Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-10-12, 11:33   #3901
myszka__77
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Wow, gratulacje! Też biegam, ale ot tak sobie po parku, kusi mnie, żeby wziąć kiedyś udział w takiej imprezie

Wybiera się ktoś może na kiermasz do Baltony?
Dzięki W następnym roku bieg "Biegnij Warszawo" odbędzie się 6 października 2013 r.

Ten kiermasz to kiedy w niedzielę?

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-10-12 o 11:34
myszka__77 jest offline  
Stary 2012-10-12, 12:34   #3902
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
O, to się zapędziłam z tym osądem, bo wspomniałaś, że właśnie jest bardziej soft od EL(u mnie DW krył średnio) i że raczej mniejsze zaczerwienienia, więc mi się załączyło automatycznie, że Bobbik ma słabsze krycie
Milko, a który z nich dłużej u Ciebie trzyma mat - BB czy DW EL?
o kurczę, dla mnie klasyczny DW to mega krycie - tylko DW trzeba nauczyć się nakładać.
DW nie używam już od ok 1,5 roku ponieważ zaczął wysuszać mi skórę. Maluję się nim tylko na wielkie imprezy 2-3 razy w roku Buzia na zdjęciach wygląda wtedy zawsze pięknie (nie widać żadnych przebarwień).

Bobbi Brown u mnie trochę słabiej kryje niż DW. DW jednak to taka szpachla, BB jest miękki i daje naturalniejsze wykończenie.

Z tego co pamiętam jeden i drugi daje podobny mat (przy jednym i drugim po kilu h świeci się strefa T).

Jeśli chodzi o maskowanie zaczerwienień to oczywiście ważny jest kolor - żółty. Bobiki są zazwyczaj żółtawe z założenia, DW ja mam kolor niedostępny w PL # 36 Sand (jasny żółty, kolorystyka mniej więcej NC25 MACa).
Obydwa zaczerwienienia u mnie kryją.
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-10-12, 12:42   #3903
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o kurczę, dla mnie klasyczny DW to mega krycie - tylko DW trzeba nauczyć się nakładać.
DW nie używam już od ok 1,5 roku ponieważ zaczął wysuszać mi skórę. Maluję się nim tylko na wielkie imprezy 2-3 razy w roku Buzia na zdjęciach wygląda wtedy zawsze pięknie (nie widać żadnych przebarwień).

Bobbi Brown u mnie trochę słabiej kryje niż DW. DW jednak to taka szpachla, BB jest miękki i daje naturalniejsze wykończenie.

Z tego co pamiętam jeden i drugi daje podobny mat (przy jednym i drugim po kilu h świeci się strefa T).

Jeśli chodzi o maskowanie zaczerwienień to oczywiście ważny jest kolor - żółty. Bobiki są zazwyczaj żółtawe z założenia, DW ja mam kolor niedostępny w PL # 36 Sand (jasny żółty, kolorystyka mniej więcej NC25 MACa).
Obydwa zaczerwienienia u mnie kryją.
Dziękuję serdecznie Milko za 'rozpisanie'
U mnie DW świecił się po 3h, więc poprzestałam na testach. Jeśli chodzi o żółty pigment w podkładach to dla mnie jest kluczowy, czasem aż przesadzę w tym kierunku Zamówiłam jakiś czas temu podkład Laury Mercier- Silk Creme, ten to jest dopiero pięknie ciepły Niestety muszę go lekko rozjaśnić, bo jestem porcelanowa

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-10-12, 12:49   #3904
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję serdecznie Milko za 'rozpisanie'
U mnie DW świecił się po 3h, więc poprzestałam na testach. Jeśli chodzi o żółty pigment w podkładach to dla mnie jest kluczowy, czasem aż przesadzę w tym kierunku Zamówiłam jakiś czas temu podkład Laury Mercier- Silk Creme, ten to jest dopiero pięknie ciepły Niestety muszę go lekko rozjaśnić, bo jestem porcelanowa
sorry za ten elaborat

LM pewnie będzie ładnie kryła czytałam, że on z tych "mocniejszych" też kiedyś sie na niego czaiłam, ale boje się zamawiać w ciemno kolor

I jak LM się u Ciebie sprawuje?
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-10-12, 13:25   #3905
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
sorry za ten elaborat

LM pewnie będzie ładnie kryła czytałam, że on z tych "mocniejszych" też kiedyś sie na niego czaiłam, ale boje się zamawiać w ciemno kolor

I jak LM się u Ciebie sprawuje?
Milko, ja akurat z tych, które wolą nieco szersze recenzje (właśnie 'elaboraty'), niż: 'podkład fajny'

LM to całkiem inny biegun niż DW. Jest b.przyjemnie kremowa, nie ściąga, pielęgnująca, faktycznie jedwabista, świetnie, komfortowo się nakłada(jak krem), genialnie udaje zdrową skórę Dla mnie ciut za ciemna, toteż chwilowo nie używam,przeleję gdzieś część i rozjaśnię. Czy mocniejsza od DW, hmm...zależy w jakim sensie, jest bardziej kremowa, ale też się dobrze rozciera, więc krycie spokojnie można stopniować, nie ma mowy o masce, jaką często fundują podkłady długotrwałe.

Blog

Stary 2012-10-12, 13:28   #3906
Malenstwo82
Zakorzenienie

SMS z Marionnaud: "Zamykamy perfumerie w CH Magnolia. Kup min. dwa dowolne produkty a otrzymasz 30% rabatu! Oferta ważna tylko do 17.10. Zapraszamy"
Malenstwo82 jest offline  
Stary 2012-10-12, 15:00   #3907
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Milko, ja akurat z tych, które wolą nieco szersze recenzje (właśnie 'elaboraty'), niż: 'podkład fajny'

LM to całkiem inny biegun niż DW. Jest b.przyjemnie kremowa, nie ściąga, pielęgnująca, faktycznie jedwabista, świetnie, komfortowo się nakłada(jak krem), genialnie udaje zdrową skórę Dla mnie ciut za ciemna, toteż chwilowo nie używam,przeleję gdzieś część i rozjaśnię. Czy mocniejsza od DW, hmm...zależy w jakim sensie, jest bardziej kremowa, ale też się dobrze rozciera, więc krycie spokojnie można stopniować, nie ma mowy o masce, jaką często fundują podkłady długotrwałe.
Opis LM brzmi jak opis ideału Lubię mozliwość stopniowania krycia (jak w Skin Foundation Bobbi b).
A możesz aplikowac go palcami czy tylko pędzelkiem? (chodzi mi oczywiście o ładny efekt)
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-10-12, 15:27   #3908
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Opis LM brzmi jak opis ideału Lubię mozliwość stopniowania krycia (jak w Skin Foundation Bobbi b).
A możesz aplikowac go palcami czy tylko pędzelkiem? (chodzi mi oczywiście o ładny efekt)
I palami, i pędzelkiem (ale raczej syntetycznym, flatem i języczkowym), i Beauty Blenderem (najczęściej BB, dlatego, że ogólnie lubię nim pracować, bo jest najszybszy)

Blog

Stary 2012-10-12, 16:49   #3909
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
też je mam są mega wygodne
tak to najlepszy zakup butowy zeszłego roku. dziś widziałam bardzo podobne tylko z dłuższą cholewką za 379zł ciekawe czy tak samo wygodne jak tamte.
do moich karmelków kupiłam rudą pastę do butów i wyglądają jak nówki

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez miss_love Pokaż wiadomość
czy błyszczyk jest tylko w jednym kolorze w tej 'różdżce'?
tak jeden. kolor jest delikatny a zdjęcia są na moim blogu
Stary 2012-10-12, 16:54   #3910
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
tak to najlepszy zakup butowy zeszłego roku. dziś widziałam bardzo podobne tylko z dłuższą cholewką za 379zł ciekawe czy tak samo wygodne jak tamte.
Wiem, o których mówisz, dzisiaj je przymierzałam i jak na obcas 10 cm sa mega wygodne Niestety, wyglądałam w tym kroju buta jak stara baba

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-10-12, 17:17   #3911
jamestown
Avada kedavra.

Zastrzele sie. Przyszly do mnie zamowione baleriny z butyk.pl. Do odsylki .
Stary 2012-10-12, 17:21   #3912
PannaEwelina
Zakorzenienie

Promocjowe info z mBanku, może się komuś przyda:

Zrób zakupy w dniach 12-14 października br. i zapłać dowolną kartą mBanku, a otrzymasz atrakcyjny rabat w następujących miejscach:
- Answear.com -20%
- Apart -15% na biżuterię i zegarki z serii Elixa, 10% na biżuterię srebrną
- Monnari -20% na kurtki, płaszcze, torby, sukienki
- Smyk -15% z kuponem
- Reporter -25%
- Vistula -20%
- Wólczanka -20%

Blog

Stary 2012-10-12, 17:34   #3913
hihi
Zakorzenienie

James Ty mi powiedz, to zamówienie Twoje to było czy nie? Bo niewiem czy na rusz czekać czy iść sobie coś kupić

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zastrzele sie. Przyszly do mnie zamowione baleriny z butyk.pl. Do odsylki .
co się stało?
Stary 2012-10-12, 17:54   #3914
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem, o których mówisz, dzisiaj je przymierzałam i jak na obcas 10 cm sa mega wygodne Niestety, wyglądałam w tym kroju buta jak stara baba
http://www.e-rylko.com/pub/produkty/2762/7032_big.jpg ?

Pewnie będą nadawały się tylko do ekstremalnych rurek i krótszych kurtek żeby optycznie nie skrócić sobie nogi.
Stary 2012-10-12, 18:22   #3915
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Zablinkuje w sloncu tak, ze kapciuszki z wrazenia pospadaja .

https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1
Naprawdę robi wrażenie

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-10-12, 18:34   #3916
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James Ty mi powiedz, to zamówienie Twoje to było czy nie? Bo niewiem czy na rusz czekać czy iść sobie coś kupić
Do mnie baza z Niemiec leci. http://cosrocewokowpadnie.blogspot.com/ mi zakupy na szybko zrobila.
Twojego tuszu nie bralam. Nie wiedzialam czy dalej jestes zainteresowana. A zamowienie zrobilysmy w sekunde doslownie. Zobaczylam ostatnia sztuke bazy, w krzyk do Sroki "pomocy", Sroka kliknela i juz.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
co się stało?
Buty za duze. Toz to regularna 40tka a nie 39 .

Dzis zreszta nie moj dzien do zakupow przez neta.
Przyszlo do mnie zamowienie z HQHair w koncu. Zamawialam dwa color boostery. Gratis mial byc tusz Loreal'a. Wzielam i dla siebie i dla matki. Zamowienie moja matka dostala bez tuszu. Mysle sobie "okej, pewnie tusz na jedna osobe, wiec dostane go ja (swoje zamowienie robilam najpierw)". Otwieram paczke a tam zamiast mazidel do wlosow dwie szczotki . Ja wiem, ze liczba sztuk sie zgadza i to do wlosow i tamto, ale ...
Stary 2012-10-12, 18:40   #3917
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
I palami, i pędzelkiem (ale raczej syntetycznym, flatem i języczkowym), i Beauty Blenderem (najczęściej BB, dlatego, że ogólnie lubię nim pracować, bo jest najszybszy)
Dziękuje. Może jak sie wreszcie w jakaś zagraniczna podróż (czytaj: odwiedze przyjaciółkę w Londku) wybiore to sobie sprawie ten podklad LM. Musze osobiście dobrać kolor. W ciemno sie boje bo mam jakiś zdziwaczaly kolor twarzy
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-10-12, 18:41   #3918
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:

-
ja raczej nie chodzę w obcasach, a te są po prostu mega wygodne, miałam jedynie problem z doborem rozmiaru i decyzją czarne, czy karmelowe ludzie często podchodzili i pytali skąd buty. teraz czaję się na bikery z Prima Mody.

czy któraś z Was miała tę bazę? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25252

endorfina123 jest offline  
Stary 2012-10-12, 18:45   #3919
hihi
Zakorzenienie

A bronxy bralas...? Bo one w większości przypadków są jakiś rozmiar większe... Blinki jak kupowałam to rozmiar pasował, a bronksy odsylalam 3 razy i teraz jak zamawiam to mniejsze

O kurde, No to rzeczywiście kiepsko....można się wsciec albo totalnie wpaść w podly nastrój.

Ja dzisiaj mam dupny dzień i mi coś trzeba, żeby go poprawić i nie wiem czy jutro sobie kupię zegarek korzystając z rabatu 15%, o którym pisała Panna Ewelina czy wezmę sobie jakiegoś kosmetyka...
Stary 2012-10-12, 18:45   #3920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
http://www.e-rylko.com/pub/produkty/2762/7032_big.jpg ?

Pewnie będą nadawały się tylko do ekstremalnych rurek i krótszych kurtek żeby optycznie nie skrócić sobie nogi.
Dokładnie te ino czarne przymierzałam. No miałam akurat na sobie rurki i było idealnie, gdyby krój był jeszcze bardziej klasyczny, to byłaby bajka. A i miałam na sobie płaszczyk o długości za biodra i pasowały buty także i do niego.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-10-12 o 18:46
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-10-12, 18:53   #3921
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuje. Może jak sie wreszcie w jakaś zagraniczna podróż (czytaj: odwiedze przyjaciółkę w Londku) wybiore to sobie sprawie ten podklad LM. Musze osobiście dobrać kolor. W ciemno sie boje bo mam jakiś zdziwaczaly kolor twarzy
Bardzo proszę Przez sieć się niestety ciężko dobiera kolory

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:

czy któraś z Was miała tę bazę? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25252
Ja robiłam do niej kilka podejść, ale odpuściłam, bo u mnie tylko wygładzała jako tako, ale nie przedłużała trwałości ani matu.

Blog

Stary 2012-10-12, 18:59   #3922
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Bardzo proszę Przez sieć się niestety ciężko dobiera kolory

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Ja robiłam do niej kilka podejść, ale odpuściłam, bo u mnie tylko wygładzała jako tako, ale nie przedłużała trwałości ani matu.
siostra poszukuje czegoś wygładzającego i przedłużającego trwałość, z baz silikonowych ma całkiem niezły skład, dlatego myślałam aby doradzić jej tę.
obecnie używasz jakiejś godnej polecenia?

Stary 2012-10-12, 19:00   #3923
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Dzis zreszta nie moj dzien do zakupow przez neta.
Przyszlo do mnie zamowienie z HQHair w koncu. Zamawialam dwa color boostery. Gratis mial byc tusz Loreal'a. Wzielam i dla siebie i dla matki. Zamowienie moja matka dostala bez tuszu. Mysle sobie "okej, pewnie tusz na jedna osobe, wiec dostane go ja (swoje zamowienie robilam najpierw)". Otwieram paczke a tam zamiast mazidel do wlosow dwie szczotki . Ja wiem, ze liczba sztuk sie zgadza i to do wlosow i tamto, ale ...
a to Ci niespodzianka

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-10-12, 19:09   #3924
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
siostra poszukuje czegoś wygładzającego i przedłużającego trwałość, z baz silikonowych ma całkiem niezły skład, dlatego myślałam aby doradzić jej tę.
obecnie używasz jakiejś godnej polecenia?
Myślę, że i tak warto złapać próbkę, zeby na własnej skórze sprawdzić u mnie w mieście na 4-5 perfumerii ta YSL jest tylko w jednej
Obecnie używam Colorstaya, który w zasadzie czyni zbędnym używanie bazy, ale bardzo lubię Illamasqua Matt Primer - matuje,nie wysusza, lekko wygładza

Blog

Stary 2012-10-12, 20:27   #3925
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Myślę, że i tak warto złapać próbkę, zeby na własnej skórze sprawdzić u mnie w mieście na 4-5 perfumerii ta YSL jest tylko w jednej
Obecnie używam Colorstaya, który w zasadzie czyni zbędnym używanie bazy, ale bardzo lubię Illamasqua Matt Primer - matuje,nie wysusza, lekko wygładza
dziękuję, wezmę jej próbkę, niech sama zobaczy, czy pasuje. Illamasqua tylko przez internet?

Stary 2012-10-12, 20:44   #3926
tiniaczek
Zakorzenienie

Myszko Podziwiam, nie umialabym sie do biegania zmoblilzowac, wole rower

James, jak ja nie lubie takich sytuacji, wspolczuje, buractwo namieszalo:/

Wrzucam Penny talk na moich paznokciach, w koncu go okielznalam KLIK
tiniaczek jest offline  
Stary 2012-10-12, 21:10   #3927
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

James, ja kiedyś zamawialam z thehut (połączony z hqhair jest ) stanik (wonderbra strapless ) przychodzi paczka do pracy, kumpela pyta co to, to jej mówię ze to boski stanik i zachwalam go, ona "pokaz pokaz", otwieram przesyłkę, a tam etui do laptopa
ilios jest offline  
Stary 2012-10-12, 21:13   #3928
milka-pilka
Zakorzenienie

Ilios, pamietam
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-10-12, 21:32   #3929
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, ja kiedyś zamawialam z thehut (połączony z hqhair jest ) stanik (wonderbra strapless ) przychodzi paczka do pracy, kumpela pyta co to, to jej mówię ze to boski stanik i zachwalam go, ona "pokaz pokaz", otwieram przesyłkę, a tam etui do laptopa
aż strach zamawiać bo nie wiadomo co następnym razem przyślą? zestaw młotków albo kluczy
Stary 2012-10-12, 21:37   #3930
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Widać pracują tam bardzo "zdolne" osoby, skoro pomyliły biustonosz z etui

GretchenSp jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości