadaj帷e w這sy

"Pozytywka 123: czy naprawd nie zjad豉by jajka prosto z kurnika od kury hodowanej w normalnych warunkach?"

Nie, przez wzgl璠y religijne...
Moja babcia hoduje kury zielonon騜ki (niby ich jajka s najzdrowsze) na wolnym wybiegu, ale i tak ich nie jem....
pozytywka123 jest offline  
Stary 2012-06-06, 22:51   #32
versatille
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 940

Moja rodzina od pokole 'rolnicza' w og鏊e nie przyzwyczai豉 mnie do patrzenia na zwierz皻a hodowlane jak na 'stworzenia Boskie' - wr璚z przeciwnie, jak na zwyk貫 jedzenie (co oczywi郾ie nie oznacza 瞠 ktokolwiek w niej zgadza si na z貫 traktowanie zwierz徠)

Za to bardzo wa積 rzecz jest zdrowa 篡wno嗆.
To co si da, mamy swoje, ale wiadomo nie jest to wi璚ej ni 5% tego co jemy...
Babcia zawsze narzeka je瞠li kupi m彗 po kt鏎ej nie da si upiec normalnego ciasta, bo co do niej dosypali.
To samo jest z mi瘰em: wa積iejsze jak by這 od篡wiane, a nie w jakich warunkach 篡這.

Dlatego nigdy nie przywi您ywa豉m wagi do tego co si dzia這 z mi瘰em, kt鏎e mam na talerzu, kiedy jeszcze ono chodzi這

Gdy schudniesz b璠ziesz fajnie wygl康a w ubraniu,
gdy 獞iczysz - 鈍ietnie wygl康asz we wszystkim, zw豉szcza nago!
versatille jest offline  
Stary 2012-06-06, 23:02   #33
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez versatille Poka wiadomo嗆
Moja rodzina od pokole 'rolnicza' w og鏊e nie przyzwyczai豉 mnie do patrzenia na zwierz皻a hodowlane jak na 'stworzenia Boskie' - wr璚z przeciwnie, jak na zwyk貫 jedzenie (co oczywi郾ie nie oznacza 瞠 ktokolwiek w niej zgadza si na z貫 traktowanie zwierz徠)

Za to bardzo wa積 rzecz jest zdrowa 篡wno嗆.
To co si da, mamy swoje, ale wiadomo nie jest to wi璚ej ni 5% tego co jemy...
Babcia zawsze narzeka je瞠li kupi m彗 po kt鏎ej nie da si upiec normalnego ciasta, bo co do niej dosypali.
To samo jest z mi瘰em: wa積iejsze jak by這 od篡wiane, a nie w jakich warunkach 篡這.

Dlatego nigdy nie przywi您ywa豉m wagi do tego co si dzia這 z mi瘰em, kt鏎e mam na talerzu, kiedy jeszcze ono chodzi這
C騜 nigdzie nie jest napisane ani powiedziane (s康z 瞠 w 瘸dnej kulturze i religii), 瞠 cz這wiek ma je嗆 mi瘰o.....
Stary 2012-06-06, 23:18   #34
versatille
Zakorzenienie

Ale nigdzie nie jest te napisane, 瞠 nie wolno je嗆 mi瘰a. A jakby na to nie patrze wi瘯szo嗆 os鏏 je je i od tego nie umiera, nie choruje i 瘸dnemu cz這wiekowi si krzywda nie dzieje...

Daleko szuka nie trzeba:
http://www.engaddi.freehost.pl/strony/mieso.htm

Chyba ju nie ma w徠pliwo軼i?

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-06 o 23:24
versatille jest offline  
Stary 2012-06-06, 23:44   #35
Savanoja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 714

Hmmm.... Polemizowa豉bym z tym "nikt nie umiera, nie choruje i nie dzieje si krzywda". Osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 jedzenie mi瘰a wynika z nie鈍iadomo軼i i niewiedzy a cz瘰to te z lenistwa. ζtwiej zamuli si ci篹kostrawnym mi瘰em kt鏎e zalega w jelitach tygodniami. Ludzie choruj od mi瘰a, gnij od 鈔odka, nie oczyszczaj si dok豉dnie. Przew鏚 pokarmowy cz這wieka jest za d逝gi by trawi mi瘰o. Nie jeste鄉y drapie積ikami, uz瑿ienie, soki trawienne, brak pazur闚... no i mamy co wi璚ej - wyrzuty sumienia, kt鏎e 豉two potrafimy zag逝szy. Czy to ma這?
Savanoja jest offline  
Stary 2012-06-07, 12:04   #36
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Ale nigdzie nie jest te napisane, 瞠 nie wolno je嗆 mi瘰a. A jakby na to nie patrze wi瘯szo嗆 os鏏 je je i od tego nie umiera, nie choruje i 瘸dnemu cz這wiekowi si krzywda nie dzieje...

Daleko szuka nie trzeba:
http://www.engaddi.freehost.pl/strony/mieso.htm

Chyba ju nie ma w徠pliwo軼i?
nie wyznaj Boga chrze軼ija雟kiego .... A to ,瞠 cz這wiek nie je mi瘰a owszem jest napisane... A to w豉郾ie z mi瘰a wynika wi瘯szo嗆 chor鏏 ludzkich....
Stary 2012-06-07, 12:23   #37
versatille
Zakorzenienie

A czy mo瞠cie w jakikolwiek spos鏏 udowodni to co piszecie?
Jakie np. choroby??

'Ludzie gnij od mi瘰a'
Moja nauczycielka z biologi by p瘯豉 ze 鄉iechu (jak i wszyscy inni biolodzy)

W niekt鏎ych religiach nie je si co najwy瞠j wieprzowiny.
Chyba, 瞠 nale篡sz do jakiej sekty...

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 13:02   #38
pozytywka123
Raczkowanie

1. Do sekty nie nale輳.
2. S to wszelakie choroby poczynaj帷 od zwyk貫j niestrawno軼i, a do raka. Zwierz皻a s faszerowane sterydami, antybiotykami idt. To wszystko odk豉da si w ciele cz這wieka i tam zaczyna swoj niszcz帷 dzia豉lno嗆. http://www.youtube.com/watch?v=7WpX7_LcuvM
Prosz o obejrzenie filmik闚 zamieszczonych na tym blogu (szczeg鏊nie drugi jest dosadny) : http://sposob-na-zycie-weganie.bloog...rca,index.html
3. To prawda, 瞠 ludzie gnij od mi瘰a. Mo瞠 przedstawi biologiczne r騜nice pomi璠zy mi瘰o瞠rc a ro郵ino瞠rc:
- J瞛yk: M(mi瘰o瞠rca) - szorstki i ostry/ R(ro郵ino瞠rca) - g豉dki i do嗆 kr鏒ki
- 奸ina: M- mocno kwa郾a, by ju w jamie g瑿owej m鏂 strawi bia趾o zwierz璚e/ R -raczej zasadowa(mniej kwa郾a) , by wystarczy豉 na cz窷ciowe strawienie produkt闚 ro郵innych, a trawienie w豉軼iwe zasz這 w jelitach
- Z瑿y: M - Ostre, k造, moce, zbudowane z twardego szkliwa (by kwas w 郵inie ich nie strawi) i rzadko wypadaj / R - k造 zredukowane, g堯wnie trzonowce i cz瘰to wypadaj - nie maj zdolno軼i regeneracji
- Szcz瘯a : M- wyd逝穎na, porusza si jedynie w pionie, ma szeroki rozstaw / R - kr鏒ka, p豉ska, 簑chwa porusza sie w poziome by rozetrze tkanki ro郵inne
- Oczy: M- doskona造 wzrok, cz瘰to widz w ciemno軼i/ R - wzrok s豉by, brak zdolno軼i widzenia w ciemno軼i
- 皋陰dek: M - Workowaty, z du膨 ilo軼i, st篹onego kwasu 穎陰dkowego / R - Ma造, kwas jest 豉godny (w por闚naniu z kwasem mi瘰o瞠rcy)
- Jelita: M - kr鏒kie, pokarm w nich nie zalega i jest szybko wydalany / R - bardzo d逝gi, pokarm w nich zalega, by wydoby jak najwi璚ej substancji od篡wczych i witaminowych, jest wydalany po mniej wi璚ej 3 dniach

Tak wiec, wnioskuj帷: Nie upolujesz antylopy, bo masz za kr鏒k szcz瘯, bez k堯w (spr鏏uj si wgry潭 w zad jelenia (!?)), nie widzisz w ciemno軼i, nie zobaczysz zdobyczy z du瞠j odleg這軼i, nie dogonisz jej na swoich dw鏂h nogach, nie strawisz bia趾a zwierz璚ego, bo tw鎩 kwas 穎陰dkowy nie poradzi sobie z nim, w wyniku czego mi瘰o b璠zie gni這 w twoim przewodzie pokarmowym, bo jelita te nic z niego nie wycisn i to co wydalisz to g堯wnie mi瘰o. W dodatku b鏊 穎陰dka towarzysz帷y 'trawieniu' przez ciebie mi瘰a spowodowany jest wzmo穎n produkcj kwasu, kt鏎y i tak nie poradzi sobie z bia趾iem zwierz璚ym. A jelita b璠 mia造 problem z transportem niestrawionego mi瘰a, kt鏎e b璠zie je blokowa這. W dodatku (skoro twierdzisz 瞠 jeste mi瘰o瞠rc) to spr鏏uj zje嗆 mi瘰o na surowo, bo ja jeszcze nie widzia豉m lwa sma膨cego zebr na ognisku... To co uwa瘸sz za smak mi瘰a, to g堯wnie przyprawy, bo zjedz wo這win nieposolon i bez przypraw...

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Odwo豉m si jeszcze do jajek (tych niezap這dnionych):
S dwa rodzaje jajek-te, z kt鏎ych mog wyl璕n望 si m這de i te, z kt鏎ych nie mog. Kury mog sk豉da jajka we wczesnej m這do軼i, nie wchodz帷 nawet w kontakt fizyczny z kogutami. Te jajka mo積a po☠r闚na jedynie do up造w闚 menstruacyjnych u kobiet. Tak jak kobiety co miesi帷 wydalaj substancj menstruacyjn, kury co jaki czas sk豉daj jajka. Te jajka s wydaleniem niepotrzebnej substancji z macicy kury. Aby zarobi na tych jajkach wi璚ej pieni璠zy, komercyjni promotorzy opisuj je obecnie jako jajka wege☠taria雟kie, jajka „ahimsa” oraz nadaj im inne myl帷e nazwy,ale z pewno軼i nie s to produkty ro郵inne. Po☠chodz one z wn皻rza zwierz璚ego cia豉. Produkty ro郵inne s produktem wzajemnego oddzia造wania ziemi ze s這鎍em, wod, powietrzem i innymi sk豉dnikami, natomiast 瘸dne jajka nie rodz si z gleby. Oba rodzaje jajek s sk豉dane przez kury i maj taki sam sk豉d chemiczny. Je郵i w og鏊e trzeba uczyni mi璠zy nimi rozr騜nienie,takie jajka mo積a nazwa niedojrza造mi, martwymi lub poronionymi, ale w 瘸dnym wypadku we☠getaria雟kimi. W ka盥ym razie,oba rodzaje jajek maj te same szkodliwe efekty.
Stary 2012-06-07, 13:17   #39
versatille
Zakorzenienie

Tylko, 瞠 cz這wiek rodzi si jako mi瘰o瞠rca (dok豉dniej wszystko瞠rca).
Ucz tego na przyrodzie w podstaw闚ce.

Ju prehistoryczni ludzie jedli mi瘰o. Co wcale nie oznacza, 瞠 豉pali je go造mi r瘯ami.
Co do surowego jedzenia: nie potrzeba przypraw (ludzie tego kiedy nie znali i jako bardzo lubili mi瘰o), wystarczy upiec, usma篡 albo ugotowa...

Nie boli mnie brzuch kiedy trawi mi瘰o. Nie wiem sk康 ten pomys.
Wr璚z przeciwnie, kiedy by豉m chora na gryp 穎責kow jad豉m kurczak gotowany. Nic mi po tym nie by這.

___
Sama to napisa豉: sterydy i antybiotyki szkodz ludziom, a nie samo mi瘰o.

Jakie to 'szkodliwe efekty' maj jajka?

Czas edycji: 2012-06-07 o 13:43
versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 13:41   #40
pozytywka123
Raczkowanie

W tym jest problem - 'nauka' w szkole to k豉mstwa, nawet nie wiesz jakie. A to , 瞠 ufasz we wszystko co ci wepchn do g堯wki to nie moja wina.
A mi瘰o瞠rca nie potrzebuje narz璠zi do z豉pania zwierzyny. Nie ma tygrysa, lwa, geparda, kt鏎y u篡wa dzidy... A to , 瞠 nie boli ci brzuch to kwestia przyzwyczajenia, 穎陰dek przesta walczy z zatrwa瘸j帷 ilo軼i mi瘰a i po prostu go nie rusza, nie pr鏏uje nawet trawi, tylko wydala.

"Na pocz徠ku czlowiek nie jad nic...
Oddycha powietrzem czystym i niczym nie ska穎nym.
Wdycha w nim py趾i i czysty eter - energi kosmiczn.
M鏬 ewentualnie wesprze si kilkoma owocami, kt鏎e zrywa,
kiedy jego organizm tego potrzebowa.
Pi wod, kt鏎a od 廝鏚豉 po uj軼ie mia豉 te same zdrowe walory
i nieskazitelno嗆. Tak 篡 cz這wiek na pocz徠ku.
Potem zwierz皻a zacz皻o zabija jedynie w ofiarze bogom. [...]
Czy teraz, w czasach masowych morderstw zwierz徠,
cz這wiek pod鈍iadomie sk豉da ofiar samemu sobie?
W ko鎍u ma teraz takie zdobycze 'swoich' czas闚, 瞠 uwa瘸,
瞠 nale篡 si mu traktowanie niemal takie jak bogu?
A mo瞠 to zale篡 te od ery, w kt鏎ej teraz jeste鄉y, gdzie
wiara w jakiegokolwiek boga jest mniej intensywna?
Gdzie brak religii uwa瘸 si za religi,
a ka盥 religi fa連zyw wzgl璠em innych...."

A samo mi瘰o owszem szkodzi, bo to nie nasze po篡wienie ^^
Stary 2012-06-07, 13:42   #41
Agnieszka987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 143

To nie ten watek I jak macie jakie pomys造 na wypadaj帷e w這sy?
Agnieszka987 jest offline  
Stary 2012-06-07, 13:48   #42
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Poka wiadomo嗆
To nie ten watek I jak macie jakie pomys造 na wypadaj帷e w這sy?
Ja wczoraj kupi豉m tabletki : Humavit a.c,e , szampon Farmona ze skrzypu i mgie趾 do w這s闚 Radical I jak na pierwszy dzie po ich u篡ciu jestem bardzo zadowolona, bo ju dawno nie mia豉m tak g豉dkich w這sk闚, jak u lalki prawie a co do wypadania, to zobaczymy....
Stary 2012-06-07, 14:01   #43
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pozytywka123 Poka wiadomo嗆
Ja wczoraj kupi豉m tabletki : Humavit a.c,e , szampon Farmona ze skrzypu i mgie趾 do w這s闚 Radical I jak na pierwszy dzie po ich u篡ciu jestem bardzo zadowolona, bo ju dawno nie mia豉m tak g豉dkich w這sk闚, jak u lalki prawie a co do wypadania, to zobaczymy....
A czy ta mgie趾a nie wysusza w這s闚;>? Bo ona ma alkohol w sk豉dzie i troch boj si j kupi... Psikasz na w這sy czy na sk鏎 g這wy?
Stary 2012-06-07, 14:06   #44
pozytywka123
Raczkowanie

Wiesz wczoraj u篡豉m j pierwszy raz, wi璚 nie mog tego stwierdzi i nie czuj si kompetentna, ale na razie mi nie wysuszy豉... mam mi璚iutkie w這sy. Psikam wed逝g instrukcji z 20-30 cm od g這wy i psikam raz na g鏎 i kilka na ko鎍e.
A zapomnia豉m te powiedzie, 瞠 kupi豉m wczoraj te od篡wk z Pantene Aqua http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...ra-wersja.html i u篡豉m wczoraj wszystkiego i jestem zadowolona
Stary 2012-06-07, 14:16   #45
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz wczoraj u篡豉m j pierwszy raz, wi璚 nie mog tego stwierdzi i nie czuj si kompetentna, ale na razie mi nie wysuszy豉... mam mi璚iutkie w這sy. Psikam wed逝g instrukcji z 20-30 cm od g這wy i psikam raz na g鏎 i kilka na ko鎍e.
A zapomnia豉m te powiedzie, 瞠 kupi豉m wczoraj te od篡wk z Pantene Aqua http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...ra-wersja.html i u篡豉m wczoraj wszystkiego i jestem zadowolona

dziekuj bardzo
Stary 2012-06-07, 14:23   #46
pozytywka123
Raczkowanie

Versatille:
A to co piszesz, 鈍iadczy o tym, nie obejrza豉 film闚, kt鏎e ci wys豉豉m, lub ich nie zrozumia豉. Prosz obejrzyj je...

Edytowane przez pozytywka123
Czas edycji: 2012-06-07 o 14:25
Stary 2012-06-07, 14:45   #47
Savanoja
Rozeznanie

Ha, rzeczywi軼ie troch si tu zboczy這 z tematu, ale my郵, 瞠 czasem inaczej si nie da Ca趾owicie zgadam si z pozytywka123. Ale to rzeczywi軼ie nie ten w徠ek, nie da si ot tak wy逝szczy tematu. Fakt jest taki, 瞠 ludzie s bardzo zagmatwani w stereotypy wbijane do g堯w przez setki lat, cierpi, choruj, 篡j w poczuciu winy, wybielaj swoje post瘼owanie... d逝go by wymienia. Mieszaj w to wszystko religi, ko軼io造, dopowiadaj sobie filozofie bo s zagubieni w tym 鈍iecie. Nie potrafi s逝cha, o samodzielnym my郵eniu zapomnieli.

pozytywka123 Pami皻aj o wcierce Radical, jest bardzo dobra. I jeszcze przypomnia豉 mi si pokrzywa, ale do picia w formie soku. Jest bardzo warto軼iowa szczeg鏊nie teraz, wiosn. Je郵i masz mo磧iwo嗆, to polecam te 鈍ie瞠 li軼ie gotowane jak szpinak - pycha

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Tylko, 瞠 cz這wiek rodzi si jako mi瘰o瞠rca (dok豉dniej wszystko瞠rca).
Ucz tego na przyrodzie w podstaw闚ce.

Ju prehistoryczni ludzie jedli mi瘰o. Co wcale nie oznacza, 瞠 豉pali je go造mi r瘯ami.
Co do surowego jedzenia: nie potrzeba przypraw (ludzie tego kiedy nie znali i jako bardzo lubili mi瘰o), wystarczy upiec, usma篡 albo ugotowa...

Nie boli mnie brzuch kiedy trawi mi瘰o. Nie wiem sk康 ten pomys.
Wr璚z przeciwnie, kiedy by豉m chora na gryp 穎責kow jad豉m kurczak gotowany. Nic mi po tym nie by這.

___
Sama to napisa豉: sterydy i antybiotyki szkodz ludziom, a nie samo mi瘰o.

Jakie to 'szkodliwe efekty' maj jajka?
Cz這wiek nie trawi mi瘰a, ono zalega w jelitach tygodniami. Ludzki uk豉d pokarmowy nie jest przystosowany do takiego po篡wienia. Owszem, jak si zje to niby nic nie dolega... ale to tylko niby.
Poczytaj wi璚ej na ten temat.
Savanoja jest offline  
Stary 2012-06-07, 14:46   #48
pozytywka123
Raczkowanie

Szpinak jem wyj徠kowo cz瘰to XD nawet dzisiaj na obiad spaghetti ze szpinakiem
O wcierce pami皻am i chyba j kupi, ale chcia豉m t Jantar z bursztynem, tyle 瞠 nigdzie w aptekach ani drogeriach nie mog jej dosta, wi璚 nie mam wyj軼ia i kupi Radical. A tak sie czai豉m na Jantar... Ehh
Stary 2012-06-07, 14:50   #49
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Szpinak jem wyj徠kowo cz瘰to XD nawet dzisiaj na obiad spaghetti ze szpinakiem
O wcierce pami皻am i chyba j kupi, ale chcia豉m t Jantar z bursztynem, tyle 瞠 nigdzie w aptekach ani drogeriach nie mog jej dosta, wi璚 nie mam wyj軼ia i kupi Radical. A tak sie czai豉m na Jantar... Ehh
Na allegro chyba jest tylko, bo podobno zosta wycofany.
Stary 2012-06-07, 14:51   #50
versatille
Zakorzenienie

Czyli twierdzicie, 瞠 98% ludzi na 鈍iecie to idioci, bo jedz mi瘰o, tak?

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 14:58   #51
Savanoja
Rozeznanie

Cytat:
Czyli twierdzicie, 瞠 98% ludzi na 鈍iecie to idioci, bo jedz mi瘰o, tak?
No c騜....
Nie jest dla mnie argumentem statystyka.
A jak Ty my郵isz? Czy to, 瞠 wi瘯szo嗆 post瘼uje w jaki spos鏏 oznacza, 瞠 to m康re?

Edytowane przez Savanoja
Czas edycji: 2012-06-07 o 14:59
Savanoja jest offline  
Stary 2012-06-07, 15:22   #52
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Savanoja Poka wiadomo嗆
No c騜....
Nie jest dla mnie argumentem statystyka.
A jak Ty my郵isz? Czy to, 瞠 wi瘯szo嗆 post瘼uje w jaki spos鏏 oznacza, 瞠 to m康re?
Bardzo dobrze powiedziane.
Nie mo積a by baranem i i軼 za stadem w przepa軼, trzeba my郵e samodzielnie i na w豉sn r瘯 podejmowa decyzje, bo chodzi o w豉sne 砰cie
Stary 2012-06-07, 18:40   #53
paulinkka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 227

Autorko jak kopiujesz artykuly z innych stron to podawaj prosz 廝鏚豉. Myslalam ze to jakies naukowe potwierdzone rzeczy, a jak wpisalam to w google to wyskoczyl mi odnosnik do forum wyznawc闚 HARE KRYSHNY. Co sobie wymy郵ili wyznawcy jakiejs religii, a jak jest w rzeczywisto軼i to dwie ro積e sprawy 安iadkowie jehowy te maja swoje wierzenia, ktore podejrzewam dla 95% os鏏 s absurdalne.
paulinkka jest offline  
Stary 2012-06-07, 18:55   #54
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Poka wiadomo嗆
Autorko jak kopiujesz artykuly z innych stron to podawaj prosz 廝鏚豉. Myslalam ze to jakies naukowe potwierdzone rzeczy, a jak wpisalam to w google to wyskoczyl mi odnosnik do forum wyznawc闚 HARE KRYSHNY. Co sobie wymy郵ili wyznawcy jakiejs religii, a jak jest w rzeczywisto軼i to dwie ro積e sprawy 安iadkowie jehowy te maja swoje wierzenia, ktore podejrzewam dla 95% os鏏 s absurdalne.
Owszem zgadzam si, 瞠 to w豉郾ie stamt康.
Jak nie uznajesz autorytetu Boga, tylko pseudo naukowe paplaniny to masz problem. TY masz. To przykre... :<
To nie jest wymy郵one. Ma potwierdzenie w Wedach - najstarszych pismach 鈍iata, pisanym sanskrytem - najstarszym j瞛ykiem 鈍iata, natchniony przez Boga, spisany przez najstarsz cywilizacj.

*Moja kuzynka jest 匡 i respektuj jej pogl康y, bo tak naprawd wszyscy wierzymy w jednego Boga, kt鏎y (jak jest napisane, s這wo by這 pierwsze) ma niesko鎍zon liczb imion.
Stary 2012-06-07, 19:00   #55
versatille
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Poka wiadomo嗆
Zgadzam si w 100%
A jakby si tak zastanowi to nie poda豉 mi jeszcze 瘸dego faktu i niczego co pisa豉 nie jeste w stanie udowodni.

A je瞠li chcecie wiedzie to tak. Uwa瘸m, 瞠 jedzenie mi瘰a wp造wa na mnie bardzo pozytywnie. Nie mam 瘸dnych problem闚 ze zdrowiem. Nie wypadaj mi w這sy, prawie nie psuj mi si z瑿y...
I nie musz 造ka jakich 鈍i雟tw czy stosowa niewiadomo jakich preparat闚, 瞠by normalnie funkcjonowa.
(w przeciwie雟twie do ciebie i twoich w這s闚)

A pisz帷 takie rzeczy przekonujesz do tego tylko siebie, bo mnie to po prostu 鄉ieszy.

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 19:06   #56
pozytywka123
Raczkowanie

"A je瞠li chcecie wiedzie to tak. Uwa瘸m, 瞠 jedzenie mi瘰a wp造wa na mnie bardzo pozytywnie. Nie mam 瘸dnych problem闚 ze zdrowiem. Nie wypadaj mi w這sy, prawie nie psuj mi si z瑿y...
I nie musz 造ka jakich 鈍i雟tw czy stosowa niewiadomo jakich preparat闚, 瞠by normalnie funkcjonowa.
(w przeciwie雟twie do ciebie i twoich w這s闚)

A pisz帷 takie rzeczy przekonujesz do tego tylko siebie, bo mnie to po prostu 鄉ieszy"

Oszukuj si, 篡j w b喚dzie - masz woln r瘯. "造kam" tylko to co naturalne, bardzo na tym punkcie 鈍iruj ;D. Nie mnie przekonywa Ci do czego. Nie taki mia豉m zamiar. A to czego cz這wiek nie rozumie, najzwyczajniej go 鄉ieszy, tak jak Ciebie...
Stary 2012-06-07, 19:31   #57
Savanoja
Rozeznanie

versatille
Piszesz, 瞠 nie masz problem闚 ze zdrowiem... pewna jeste? Wypr騜niasz si regularnie i w spos鏏 豉godny? Bo ja jestem pewna, 瞠 w jelitach zalega i to tylko kwestia czasu jak co zacznie dawa objawy jako stan zapalny (nie koniecznie jelit)... Nie znam Ci, nie wiem w jakim jeste wieku, jak wygl康a Twoja sk鏎a, jak pachniesz... ja pisz tylko to przypuszczam na podstawie danych nabytych do鈍iadczeniem (ale nie tylko), du穎 czytam na ten temat.
Jedzenie mi瘰a powoduje agresj, obci捫a organizm, bywa powodem wielu alergii...
Ja nie jestem wegetariank, niestety czasem jadam mi瘰o (cho bardzo rzadko). Ale jadam je tylko i wy陰cznie ze wzgl璠闚 finansowych i czasowych. Jak tylko mog unikam mi瘰a i jajek. Natomiast w okresie gdy trzyma豉m wegetarianizm (d逝gie lata) morfologi mia豉m super, nastr鎩 idealny, czu豉m 瞠 篡j. Jest tak wiele produkt闚, przypraw, 瞠 nie trzeba sobie g這wy zawraca mi瘰em. Urodzi豉m zdrowego, du瞠go wege - syna... Wiele bym mog豉 m闚i o zaletach. Natomiast z zalet znam jedynie szybkie zamulenie na d逝gi czas (gdy nie ma si czasu gotowa lub z braku kasy).
Savanoja jest offline  
Stary 2012-06-07, 19:35   #58
versatille
Zakorzenienie

Pierwsza lepsza strona:
http://www.osesek.pl/podstawy-zywien...-odzywcze.html

A ja ca造 czas czekam na dow鏚, 瞠 mi瘰o jest niezdrowe i 瞠 'gnij od 鈔odka'
ok 篡j w b喚dzie, wi璚 mnie z niego wyprowad.

Po prostu nie rozumiem twoich pogl康闚.

No wi璚 tak: ja mam 18 lat, ale mam dw鏂h dziadk闚, dwie babcie i nawet 90-si璚ioletni prababci. Wszyscy jedz mi瘰o ca貫 篡cie i 瘸den z nich nie jest chory.
Wr璚z przeciwnie moja prababcia od ok 20 lat planuje sw鎩 pogrzeb, ale p鏦i co nie ma na co umrze, bo jest zdrowa (poza obra瞠niami, kt鏎ych dozna豉 w wypadku).
Wasze herezje nie sprawi, 瞠 naraz zaczn twierdzi, 瞠 oni s chorzy bo jedli mi瘰o. Mam sw鎩 rozum i oczy

Czas edycji: 2012-06-07 o 20:01
versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:07   #59
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

http://empatia.pl/magazyn/teksty/sta...skich_2009.pdf

warto przeczyta, jest tu o wegetarianizmie i o chorobach

a co do w這s闚 to zapraszam na w徠ek w這sowy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=615568

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:24   #60
pozytywka123
Raczkowanie

"Jedzenie mi瘰a powoduje agresj, obci捫a organizm, bywa powodem wielu alergii..."
O tak ! Szczeg鏊nie to 瞠 mi瘰o powoduje agresj jest prawd ! Powody:
1. Zwierz przez ca貫 篡cie (nawet wolne, a nie hodowlane) akumuluje emocje, czy te skutki swoich dzia豉, pami皻a, cierpi, a to wszystko odk豉da si w jego tkankach.... A ty to jesz
2. Zwierz cierpi podczas zabijania (a kto by nie cierpia (!!!)), przezywa stres, a to jeszcze silniej wp造wa na mi瘰o (powie ci to ka盥y biolog i dietetyk, rze幡ik, czy jakie tam masz autorytety 'naukowe' - versatille). Stres akumuluje si w bia趾u, a to niby dla niego je si mi瘰o) A propos bia趾a - rozbuduj: Niekt鏎zy 'm康rzy ludzie' twierdz, 瞠 masa mi窷niowa nabierana jest dzi瘯i bia趾u zwierz璚emu - NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Przyk豉d: najbardziej mi瘰iste zwierz皻a takie jak krowa, baw馧, s這 - nie jedz mi瘰a, tylko ro郵iny! A maj najwi瘯sz mas mi窷niow... H ?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Versatille:
Prosz Ci... Czyta豉 to? Cytuj z artyku逝 przez Ciebie przes豉nego : "Istotnym 廝鏚貫m bia趾a w naszej diecie, poza mi瘰em, mog by tak瞠 ryby, nasiona ro郵in str帷zkowych a tak瞠 sery" ?? I jak ? "nasiona ro郵in str帷zkowych a tak瞠 sery"
M闚i jak do s逝pa... Nie rozumiesz punktu docelowego, trudno, taka m康ro嗆 nie jest dla wszystkich, tylko dla LUDZI z sumieniem idt.... Za豉mka :<
Zamknij w徠ek

Tagi
wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-07 16:29:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.