Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-03, 17:26   #4621
tiniaczek
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie, pamiętam, że w tym wątku pisałyście o jakimś kremie Biodermy dobrym na zmniejszenie porów - cóż to za cudo było?
Bioderma Pore Refiner.Soso wspominala, chyba ma wpis na blogu Ja tez go sobie chwale jako primer pod makijaz.
tiniaczek jest offline  
Stary 2012-11-03, 17:39   #4622
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Hm, szkoda. To chyba jednak ekoamp1 będę musiała kupić. Dzisiaj stwierdziłam, że działa też antystarzeniowo. Miałam taką znaczną już lwią bruzdę między brwiami. Dzisiaj się maluję i kurcze patrzę, a tu ledwo widać jej zarys. No tak się ucieszyłam, że nawet ta paskudna pogoda nie jest mi teraz w stanie popsuć humoru
a to bosko kiedyś pamiętam rozkminiały laski skład tej eko ampułki i cóż... po 1) cena mocno przesadzona ale po 2) nie da się jej odtworzyć niestety a po 3) wszyscy są zadowoleni z działania więc trzeba się będzie kiedyś skusić na nią...

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja mam taka jedna bruzdke lwia. I tez zaczyna mi to dokuczac. Ciesze sie, ze Ci sie udalo, moze jest szansa i na moja, bez uzycia igiel

Hej Malg
Poniewaz jestes naturalsowo i biochemicznie obcykana i wiesz, co tam piszczy w nowosciach, mam pytanie. Uzywalas kwasow glikolowego czy AHA na wyrownanie olorytu i jako peeling twarzy? na zrobsobiekrem jest troche smakolykow i ciagnie mnie by kliknac.
obcykana jak obcykana ale glikol mam na stanie - tudzież inne kwasy - także służę radą (ale to już na pw chyba coby nie oftopować nadmiernie. Akurat zresztą jestem świeżo po dwóch rzutach peelingu kwasowego AHA 30% domowej roboty

edit: a do stóp też sobie sama krem robię już chyba od pół roku - z mocznikiem i kwasem l-mlekowym.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Bioderma Pore Refiner.Soso wspominala, chyba ma wpis na blogu Ja tez go sobie chwale jako primer pod makijaz.
o ja też go miałam super pod Halo Smashboxa się sprawdzał, ale trwałego pomniejszenia porów nie zaobserwowałam po nim; na trwałe to chyba tylko kwasy...

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-11-03 o 18:21
mhm0808 jest offline  
Stary 2012-11-03, 18:22   #4623
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, pomóżcie, pamiętam, że w tym wątku pisałyście o jakimś kremie Biodermy dobrym na zmniejszenie porów - cóż to za cudo było?
To to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=32956
W moim mniemaniu słabizna, zużyłam 1/4 tubki i ją odłożyłam aż się przeterminowała Nie mam jakichś dużych porów, jednak ta Bioderma nic z nimi nie robiła. Dużo lepiej pory ściąga i matuje cerę przetarcie cery tonikiem z niacynamidem, a kosztuje to grosze.

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-11-03, 18:33   #4624
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Te skarpety można dużo taniej kupić na ebayu. Z tego co pamiętam, latem tego roku płaciłam za nie jakieś 20-3o zł. Oczywiście sam glikol jest pewnie jeszcze tańszy, ale jeśli ktoś szuka gotowca, to polecam sprawdzić ebay.
Dzieki Gret
Mysle, ze poszukam sobie gotowych skarpet, skoro one kosztuja 20-30 zlotych. Przyjemniejsze to, niz nasaczanie kwasem bibul i wykladanie nimi torebek sniadaniowych
A jak one sie nazywaja?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
obcykana jak obcykana ale glikol mam na stanie - tudzież inne kwasy - także służę radą (ale to już na pw chyba coby nie oftopować nadmiernie. Akurat zresztą jestem świeżo po dwóch rzutach peelingu kwasowego AHA 30% domowej roboty

edit: a do stóp też sobie sama krem robię już chyba od pół roku - z mocznikiem i kwasem l-mlekowym.
To fakt. Mysle, ze powinnam zawitac w Wawie na poczatku roku i tym razem musze Cie wyciagnac na smutka o smaku mango . To by sie pogadalo o tych nowosciach . Mysle, ze tez sobie sciagne ten AHA i poprobuje. Chce zrzucic troche skory z twarzy, bo mi szybciej jakos rogowacieje.
Ale nie ptrzebuje nic bardziej stezonego, bo wykupilam karnet na saune i cieplo z para zrobia reszte roboty szybko

Krem mocznikowy do stop to rewelka tez uzywam roznych mocznikowych i bardzo je chwale. Choc sama nic nie krecilam. te, co kupuje, sa tak tanie, ze nie oplaca mi sie robic wlasnych. Ale.. zawsze dorzucam kilka kropel olejku arganowego i nakladam bawelniane skarpety na noc
guacamole jest offline  
Stary 2012-11-03, 18:41   #4625
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Dzieki Gret
Mysle, ze poszukam sobie gotowych skarpet, skoro one kosztuja 20-30 zlotych. Przyjemniejsze to, niz nasaczanie kwasem bibul i wykladanie nimi torebek sniadaniowych
A jak one sie nazywaja?
Kupowałam takie: Tony Moly Shiny Foot Peeling Liquid, są teraz np. u rubyruby za $7,53. Produkt koreański, wysyłka darmowa

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-11-03, 18:57   #4626
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Kupowałam takie: Tony Moly Shiny Foot Peeling Liquid, są teraz np. u rubyruby za $7,53. Produkt koreański, wysyłka darmowa

Dzieki wielkie. Zaraz zamowie od razu 2 pary skarpet
guacamole jest offline  
Stary 2012-11-03, 20:08   #4627
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
W moim mniemaniu słabizna, zużyłam 1/4 tubki i ją odłożyłam aż się przeterminowała Nie mam jakichś dużych porów, jednak ta Bioderma nic z nimi nie robiła. Dużo lepiej pory ściąga i matuje cerę przetarcie cery tonikiem z niacynamidem, a kosztuje to grosze.
A gdzie to się kupuje?

Taszanta jest offline  
Stary 2012-11-03, 21:27   #4628
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A gdzie to się kupuje?
Np. tutaj albo tu Można pomieszać np. z wodą mineralną, tonikiem albo hydrolatem i już Dodatkowo poprawia mikrokrążenie,nawilża, uelastycznia i łagodzi przebarwienia.

Blog

Stary 2012-11-03, 21:41   #4629
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

No i koniec końców upolowałam serum Laudera, co prawda z kosmetyczką i miniaturkami Clarinsa, ale z braku laku ...
Jednak Pani, która mnie obsługiwała kompletnie nie miała ochoty do pracy. Zlewająco i z łaską odpowiadała na pytania. Chciałam próbkę kremu pod oczy Lancome, to usłyszałam, ze tester pusty, poprosiłam o Laudera, ta sama odpowiedź, o Diora - to samo wyszło, ze w ogóle to mają szuflade pustych testerów, co zademonstrowała. Nie chce tego nawet komentować
Z łaski zrobiła próbki perfum.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-03, 21:47   #4630
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
oczywiście że MUF

Niespecjalne te nowe z tego co widzę na naturalsowym wątku nikt się nie skusił...
No nic trzeba będzie poczekać aż ktoś na sobie przetestuje .

elizka1987 jest offline  
Stary 2012-11-03, 21:49   #4631
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i koniec końców upolowałam serum Laudera, co prawda z kosmetyczką i miniaturkami Clarinsa, ale z braku laku ...
Jednak Pani, która mnie obsługiwała kompletnie nie miała ochoty do pracy. Zlewająco i z łaską odpowiadała na pytania. Chciałam próbkę kremu pod oczy Lancome, to usłyszałam, ze tester pusty, poprosiłam o Laudera, ta sama odpowiedź, o Diora - to samo wyszło, ze w ogóle to mają szuflade pustych testerów, co zademonstrowała. Nie chce tego nawet komentować
Miałam podobną sytuację w zeszłym tygodniu. Też testery były pustePonadto, kiedy Pani sprawdzała dostępność danego produktu, inna sephorzanka stojąca nieopodal zawołała, że testerów nie mają.Potraktowano mnie jak wyłudzaczkę próbek.
Leseratte jest offline  
Stary 2012-11-03, 22:11   #4632
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację w zeszłym tygodniu. Też testery były pustePonadto, kiedy Pani sprawdzała dostępność danego produktu, inna sephorzanka stojąca nieopodal zawołała, że testerów nie mają.Potraktowano mnie jak wyłudzaczkę próbek.
A potem te testery lądują na allegro, albo u pań Sephorzanek w łazience, a klientki traktuje sie jak wyłudzaczki. I to jest jest niby normalne?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 102 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-03, 22:13   #4633
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Np. tutaj albo tu Można pomieszać np. z wodą mineralną, tonikiem albo hydrolatem i już Dodatkowo poprawia mikrokrążenie,nawilża, uelastycznia i łagodzi przebarwienia.
a ile tego sypiesz do hydrolatu?
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-03, 22:23   #4634
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Miluś, na łoko Myślę, że najlepiej samej sobie regulować, bo w zależności od upodobań możemy uzyskać lekki tonik odświeżający, tonik zostawiający lekko lepką warstwę działający nawilżająco, albo tonik zostawiający lekko mleczną poświatę (suchą), która dobrze matuje Zależy, co komu pasuje

Blog

Stary 2012-11-03, 22:29   #4635
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:

Dzieki wielkie. Zaraz zamowie od razu 2 pary skarpet
Cieszę się że mogłam pomóc. Mam nadzieję, że będą dobrze się sprawować

Cytat:
Chciałam próbkę kremu pod oczy Lancome, to usłyszałam, ze tester pusty, poprosiłam o Laudera, ta sama odpowiedź, o Diora - to samo wyszło, ze w ogóle to mają szuflade pustych testerów, co zademonstrowała. Nie chce tego nawet komentować
Ja rzadko proszę o próbki, ale jeśli już proszę, to przeważnie słyszę tę samą odpowiedź - pusty tester, ewentualnie - nie mamy słoiczków. Jakiś miesiąc temu miałam chęć na kilka próbek P&R i pani otworzyła przy mnie szufladę, a tam istny śmietnik - same puste opakowania, pogniecione kartoniki

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-11-03, 23:41   #4636
ladypeterpan
Raczkowanie

Tak się naczytałam o wychwalanej eko ampułce z Pat&Rub że jutro popołudniu śmigam do Sephory

Mam tylko pytanie czy ampułkę stosować przed użyciem lotionu Kanebo czy po? Mogłaby mi któraś z Was doradzić ? Chodzi mi o lotion a nie o emulsję rzecz jasna Ogólnie nie używałam jeszcze żadnego serum (wcześniej testowałam serum Kanebo ale się nie sprawdziło) no ale chyba czas najwyższy zmienić nawyki...
ladypeterpan jest offline  
Stary 2012-11-03, 23:48   #4637
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Myślałam, że to jakoś inaczej się nazywa Dzięki!

Cytat:
To wpierw wypróbuję Twój sposób, może faktycznie nie ma sensu wydawać niepotrzebnie kasy
Stary 2012-11-04, 00:18   #4638
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Miluś, na łoko Myślę, że najlepiej samej sobie regulować, bo w zależności od upodobań możemy uzyskać lekki tonik odświeżający, tonik zostawiający lekko lepką warstwę działający nawilżająco, albo tonik zostawiający lekko mleczną poświatę (suchą), która dobrze matuje Zależy, co komu pasuje
dziękuję
matko, "na oko" to brzmi dla mnie groźnie ale wypróbuję
dzisiaj dzięki pomocy mhm zrobiłam sobie tonik z kwasem migdałowym 5%
i zrobiłam już zamówienie na zrob sobie krem - witaminę B3 i jeszcze kilka rzeczy mi się kliknęło
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-04, 00:50   #4639
PannaEwelina
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję
matko, "na oko" to brzmi dla mnie groźnie ale wypróbuję
dzisiaj dzięki pomocy mhm zrobiłam sobie tonik z kwasem migdałowym 5%
i zrobiłam już zamówienie na zrob sobie krem - witaminę B3 i jeszcze kilka rzeczy mi się kliknęło
Tonik z migdałkiem fajny, właśnie niedawno też się nim tonizowałam Bardzo łagodny, ale w dłuższej perspektywie daje fajne efekty Też czekam na sowite zamówienie z ZSK, zacieram łapki

Blog

Stary 2012-11-04, 01:02   #4640
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Tonik z migdałkiem fajny, właśnie niedawno też się nim tonizowałam Bardzo łagodny, ale w dłuższej perspektywie daje fajne efekty Też czekam na sowite zamówienie z ZSK, zacieram łapki
bardzo fajny ja po kilku dniach /tygodniu/ zaczęłam dostrzegać efekty - wyraźnie zmniejszyły mi się pory i jakby tak zamknęły. Nie uwierzyłabym, gdyby to nie był mój nochal Postanowiłam więc nauczyć się co nie co ukręcać samej
A znasz coś jeszcze fajnego dla początkujących?
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-11-04, 01:50   #4641
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Kurcze dziewczyny kusicie tym tonikiem Ja go już mialam kliknietego ale zrezygnowałam i chyba pora będzie po niego wrócić.. Boje się, że coś pomieszam i wyjdzie nie tak jak trzeba

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2012-11-04, 08:37   #4642
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Cytat:
jak pamiętam, to na biochemii polecają 5%

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-11-04, 09:03   #4643
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
zajrzałam na Twój blog i mam pytanie gdzie nabyłeś te bazę brązującą Chanel?
Stary 2012-11-04, 09:15   #4644
kraven
Zakorzenienie

Ja swoją kupiłam tu http://malolepsza.pl/produkt-Chanel_...ąca.,2704.html

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline  
Stary 2012-11-04, 09:58   #4645
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
zajrzałam na Twój blog i mam pytanie gdzie nabyłeś te bazę brązującą Chanel?
W internetowej perfumerii Małolepsza.Wszystko sprawnie, szybko i bezproblemowo.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
A potem te testery lądują na allegro, albo u pań Sephorzanek w łazience, a klientki traktuje sie jak wyłudzaczki. I to jest jest niby normalne?
Otóż to
Leseratte jest offline  
Stary 2012-11-04, 10:56   #4646
Solciuchna
Zakorzenienie

A propos bazy Chanel znalazłam takie porównanie :
http://xoiknowyoulovemexo.blogspot.c...el-soleil.html
http://agisboutique.blogspot.com/201...powiednik.html
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551285
próbowałyście kiedyś tą Kobo?

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-11-04 o 11:02
Solciuchna jest offline  
Stary 2012-11-04, 10:57   #4647
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cytat:
W internetowej perfumerii Małolepsza.Wszystko sprawnie, szybko i bezproblemowo.
dzięki
Stary 2012-11-04, 11:01   #4648
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
A propos bazy Chanel znalazłam takie porównanie :
http://xoiknowyoulovemexo.blogspot.c...el-soleil.html
próbowałyście kiedyś tą Kobo?
Ja Kobo nie macalam. Mam za to kompakt Biodermy w kolorze Golden Tint i z tego, co pamietam wyglada tak samo jak baza Chanel.
Nie uzywam, wiec sobie lezy, ale testy przeprowadzilam . Jak chcesz foto to Ci wrzuce.
Stary 2012-11-04, 11:07   #4649
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja Kobo nie macalam. Mam za to kompakt Biodermy w kolorze Golden Tint i z tego, co pamietam wyglada tak samo jak baza Chanel.
Nie uzywam, wiec sobie lezy, ale testy przeprowadzilam . Jak chcesz foto to Ci wrzuce.
Pewnie, pokaż
Stary 2012-11-04, 12:04   #4650
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Cieszę się że mogłam pomóc. Mam nadzieję, że będą dobrze się sprawować

Ja rzadko proszę o próbki, ale jeśli już proszę, to przeważnie słyszę tę samą odpowiedź - pusty tester, ewentualnie - nie mamy słoiczków. Jakiś miesiąc temu miałam chęć na kilka próbek P&R i pani otworzyła przy mnie szufladę, a tam istny śmietnik - same puste opakowania, pogniecione kartoniki
Jeśłi chodzi o wymówki to ja usłyszałam kiedyś w jednej Sephorze, że w ich mniejszych sklepach testerów w ogole nie ma

Cytat:

Taszanta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości