Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-10, 20:11   #4921
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Corii ja mam odłożone w 2 Sephorach w Krakowie
Po 1 sztuce do poniedziałku.
Kupuję dla siebie z zniżką -20% więc wychodzi 175,20zł
Zadzwoniłam najpierw do 1 i zarezerwowałam do poniedziałku a potem podeszłam do drugiej i chciałam wziąć od razu ale Panie nie dały się zwieść na przedwczesne Vipy mimo że w konkurencyjnej Sephorze w Krakowskiej wszystko było dziś -20% i również są odłożone do poniedziałku. Więc jakbyś była chętna mogę Ci kupić
Kochana, z nieba mi spadaaaaaaasz i to ze zniżką, chcę chce!! A miałam Dragony olać, ale przez te wszystkie "podżegaczki" tutaj i na guerlainowym to po prostu niemożliwe

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-10, 22:28   #4922
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, z nieba mi spadaaaaaaasz i to ze zniżką, chcę chce!! A miałam Dragony olać, ale przez te wszystkie "podżegaczki" tutaj i na guerlainowym to po prostu niemożliwe
Haha,
wiedziałam Corii, że się w końcu skusisz
ja dragony kocham już od tygodnia, i uważam, że inny efekt od pszczół dają - choć z pozoru podobne są. Będziesz zadowolona, bo na takiej królewnie śnieżce jak Ty smoczysko powinno pięknie wyglądać
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-10, 22:35   #4923
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Haha,
wiedziałam Corii, że się w końcu skusisz
ja dragony kocham już od tygodnia, i uważam, że inny efekt od pszczół dają - choć z pozoru podobne są. Będziesz zadowolona, bo na takiej królewnie śnieżce jak Ty smoczysko powinno pięknie wyglądać
A weź Basiu, nawet nie mów, wszystko przez te tutejsze hohsztaplerki - wmówią człowiekowi wszystko
Gdzie ja tam królwena śniezka, moze kiedyś, teraz jestem redhaired wiedźma i cera też ciemniejsza nieco jeszcze powakacyjnie
Lepiej mi Kochana powiedz, czy Dragony bardzo blinkują. Bo jeśli tak jak Pucci, to dziękuję
A wiesz może, gdzie w okolicy mają Dragony na bank?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 115 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2012-11-10, 22:39   #4924
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
A weź Basiu, nawet nie mów, wszystko przez te tutejsze hohsztaplerki - wmówią człowiekowi wszystko
Gdzie ja tam królwena śniezka, moze kiedyś, teraz jestem redhaired wiedźma i cera też ciemniejsza nieco jeszcze powakacyjnie
Lepiej mi Kochana powiedz, czy Dragony bardzo blinkują. Bo jeśli tak jak Pucci, to dziękuję
Trochę blinkują ale nie jest to na szczęście żaden ostentacyjny brokat. Do Pucci niestety nie mam porównania bo ich nie posiadam

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-11-10, 22:52   #4925
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Moje były w ubiegłą sobotę ostatnią sztuką w gliwickim Forum.
Wiem, że na tamten moment w Platanie w Zabrzu kolekcji jeszcze nie było - panie spodziewały się mieć dostawę w ubiegły wtorek - czy przyszły, to nie wiem, ale rok temu w tej właśnie Sephorze bez problemu łapłam nuitsy, jak gdzie indziej już wymiotło. Jeśli ta kolekcja pojawiła się w Zabrzu, to sądzę, że istnieje szansa na dalszą ich dostępność.
Pucci mam (choć jakoś nie używam, i w sumie zdania konkretnego o nich nie mam, leżą sobie w szufladzie i czekają chyba na opaleniznę), więc jutro, przy świetle dziennym porównam (albo przynajmniej spróbuję). Póki co przeprowadziłam szybki test, przesypując na jedną dłoń pucci, a na drugą dragony - pucci zostawiło blask blinkujący (no dobra, trochę jak pokruszony brokat ;-) ) a dragony blask zdecydowanie bardziej perłowy (choć i ciut blinku jest, ale na pewno nie w rozmiarze blinku z pucci). Testów z nuitsami jeszcze nie przeprowadziłam, bo rąk mi brakło ;-)

Kurczę, ale mam nieaktualne dane - pewna byłam, że Ty dalej ciemniutkie włosy masz

W kwestii dragonów mam jeszcze taką refleksję - o ile pszczołami zdołam sobie nawet i rumieniec zrobić, o tyle dragonami przedobrzyć nie można, efektu świnki nie będzie, one dają tylko blask.
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-10, 23:08   #4926
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Trochę blinkują ale nie jest to na szczęście żaden ostentacyjny brokat. Do Pucci niestety nie mam porównania bo ich nie posiadam
Dziękuję
Cytat:
Moje były w ubiegłą sobotę ostatnią sztuką w gliwickim Forum.
Wiem, że na tamten moment w Platanie w Zabrzu kolekcji jeszcze nie było - panie spodziewały się mieć dostawę w ubiegły wtorek - czy przyszły, to nie wiem, ale rok temu w tej właśnie Sephorze bez problemu łapłam nuitsy, jak gdzie indziej już wymiotło. Jeśli ta kolekcja pojawiła się w Zabrzu, to sądzę, że istnieje szansa na dalszą ich dostępność.
Pucci mam (choć jakoś nie używam, i w sumie zdania konkretnego o nich nie mam, leżą sobie w szufladzie i czekają chyba na opaleniznę), więc jutro, przy świetle dziennym porównam (albo przynajmniej spróbuję). Póki co przeprowadziłam szybki test, przesypując na jedną dłoń pucci, a na drugą dragony - pucci zostawiło blask blinkujący (no dobra, trochę jak pokruszony brokat ;-) ) a dragony blask zdecydowanie bardziej perłowy (choć i ciut blinku jest, ale na pewno nie w rozmiarze blinku z pucci). Testów z nuitsami jeszcze nie przeprowadziłam, bo rąk mi brakło ;-)

Kurczę, ale mam nieaktualne dane - pewna byłam, że Ty dalej ciemniutkie włosy masz

W kwestii dragonów mam jeszcze taką refleksję - o ile pszczołami zdołam sobie nawet i rumieniec zrobić, o tyle dragonami przedobrzyć nie można, efektu świnki nie będzie, one dają tylko blask.
Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Niestety nie zniechęciłaś mnie do ich nabycia, a tak na to liczyłam
Podoba mi sie w Dragonach to, ze mają tyle białych kulek.
Pucci są nieco brokatowe, co mnie wnerwia, bo po paru godzinach świeci mi się buzia niezbyt ciekawie.
Liczę, ze po Dragonach tak nie będzie.

A propo włosów - ja je stopniowo na czerwień zmieniam z czarnego, bo nie chciałam odbarwiać, aby nie zniszczyć piór
Ale powiem Ci, że tęsknie za czernią. Jednak to kolor, do którego wrócic bardzo prosto, a pozbyć się niekoniecznie prosto
No i przy czerwonych włosach nie wszystko niestety kolorystycznie pasuje z makijażu. Już parę szminek mi odpadło bo się kolor gryzł z włosami

Na zdjeciu mozesz zobaczyć, jaki mam kolor aktualnie. Ale tylko do ok. 10 cm rezta jest ciemniejsza jeszcze Takze królewna śniezka poszła się bujac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg redhaired.jpg (26,7 KB, 94 załadowań)

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-11-10 o 23:11
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-10, 23:30   #4927
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Niestety nie zniechęciłaś mnie do ich nabycia, a tak na to liczyłam
Podoba mi sie w Dragonach to, ze mają tyle białych kulek.
Pucci są nieco brokatowe, co mnie wnerwia, bo po paru godzinach świeci mi się buzia niezbyt ciekawie.
Liczę, ze po Dragonach tak nie będzie.

A propo włosów - ja je stopniowo na czerwień zmieniam z czarnego, bo nie chciałam odbarwiać, aby nie zniszczyć piór
Ale powiem Ci, że tęsknie za czernią. Jednak to kolor, do którego wrócic bardzo prosto, a pozbyć się niekoniecznie prosto
No i przy czerwonych włosach nie wszystko niestety kolorystycznie pasuje z makijażu. Już parę szminek mi odpadło bo się kolor gryzł z włosami

Na zdjeciu mozesz zobaczyć, jaki mam kolor aktualnie. Ale tylko do ok. 10 cm rezta jest ciemniejsza jeszcze Takze królewna śniezka poszła się bujac
Ooo, faktycznie red hair (niekoniecznie) wiedźma !
Piękny kolor i niesamowity błysk!
Zgaduję, że różowe szmineczki muszą teraz zacnie na Tobie wyglądać
Jak otwarłam dragony, to na górze miałam same białe kulki, aż się wystraszyłam, ze innych tam nie znajdę no ale były, w dolnych warstwach, uff. Ale faktycznie -jasne kulki przeważają, i w sumie chyba dlatego tak polowałam na nie.
Aha - nie zauważyłam wzmożonego błysku po paru godzinach po dragonach.
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-10, 23:45   #4928
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ooo, faktycznie red hair (niekoniecznie) wiedźma !
Piękny kolor i niesamowity błysk!
Zgaduję, że różowe szmineczki muszą teraz zacnie na Tobie wyglądać
Jak otwarłam dragony, to na górze miałam same białe kulki, aż się wystraszyłam, ze innych tam nie znajdę no ale były, w dolnych warstwach, uff. Ale faktycznie -jasne kulki przeważają, i w sumie chyba dlatego tak polowałam na nie.
Aha - nie zauważyłam wzmożonego błysku po paru godzinach po dragonach.
No własnie, ze rózowe najmniej pasują, lepiej było do czarnych teraz czerwienie i wszelakie mroczne typu wino, sliwa etc No i neutrale oczywiscie
Sama jestem ciekawa czy dotrwam do tego, az bede miała takie włosy na całej długości, czy zdążą mi się znudzić i przerobię na inny kolor (lazi za mną zimny braz)
Zauwazyłam, ze oni fabrycznie pakują kule tak, ze na górze jest przeważnie jeden kolor. Jesli sa zmiksowane, to znaczy, ze ktoś grzebał w pudełku przed zakupem
Basiu, miałas mnie zniechęcać, a nie zachecać do Dragonów
A propo Platana - przed Twoim postem o nim pomyślałam, aby własnie tam sie skierować po kule.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-11, 00:26   #4929
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
No własnie, ze rózowe najmniej pasują, lepiej było do czarnych teraz czerwienie i wszelakie mroczne typu wino, sliwa etc No i neutrale oczywiscie
Sama jestem ciekawa czy dotrwam do tego, az bede miała takie włosy na całej długości, czy zdążą mi się znudzić i przerobię na inny kolor (lazi za mną zimny braz)
Zauwazyłam, ze oni fabrycznie pakują kule tak, ze na górze jest przeważnie jeden kolor. Jesli sa zmiksowane, to znaczy, ze ktoś grzebał w pudełku przed zakupem
Basiu, miałas mnie zniechęcać, a nie zachecać do Dragonów
A propo Platana - przed Twoim postem o nim pomyślałam, aby własnie tam sie skierować po kule.
O kurka, to znaczy, że jedyne, w których nikt mi nie macał, to dragony właśnie!
Hmm, ale w sumie to takie ułożenie kulek logiczne jest;-)
Tak, w Platanie tłumów nie ma, to nie SSC, żeby tylko testery zostawały. Panie Sephorzanki to się tam czasem nudzą że hoho!
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-11, 00:35   #4930
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, to niestety prawda. Bardzo trudno jest szaleć z kolorami i pozwalać sobie na różne eksperymentalne makijaże z czerwieniami, czy rudościami na włosach. To znaczy można, ale mało co wygląda naprawdę dobrze. W moim przypadku sprawdzał się jedynie neutralny look, a ile tak można To też zrobiłam sobie przerwę od rudego na korzyść ciemnego brązu i nagle otworzył się przede mną świat kolorówki, bo wszystko pasuje i nie gryzie się z rudą czupryną, która chcąc nie chcąc, grała główną rolę. Chociaż, Corii, na pewno "rozpracujesz" kolory, co gra z włosami, a co nie. Kwestia czasu i pokombinowania, trzeba może włożyć więcej wysiłku i trochę się ograniczyć z szaleństwami, ale za to może być ładnie na nowy sposób
Stary 2012-11-11, 08:53   #4931
lara252
Raczkowanie

GG do lara252

Piszę tu ponieważ wątek o kosmetykach Nars umarł śmiercią naturalną... Napaliłam się na podkład Nars Sheer Glow a, że zdobycie próbki jest praktycznie niemożliwe zastanawiam się czy warto wydać w ciemno ok. 160zł. Może któraś z was miała ten podkład i napisze czy jest wart tych pieniędzy, czy jest to dobry podkład ?
lara252 jest offline  
Stary 2012-11-11, 11:31   #4932
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Mnie kompletnie nie smakuje taki z puszki, ani gotowy - bo smakuje właśnie jak mleko skondensowane. Robię sama, proste jak drut - 1 litr mleka, 1 kg cukru - gotować aż zostanie 1/3, dodać masło, szybko wymieszać.

James, a jak krem do tortu? Ja niestety znam tylko taki przepis, gdzie są jajka na parze
O ludzie, ale mi się zachciało czegoś takiego a właśnie wróciłam z fitness clubu na szczęscie nie mam cukru w domu ale jak by coś to ile tego masła trzeba dodać? rozumiem ze całą kostkę?

Taszanta jest offline  
Stary 2012-11-11, 11:35   #4933
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Piszę tu ponieważ wątek o kosmetykach Nars umarł śmiercią naturalną... Napaliłam się na podkład Nars Sheer Glow a, że zdobycie próbki jest praktycznie niemożliwe zastanawiam się czy warto wydać w ciemno ok. 160zł. Może któraś z was miała ten podkład i napisze czy jest wart tych pieniędzy, czy jest to dobry podkład ?
Też chciałabym wiedzieć, opinie są bardzo podzielone.
Leseratte jest offline  
Stary 2012-11-11, 11:37   #4934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
O kurka, to znaczy, że jedyne, w których nikt mi nie macał, to dragony właśnie!
Hmm, ale w sumie to takie ułożenie kulek logiczne jest;-)
Tak, w Platanie tłumów nie ma, to nie SSC, żeby tylko testery zostawały. Panie Sephorzanki to się tam czasem nudzą że hoho!
Nie lubie pan w S. z SCC,a obsługi tym bardziej
W Platanie zaś można nabyć faktycznie limitki bez problemu, ale babki sa mało kumate, o czym sie osttanio przekonałam, jak mąż dzwonił i pytał o ANR Laudera
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oj, to niestety prawda. Bardzo trudno jest szaleć z kolorami i pozwalać sobie na różne eksperymentalne makijaże z czerwieniami, czy rudościami na włosach. To znaczy można, ale mało co wygląda naprawdę dobrze. W moim przypadku sprawdzał się jedynie neutralny look, a ile tak można To też zrobiłam sobie przerwę od rudego na korzyść ciemnego brązu i nagle otworzył się przede mną świat kolorówki, bo wszystko pasuje i nie gryzie się z rudą czupryną, która chcąc nie chcąc, grała główną rolę. Chociaż, Corii, na pewno "rozpracujesz" kolory, co gra z włosami, a co nie. Kwestia czasu i pokombinowania, trzeba może włożyć więcej wysiłku i trochę się ograniczyć z szaleństwami, ale za to może być ładnie na nowy sposób
Miss, przyznam, ze przy doborze koloru cieni na oczy nic mnie nie stopuję, a tym bardziej kolor włosów - maluję na co akurat mi ochota przyjdzie
Problem większy ze szminkami niestety. Bo niektóre gryzą się z kolorem dosyć mocno. I to takie, które do czarnych piór wygladały idealnie. Cóż, kolor włosów zmienić nie problem Problem w tym, ze czerwień na dzień dzisiejszy bardzo mnie jara

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-11, 11:47   #4935
basiao84
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie lubie pan w S. z SCC,a obsługi tym bardziej
W Platanie zaś można nabyć faktycznie limitki bez problemu, ale babki sa mało kumate, o czym sie osttanio przekonałam, jak mąż dzwonił i pytał o ANR Laudera
Też nie lubię pan w SSC. Czuję się tam jak intruz. Niejednokrotnie, choć jest ich w brud, żadna nie raczy pomóc. Zbyt zajęte sobą są. Albo przeszkadzam im w makujażu. Może wyglądam za biednie ? Może norki trzeba z szafy na okoliczność wizyty w SSC wyjąć? (ups, nie mam futra w szafie, i co teraz?)
Za to w Platanie rwą się do pomocy, choć czasem - jak piszesz - totalnie w tyle są. No ale w Platanie czas płynie wolniej chyba
Ostatnio polubiłam S. w Forum. Choć tam już tłumniej jest niż w Platanie.
basiao84 jest offline  
Stary 2012-11-11, 12:00   #4936
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Też nie lubię pan w SSC. Czuję się tam jak intruz. Niejednokrotnie, choć jest ich w brud, żadna nie raczy pomóc. Zbyt zajęte sobą są. Albo przeszkadzam im w makujażu. Może wyglądam za biednie ? Może norki trzeba z szafy na okoliczność wizyty w SSC wyjąć? (ups, nie mam futra w szafie, i co teraz?)
Za to w Platanie rwą się do pomocy, choć czasem - jak piszesz - totalnie w tyle są. No ale w Platanie czas płynie wolniej chyba
Coś w tym jest.Jak poszłam do Sephory elegancko ubrana to dostałam próbki bez problemu, Panie były dla mnie miłe i nawet same proponowały taką czy taką próbkę.Natomiast jak byłam ubrana bardziej na luzie, to żadna nie raczyła do mnie podejść, a kiedy poprosiłam o próbkę serum Clarinsa, to inna pani, stojąca nieopodal zawołała , ze tester się skończył.Pytałam o różne produkty, odpowiadała mi z łaską i miałam wrażenie, że czeka, kiedy stamtąd wyjdę. Ciekawe, że tego dnia wszystkie testery im się skończyły. Akurat uczepiłam się tematu próbkowego, ale moje wnioski są takie, że w tej S. oceniają ludzi po wyglądzie.
Leseratte jest offline  
Stary 2012-11-11, 12:25   #4937
Nati_kk
Zakorzenienie

Zgadzam się, mnie również parę razy się zdarzyło, że otwarcie mnie ignorowały;/ zdecydowanie wolę tamtejszego Douglasa czy Mario, albo Sosnowiecką Sephorę

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2012-11-11, 12:27   #4938
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Coś w tym jest.Jak poszłam do Sephory elegancko ubrana to dostałam próbki bez problemu, Panie były dla mnie miłe i nawet same proponowały taką czy taką próbkę.Natomiast jak byłam ubrana bardziej na luzie, to żadna nie raczyła do mnie podejść, a kiedy poprosiłam o próbkę serum Clarinsa, to inna pani, stojąca nieopodal zawołała , ze tester się skończył.Pytałam o różne produkty, odpowiadała mi z łaską i miałam wrażenie, że czeka, kiedy stamtąd wyjdę. Ciekawe, że tego dnia wszystkie testery im się skończyły. Akurat uczepiłam się tematu próbkowego, ale moje wnioski są takie, że w tej S. oceniają ludzi po wyglądzie.
Moim zdaniem to jednak zależy od tego, kto nas obsługuje. Ja na zakupy przeważnie chodzę ubrana luźno i bez makijażu, bo czas na buszowanie po sklepach mam jedynie w weekendy. Podejście konsultantek jest różne. Zdarza mi się zostać olaną, ale ostatnio w S. w poznańskim Starym Browarze trafiłam na naprawdę miłą konsultantkę. Wszystko odbyło się sympatycznie, z uśmiechem, pani zagadywała, doradzała i na koniec zachęcała do ponownych odwiedzin, choć nie wydałam jakiejś kolosalnej sumy.

GretchenSp jest offline  
Stary 2012-11-11, 12:39   #4939
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaamisia Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam świąteczny katalog Sephory ze zniżką -20% na cały asortyment 12 - 25 października.

Ekoampułko P&R witaj

Podoba mi się świąteczny zestaw pędzli.
To chyba trochę za późno go dostałaś

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2012-11-11, 12:59   #4940
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O ludzie, ale mi się zachciało czegoś takiego a właśnie wróciłam z fitness clubu na szczęscie nie mam cukru w domu ale jak by coś to ile tego masła trzeba dodać? rozumiem ze całą kostkę?
Tak, całą kostkę . To kajmak z przepisu ze starej książki kucharskiej (takiej z przepisami na baby muślinowe i inne rzeczy z 30 jaj ), na Wielkanoc robię mazurki z kajmakiem. Po wylaniu na kruche ciasto można po prostu udekorować, albo np posypać posiekanymi orzechami włoskimi i morelami. Ma jedną wadę - nie można przestać jeść, a kalorii - trylion!

Jeśli nie doda się masła, a przestanie gotować w momencie kiedy jeszcze się lepi, wyjdzie mordoklejka. Masło powoduje, że kajmak się nie ciągnie, jest jak taka maślana krówka. Najlepiej robić w szerokim garnku, wtedy szybciej odparuje.
Niebieska.Kredka jest offline  
Stary 2012-11-11, 13:01   #4941
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jednak zależy od tego, kto nas obsługuje. Ja na zakupy przeważnie chodzę ubrana luźno i bez makijażu, bo czas na buszowanie po sklepach mam jedynie w weekendy. Podejście konsultantek jest różne. Zdarza mi się zostać olaną, ale ostatnio w S. w poznańskim Starym Browarze trafiłam na naprawdę miłą konsultantkę. Wszystko odbyło się sympatycznie, z uśmiechem, pani zagadywała, doradzała i na koniec zachęcała do ponownych odwiedzin, choć nie wydałam jakiejś kolosalnej sumy.
Zgodzę się, w Starym Browarze jest całkiem miło.
Leseratte jest offline  
Stary 2012-11-11, 13:21   #4942
Tigerr
Zadomowienie

"Cytat:
Napisane przez Kaamisia
Wczoraj dostałam świąteczny katalog Sephory ze zniżką -20% na cały asortyment 12 - 25 października.

Ekoampułko P&R witaj

Podoba mi się świąteczny zestaw pędzli.

To chyba trochę za późno go dostałaś "

Kaamisia chyba chciała napisać , 12-25 LISTOPADA...

Bo 12-25 listopada obowiązują ceny z tego mini katalogu - 20 %
Tigerr jest offline  
Stary 2012-11-11, 14:06   #4943
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Basiu, popieram Twoje spostrzeżenia
Czasem nawet jak człowiek ubrany bardziej elegancko, ale biednie, to tez france w SCC nie podejdą. Widać u nich wyznacznikiem jest owe futro z norek
W Platanie mi sie podoba obłsuga mimo wszystko. A do gliwickiego forum nie zaglądam, bo to już dla mnie deczko za daleko Zamaist tego w Sosnowcu bywam i tam tez jest miło.
Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Zgadzam się, mnie również parę razy się zdarzyło, że otwarcie mnie ignorowały;/ zdecydowanie wolę tamtejszego Douglasa czy Mario, albo Sosnowiecką Sephorę
Popieram co do Sosnowieckiej S. i katowickiego M. Ale Dougiego w SCC już nie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-11, 15:06   #4944
zochawks
Zakorzenienie

Cytat:
Pucci z ostatnich limitek mają najwięcej brokatu a Dragony najmniej. Dziś jak się mazałam ostatnimi 4 limitkami to własnie Dragony są najłagodniejsze.
Klik Klik
Stary 2012-11-11, 15:12   #4945
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Pucci z ostatnich limitek mają najwięcej brokatu a Dragony najmniej. Dziś jak się mazałam ostatnimi 4 limitkami to własnie Dragony są najłagodniejsze.
Klik Klik
No to przepadłam, chcę Dragony

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2012-11-11, 15:20   #4946
Nati_kk
Zakorzenienie

Cytat:
Basiu, popieram Twoje spostrzeżenia
Czasem nawet jak człowiek ubrany bardziej elegancko, ale biednie, to tez france w SCC nie podejdą. Widać u nich wyznacznikiem jest owe futro z norek
W Platanie mi sie podoba obłsuga mimo wszystko. A do gliwickiego forum nie zaglądam, bo to już dla mnie deczko za daleko Zamaist tego w Sosnowcu bywam i tam tez jest miło.

Popieram co do Sosnowieckiej S. i katowickiego M. Ale Dougiego w SCC już nie
Może akurat ja miałam takie szczęście, że nawet jak do Dougiego przyleciałam bez make upu i ubrana byle jak (zahaczając w drodze z jednego domu do drugiego), to i tak Panie były uprzejme i pomocne. Może miały lepszy dzień

Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline  
Stary 2012-11-11, 15:22   #4947
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Kurcze dziewczyny jak tak czytam co sie w tych Sephorach czy innych drogeriach dzieje to troche smutne to. Ja futra nie mam, a nawet gdyby ktoś mi kupił nigdy bym nie założyła go. U mnie w Białymstoku są na szczęście miłe Panie Lubie robić zakupy w Douglasie bo zawsze jakaś Pani podejdzie i podpowie i wcale nie próbuje na siłe mi niczego sprzedać. Ja jestem bardzo niezdecydowana kobięta więc zakupy szczególnie kosmetyczne zajmują mi sporo czasu i zawsze konsultantka chodzi ze mną po stoiskach dobiera, nakłada coś na twarz jeśli jest taka potrzeba, jak czymś nie nie jestem zainteresowana to po prostu mówie, że jednak rezygnuje Spotkałam sie również z takimi opiniami, że Panie szybciej podejdą do mnie jak stanę przy stoisku Diora czy innych tego typu marek, a ja czasami jak chce sobie coś zobaczyć np. z essence to Pani również podejdzie i doradzi i nie ma czegoś takiego, że chce mi sprzedać jak najdroższy kosmetyk. Tak samo z próbkami, nie wydaje mi się, żebym kiedyś była ,, pokrzywdzona'' Jak proszę o coś do przetestowania np. odlewkę podkładu to nikt nigdy nie odmawia, zawsze są pełne testery i pojemniczki nawet są

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2012-11-11, 15:36   #4948
pingwin2
Zakorzenienie

Ja mam zupełnie inne doświadczenia , Pana z SCC bardzo lubię i jakoś mam bardzo dobre doświadczenia i z Sephory i z Douglasa nie zależnie, gdzie byłam, próbki dostaję, obsługa jest przemiła

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2012-11-11, 16:02   #4949
blackberry8
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam zupełnie inne doświadczenia , Pana z SCC bardzo lubię i jakoś mam bardzo dobre doświadczenia i z Sephory i z Douglasa nie zależnie, gdzie byłam, próbki dostaję, obsługa jest przemiła
To zazdroszczę. Byłam 3 razy, za pierwszym zostałam kompletnie olana przez 4 rozmawiające ze sobą konsultantki. Za drugim to samo, ale kupowałam coś z ichniejszych marek na wyłączność więc nie mogłam iść do S. Przy kasie zostałam zapytana 'czy wiesz, że to kosztuje XXX zł?'.
Moja mina była mniej więcej taka:
Za trzecim razem weszłam od tak, miałam ochotę sobie coś sprawić, poprosiłam o jakiś kadzidlany zapach. Dostałam do powąchania acqua di gioia, podziękowałam i wyszłam
Nigdy więcej tam nie wejdę.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=788856

Edytowane przez blackberry8
Czas edycji: 2012-11-11 o 16:03
blackberry8 jest offline  
Stary 2012-11-11, 16:10   #4950
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

heh ja chyba mam szczęście do ludzi... jedyna niemiła sytuacja jaką sobie przypominam, to moje spotkanie w sephorze w Złotych z konsultantką marki P&Rub - to była babka typu hostessa, nigdy wcześniej ani potem już jej nie widziałam i zabiła mnie tekstem telemarketerów. którego osobiście nienawidzę i jak mało co ten tekst wyprowadza mnie z równowagi: pozwoliłam jej się wygadać (choć na oko o naturalnej pielęgnacji wiem więcej niż ona) byłam miła (dla dzwoniących też zawsze jestem miła i nie przerywam tego słowotoku, choć czasem na prawdę nie mam czasu, ale już trudno a na koniec ona ładuje mi jakieś kremy do koszyka - ja że dziękuję bardzo ona na to, dość napastliwie: a dlaczego????

Rozumiecie - człowiek jest miły i uprzejmie nie ucieka (nie rzuca słuchawką) słysząc drętwe wyuczone na pamięć bez zrozumienia teksty - a kiedy grzecznie podziękuje spotyka się z dość chamskim tekstem: a dlaczego nie chce pani kupić tego wspaniałego produktu, hę?

mhm0808 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, marionnaud, promocje, rabaty, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości