Wągry, pryszcze i inne syfy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-04, 15:59   #1
Basia6679
Raczkowanie

GG do Basia6679

Wągry, pryszcze i inne syfy!

Wiem, wiem na forum jest milion wątków o pryszczach itp. jednak żaden mnie wystarczająco nie zadowolił. Założyłam ten wątek po to aby każda wizażanka podzieliła się swoimi sposobami na syfy ;P Ja używam pasty cynkowej jak coś wyskoczy i nawet pomaga Używałam też Benzacne czy jakoś tak, ale nic nie pomógł Od wczoraj myję twarz zwykłym, tanim mydłem z Tesco i skóra jest strasznie tak jakby sucha po nim dlatego później nacieram twarz tonikiem nawilżającym ;D A co do maskowania to korektor, a czasami krem tonujący ziaja 01 A wy ? Jak sobie radzicie
Basia6679 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 18:32   #2
Majka1503
EDUkator

Dot.: Wągry, pryszcze i inne syfy!

Nie sądzę, żeby nowy wątek był potrzebny.
Jesteś pewna, że przejrzałaś wszystkie?

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.

Majka1503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:04   #3
Basia6679
Raczkowanie

GG do Basia6679

Może nie wszystkie, ale większość :P Chodzi mi główni o to aby wizażanki podzieliły się dośwadczeniami
Stary 2012-06-04, 20:19   #4
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Basia6679 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem na forum jest milion wątków o pryszczach itp. jednak żaden mnie wystarczająco nie zadowolił. Założyłam ten wątek po to aby każda wizażanka podzieliła się swoimi sposobami na syfy ;P Ja używam pasty cynkowej jak coś wyskoczy i nawet pomaga Używałam też Benzacne czy jakoś tak, ale nic nie pomógł Od wczoraj myję twarz zwykłym, tanim mydłem z Tesco i skóra jest strasznie tak jakby sucha po nim dlatego później nacieram twarz tonikiem nawilżającym ;D A co do maskowania to korektor, a czasami krem tonujący ziaja 01 A wy ? Jak sobie radzicie
Coś nie wierzę, jest mnóstwo wątków na te tematy tylko chyba się czytać nie chce

Zawsze wątek można podbić

Taranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 20:24   #5
Majka1503
EDUkator

Dzieliły się doświadczeniami w tamtych wątkach.

Potwierdzam, można podbić.

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.

Majka1503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 21:33   #6
oltexp
Raczkowanie

trzeba pamietac ze przy tradziku nigdy nie wysuszamy twarzy a nawilzamy ją
mydła tez nie uzywamy bo wysusza strasznie
oltexp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:08   #7
Khadaki
Raczkowanie

Dobrym mydłem do twarzy trądzikowej jest mydło siarkowe z Barwy. Wiele osób chwali je sobie, ja również uważam, że bardzo dobrze działa na moją cerę. Ma troszkę specyficzny zapach, jednak to nie jest najważniejsze. Ja używam również obecnie dwóch kosmetyków z linii Aknicare. Są niestety bardzo słabo dostępne w Polsce ;(. Ja znalazłam jedną aptekę u siebie w Łodzi, która je sprzedaje. Moje wągry są chyba nie do ruszenia ;p. Jestem posiadaczką również takich białych krostek. Nie są to wągry ani typowe małe ropne krostki. Po prostu takie podskórne krostki, które są bardzo trudne do usunięcia, nawet dla kosmetyczki, która narzekała na nie kiedy ją odwiedziłam.

Czy ktoś z Was również zmaga się z takimi problemami? Bo ja niestety nie wiem jak mogłabym usunąć to cholerstwo ;/. Kiedy podjęłam próbę wyciśnięcia pojawiały się w zamiar na drugi dzień ropne krostki dość bolące ;/. Peelingi nie działają, maseczki nie działają. właściwie to nie działa nic ;////.
Khadaki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:32   #8
Basia6679
Raczkowanie

GG do Basia6679

up!
Stary 2012-06-13, 01:04   #9
oltexp
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Dobrym mydłem do twarzy trądzikowej jest mydło siarkowe z Barwy. Wiele osób chwali je sobie, ja również uważam, że bardzo dobrze działa na moją cerę. Ma troszkę specyficzny zapach, jednak to nie jest najważniejsze. Ja używam również obecnie dwóch kosmetyków z linii Aknicare. Są niestety bardzo słabo dostępne w Polsce ;(. Ja znalazłam jedną aptekę u siebie w Łodzi, która je sprzedaje. Moje wągry są chyba nie do ruszenia ;p. Jestem posiadaczką również takich białych krostek. Nie są to wągry ani typowe małe ropne krostki. Po prostu takie podskórne krostki, które są bardzo trudne do usunięcia, nawet dla kosmetyczki, która narzekała na nie kiedy ją odwiedziłam.

Czy ktoś z Was również zmaga się z takimi problemami? Bo ja niestety nie wiem jak mogłabym usunąć to cholerstwo ;/. Kiedy podjęłam próbę wyciśnięcia pojawiały się w zamiar na drugi dzień ropne krostki dość bolące ;/. Peelingi nie działają, maseczki nie działają. właściwie to nie działa nic ;////.

Mam pytanie odnoscie tego mydła z Barwy. Jak przechowujecie to mydełko?
oltexp jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pryszcze, sposoby, syfy, wągry

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości