Pomocy - wypadaj帷e w這sy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-06-08, 13:38   #121
dylacom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82
Dot.: Pomocy - wypadaj帷e w這sy

Cytat:
Napisane przez pozytywka123 Poka wiadomo嗆
"Pozytywka 123: czy naprawd nie zjad豉by jajka prosto z kurnika od kury hodowanej w normalnych warunkach?"

Nie, przez wzgl璠y religijne...
to w co Ty wierzysz? (ok juz wiem doczytalam do konca)

Cytat:
C騜 nigdzie nie jest napisane ani powiedziane (s康z 瞠 w 瘸dnej kulturze i religii), 瞠 cz這wiek ma je嗆 mi瘰o.....
a gdzie jest napisane ze nie wolno??? piszesz 瞠 ze wgledow religijnych nie jesz jaj? jaka religia tego zabrania? (juz tez wiem ze Twoja widocznie zabrania bo to tak jak wydzilina kobieca...czyli swoista obrzydliwosc i niechciane resztki)

Cytat:
Napisane przez versatille Poka wiadomo嗆

W niekt鏎ych religiach nie je si co najwy瞠j wieprzowiny.
Chyba, 瞠 nale篡sz do jakiej sekty...
nie chce wywolywac burzy, ale wszytkie religie to na swoj sposob sekty. jedne wieksze inne mniejsze, jedne popierane przez rzady inne niszczone w zarodkach. Wszystkie zbiorowiska ludzi w okol czlowieka i przedmiotu to sposob na trzymanie ich w rydzach, prowadzenie w oczy ped, kierownie wedlug swoich zasad i trzymanie przy sobie na swoj glownie materialny uzytek. Ludzie lubia w cos wierzyc, bo tak im latwiej- kazdy ma do tego prawo, ale to ze inni na tym zarabiaja albo znalezli sposob na zycie to juz zupelnie inna sprawa

Cytat:
Bardzo dobrze powiedziane.
Nie mo積a by baranem i i軼 za stadem w przepa軼, trzeba my郵e samodzielnie i na w豉sn r瘯 podejmowa decyzje, bo chodzi o w豉sne 砰cie
no wlasnie, wlansie...
w kazdej religi/sekcie- jak zwal tak zwal ludzie ida jak barany na...cokolwiek. Zbiera sie kilka osob, albo kilka milionow osob i powtarzaja jak te barany mantry, pacierze, i inne wierszyki. sa przez ta szczesliw, maja cel, czesto czuja sie potrzebni spelnieni, wspieraja sie nawzajem, kochaja, podtrzymuja, dopelniaja- piekna sprawa! zadna religia nie mialaby racji bytu gdyby ludzie nie znajdowali w nich siebie i swoje szcescie. kazdego indywidualna sprawa i zycie. kazdy ma inne potrzeby i kazdy je w inny sposob zaspokaja - stad roznorodnosc religii, uzywek, zapotrzebowan seksualnych, jedzeniowych, milosnych...itd
Co czlowiek to inna potrzeba- a ze swiat duzy to dla kazdego cos milego sie znajdzie

Cytat:
Jak nie uznajesz autorytetu Boga, tylko pseudo naukowe paplaniny to masz problem. TY masz. To przykre... :<
.
co jest przykre bo nie rozumiem? naukowa paplanina jest mniej wiarygodna od autorytetu boga????

to po jakiego grzyba sie martwisz wypadajacymi wlosami? po co jesz witaminy i inne naukowo udowodnione i obliczone wartosci mineralne. Skoro Ci wlosy wypadaja widocznie pan krishna tak chcial i juz
w koncu bog ma zawsze racje i nie ma co podwazac jego autorytetu

a jak juz jednak chec posiadania pieknych wlosow zwyciezy od milosci krishny to wyprobuj:
tabletek inneov- drogie ale skuteczne
szampon caffeine alpecin
herbata z pokrzywy
drozdze piwowarskie
masaz glowy
oleje roznego rodzaju- wcieranie zostawianie na noc. kilka wierzen pochodnych od Krishny (rownie starych ma w swojej aptece roznego rodzaju olejki, ktore cuda dzialaja) ale mozesz wyprobowac zwykle kokosowe, migdalowe itd- mnostwo o tym na wtaku olejkowym.

swietna tez jest spirulina- bilako z alg. poczytak sobie o tym- raczej nie bedzie sie klocilo z Twoim wyznaniem

Moim zdaniem wypadanie wlosow to rekacja na zmiane diety, wiec calkowicie naturalna sprawa . Minie jak wszystko inno w Twoim zyciu do tej pory

ja bylam jeszcze dwa late temu lysa tu i tam- dzis mam wlosy jak nigdy w zyciu (mimo ze jem duuuzo protein, a przez dluzszy czas byly moim glownym skaldnikiem odzywczym).
dylacom jest offline  
Stary 2012-06-08, 13:43   #122
pozytywka123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

Dzi瘯uj za nareszcie rzeczow pomoc w temacie w這s闚.
Ale 鄉iem przypuszcza 瞠 jeste ateist...
pozytywka123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 13:57   #123
versatille
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 940

Te mi si wydaje, 瞠 jeste ateistk dylacom.

Podpuszcza豉m ci kiedy pyta豉m jak odkry豉 t twoj 'religi', jak j znalaz豉. Kolelnym moim pytaniem mia這 by: czy ty sama posz豉 do ludzi wyznaj帷ych j, czy oni znale幢i ciebie 'przez przypadek'.
Nie mia這 to ju jednak znaczenia bo twoje s這wa w 100% udowodni造 mi, 瞠 co jest z Panem Kryszn nie tak.

Zawsze marzy豉m swoj drog 瞠by sobie pogada z takim Przyw鏂 czy Guru(czy jak mu tam leci). Ciekawe do czego by豚y w stanie przekona MNIE. Chyba tylko do tego, 瞠 sam nie wierzy w to co gada, a przyjmuje nowych ludzi do niesekty tylko po to by wy逝dza od nich pieni康ze (jest to g堯wny cel sekt).

___
Bo nie doczyta豉m:
Co do tych olei to ju si naczyta豉m du穎 i cz瘰to po wcieraniu w skapl (a chyba o to chodzi這) dziewczyn wypada造 w這sy jeszcze bardziej. Sama olejuj kilka cm od g這wy. Ale pewnie s jakie specjalne na wypadanie w這s闚

Gdy schudniesz b璠ziesz fajnie wygl康a w ubraniu,
gdy 獞iczysz - 鈍ietnie wygl康asz we wszystkim, zw豉szcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-08 o 14:05
versatille jest offline  
Stary 2012-06-08, 14:00   #124
pozytywka123
Raczkowanie

To co m闚isz o wy逝dzaniu jest obra幢iwe, poniewa ISKCON nie ma 涉DNYCH korzy軼i materialnych z tego co robi.
Przyk豉d (cho熲y z Wikipedii) :
''W czasie powodzi tysi帷lecia we Wroc豉wiu Mi璠zynarodowe Towarzystwo 安iadomo軼i Kryszny rozdawa豉 na szerok skal gor帷e posi趾i. W 鈍i徠yni Hare Kryszna na wroc豉wskim Psim Polu utworzono wolontariat "Hare Kryszna powodzianom". Powodzian krysznowcy karmili tak瞠 z policyjnych i wojskowych ponton闚, bardzo popularne sta這 si has這: "Hare Kryszna gotuje – policja wios逝je". Og馧em, na przestrzeni dw鏂h tygodni, tj. 12-27 lipca 1997 roku, wyznawcy Kryszny w zalanym przez Odr Wroc豉wiu rozdali ponad 25 tys. porcji gor帷ych wegetaria雟kich posi趾闚, kanapki, gor帷e napoje, setki litr闚 wody mineralnej''
Stary 2012-06-08, 14:01   #125
dylacom
Raczkowanie

dlaczego tak uwazasz?

nie jestem nikim konkretnym, mam swoja wiedze na ten temat.
Nie neguje nikogo: sa tacy ktorzy biegaja w bialych szmatkach do ziemi, mimo ze mezczyzni, albo wierza ze jezus jest miloscia i pod wplywem tej energii padaja jak bela na ziemie. sa tacy co to modla sie do drzewa, albo nie jedza jaj- mi to tito tak dlugo jak mi nikt nie bedzie zarzucac ze moja filozofia na zycie jest bledna, zla, nieodpowiednia, a w przyszlym zyciu zje mnie kura bo ja w tym jem jajka
uwazam ze kazdy powinien znalezc swoj sposb na szczesliwe zgodne z wlasnym sumienim zycie.
jak mialam 18 lat to tez biegalam po roznych odlamach krisny albo uprawilam biala magie . a ze dociekliwa jestem to czesto wkurzalam pytaniami tych wszystkich mocno wierzacych w soje religie ludzi.

trzymaj sie tego w co wierzysz, jak Ci tak wygodnie i taka jestes szczesliwa. podczas kiedy ja bede sobie wierzyla i robila swoje. tak samo jak kazdy inny czlowiek

jedne kobiety rodza dzieci bo tak sie spelniaja, inne ich nie lubia(dzeci) nie oznacza to ze sa bezplodne albo odmienne, poprostu maja inne potrzeby.

ja moja wierzenia i moje potrzeby zostawie dla siebie- zwlaszcza w watku o wlosach

tak z ciekawosci bym Cie poprosila, zebys za pare miesiecy sie odezwala w tym watku i napisala jak tam Twoje wlosy. jestem ciekawa czy jak juz organizm sie przyzwyczai do nowej diety to wszystko sie u Ciebie ureguluje.
a problemow z cera albo np skurzczami miesni nie masz?
a jak Twoje paznokcie?
dylacom jest offline  
Stary 2012-06-08, 14:05   #126
pozytywka123
Raczkowanie

Zostawiam w徠ek religijny, bo nie ma sensu dalej o tym m闚i.
Okej, mog si odezwa i da zna.
Sk鏎a, cera okej. 畝dnych skurcz闚 nie mam
Paznokcie zawsze mia豉m kruche i 豉mliwe, teraz mam zdecydowanie mocniejsze i twardsze.
Stary 2012-06-08, 14:10   #127
dylacom
Raczkowanie

Cytat:
Okej, mog si odezwa i da zna.
Sk鏎a, cera okej. 畝dnych skurcz闚 nie mam
Paznokcie zawsze mia豉m kruche i 豉mliwe, teraz mam zdecydowanie mocniejsze i twardsze.
skoro paznokcie zdrowe znaczy ze raczej dostarczasz organizmowi potrzebne witaminy.

mozliwe ze Twoj organizm sie czysci - i rzeczywiscie wymienia te wlosy na nowe

sa tez takie plastry ktore sciagaja metal ciezkie z organzimu- na stopy sie nakleja na noc. moze to przyspieszy proces oczyszczania organizmu.
roznie ludzie do nich podchodza- mi sie podbal efekt
dylacom jest offline  
Stary 2012-06-08, 14:11   #128
pozytywka123
Raczkowanie

Na te plastry to potrzeba troch nad-kasy, bo raczej mnie w tej chwili na takie dodatki nie sta
To te AIKIDO, jak mniemam, tak?

Edytowane przez pozytywka123
Czas edycji: 2012-06-08 o 14:15
Stary 2012-07-09, 22:34   #129
pozytywka123
Raczkowanie

Odpowiadam wi璚 po miesi帷u jak m闚i豉m 瞠 uczyni
U篡wam: Szamponu Radical ze skrzypu (na zmian z innym, bo po tym sw璠zi mnie g這wa, co jest do嗆 podejrzane), od篡wek (na zmian):
Glisskur 7 olejk闚 i Pantene Aqua - obie fajne
mgie趾i do w這s闚 wypadaj帷ych Radical
W這sy nie przesta造 mi wypada.... Niestety....
Bior te tabletki :
Humavit A,C,E i Wyci庵 ze skrzypu i pokrzywy BioGarden
Nic sie nie zmieni這 niestety.... Nadal 造siej
Stary 2012-07-09, 23:26   #130
Synkopa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 463

Cytat:
Odpowiadam wi璚 po miesi帷u jak m闚i豉m 瞠 uczyni
U篡wam: Szamponu Radical ze skrzypu (na zmian z innym, bo po tym sw璠zi mnie g這wa, co jest do嗆 podejrzane), od篡wek (na zmian):
Glisskur 7 olejk闚 i Pantene Aqua - obie fajne
mgie趾i do w這s闚 wypadaj帷ych Radical
W這sy nie przesta造 mi wypada.... Niestety....
Bior te tabletki :
Humavit A,C,E i Wyci庵 ze skrzypu i pokrzywy BioGarden
Nic sie nie zmieni這 niestety.... Nadal 造siej

A mo瞠 dro盥瞠? Albo picie pokrzywy? - ja sama si zastanawiam nad kt鏎捷 z tych opcji.
Synkopa jest offline  
Stary 2012-07-10, 10:44   #131
dylacom
Raczkowanie

moze zrob bania krwi w tym na tarczyce.
dylacom jest offline  
Stary 2012-07-10, 13:15   #132
ireth1990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Do陰cz si do offtopu, bo a nie zdzier輳.
Studiuj weterynari, po0wa studi闚 ju za mn, prosz nie gadajcie w k馧ko, 瞠 badania naukowe to bzdury wk豉dane g逝pim ludziom do g這wy, bo robicie jak捷 teori spiskow z ca貫go procesu edukacji i rozwoju cywilizacyjnego.
Czemu cz這wiek jest wszystko瞠rc? Bo wskazuje na to jego uk豉d pokarmowy. Gdyby by ro郵ino瞠rc powinien mie o wiele d逝篡 uk豉d pokarmowy (co si z tym wi捫e d逝窺zy pasa tre軼i jelitowej) i zupe軟ie inaczej zbudowany. U cz這wieka nie ma miejsca na tak wybuja陰 flor mikrobiologiczn, jak maj ro郵ino瞠rcy (prze簑wacze w 篤aczu, ko, gryzonie bardzo rozbudowane jelito grube i 郵epe) kt鏎a z pokarm闚 ro郵innych wytwarza WSZYSTKIE NIEZB犵NE DO 玆CIA AMINOKWASY I WITAMINY. Cz這wieka flora bakteryjna ogranicza si do wytwarzania witaminy K, dla cz這wieka istnieje poj璚ie aminokwasy egzogenne (takie kt鏎ych nie mo瞠 wytworzy i musi pobra z otoczeniem) a nie wszystkie s dost瘼ne w pokarmie ro郵innym. Tak naprawd 涉DNE ZWIERZ nie jest ro郵ino瞠rne! One po prostu "hoduj" na pokarmie ro郵innym pierwotniaki i bakterie, kt鏎e wytwarzaj z niego niezb璠ne dla siebie bia趾a i witaminy(mikroorganizmy), a nast瘼nie trawi te mikrozwierz徠ka! Brutalne, co? Cz這wiek nie ma umiej皻no軼i hodowania takiej ilo軼i mikroorganizm闚 i tak zr騜nicowanych, 瞠by m鏂 篡wi si tylko pokarmem ro郵innym.
Nie siejcie paniki ogl康aj帷 propagandowe filmiki peta i wierz帷 im co do s這wa w szkodliwo嗆 mi瘰a od zwierz徠 hodowlanych. W UE zwierz皻om NIE WOLNO PODAWA HORMON紟 WZROSTU, a leki maj LIMITY POZOSTAΜ列I, czyli okre郵ony czas, po kt鏎ym leku w organizmie zwierz璚ia (b康 produktach odzwierz璚ych) jest tak ma這, 瞠 nie wywo豉 瘸dnych zmian w organizmie u kogokolwiek! Olbrzymie przyrosty zwierz徠 hodowlanych osi庵ane s dzi瘯i bardzo intensywnej selekcji hodowlanej - dob鏎 najszybciej rosn帷ych i najwi瘯szych osobnik闚 w kilkuset pokoleniach sprawia, 瞠 ich potomstwo te b璠zie du瞠 i szybko ros這.
Bia趾o odzwierz璚e jako jedyne jest dla wszystko瞠rc闚/ro郵ino瞠rc闚 pe軟owarto軼iowe (zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne).
Kocham zwierz皻a, tak samo mocno, albo jeszcze mocniej ni wegetarianie, bo m康rzej. Problem nie le篡 w zabijaniu zwierz徠, a ich warunkach hodowlanych. Moim zdaniem wszyscy ludzie powinni mie wyb鏎 kupi mi瘰o od zwierz璚ia z ekohodowli, gdzie by這 szcz窷liwe, biega這 itp lub ze zwyk貫j, jak kto baaardzo kocha zwierz皻a to zap陰ci dro瞠j za 鈍iadomo嗆 瞠 zwierz kt鏎e je kiedy nie cierpia這. Niestety 豉鎍uch pokarmowy taki jest, 瞠 jedne zwierz皻a zjadaj drugie.
WEGETARIANKI macie mo瞠 psy, koty? Czym je karmicie, pietruszk? Je郵i tak, to dopiero jest sadyzm i zn璚ania si nad zwierz皻ami.
PS. Jestem bardzo tolerancyjna na cudze pogl康y, ale nie lubi, gdy kto usi逝je zmusi do nich innych ludzi. Nie toleruj braku wiedzy i siania zabobon闚. Mam nadzieje, 瞠 paru osobom rozja郾i豉m w g這wach. 毒鏚e nie podaj, bo ta wiedza jest tak podstawowa, dla ka盥ego wykszta販onego biologicznie cz這wieka.
ireth1990 jest offline  
Stary 2012-07-11, 17:21   #133
paulinast
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

stosuj tonik do wlosow novoxidyl i jesli nie bedzie dla ciebie to duzy wydatek to dolacz do tego szampon.
paulinast jest offline  
Stary 2012-08-02, 12:23   #134
dylacom
Raczkowanie

znalazlam moje stare notatki odnosnie wypadania wlosow moze pomoga:

Na wstrzymanie wypadania
. amla,
. olej 這pianowy (burdock)
. olejek rozmarynowy (doda kilka kropel do jakiego innego olejku i wnasowa w skalp).

. 鄴速ko z olejem rycynowym. (pol godziny)
. Maseczka z awokado dzia豉 cudownie na w這sy. Dojrza貫 awokado przetrze przez sitko i taka pap dok豉dnie rozprowadzi na w這sach, trzyma pod czepkiem p馧 godziny i zmy. Do takiego awokado mo積a doda troch oliwy
. Zar闚no awokado jak i 鄴速ko zawieraj siark, kt鏎a doskonale od篡wia cebulki w這s闚. A ta瞠 wiele innych sk豉dnik闚 doskona造ch dla w這s闚, jak biotyna, witamina PP, witaminy z grupy B.

wypadanie:
. Radical. -Miesi帷 wciera codziennie i kolejne 2 miesi帷e co 2 dzie.
. Seboradin lotion, ampu趾i rzepa firmy joanna.
. szamponu z kofein Alpecin C1

. Dro盥瞠 piwowarskie w tabletkach,

. picie pokrzywy
. Dodatkowo nale瘸這by wesprze organizm od 鈔odka jakimi suplementami jak wyciag ze skrzypu itd. Je郵i nie lubisz 造ka witaminek to zawsze mozesz si璕na po herbatki zio這we ( skrzyp, pokrzywa pi codziennie) Parzone dro盥瞠 do picia.
dylacom jest offline  
Stary 2012-08-02, 21:25   #135
pozytywka123
Raczkowanie

Dzi瘯uj wam wszystkim (za wszystko), by豉m w poniedzia貫k u dermatologa i przy okazji wspomnia豉m o w這sach. Dosta豉m lek na 造sienie hahaha
Alpicort E - drogi (70z), ale zobaczymy co b璠zie, mam zrobi za dwa tygodnie badania krwi i trzymam kciuki, 瞠by wszystko by這 okej
Stary 2012-08-04, 17:54   #136
kasiazawadzka1979
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Czasami to nie ma nic wsp鏊ngo z diet a ze stresem.
Mo瞠 co si zmieni這 w Twoim 篡ciu, mo瞠 si czym stresujesz?

Ja sama nie jem mi瘰a w wielkim po軼ie i w 鈔ody i w pi徠ki a w這sy mam grube 瞠 moja fryzjerka mi m闚i 瞠 to a niemo磧wie 瞠by farbowane w這sy by造 takie mocne ;-)
Stary 2012-08-08, 14:45   #137
9kini0
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 974

Ludzie! Cz這wiek z natury jest mi瘰o瞠rny, mamy k造 - ro郵ino瞠rne maj zupe軟ie inny zgryz a co najwa積iejsze mamy 穎陰dek nie przystosowany do jedzenia samych ro郵in! Prze簑wacze maj 4 komory ponadto bakterie w jednej z nich przeznaczone do trawienia celulozy. My celulozy nie trawimy.
Natury nie oszukamy, musimy je嗆 mi瘰o:P

"jeste w豉sno軼i tego, co posiadasz" FC

9kini0 jest offline  
Stary 2012-08-19, 01:05   #138
MagdaM46
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

mi te wypada這 mn鏀two w這s闚 - ale mia豉m ostatnio wi璚ej stresu, do tego dieta, alergia na parabeny, no i co miesi璚zne farbowanie w這s闚 - doradzono mi preparat witaminowy wyci庵 ze skrzypu z dro盥瘸mi firmy Vitamex AB, do tego szampony z od篡wk firmy Joanna (najlepszy z tatarakiem) i od篡wk nawil瘸j帷 w mgie販e
MagdaM46 jest offline  
Stary 2015-08-13, 12:48   #139
maksiczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez edka_85 Poka wiadomo嗆
A co ma galaretka do Twojego wegetarializmu:PPP Ja zazywa豉m tabletki Vitapil a oprocz tego ampu趾i radical,wciera sie je we w這sy przez minimum miesiac ale efekty widac,zmienilam szampon i teraz myje szamponem z czarnej rzepy,nie susze nie prostuje))I pomoglo juz tak nie wypadaja
Po szamponie z czarnej rzepy w這sy nie s za bardzo przesuszone? mam farbowane w這sy i niestety niekt鏎e szampony jeszcze je dodatkowo przesuszaj a chcia豉bym zacz望 go stosowa

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj wam wszystkim (za wszystko), by豉m w poniedzia貫k u dermatologa i przy okazji wspomnia豉m o w這sach. Dosta豉m lek na 造sienie hahaha
Alpicort E - drogi (70z), ale zobaczymy co b璠zie, mam zrobi za dwa tygodnie badania krwi i trzymam kciuki, 瞠by wszystko by這 okej
Czy ten lek jest na recept? czy mog go kupi bez
maksiczek jest offline  
Stary 2015-08-29, 00:13   #140
Martus_27
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Uczy si nas,瞠 zabijanie i cierpienie jest z貫, wi璚 jakiekolwiek by to nie by這 stworzenie - nie dane nam jest odbiera mu 篡cia (a co tu m闚i o jedzeniu).

~Ale si zrobi這 filozoficznie HIHI~
A jak s康zisz na jakim jedzeniu przetrwali nasi przodkowie w jaskiniach ???? Nie s康z, 瞠 na trawce ! Tym bardziej jak by造 srogie zimy i w pobli簑 biedni nie mieli 瘸dnych upraw i sklep闚 hihihi
Gdyby nie zwierz皻a, kt鏎e zabijali i wcinali ich mi瘰ko, kt鏎e dawa這 im si喚, energi i niezb璠ne pierwiastki to by nas tu nie by這. Jedzenie mi瘰a mamy w genach, a cz這wiekowi z racji wsp馧czesnych trend闚 i ch璚i pod捫ania nimi odwala i zmienia si w sarn (ro郵ino瞠rn z NATURY).
Masz szcz窷cie, 瞠 篡jesz w czasach gdzie dooko豉 uprawne pola i sklepy, bo by d逝go nie poci庵n窸a jak i reszta 鄉iesznych wegetarian.
Martus_27 jest offline  
Stary 2015-09-19, 16:36   #141
_Angelina_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 998

cos tu o篡這
dziewczyny! dzis wyj窸am w z brodzika gar嗆 ( to malo powiedziane) w這s闚 :/
to pierwsza taka akcja kiedy wypadaj mi w這sy wtf
jak tak dalej podzie zostanie mi k瘼ka w這s闚 ;( od czego mam zacz望?
szampon? wcierki? a mo瞠 jakies suplementy?
Stary 2015-10-07, 11:35   #142
ladyWhite1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

wraz z nadej軼iem jesieni zauwa篡豉m, 瞠 moje w這sy strasznie wypadaj, pomocy! co polecacie? suplementy? czy wcierki?
ladyWhite1 jest offline  
Stary 2015-10-07, 16:29   #143
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Dziewczyny, istnieje w徠ek o wypadaniu na Piel璕nacji w這s闚, wejd嬈ie tam
201607040946 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
wypadaj帷e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-07 16:29:15

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.