Idealist po oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-21, 15:22   #1
drop
Raczkowanie

Idealist po oczy

Idealist pod oczy - czy ktos używał? Nie wierzę, że wygładzi mi zmarchy, bo przeglądnęłam chyba cały wizaż i zastosowałam sie do wszelkich możliwych rad (swoją drogą, jestescie niesamowite, tyle wiedzy) a zmarchy jak były tak są i mają się coraz lepiej. Jestem ofiarą pokolenia (mama, ciotki, kuzynki ciotek, sąsiadki itd ), które wmawiało młodym dziewczynom, że na kremy pod oczy za wczesnie, więc teraz mam 27 lat i skórę pod oczami jak czterdziestolatka (musiałybyscie zobaczyć zdjęcia, żeby uwierzyć). Po wypróbowaniu różniastych kremów nie widać żadnej poprawy, więc nie łudzę się co do możliwosci tego kremu. Chodzi mi już raczej o to, żeby - skoro nie moge ich usunąć - trochę je "zasłonić", jak idę do ludzi. Czy idealist naprawdę potrafi zamaskować te potwory i sprawić, że będą trochę mniej widoczne?
drop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 18:40   #2
drop
Raczkowanie

Dot.: Idealist po oczy

Nikt nie używał? Chodzi mi o ten nowy idealist, specjalnie pod oczy.
Stary 2005-07-21, 19:06   #3
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez drop
Idealist pod oczy - czy ktos używał?
to zupelna nowosc wiec pewnie malo kto uzywal, jak kiedys bede miala kase to wyprobuje, ale cos mi sie zdaje, ze to wygladzenie to glownie sztuczki magiczki typu silikon...
vanilla_sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 19:06   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie

ja sobie bardzo chwale estee lauder advanced night recovery complex pod oczy. uzywalas moze?
Stary 2005-07-21, 19:12   #5
drop
Raczkowanie

Tak, kupiłam pod wpływem wizażu. No i niestety szczypał mnie przeokrutnie Po prawie dwóch tygodniach się poddałam, niestety.
Stary 2005-07-21, 19:15   #6
drop
Raczkowanie

A czy "sztuczki magiczki typu silkon" (piękne okreslenie ) sprawią, że kiedy go nałożę, będzie widać te moje zmarchy trochę mniej? Wiesz, tak na jakies specjalne okazje, zeby ludzi nie straszyć ;-) Zupełnie się na tym nie znam.
Stary 2005-07-21, 19:18   #7
vanilla_sky
Zakorzenienie

hmmm, moze minimalnie..
a probowalas estee daywear plus taki pod oczy z spf 15? (ostatnio go dodalam do KWC) - on rozjasnia/ rozswietla skore pod oczami wiec troche mniej widac zmarszczki.
Stary 2005-07-21, 19:43   #8
drop
Raczkowanie

Nie, ale chętnie spróbuję, bo mam daywear do twarzy i bardzo go sobie chwalę. Teraz na dzień używam stop signs clinique, bo to jedyny krem pod oczy z filtrami, który mi się udało znaleźć.
Cóż, skoro piszesz, że minimalnie, to chyba nie warto kupować idealista.
Kiedys jedna wizażanka pisała o produkcie Kanebo (tak to się chyba pisze), który "zmazywał" zmarszczki. Niestety nigdzie nie mogę go znaleźć :-(
Stary 2005-07-21, 19:52   #9
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez drop
Nie, ale chętnie spróbuję, bo mam daywear do twarzy i bardzo go sobie chwalę. Teraz na dzień używam stop signs clinique, bo to jedyny krem pod oczy z filtrami, który mi się udało znaleźć.
Cóż, skoro piszesz, że minimalnie, to chyba nie warto kupować idealista.
Kiedys jedna wizażanka pisała o produkcie Kanebo (tak to się chyba pisze), który "zmazywał" zmarszczki. Niestety nigdzie nie mogę go znaleźć :-(
ten daywear jest super, chwale sobie jego zakup. i to rozswietlenie nie jest nachalne, super blyszczace - nie blysk a raczej rozswietlenie. wchlania sie szybciutko i dobrze nawilza.
idealista warto sprobowac w sumie, jak sie ma kase, kto wie? mi na razie szkoda forsy bo za duzo nie mam, ale kiedys pewnie kupie i wyprobuje
o tym kanebo na zmarszczki czytalam, chyba na kwc. czy to nie to:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3608
?
Stary 2005-07-21, 20:07   #10
drop
Raczkowanie

Tak, tak, to!
Tylko że w żadnym sklepie tutaj tego nie widziałam, a na internecie znalazłam produkty tej firmy, ale nie było w nich tego.
Nie wiesz przypadkiem, gdzie można go kupić w Stanach?
Acha, i bardzo dziękuję za pomoc.
Stary 2005-07-21, 20:09   #11
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez drop
Tak, tak, to!
Tylko że w żadnym sklepie tutaj tego nie widziałam, a na internecie znalazłam produkty tej firmy, ale nie było w nich tego.
Nie wiesz przypadkiem, gdzie można go kupić w Stanach?
Acha, i bardzo dziękuję za pomoc.
ty tez ze stanow?
hm, jak nie ma w sephorze to pozostaje ebay
Stary 2005-07-21, 20:11   #12
drop
Raczkowanie

No też, niestety ;-)
Stary 2005-07-21, 20:19   #13
vanilla_sky
Zakorzenienie

czemu niestety?
moze ten watek cie zainteresuje:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57391
a co do kanebo to zawsze w ostatecznosci mozesz poprosic kogos z polski - jesli masz tam rodzine badz znajomych.
Stary 2005-07-21, 21:21   #14
drop
Raczkowanie

No niestety nie mam :-(
Na Ebay niechętnie kupuję kosmetyki, bo zdarzyło się już, że były niepełne, albo jakos podejrzanie wyglądały. No ale jak trzeba będzie to trzeba.

Dzięki, na wątek własnie zajrzałam
Stary 2005-07-21, 21:24   #15
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez drop
Na Ebay niechętnie kupuję kosmetyki, bo zdarzyło się już, że były niepełne, albo jakos podejrzanie wyglądały. No ale jak trzeba będzie to trzeba.
ja na poczatku tez "z pewna doza niesmialosci" podchodzilam do ebay ale teraz dokonalam wielu zakupow w ten sposob juz i w wiekszosci byly to zakupy baaardzo udane
bardzo przydaje sie funkcja feedback - klikasz na nicka sprzedawcy i widzisz ile osob bylo zadowolonych z zakupu. raczej sie nie natniesz na kims, kto ma 99% positive feedback i spora liczbe dokonanych juz sprzedarzy
Stary 2005-07-21, 21:54   #16
drop
Raczkowanie

Oj tak, ja też dużo kupuję na ebay, zwłaszcza że zbieram figurki "precious moments" i nie stać by mnie było na połowę z nich, gdyby własnie nie ebay.
Nie kupuję tylko ubrań (kiedys zamówiłam kilka z victoria's secret od różnych sprzedawców i przyszły jakies takie porosciągane, dwie bluzki były rozprute, jedna z plamą, której się nie dało usunąć, a pisało, że nowe. Kilka rzeczy było w porządku, ale biorąc statystycznie wolę nie ryzykować) i kosmetyków. Poza tym kupuję płyty, różne ozdobne pierdółki, czasami cos z biżuterii. Ogólnie sobie chwalę ebay, ale kosmetyk kupuję tam w ostatecznosci.
Stary 2005-07-21, 23:09   #17
CzarnyElf
Zakorzenienie

No jest ten kanebo na ebayu
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...Name=WD1V&rd=1

szkoda tylko ze ja nie ufam ebay i raczej nie kupie-tez sie napalilam po przeczytaniu recenzjii KWC.
Stary 2005-07-21, 23:11   #18
CzarnyElf
Zakorzenienie

.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-07-21 o 23:15 Powód: pomylka
CzarnyElf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 00:34   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie

Poszperalam znalzlam jeszce cos takiego na ukrycie zmarszczek Philosophy fine lines filler(z silikonem)niestety nie ma zadnych recenzji takze niewiem czy jest dobry,ale ogolnie Philosophy chyba ma dobre prrodukty.
Stary 2005-07-22, 00:57   #20
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Dziewczyny dobrze Ci radzą - jak przeczytałam Twój problem opisany w pierwszym poście, to od razu mi się nasunął jeden produkt - właśnie Kanebo Wrinkless (jestem szczęśliwą posiadaczką ). Jestem sceptyczna wobec różnych bajerów, ale skóra pod oczami to mój lekko slaby punkt, jestem przewrażliwiona bo mam bogatą mimikę i drobne linie od najmłodszych lat mi się tam rysują. Wrinkless jest naprawdę bombowy, to lekki silikonowy żelik, oczywiście tylko doraźny upiększacz, ale bardzo dobrze spełnia zadanie na te parę godzin
Idealista pod oczy nie miałam, to bardzo świeża nowość i do polskich perfumerii pewnie właśnie dociera - poproszę o próbkę przy najbliższej okazji, ale też nie mam specjalnych złudzeń - Idealist serum lubię bardzo, ale to naprawdę doraźne mazidełko, same silikony i fantastyczne złudzenie miękkiej i gładkiej skóry. Nie złuszcza i trwale wyglądu cery nie poprawi. Co do szczypania - właśnie się przekonuję że kremy EL pod oczy mocno mi nie służą. Mam teraz Resilience Eye Lift i lekko mnie łzawi. Mam w domu zgrabna miniaturkę Advanced Night Repair Eyes - całkiem spory sloiczek, dostałam przy dużych zakupach w perfumerii - i boję się uzyć, bo kiedyś gdy testowałam okrutnie mnie podrażnił. Day Wear skreślam zupełnie, bo te ichnie filtry to kpina, no i zapach ogórka odrzuca.
Nie tak dawno sama pytałam Basię Kwiatkowską co mam zrobić ze skórą pod oczami, z lekka zmaskakrowaną alergią i sterydami (musiałam sie smarować, bo rozdrapywałam sobie powieki przez sen, zgroza). Nie mogę się póki co przyzwyczaić do myśli o stosowaniu retinoidów pod oczy, co byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem. Basia poleciła proste nawilżacze (ja wklepuję warstwę Nanobase) i kremy z izoflawonami sojowymi czyli mówiąc prosciej mazidła dla pań w okresie menopauzalnym (są dobrymi przeciwutleniaczami), właśnie się przymierzam do pierwszego mojego zakupu.
Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 04:01   #21
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Day Wear skreślam zupełnie, bo te ichnie filtry to kpina, no i zapach ogórka odrzuca.
smoczyco, ten pod oczy nie wyglada mi tak najgorzej - w koncu lepsza taka ochrona niz zadna, a niewiele kremow pod oczy ma filtry. mysle, ze jest porownywalny do clinique stop signs spf 15 (oba maja titanium dioxide) - wiec jest to opcja dla osob nie mogacych klasc filtrow chemicznych pod oko. zapytam sie moze jeszcze basi, ktory z tych kremow jest lepszy... w kazdym razie wydaje mi sie, ze daywear plus pod oczy nie trzeba koniecznie skreslac
Stary 2005-07-22, 04:21   #22
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Dziewczyny dobrze Ci radzą - jak przeczytałam Twój problem opisany w pierwszym poście, to od razu mi się nasunął jeden produkt - właśnie Kanebo Wrinkless (jestem szczęśliwą posiadaczką ). Jestem sceptyczna wobec różnych bajerów, ale skóra pod oczami to mój lekko slaby punkt, jestem przewrażliwiona bo mam bogatą mimikę i drobne linie od najmłodszych lat mi się tam rysują. Wrinkless jest naprawdę bombowy, to lekki silikonowy żelik, oczywiście tylko doraźny upiększacz, ale bardzo dobrze spełnia zadanie na te parę godzin
smoczyco, jeszcze jedno pytanie
czy ty to kanebo pod cale oko kladziesz, czy tylko na kurze lapy? (w sensie ze po bokach)
ja tez mam swira na punkcie skory pod oczami, pamietam, ze juz jako dziecko odnotowalam w umysle, ze mam zmarszczki pod oczami - taka uroda
Stary 2005-07-22, 15:04   #23
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Vanilla, ja używałam pod oczy Stop Signs Clinique i nie mam złudzeń, to nie jest dobra ochrona, dlatego na krem nakladam jeszcze bloker w okolicy oczu... Założę sie że i Clinique i Estee Lauder zapewniają ten sam stopień ochrony, czyli marny, w końcu to ten sam koncern...
Wrinkless nakladam pod oko i w okolicy kurzych łapek. Nie nakładam tylko na górną powiekę jestem bardzo czuła właśnie na tę okolicę pod okiem, wcale nie na łapki, mam tam sporo zagięć skóry od najmlodszych lat...
Stary 2005-07-22, 16:06   #24
drop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wrinkless jest naprawdę bombowy, to lekki silikonowy żelik, oczywiście tylko doraźny upiększacz, ale bardzo dobrze spełnia zadanie na te parę godzin
No własnie o cos takiego mi chodziło, skoro już nic nie mogę z nimi zrobic, to przynajmniej jakos je zamaskować.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie tak dawno sama pytałam Basię Kwiatkowską co mam zrobić ze skórą pod oczami, z lekka zmaskakrowaną alergią i sterydami (musiałam sie smarować, bo rozdrapywałam sobie powieki przez sen, zgroza). Nie mogę się póki co przyzwyczaić do myśli o stosowaniu retinoidów pod oczy, co byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem. Basia poleciła proste nawilżacze (ja wklepuję warstwę Nanobase) i kremy z izoflawonami sojowymi czyli mówiąc prosciej mazidła dla pań w okresie menopauzalnym (są dobrymi przeciwutleniaczami), właśnie się przymierzam do pierwszego mojego zakupu.
A co kupisz, jeżeli mogę zapytać? Ja ciągle szukam "swojego" kremu pod oczy.
Stary 2005-07-22, 22:45   #25
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez drop
A co kupisz, jeżeli mogę zapytać? Ja ciągle szukam "swojego" kremu pod oczy.
Planuję sobie kupić krem Flavonex Aurigi jest niby do twarzy ale ja mam zamiar stosować również pod oczy, chyba że będę mocno łzawić (oby nie!).
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=502
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości