jak wyglada depilacja rak u kosmetyczki krok po kroku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-07, 17:23   #1
iiris
Raczkowanie

jak wyglada depilacja rak u kosmetyczki krok po kroku

szukalam takiego watku, ale nie znalazlam. wszedzie jest jak w domu depilowac, albo, ze ktos byl u kosmetyczki na depilacji rak, ale nigdzie nie jest napisane jak to wyglada.
jestem przewrazliwiona i zanim cos zrobie chce wszystko wiedziec.
nurtuje mnie jedno pytanie. wiadomo jak sie depiluje nogi to sie kladziesz na tym fotelu i jazda, ale jak z rekami ? tez sie lezy na fotelu ? czy mam usiasc ? czy moze przy stole sie siedzi jakims zeby rece byly oparte. zastanawiam sie wlasnie, bo jak poloze sie na fotelu to jak rece bede trzymac w powietrzu...? przeciez to bez sensu. rozwiejcie moje watpliwosci
iiris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:03   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie

Dot.: jak wyglada depilacja rak u kosmetyczki krok po kroku

Ja zazwyczaj siedzę na łóżku zabiegowym. Zabieg rozpoczyna się od dezynfekcji całych rąk, najczęściej sprayem. Następnie p. kosmetyczka bierze ręczny podgrzewacz z szeroką rolką i nakłada Ci wosk zgodnie z kierunkiem włosa, przykłada pasek do depilacji, wygładza dłonią i wyrywa z włosem. I tak cały czas aż usunie Ci wszystkie włosy i zależy czy umawiałyście się na depilację również ramion. Jeśli nie to depilacja rąk jest do łokcia i w związku z tym jest też tańsza. Na koniec oliwka i do kasy
Stary 2012-06-12, 16:22   #3
iiris
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj siedzę na łóżku zabiegowym. Zabieg rozpoczyna się od dezynfekcji całych rąk, najczęściej sprayem. Następnie p. kosmetyczka bierze ręczny podgrzewacz z szeroką rolką i nakłada Ci wosk zgodnie z kierunkiem włosa, przykłada pasek do depilacji, wygładza dłonią i wyrywa z włosem. I tak cały czas aż usunie Ci wszystkie włosy i zależy czy umawiałyście się na depilację również ramion. Jeśli nie to depilacja rąk jest do łokcia i w związku z tym jest też tańsza. Na koniec oliwka i do kasy
i co przez caly zabieg rece w powietrzu trzymasz ?
iiris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 08:36   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie

Cytat:
i co przez caly zabieg rece w powietrzu trzymasz ?
W czasie nakładania wosku kosmetyczka najczęściej podtrzymuje moją rękę trzymając ją za nadgarstek. Wiadomo, że nie musisz jej trzymać cały czas w powietrzu. Możesz ją opuścić w czasie "krzątania się" kosmetyczki. Ale sama depilacja odbywa się w podniesioną ręką, wyciągniętą przed siebie. Czasami ją trzeba zgiąć w łokciu, aby usunąć wszystkie włoski pod spodem ręki.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości