Pomocy - wypadaj帷e w這sy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-07, 20:28   #61
Savanoja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 714
Dot.: Pomocy - wypadaj帷e w這sy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Poka wiadomo嗆
http://empatia.pl/magazyn/teksty/sta...skich_2009.pdf

warto przeczyta, jest tu o wegetarianizmie i o chorobach

a co do w這s闚 to zapraszam na w徠ek w這sowy

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=615568
Dzi瘯i, sama ch皻nie poczytam, ale p騧niej... Zauwa篡豉m, 瞠 s to wyniki bada na grupach. Dla mnie to oczywiste oczywisto軼i... ale kole瘸nka nie wie tego wszystkiego i mam nadziej, 瞠 b璠zie chcia豉 cho pobie積ie to przelecie bo warto...
Savanoja jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:29   #62
versatille
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 940

Co si odk豉da w tkankach zwierz璚ia? Trucinza?
Dla ciebie wa積e jest 瞠 cierpi zwierz皻a a nie ludzie? Jak chcesz pom鏂 鈍iatu to najpierw pom騜 wszystkim g這duj帷ym ludziom.

Nie jem mi瘰a z powodu 'masy mi窷niowej' tylko z powodu wielu witamin i innych warto軼i od篡wczych.

'Istotnym 廝鏚貫m bia趾a w naszej diecie, POZA MI邘EM, mog by tak瞠...'
po pierwsze wynika z tego, 瞠 najistotniejszym 廝鏚貫m jest w豉郾ie mi瘰o.
Po drugie 'mog by tak瞠' odnosi si do ludzi, kt鏎zy tego mi瘰a po prosu nie maj... albo maj dziwne pogl康y

Gdy schudniesz b璠ziesz fajnie wygl康a w ubraniu,
gdy 獞iczysz - 鈍ietnie wygl康asz we wszystkim, zw豉szcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-07 o 20:36
versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:37   #63
Savanoja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 714

Cytat:
Napisane przez versatille Poka wiadomo嗆
Pierwsza lepsza strona:
http://www.osesek.pl/podstawy-zywien...-odzywcze.html

A ja ca造 czas czekam na dow鏚, 瞠 mi瘰o jest niezdrowe i 瞠 'gnij od 鈔odka'
ok 篡j w b喚dzie, wi璚 mnie z niego wyprowad.

Po prostu nie rozumiem twoich pogl康闚.

No wi璚 tak: ja mam 18 lat, ale mam dw鏂h dziadk闚, dwie babcie i nawet 90-si璚ioletni prababci. Wszyscy jedz mi瘰o ca貫 篡cie i 瘸den z nich nie jest chory.
Wr璚z przeciwnie moja prababcia od ok 20 lat planuje sw鎩 pogrzeb, ale p鏦i co nie ma na co umrze, bo jest zdrowa (poza obra瞠niami, kt鏎ych dozna豉 w wypadku).
Wasze herezje nie sprawi, 瞠 naraz zaczn twierdzi, 瞠 oni s chorzy bo jedli mi瘰o. Mam sw鎩 rozum i oczy
C騜, to nie herezje... jak mam Ci to t逝maczy?
Przeczytaj, kole瘸nka wklei豉 linka, warto....
Ale ja rozumiem Tw鎩 oportunizm, to co nowego, innego i boisz si tego, jak wi瘯szo嗆 ludzi. Nic to.. mo瞠 z czasem wi璚ej zrozumiesz o 篡ciu, zdrowiu, stereotypach rz康z帷ych lud幟i.
O jednym nie wolno nigdy zapomina : o samodzielnym my郵eniu! Co z tego 瞠 babcia 篡je 100 lat? Moja te, ale wci捫 jest chora, ma nadci郾ienie, 篡laki, cukrzyc a ostatnio doszed Alzhimer. Odk康 si璕am pami璚i by豉 gruba i 造ka豉 kilogramy proch闚 na ci郾ienie. 砰je ju prawie 100 lat, ale powtarzam 瞠 zdrowa nie jest i to od dawna.
Savanoja jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:37   #64
pozytywka123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

• "Co si odk豉da w tkankach zwierz璚ia? Trucinza?"
Poczytaj o tym co si w nich odk豉da...

• "Dla ciebie wa積e jest 瞠 cierpi zwierz皻a a nie ludzie? Jak chcesz pom鏂 鈍iatu to najpierw pom騜 wszystkim g這duj帷ym ludziom."
To jest ca造 b陰d. Tak my郵i wi瘯szo嗆 ludzi, niestety. "Zadbajmy o nasz gatunek! Tyle ludzi g這duje! Zwierz皻a nie maj duszy! (a maj) Zabijmy je! Zjedzmy! Tylko cz這wiek i jego dobro jest najwa積iejsze!" Oj, oj, oj... Masz sporo do przemy郵enia... Zwierz皻a niby nie maj prawa 篡 na tej planecie? Wybi je , tak?

• Nie jem mi瘰a z powodu 'masy mi窷niowej' tylko z powodu wielu witamin i innych warto軼i od篡wczych.
W豉郾ie Ci udowadniam, 瞠 dla ludzi mi瘰o nie ma warto軼i od篡wczych. A ju na pewno nie w takim stopniu, jak oferuj to nam warzywa, zbo瘸 itp. Obud si !

Edytowane przez pozytywka123
Czas edycji: 2012-08-03 o 09:16
pozytywka123 jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:41   #65
Synkopa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Cytat:
Napisane przez pozytywka123 Poka wiadomo嗆
Owszem zgadzam si, 瞠 to w豉郾ie stamt康.
Jak nie uznajesz autorytetu Boga, tylko pseudo naukowe paplaniny to masz problem. TY masz. To przykre... :<
To nie jest wymy郵one. Ma potwierdzenie w Wedach - najstarszych pismach 鈍iata, pisanym sanskrytem - najstarszym j瞛ykiem 鈍iata, natchniony przez Boga, spisany przez najstarsz cywilizacj.
Dziewczyno brzmisz jak jaka fanatyczka.
Ty sobie wierzysz w co chcesz i ka盥y z nas sobie wierzy w co chce. Albo nie wierzy.
Noooo, B鏬 (jakikolwiek) nie ma innych temat闚 na kt鏎e by natchn掖 cz這wieka ni jedzenie. No faktycznie.

Poza tym - jakim prawem jesz ro郵iny? (skoro ju tak inne osoby uwa瘸sz za gorsze bo jedz mi瘰o i "nie uznaj autorytetu Boga" tym samym). Przecie zgodnie z tekstem, kt鏎y sama cytujesz powinna si czasem tylko wesprze jakim owocem. A Ty zajadasz si spaghetti ze szpinakiem (mam nadziej, 瞠 z makaronem bezjajecznym oczywi軼ie?)? Opijasz si mlekiem, zamiast jedynie wod?

Jedz sobie co chcesz, wierz sobie w co chcesz, ale szanuj pogl康y innych, bo to, 瞠 kto ma inne pogl康y nie znaczy, 瞠 on jest g逝pi a Ty m康ra. Bo to akurat przejawia si w bardziej istotnych rzeczach ni jedzenie czy niejedzenie mi瘰a.
Uppps, zapomnia豉m, 瞠 tu chodzi o zabijanie lub nie zabijanie.
Ok, ka盥y w niekt鏎ych kwestiach mia tu troch racji, ale to czy lepiej je嗆 czy nie je嗆 mi瘰o - zdania s i zawsze b璠 podzielone i nikogo tu na si喚 nie przekonasz swoimi cytatami, odno郾ikami do film闚, blog闚 i artyku堯w, 瞠 post瘼uje 幢e (wg Ciebie 幢e).

B鏬 daj帷 cz這wiekowi rozum i woln wol zdawa sobie doskonale spraw w jaki spos鏏 cz這wiek mo瞠 je wykorzysta, by przetrwa.

Poza tym - w徠ek za這篡豉 o w這sach a przez jego 90% pr鏏ujesz udowodni za wszelk cen, 瞠 to Tw鎩 styl 篡cia/od篡wiania si jest w豉軼iwy, 瞠 to Ty post瘼ujesz w豉軼iwie, bo jeste wege. A ca豉 reszta 鈍iata (kt鏎a nie jest) to 幢i ludzie, grzesznicy, mordercy. I pewnie b璠ziemy si sma篡li w piekle.

Zajrza豉m i wychodz, bo czuj si jak przy portierni w uczelni, gdzie portier ka盥ego nagabuje, a na mnie zsy豉 kar bosk, za to, 瞠 narzeczony poca這wa mnie w czo這 na po瞠gnanie.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:51   #66
versatille
Zakorzenienie

Ok to ju wiem wszystko.
Moja prababcia tak naprawd jest chora.
Zwierz皻a na tym 鈍iecie s wa積iejsi ni ludzie.
'Mi瘰o nie ma warto軼i od篡wczych' - jedn z najzdrowszych rzeczy jakie istniej jest w徠r鏏ka, wieszzzz?
Zwierz皻a maj dusz (?!)

Teraz p鎩d w 鈍iat b璠 to rozpowiada

Synkopa, dlaczego si tak 豉two poddajesz?
Przez tyle lat si nie u鄉ia豉m tak jak podczas tej rozmowy.

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-07 o 20:56
versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 20:57   #67
pozytywka123
Raczkowanie

• ''Dziewczyno brzmisz jak jaka fanatyczka.
Ty sobie wierzysz w co chcesz i ka盥y z nas sobie wierzy w co chce. Albo nie wierzy.
Noooo, B鏬 (jakikolwiek) nie ma innych temat闚 na kt鏎e by natchn掖 cz這wieka ni jedzenie. No faktycznie. ''
Przeczyta豉 ca造 w徠ek? Pisa豉m ju o tym i masz racj, potwierdzam, 瞠 tak jest, 瞠 szanuj zdanie ka盥ego Fanatyczk mog by jak chcesz, ale dla mnie to jedynie po鈍i璚enie Bogu. Nazwij to fanatyzmem lub bezgraniczn mi這軼i i zaufaniem. Szczerze wol to drugie

• ''Poza tym - jakim prawem jesz ro郵iny? (skoro ju tak inne osoby uwa瘸sz za gorsze bo jedz mi瘰o i "nie uznaj autorytetu Boga" tym samym). Przecie zgodnie z tekstem, kt鏎y sama cytujesz powinna si czasem tylko wesprze jakim owocem. A Ty zajadasz si spaghetti ze szpinakiem (mam nadziej, 瞠 z makaronem bezjajecznym oczywi軼ie?)? Opijasz si mlekiem, zamiast jedynie wod?''
Cytat by, ale tekstu nie cytowa豉m tak do ko鎍a, bo by造 to moje my郵i, zebrane na podstawie r騜nych 廝鏚e NAUKOWYCH, tudzie HISTORYCZNYCH. Jem ro郵iny prawem Boskim. Makaron bez-jajeczny to oczywista oczywisto嗆, kiedy nie je si jajek.

• ''B鏬 daj帷 cz這wiekowi rozum i woln wol zdawa sobie doskonale spraw w jaki spos鏏 cz這wiek mo瞠 je wykorzysta, by przetrwa.''
Oczywi軼ie 瞠 tak. P騧niej poniesiemy konsekwencje dzia豉 (karmy) nazbieranych w tym 篡ciu, wi璚 gratuluj przysz貫go 篡cia w formie zwierz璚ia lub gorzej (bo i tak mo瞠 by). M闚i z perspektywy mojej religii, bo do takowej mam upowa積ienia si wypowiada.

• ''Poza tym - w徠ek za這篡豉 o w這sach a przez jego 90% pr鏏ujesz udowodni za wszelk cen, 瞠 to Tw鎩 styl 篡cia/od篡wiania si jest w豉軼iwy, 瞠 to Ty post瘼ujesz w豉軼iwie, bo jeste wege. ''
Czasem i 90% to ma這, 瞠by kto zrozumia b喚dy...

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

'
''Zwierz皻a na tym 鈍iecie s wa積iejsi ni ludzie.''
Ile z tego co pisz rozumiesz??

'' jedn z najzdrowszych rzeczy jakie istniej jest w徠r鏏ka, wieszzzz?''
A wiesz co to w徠roba? w niej gromadz si wszystkie toksyny z ca貫go organizmu. Jest to filtr biologiczny. Smacznych trucizn !

''Zwierz皻a maj dusz (?!)''
Zrozumia豉?

''Teraz p鎩d w 鈍iat b璠 to rozpowiada ''
Ja p鎩d, jak b璠zie trzeba.
Stary 2012-06-07, 20:59   #68
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

Cytat:

Ok to ju wiem wszystko.
Moja prababcia tak naprawd jest chora.
Zwierz皻a na tym 鈍iecie s wa積iejsi ni ludzie.
'Mi瘰o nie ma warto軼i od篡wczych' - jedn z najzdrowszych rzeczy jakie istniej jest w徠r鏏ka, wieszzzz?
Zwierz皻a maj dusz (?!)

Teraz p鎩d w 鈍iat b璠 to rozpowiada
wiesz co, czasem zwierz bywa bardziej ludzkie ni nie jeden cz這wiek
im bardziej poznaj niekt鏎ych ludzi tym mocniej kocham zwierz皻a

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:05   #69
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Czasem i 90% to ma這, 瞠by kto zrozumia b喚dy...

haha no tak no bo tylko Twoja religia jest w豉軼iwa i Twoje post瘼owanie

I Ty 鄉iesz twierdzi 瞠 szanujesz pogl康y innych?
I to jest bezgraniczna mi這嗆 a nie fanatyzm?
Chyba trafi豉m na t dziwniejsz stron tego forum. Pora si ulotni, nim zmieni si w jakiego robala, albo proch i py.
Albo 鈍ink, kt鏎 kto zar積ie i po穋e

Zaraz us造szymy, 瞠 w poprzednim wcieleniu by豉 w豉郾ie takim zar積i皻ym zwierz璚iem (na cele konsumpcyjne) i teraz w nagrod za swoje cierpienie jeste cz這wiekiem. A z nami b璠zie odwrotnie i dlatego pr鏏ujesz nas nawr鏂i bredniami, 瞠 ca豉 ludzko嗆 (wy陰czaj kilka procent tych z Twoimi pogl康ami) to banda bezrozumnych idiot闚.
Jak to dobrze, 瞠 jeste wege, to chocia nas nie tkniesz jak zostaniemy robalami, 鈍inkami czy czym innym.

Ja natomiast mam prawo i uwa瘸m 瞠 TWOJE 篡cie, post瘼owanie i pogl康y s b喚dne i za kar b璠ziesz si sma篡豉 w piekle na patelni, jako mi瘰ko do jajecznicy (upppsss, w towarzystwie jajek. A to dopiero.)
Na dow鏚 tego, w przeciwie雟twie do Ciebie, nie b璠 fatygowa si po filmiki, cytaty, odno郾iki, bo jak sama m闚isz - czasem nawet 90% nie wystarczy by kto zrozumia b喚dy.
Tak wi璚 tak samo jak Ty twierdzisz, 瞠 my nie zrozumiemy swoich b喚d闚, tak samo ja twierdz, 瞠 Tobie nie jest dane poj望 Twoich b喚d闚 i po prostu no jeste ju skazana z g鏎y na piek這.

疾nada po prostu.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:07   #70
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Synkopa Poka wiadomo嗆
haha no tak no bo tylko Twoja religia jest w豉軼iwa i Twoje post瘼owanie

I Ty 鄉iesz twierdzi 瞠 szanujesz pogl康y innych?
I to jest bezgraniczna mi這嗆 a nie fanatyzm?
Chyba trafi豉m na t dziwniejsz stron tego forum. Pora si ulotni, nim zmieni si w jakiego robala, albo proch i py.
Albo 鈍ink, kt鏎 kto zar積ie i po穋e

Zaraz us造szymy, 瞠 w poprzednim wcieleniu by豉 w豉郾ie takim zar積i皻ym zwierz璚iem (na cele konsumpcyjne) i teraz w nagrod za swoje cierpienie jeste cz這wiekiem. A z nami b璠zie odwrotnie i dlatego pr鏏ujesz nas nawr鏂i bredniami, 瞠 ca豉 ludzko嗆 (wy陰czaj kilka procent tych z Twoimi pogl康ami) to banda bezrozumnych idiot闚.
Jak to dobrze, 瞠 jeste wege, to chocia nas nie tkniesz jak zostaniemy robalami, 鈍inkami czy czym innym.

Ja natomiast mam prawo i uwa瘸m 瞠 TWOJE 篡cie, post瘼owanie i pogl康y s b喚dne i za kar b璠ziesz si sma篡豉 w piekle na patelni, jako mi瘰ko do jajecznicy (upppsss, w towarzystwie jajek. A to dopiero.)
Na dow鏚 tego, w przeciwie雟twie do Ciebie, nie b璠 fatygowa si po filmiki, cytaty, odno郾iki, bo jak sama m闚isz - czasem nawet 90% nie wystarczy by kto zrozumia b喚dy.
Tak wi璚 tak samo jak Ty twierdzisz, 瞠 my nie zrozumiemy swoich b喚d闚, tak samo ja twierdz, 瞠 Tobie nie jest dane poj望 Twoich b喚d闚 i po prostu no jeste ju skazana z g鏎y na piek這.

疾nada po prostu.
/Czapki z g堯w. /
Stary 2012-06-07, 21:07   #71
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
wiesz co, czasem zwierz bywa bardziej ludzkie ni nie jeden cz這wiek
im bardziej poznaj niekt鏎ych ludzi tym mocniej kocham zwierz皻a
To fakt.
Ale te nie ma co od razu nazywa tego dusz. Dusza to poj璚ie wzgl璠ne. I mo磧iwe, 瞠 jest co innego co jest odpowiedzialne za bycie ludzkim lub nie
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:08   #72
pozytywka123
Raczkowanie

Dusza to fakt ^.^
Stary 2012-06-07, 21:10   #73
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Oczywi軼ie 瞠 tak. P騧niej poniesiemy konsekwencje dzia豉 (karmy) nazbieranych w tym 篡ciu, wi璚 gratuluj przysz貫go 篡cia w formie zwierz璚ia lub gorzej (bo i tak mo瞠 by). M闚i z perspektywy mojej religii, bo do takowej mam upowa積ienia si wypowiada.
To tak szanujesz zwierz皻a? Uwa瘸j帷 je za gorsze? (bo z tej sk豉dni wynika, 瞠 sko鎍z 幢e - jako zwierz, lub jeszcze gorzej)
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:12   #74
pozytywka123
Raczkowanie

Tak, zwierz皻a s ni窺z form od cz這wieka. A ty szanujesz zwierz皻a je jedz帷 tak? To w豉郾ie ja mam do nich szacunek ich nie jedz帷. To 瞠 s ni窺ze znaczy WYMORDOWA , tak? No gratuluje.

Edytowane przez pozytywka123
Czas edycji: 2012-08-03 o 09:20
Stary 2012-06-07, 21:14   #75
versatille
Zakorzenienie

Sylvi300 mi te si wydaje, 瞠 zwierz皻a s lepsze od niekt鏎ych ludzi.
Albo tylko ja na takich trafiam?

A mnie si zaczyna wydawa, 瞠 gdzie tutaj jest ukryta kamera, bo niemo磧iwe 瞠by kto (nie b璠 pokazywa palcem) wypisywa takie brednie i jeszcze w nie wierzy

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:16   #76
pozytywka123
Raczkowanie

''Sylvi300 mi te si wydaje, 瞠 zwierz皻a s lepsze od niekt鏎ych ludzi.
Albo tylko ja na takich trafiam?

A mnie si zaczyna wydawa, 瞠 gdzie tutaj jest ukryta kamera, bo niemo磧iwe 瞠by kto (nie b璠 pokazywa palcem) wypisywa takie brednie i jeszcze w nie wierzy ''

I vice versa
Stary 2012-06-07, 21:19   #77
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Tak, zwierz皻a s ni窺z form, nie gromadz karmy. A ty szanujesz zwierz皻a je jedz帷 tak? To w豉郾ie ja mam do nich szacunek ich nie jedz帷. To 瞠 s ni窺ze znaczy WYMORDOWA , tak? No gratuluje.
A i tu si mylisz s這wem si nie okre郵i豉m, czy jem mi瘰o czy nie jem wi璚 nie wyci庵aj wniosk闚 pochopnie, bo moje wypowiedzi s a zanadto przepe軟ione sarkazmem i ironi, bo jestem oburzona nie Twoimi pogl康ami, stylem 篡cia czy wiar, ale Twoim brakiem tolerancji na odmienno嗆 ludzkich zda i pogl康闚 oraz tym, 瞠 obra瘸sz ludzi za to, 瞠 maj inne pogl康y ni Twoje. Tym, 瞠 nie Tobie ocenia kogo i za co spotka kara. Nawet je郵i wg Twojej religii powinna kogo spotka kara, nawet je郵i nie post瘼uje dobrze wg Twojej religii to nie Tobie to ocenia. Bo mo瞠 ten kto 篡je bardzo dobrze wype軟iaj帷 zasady swojej religii i Tobie nic do tego, dlatego nie powinna ocenia ludzi (zw豉szcza innych wyzna) przez pryzmat swojej religii, kt鏎ej oni by mo瞠 w og鏊e nie uznaj.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:21   #78
versatille
Zakorzenienie

Jak tak dalej p鎩dzie staniemy si gwiazdami telewizji

Jestem idiotk, ale mo瞠sz mi powiedze co to jest karma?

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:22   #79
pozytywka123
Raczkowanie

Powiem tak, sarkazm i ironia to najni窺za forma 瘸rtu(?)
I nie masz racji, niestety. Bo nikogo nie oceniam. Ciebie te, nie mnie to robi. I ci庵le to podkre郵am. Ja stwierdzam fakty, nie przypuszczam. Nie mam poj璚ia ile wiesz o moim wyznaniu
Stary 2012-06-07, 21:23   #80
friable
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 430

Nie chcia豉m si wtr帷a ale nie mog poj望, sk康 ta pewno嗆, 瞠 zwierz皻a maj dusz... Naukowcy odkryli to podczas sekcji zw這k czy jak?...
friable jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:25   #81
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Jak tak dalej p鎩dzie staniemy si gwiazdami telewizji

Jestem idiotk, ale mo瞠sz mi powiedze co to jest karma?
Na wikipedii cho熲y, s informacje wystarczaj帷e jak na tw鎩 poziom wiedzy o ISKCON. A jak potrzebujesz wi瘯szej wiedzy, to zapraszam na forum NAMMA-HATTA Waisznawa
Stary 2012-06-07, 21:27   #82
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez friable Poka wiadomo嗆
Nie chcia豉m si wtr帷a ale nie mog poj望, sk康 ta pewno嗆, 瞠 zwierz皻a maj dusz... Naukowcy odkryli to podczas sekcji zw這k czy jak?...
Ehhh.... "Naukowcom" nie ma co wierzy - skorumpowani obro鎍y systemu New Order...
A to: " odkryli to podczas sekcji zw這k czy jak?" - ??? Nie rozumiem Ci. To nie jest organ czy co
Stary 2012-06-07, 21:27   #83
versatille
Zakorzenienie

Ale nie b鎩 si wtr帷a. My i tak sobie 瘸rtujemy (chodzi mi o te ironie)

No wi璚 o鈍ie nas i powiedz jakie to masz wyznanie?
Ja jestem katoliczk

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:28   #84
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Powiem tak, sarkazm i ironia to najni窺za forma 瘸rtu(?)
I nie masz racji, niestety. Bo nikogo nie oceniam. Ciebie te, nie mnie to robi. I ci庵le to podkre郵am. Ja stwierdzam fakty, nie przypuszczam. Nie mam poj璚ia ile wiesz o moim wyznaniu
Oczywi軼ie, 瞠 nie mam racji Jak mog豉bym j mie, przy Tobie - kt鏎a 篡je idealnie, wyznaje wiar idealn, nieomyln.

Nie b璠 drugi raz brn望 przez ca造 w徠ek, by zacytowa Twoje s這wa, kt鏎ymi obra瘸sz innych, uwa瘸j帷 ich za gorszych od siebie (chocia... by mo瞠 w Twoim mniemaniu to nie obraza) i inne rzeczy.

Szkoda wieczoru. Bardziej owocne b璠zie zasi捷 przy pianinie - zapewne wi璚ej wniesie to do mojego 篡cia. Ale najpierw kolacja.
je郵i po這輳 sa豉t na kanapk to te spotka mnie kara?
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:29   #85
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Ale nie b鎩 si wtr帷a. My i tak sobie 瘸rtujemy (chodzi mi o te ironie)

No wi璚 o鈍ie nas i powiedz jakie to masz wyznanie?
Ja jestem katoliczk
To by這 ju m闚ione, ale stwierdzam, 瞠 jestem wielbicielk Pana Kryszny ( ISKCON, Hare Kryszna, czy jak to sobie nazwiesz)
Stary 2012-06-07, 21:29   #86
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

dziewczyny ju si nie k堯熯ie, ka盥y ma sw鎩 rozum i post瘼uje jak uwa瘸, to w徠ek o wypadaj帷ych w這sach, kt鏎y w sumie powinien by na forum w這sowym

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:32   #87
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Synkopa Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie, 瞠 nie mam racji Jak mog豉bym j mie, przy Tobie - kt鏎a 篡je idealnie, wyznaje wiar idealn, nieomyln.

Nie b璠 drugi raz brn望 przez ca造 w徠ek, by zacytowa Twoje s這wa, kt鏎ymi obra瘸sz innych, uwa瘸j帷 ich za gorszych od siebie (chocia... by mo瞠 w Twoim mniemaniu to nie obraza) i inne rzeczy.

Szkoda wieczoru. Bardziej owocne b璠zie zasi捷 przy pianinie - zapewne wi璚ej wniesie to do mojego 篡cia. Ale najpierw kolacja.
je郵i po這輳 sa豉t na kanapk to te spotka mnie kara?
Znowu powiem tylko, 瞠 nie masz racji.
''przy Tobie - kt鏎a 篡je idealnie, wyznaje wiar idealn, nieomyln.'' - to mo積a powiedzie o Bogu , nie o mnie i mam wiele ludzkich skaz. Forma ludzka w Kalijudzie to nie najlepsza inkarnacja, dlatego ja w przeciwie雟twie do innych pr鏏uj przerwa kr庵 samsary.
Stary 2012-06-07, 21:33   #88
versatille
Zakorzenienie

ja si nie k堯c. Poznaj 鈍iat.

Synkopa uwa瘸j no robale!

A ja mia豉m 'Wesele' czyta... ech...

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:33   #89
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny ju si nie k堯熯ie, ka盥y ma sw鎩 rozum i post瘼uje jak uwa瘸, to w徠ek o wypadaj帷ych w這sach, kt鏎y w sumie powinien by na forum w這sowym
sylvi tu chodzi o to, 瞠 autorka nie potrafi zaakceptowa, 瞠 kto mo瞠 my郵e inaczej. Tzn no musi to zaakceptowa, bo tego nie zmieni, ale nie ma prawa, 瞠by kogo uwa瘸 przez to za gorszego, wytyka jaka kara kogo mo瞠 spotka, ocenia przez pryzmat swojej religii, nieprawda?

Ok, mam swoje wyznanie, pogl康y i z tym 篡j. Inni maj inne, ja si z nimi nie zgadzam zupe軟ie, ale nie wytykam im b喚d闚 jakie robi wg mojej religii. Przyjmuj ich pogl康y i wiar do wiadomo軼i i 篡j dalej, nie wtr帷aj帷 si w s逝szno嗆 czyich czyn闚.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:36   #90
versatille
Zakorzenienie

Cytat:
Znowu powiem tylko, 瞠 nie masz racji.
''przy Tobie - kt鏎a 篡je idealnie, wyznaje wiar idealn, nieomyln.'' - to mo積a powiedzie o Bogu , nie o mnie i mam wiele ludzkich skaz. Forma ludzka w Kalijudzie to nie najlepsza inkarnacja, dlatego ja w przeciwie雟twie do innych pr鏏uj przerwa kr庵 samsary.
A mo瞠sz po polsku?
Kr庵 samsary. ζdna nazwa.

versatille jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-07 16:29:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.