Pomocy - wypadaj帷e w這sy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-07, 21:36   #91
Synkopa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463
Dot.: Pomocy - wypadaj帷e w這sy

Cytat:
Napisane przez versatille Poka wiadomo嗆
ja si nie k堯c. Poznaj 鈍iat.

Synkopa uwa瘸j no robale!

A ja mia豉m 'Wesele' czyta... ech...

cholera, w rzodkiewce by造 robale to chyba przestroga

zatem proponuj w徠ek zamkn望 i niech ka盥y uda si do rzeczy, kt鏎e na rzecz "poznawania 鈍iata" straci造 czas przeznaczony dla nich
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:39   #92
pozytywka123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

• ''sylvi tu chodzi o to, 瞠 autorka nie potrafi zaakceptowa, 瞠 kto mo瞠 my郵e inaczej. Tzn no musi to zaakceptowa, bo tego nie zmieni, ale nie ma prawa, 瞠by kogo uwa瘸 przez to za gorszego, wytyka jaka kara kogo mo瞠 spotka, ocenia przez pryzmat swojej religii, nieprawda?''
A kto tu si r闚nie stanowczo trzyma swoich racji, i za wszelk cen wmawia mi, 瞠 gardz lud幟i i ich zdaniem.

• ''nie wytykam im b喚d闚 jakie robi wg mojej religii. ''
Mi wytykasz, cho熲y to , 瞠 jestem nietolerancyjna, nie szanuj zdania innych ludzi i religii
pozytywka123 jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:39   #93
jasza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Cytat:
Napisane przez Savanoja Poka wiadomo嗆
C騜, to nie herezje... jak mam Ci to t逝maczy?
Przeczytaj, kole瘸nka wklei豉 linka, warto....
Ale ja rozumiem Tw鎩 oportunizm, to co nowego, innego i boisz si tego, jak wi瘯szo嗆 ludzi. Nic to.. mo瞠 z czasem wi璚ej zrozumiesz o 篡ciu, zdrowiu, stereotypach rz康z帷ych lud幟i.
O jednym nie wolno nigdy zapomina : o samodzielnym my郵eniu! Co z tego 瞠 babcia 篡je 100 lat? Moja te, ale wci捫 jest chora, ma nadci郾ienie, 篡laki, cukrzyc a ostatnio doszed Alzhimer. Odk康 si璕am pami璚i by豉 gruba i 造ka豉 kilogramy proch闚 na ci郾ienie. 砰je ju prawie 100 lat, ale powtarzam 瞠 zdrowa nie jest i to od dawna.
Przepraszam, 瞠 si wtr帷 ale b豉gam o zachowanie poprawno軼i j瞛ykowej. Zapewne chodzi這 Ci o op鏎, a nie za o rezygnacj z postaw moralnych na rzecz uzyskanych korzy軼i - takie jest znaczenie s這wa oportunizm.

Powracaj帷 do tematu w徠ku: droga autorko tematu nie przejmuj si wypadaniem, przynajmniej na razie. Mo瞠sz zacz望 panikowa za jakie 2 - 3 miesi帷e jak b璠zie si dalej utrzymywa.
Reszta dyskusji nie ma moim skromnym zdaniem 瘸dnego sensu poniewa nie spo篡wasz produkt闚 z powod闚 ideologicznych, wi璚 nie rozumiem dlaczego dziewczyny pr鏏uj Ci przekonywa. Wyznawane zasady, jakie by one nie by造, s podstaw naszej samo鈍iadomo軼i i dyskusje nie maj 瘸dnego sensu.

Cz這wiek jest wszystko瞠rny dlatego opanowa ten nieszcz瘰ny glob. Istota ludzka to takie parszywe zwierz, kt鏎e wsz璠zie si wci郾ie i jest w stanie funkcjonowa w du瞠j amplitudzie warunk闚. Dlatego s ludzie, kt鏎y od篡wiaj si wy陰cznie mi瘰em i tacy, kt鏎zy nigdy nie mieli go w ustach. Nie zmienia to faktu, 瞠 nie istniej populacje wolne od chor鏏.

Droga autorko w徠ku, a mo瞠 si ostatnio stresujesz, albo nie wysypiasz. Czynniki te bardzo mocno i szybko wp造waj na stan czupryny.
Proponuj wyciszaj帷e popo逝dnie lub wiecz鏎 z ksi捫k i kubkiem pokrzywowej herbatki.

Edytowane przez jasza
Czas edycji: 2012-06-07 o 21:41
jasza jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:41   #94
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
A mo瞠sz po polsku?
Kr庵 samsary. ζdna nazwa.
Wybaczcie, 瞠 z Wikipedii , ale za du穎 by pisa:
Kalijuga - http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalijuga
Karma - http://pl.wikipedia.org/wiki/Karma
Samsara - http://pl.wikipedia.org/wiki/Sansara
Inkarnacja - http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkarnacja
Stary 2012-06-07, 21:42   #95
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jasza Poka wiadomo嗆

Reszta dyskusji nie ma moim skromnym zdaniem 瘸dnego sensu poniewa nie spo篡wasz produkt闚 z powod闚 ideologicznych, wi璚 nie rozumiem dlaczego dziewczyny pr鏏uj Ci przekonywa.
jasza, ale to nie my autork, a autorka nas pr鏏uje przekona, 瞠 nasz spos鏏 od篡wiania jest z造. R闚nie ze wzgl璠闚 ideologicznych. Ale tych, kt鏎e Ona wyznaje, uznaje.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:44   #96
versatille
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 940

Jednej mojej kole瘸nce te strasznie wypadaj w這sy. W niekt鏎ych miejscach ma nawet 'prze鈍ity 造so軼i'.
Przyczyny mog by r騜ne (nie tylko pan kriszna czy jak to tam by這)

pozytywka 123
poczyta豉m sobie o tych karmach, inkarnacji itp i dochodz do wniosku, 瞠 lepiej b璠zie jak wezm si za to nieszcz瘰ne 'Wesele'

Gdy schudniesz b璠ziesz fajnie wygl康a w ubraniu,
gdy 獞iczysz - 鈍ietnie wygl康asz we wszystkim, zw豉szcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-07 o 21:49
versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:46   #97
pozytywka123
Raczkowanie

Droga JASZO : Dzi瘯uj za powr鏒 do w徠ku. Moja kochana
Nie stresuj si i wszystko og鏊nie okej, za to podejrzewam , ze powodem wypadania w這s闚 jest od篡wka Nivea do d逝gich w這s闚, kt鏎 odstawi豉m po pierwszym u篡ciu, bo to po niej zacz窸o si to wszystko, wi璚 nie chcia豉m obci捫a w這s闚. Teraz jednak my郵, 瞠 to ona by豉 powodem...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Synkopa Poka wiadomo嗆
jasza, ale to nie my autork, a autorka nas pr鏏uje przekona, 瞠 nasz spos鏏 od篡wiania jest z造. R闚nie ze wzgl璠闚 ideologicznych. Ale tych, kt鏎e Ona wyznaje, uznaje.
Daj spok鎩, nikt nikogo nie przekona, a ka盥y pr鏏uje... Syzyfowa praca, 篡jmy jak chcemy ! Ja nie odpowiem za twoje czyny, a ty za moje, wi璚 zajmijmy si sob, okej?
Stary 2012-06-07, 21:49   #98
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pozytywka123 Poka wiadomo嗆

Daj spok鎩, nikt nikogo nie przekona, a ka盥y pr鏏uje... Syzyfowa praca, 篡jmy jak chcemy ! Ja nie odpowiem za twoje czyny, a ty za moje, wi璚 zajmijmy si sob, okej?
No w ko鎍u, 瞠 tak powiem.
Nie mo積a by這 tak od razu? Zaznaczy豉bym jeszcze jedn rzecz.
Ja odpowiem przed moim Bogiem, a Ty przed Twoim. I w闚czas sprawa zamkni皻a.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:50   #99
pozytywka123
Raczkowanie

Mamy jednego Boga pod r騜nymi imionami, gdy B鏬 jest niesko鎍zony i ma niesko鎍zon liczb imion ^^ I ciesze si 瞠 si zrozumia造鄉y, bo takie by這 moje zdanie od pocz徠ku, teraz si ja郾iej wyrazi豉m xD
Stary 2012-06-07, 21:55   #100
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Mamy jednego Boga pod r騜nymi imionami, gdy B鏬 jest niesko鎍zony i ma niesko鎍zon liczb imion ^^
hehe taaak, tylko dziwne, 瞠 natchn掖 tylu ludzi, kt鏎zy napisali zupe軟ie r騜ne, zupe軟ie rozbie積e czasem teksty. Co tu jest nie tak.
Skoro B鏬 jest jeden to i zasady powinny by jedne, to i pogl康y na wszystkie sprawy powinny by takie same. A nie s.
I na tym etapie dyskusj ucinam. Bo zrobi si nieprzyjemnie w ko鎍u.

A do w這s闚 polecam .... zwyk造 szampon z czarnej rzepy. Firmy Joanna, z od篡wk. Je郵i chodzi o piel璕nacj od zewn徠rz.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 21:57   #101
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Synkopa Poka wiadomo嗆
hehe taaak, tylko dziwne, 瞠 natchn掖 tylu ludzi, kt鏎zy napisali zupe軟ie r騜ne, zupe軟ie rozbie積e czasem teksty. Co tu jest nie tak.
Skoro B鏬 jest jeden to i zasady powinny by jedne, to i pogl康y na wszystkie sprawy powinny by takie same. A nie s.
I na tym etapie dyskusj ucinam. Bo zrobi si nieprzyjemnie w ko鎍u.

A do w這s闚 polecam .... zwyk造 szampon z czarnej rzepy. Firmy Joanna, z od篡wk. Je郵i chodzi o piel璕nacj od zewn徠rz.
Skoro chcesz ko鎍zy, dobrze. Wyja郾i豉bym, ale jak nie chcesz to dobra, dostosuj si.
Szampon kupi jak mi si sko鎍zy obecny ze skrzypu. Dzi瘯uje.
Stary 2012-06-07, 22:00   #102
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
takie by這 moje zdanie od pocz徠ku, teraz si ja郾iej wyrazi豉m xD
Twoje zdanie brzmi/brzmia這 tak, 瞠 tylko Twoje wyznanie jest "poprawne" i tylko ono powinno by uznane, bo jako jedyne jest dobre.
I 瞠 czy wierzymy w innego Boga, czy mamy inne wyznanie, to i tak b璠ziemy os康zeni przez Twojego Boga, zgodnie z zasadami Twojego wyznania.

A ja tu si nie zgodz.
Zgodz si, 瞠 Ty zostaniesz os康zona za swoje, a ja za swoje czyny - i tak samo ka盥y. Ale te trzymajmy si tego, 瞠 ka盥y zostanie os康zony przez swojego Boga.
A to czy on jest jeden, mimo 瞠 pogl康闚 i zasad jest wiele i s r騜ne to ju inna sprawa. Tak samo jak to, kt鏎e zasady s/b璠/by造 tymi w豉軼iwymi.

Niech ka盥y post瘼uje wg zasad jakie przyj掖 i skupia si na sobie.
Ocenia innych mo積a ewentualnie przez pryzmat religii/wyznania/pogl康闚 jakie on sam zadeklaruje. A nie przez pryzmat w豉snych pogl康闚 i wiary.

I przy tym zosta闓y

"Skoro chcesz ko鎍zy, dobrze. Wyja郾i豉bym, ale jak nie chcesz to dobra, dostosuj si"

Po prostu nie ma sensu, 瞠by ka盥y udowadnia swoje racj. Ja mam swoje pogl康y, Ty swoje.
Niech ka盥y uszanuje pogl康y drugiej osoby. Nie ma sensu pr鏏owa si nawzajem przekonywa, uzasadnia swoich racji, udowadnia, bo ka盥y i tak pozostanie przy swoich pogl康ach. Ot i tyle

Edytowane przez Synkopa
Czas edycji: 2012-06-07 o 22:04
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 22:03   #103
pozytywka123
Raczkowanie

Teraz ty pr鏏ujesz mi co narzuci... Mog napisa cokolwiek, ale i tak tak nie my郵...
Stary 2012-06-07, 22:10   #104
Synkopa
Raczkowanie

Cytat:
Teraz ty pr鏏ujesz mi co narzuci... Mog napisa cokolwiek, ale i tak tak nie my郵...
masz pe軟e prawo my郵e cokolwiek o czymkolwiek. Masz prawo nie zgadza si z tym, 瞠 pisz 瞠 nie powinno si ocenia nikogo przez pryzmat w豉snych pogl康闚 i w豉snej wiary.
Ale nie mo瞠sz, a bynajmniej nie powinna (nikt inny nie powinien) tego robi w spos鏏 publiczny. Ok. Mo瞠sz sobie my郵e, czy tam wiedzie, 瞠 "spotka go taka a taka kara" "robi 幢e bo...".
I na tym powinno si sko鎍zy. Je郵i kto nie 篡czy sobie pouczania wg zasad innych ni sam przyj掖 to go nie pouczamy.
A mi tylko o to chodzi. 疾by nie ocenia豉 nikogo publicznie przez pryzmat w豉snych pogl康闚 i wiary.

Mo瞠sz sobie my郵e o mnie, o kimkolwiek innym co tylko masz ochot, bior帷 pod uwag np czyje absurdalne w Twoim mniemaniu pogl康y. Mo瞠sz przeklina kogo w duchu, mo瞠sz widzie dla niego najczarniejsze scenariusze po鄉iertne, ale nie powinna publicznie kogo o tym poucza, ani nawet osobi軼ie, je郵i tego nie chce. I to ju nie jest kwestia moich pogl康闚 - 瞠 ja uwa瘸m 瞠 tak si nie powinno robi.
To jest po prostu no jaka tam jedna z podstawowych zasad grzeczno軼i (aczkolwiek nie m闚i teraz 瞠 jeste niewychowana czy co).
Synkopa jest offline  
Stary 2012-06-07, 22:13   #105
versatille
Zakorzenienie

pozytywka123
W jaki spos鏏 odkry豉 tak religi?
Twoja rodzina te j wyznaje?
___
Wesele mi si znudzi這

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 22:18   #106
pozytywka123
Raczkowanie

Synkopa :Nie rozumiem po co to roztrz御asz, skoro wyja郾i豉m Ci , 瞠 nikomu 幢e nie 篡cz itp. Mog z ca陰 鈍iadomo軼i zapewni Ci, 瞠 nic co wymienia豉 nie mia這 miejsca w mojej my郵i, duchu czy zamiarze. C騜 mog doda... Mam nadziej, 瞠 篡je Ci si dobrze, a jak nie to tego Ci 篡cz ! Adios ! ;D

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Versatille : Moja rodzina jej nie wyznaje.
A pod這瞠 jej, jak to nazwa豉 'znalezienia' hihi , s skomplikowane i d逝gie do wyja郾ienia, ale jak Ci to interesuje, to napisz, opowiem wi璚ej

Edytowane przez pozytywka123
Czas edycji: 2012-06-07 o 22:25
Stary 2012-06-07, 22:28   #107
versatille
Zakorzenienie

'Znalezienia' dlatego 瞠 zapewne nie od urodzenia wyznajesz t religi.
Co musia這 ci sk這ni do tego.
Zazwyczaj jest tak, 瞠 ludzie ochrzczeni i nawet z bierzmowaniem po jakim czasie dochodz do wniosku, 瞠 nie wierz w Boga i zostaj ateistami.
W twoim wypadku by這 zapewne inaczej, bo zacz窸a szuka czego wi璚ej, czego nowego.
Jest to oczywi軼ie lepsze od bycia bezsensownym katolikiem, kt鏎y nawet do ko軼io豉 nie chodzi

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 22:56   #108
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
'Znalezienia' dlatego 瞠 zapewne nie od urodzenia wyznajesz t religi.
Co musia這 ci sk這ni do tego.
Zazwyczaj jest tak, 瞠 ludzie ochrzczeni i nawet z bierzmowaniem po jakim czasie dochodz do wniosku, 瞠 nie wierz w Boga i zostaj ateistami.
W twoim wypadku by這 zapewne inaczej, bo zacz窸a szuka czego wi璚ej, czego nowego.
Jest to oczywi軼ie lepsze od bycia bezsensownym katolikiem, kt鏎y nawet do ko軼io豉 nie chodzi
To prawda, nie od urodzenia j wyznaj. Jestem ochrzczona po katolicku i nic wi璚ej, ale co to znaczy? kropelka wody na czole xD
Jaki czas(kr鏒ki) by豉m agnostykiem, ale znalaz豉m prawdziw mi這嗆 w Panu Krysznie i w Nim zosta豉m ^^
Stary 2012-06-07, 23:39   #109
Savanoja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 714

jasza
Wydaje mi si, 瞠 wyrazi豉m si w豉軼iwie u篡waj帷 okre郵enia oportunizm. Na wikipedii t逝maczenie jest moim zdaniem niezbyt dok豉dne. Bo nie o brak zasad moralnych w powszechnym poj璚iu tego s這wa raczej chodzi a o brak otwarto軼i na nowe (dla nas) i pochodz帷e z zewn徠rz... Bo moralno嗆 to co co zostaje nam narzucone z zewn徠rz, nie my sami j ustalamy, to zbi鏎 regu innych ludzi, kultur itp A to co my sami wewn徠rz siebie czujemy to cz瘰to zupe軟ie inna bajka...

Poczyta豉m sobie co軼ie tu dziewczyny nagryzmoli造... i id spa
Dobranoc

Edytowane przez Savanoja
Czas edycji: 2012-06-07 o 23:56
Savanoja jest offline  
Stary 2012-06-07, 23:56   #110
versatille
Zakorzenienie

Pozytywka123
A gdyby zamiast na Pana Kryszn 'trafi豉' na inn religi, to czy istnieje mo磧iwo嗆, 瞠 w tej innej religii znalaz豉by prawdziw mi這嗆?
Czy by這 tak, 瞠 najpierw pozna豉 wszystkie religie (albo wi瘯szo嗆) i z nich wybra豉 akurat t?

Mo積a to por鏮a do szamponu: kto mo瞠 u篡wa ca貫 篡cie tego samego i twierdzi, 瞠 jest dla niego najlepszy. Ale po kupnie nowego oka瞠 si, 瞠 ten nowy jest lepszy
Kto inny mo瞠 u篡wa wiecznie tego samego koloru farby, bo mu w nim do twarzy, ale nawet nie wie, 瞠 w innym kolorze by這bymu du穎 豉dniej
Itp. Itd

versatille jest offline  
Stary 2012-06-07, 23:59   #111
xmania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 72

co za off top...a na wypadaj帷e w這sy dobry jest skrzyp polny wzmaxnia cebulk i przy酥iesza porost.. no chyba 瞠 hormony szalej mog w這sy wypada, ewentualnie mo瞠 by to dziedziczne

bieganie: od 04.06
zdrowo od篡wiam si
xmania jest offline  
Stary 2012-06-08, 00:01   #112
pozytywka123
Raczkowanie

Pozna豉m wszystkie religie, ale nie uwa瘸m, 瞠by mo積a by這 j wybiera, to serce kieruje nas do tej jedynej... Interesuj si ka盥 kultur i to mam rodzinne(kuzynka studiowa豉 nawet kulturoznawstwo, tata filozofi, wi璚 mam ca造 przekr鎩 my郵i 鈍iatowej). Kryszna ma moje serce i ja mam serce Kryszny... Nie ma nic pi瘯niejszego

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez xmania Poka wiadomo嗆
co za off top...a na wypadaj帷e w這sy dobry jest skrzyp polny wzmaxnia cebulk i przy酥iesza porost.. no chyba 瞠 hormony szalej mog w這sy wypada, ewentualnie mo瞠 by to dziedziczne
dlatego mam szampon ze skrzypem polnym Farmony ^^
Stary 2012-06-08, 00:11   #113
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

pozytywka a probowa豉 pi dro盥瞠?

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2012-06-08, 00:14   #114
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Poka wiadomo嗆
pozytywka a probowa豉 pi dro盥瞠?
Pi?! Nie... a jaki masz na to przepis ?
W tabletkach bior dro盥瞠 piwne - mo瞠 to wystarczy.
S造sza豉m w豉郾ie 瞠 dro盥瞠 s dobre na w這sy i cer...
Stary 2012-06-08, 00:37   #115
sylvi300
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 263

1/3 kostki zalewa si wrz徠kiem i pije przez 1-3 miesi帷e mo瞠sz zacz望 od 1/6 np.. jest w徠ek o dro盥瘸ch

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline  
Stary 2012-06-08, 00:40   #116
pozytywka123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Poka wiadomo嗆
1/3 kostki zalewa si wrz徠kiem i pije przez 1-3 miesi帷e mo瞠sz zacz望 od 1/6 np.. jest w徠ek o dro盥瘸ch
Hmmm... dzi瘯i mo積a spr鏏owa tani spos鏏, wi璚 czemu nie XD
Stary 2012-06-08, 00:49   #117
versatille
Zakorzenienie

http://www.opoka.org.pl/varia/sekty/...arzystwok.html

pozytywka123 ja nie chc si k堯ci, ale twoja religia okazuje si by sekt.
Wszystko co pisa豉 na jej temat to s這wa, kt鏎e zosta造 ci po prostu wbite do g這wy.
Je瞠li w niekt鏎ych krajach jest to zakazane to chyba jest co z tym nie tak.

Nie mo瞠my si dogada, poniewa zrobiono ci pranie m霩gu i ja ci raczej nie pomog. Nie jeste w stanie sobie u鈍iadomi, 瞠 co tak pi瘯nego mo瞠 by z貫. Obawiam si, 瞠 ucz was nawet co nale篡 powiedzie osobie, kt鏎a si nie zgadza z t religi.
Tak w豉郾ie dzia豉j sekty.
'Serce kieruje nas do tej jedynej...' w jaki spos鏏? Cz這wiek jest zwyk造m 鄉iertelnikiem i jego serce nie mo瞠 go czego zaprowadzi. Nawet o swoim wsp馧mq鹵onku nie m闚i si w ten spos鏏.

http://adonai.pl/zagrozenia/?id=65
przeczytaj to prosz ci. To jest o tobie

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-08 o 01:12
versatille jest offline  
Stary 2012-06-08, 10:56   #118
pozytywka123
Raczkowanie

Mo積a ISKCON traktowa na r闚ni z ko軼io貫m katolickim
Nie mnie wyprano m霩g tylko tobie kochana. Dodam 瞠 nie mieliby nawet okazji tego zrobi, bo nie mia豉m jeszcze osobistego kontaktu z Wyznawc....
Je瞠li uznajesz 安iadomo嗆 Kryszny za sekt, to na pewno nie wiesz o niej nic (i ju to udowodni豉 nieznajomo軼i jej podstawowych poj耩). Nie mo積a nazwa najstarszej religii 鈍iata sekta, to chore. Z artyku逝 kt鏎y mi przes豉豉, nie zgadza si nic kompletnie i niczego nie mog豉bym przypisa do mojej religii.
Z tego co piszesz , dopiero pozna豉 to wyznanie i wklejasz pierwsze napotkane linki z krytyk i sektami (UUUU ale sie boj), najpierw poczytaj wi璚ej (sporo wi璚ej) je瞠li chcesz dyskutowa.

Czas edycji: 2012-06-08 o 11:01
Stary 2012-06-08, 13:21   #119
versatille
Zakorzenienie

Pierwsze lepsze linki, tyle 瞠 takich stron jest mn鏀two
http://www.bpios.pl/punkt/A1/001a.html
Przeczytaj to ca貫, najwa積iejszy jest koniec.

Zabawne, 瞠 wyznawcy sekt s 鈍i璚ie przekonani, 瞠 maj racj, mimo to nie maj 瘸dnego potwierdzenia swoich s堯w. Ca造 czas ta sama gadka, 'nic nie wiesz, jeste g逝pia...'

Nawet si nie domy郵i豉 kiedy zadawa豉m pytania tylko po to 瞠by ci podpu軼i...

versatille jest offline  
Stary 2012-06-08, 13:33   #120
pozytywka123
Raczkowanie

• ''Pierwsze lepsze linki, tyle 瞠 takich stron jest mn鏀two
http://www.bpios.pl/punkt/A1/001a.html
Przeczytaj to ca貫, najwa積iejszy jest koniec.''

Zn闚 powtarzam - to, 瞠 wi瘯szo嗆 tak my郵i, to nie znaczy, 瞠 to prawda, owieczko. Sekt naje篡 si wystrzega jak ognia. Ja do takowej nie nale輳. Wysy豉sz mi jakie badziewne strony, kt鏎e dla mnie nic nie znacz, bo napisa je cz這wiek- istota niska.

• ''Zabawne, 瞠 wyznawcy sekt s 鈍i璚ie przekonani, 瞠 maj racj, mimo to nie maj 瘸dnego potwierdzenia swoich s堯w. Ca造 czas ta sama gadka, 'nic nie wiesz, jeste g逝pia...'''
Potwierdzenia moich s堯w szukaj w : 字imad Bhagavatam, 字imad Bagawad-Gicie, Upaniszadach, Puranach, Mahabharacie i og鏊nie w Wedach - pismach nie napisanych przez cz這wieka, a przez Boga. Poniewa my nie mamy jakiego przyw鏚cy, wodza (cz這wieka0, kt鏎y m鏬豚y nami manipulowa.... To sam B鏬 objawia si w awatarach.

• ''Nawet si nie domy郵i豉 kiedy zadawa豉m pytania tylko po to 瞠by ci podpu軼i...''
Tak, tak, mo瞠sz sobie teraz dopowiada i tworzy podwaliny dzia豉 (po fakcie0, 瞠 ty to pisa豉, 瞠by mnie sprawdzi, 瞠 to py這 podpuszczanie... Prosz Ci jeste 鈍ie瘸kiem w temacie i nie masz poj璚ia o czym m闚isz...

Czas edycji: 2012-06-08 o 13:35
Zamknij w徠ek

Tagi
wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-07 16:29:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.